אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

news

אין לי בעיה עקרונית עם שינוי הסמל. זה קרה לא אחת לאורך ההיסטוריה.

כן יש לי 3 בעיות:

1. צד שמאל למעלה מדליק לי את הOCD. זה פשוט מחרפן אותי. לאורך כל ההיסטוריה כל המסגרת אחידה ונורמלית, ועכשיו צד שמאל למעלה נראה עלוב ממש. בצד ימין זה משתלב על הרקע, כך שזה נראה כאילו הסמל לא אחיד.
  2. אולי ויזואלית זה לא מפריע לי, אבל מאז לאורך כל ההיסטוריה הFCB היה חלק מהסמל שלנו. לוותר עליו זה לוותר על חלק מההיסטוריה שלנו.
  3. עכשיו פתאום קלטתי את הכנפיים הקנות המכוערות בכחול. נורא.

מהלך מאכזב שנובע מהנהלה שמרסקת את ההיסטוריה שלנו לאורך שנים. החתימה והכתימה את החולצה עם ספונסר, החתימה שחקנים בתקופת בחירות, עשתה פסים לרוחב, תוותר שנה הבאה על הפסים. אני כבר לא מדבר על ההתרחקות מהמודל הקרוייפיסטה והשמדת הלה מאסיה, אלא על דברים שייחדו את המועדון הזה מיום הקמתו. מתסכל.

זה נכון שהסמל השתנה רבות עם השנים, אבל הסמל האחרון מסמל חלק גדול מהשנים בה אני אוהד את ברצלונה. ובעיני זה חבל.

image

חחח איזה מנייק

מלך השערים של הבונדסליגה (שנכנס רק בדקה ה59) כבש פעמיים את שער השיווין וגם את שער הניצחון ב4-3 של דורטמונד מול אאוסבורג. הוא סוגר שישה שערי ליגה ב3 משחקים (כולם כמחליף) ב84 דקות משחק.

מעניין יהיה לראות את התפוקה שלו אחרי שיחזור לחלוטין מהפציעה, וישחק משחקים מלאים.

אגב, אני לא מצטער שהשאלנו אותו, הוא לא היה מקבל דקה יותר ממוניר.

המספרים של ברצלונה בלי ליאו מסי: בגדול המספרים לא רעים. היא ניצחה ב-98 משחקים(65%), השיגה 28 תוצאות תיקו(18.5%) ורשמה 25 הפסדים(16.5%). בסה"כ החמיץ מסי 151 משחקים, כשהמספרים של ה-AS הם מעונת 2005/06 בה היה שחקן הרכב קבוע בבארסה. המשחק הבולט בו בארסה ניצחה בלי מסי הוא גמר הצ’מפיונס ב-2005/06 נגד ארסנל כשמסי היה פצוע. במהלך שלוש העונות הראשונות של מסי בקבוצה המספרים היו גדולים יותר, לדוגמא ההפסד בקלאסיקו לריאל מדריד בבית בדצמבר 2007. בארסה הפסידה 14 משחקים בלעדיו. בין 2005/06 ועד 2007/08, מסי החמיץ 72 משחקים בגלל פציעות שרירים שונות. מאז הוא מיעט להיפצע, להוציא את עונת טאטא מארטינו ב-2013/14 שהסתיימה בידיים ריקות, וכן ב-2015/16 אז נעדר קרוב לחודשיים, ואז בארסה הסתדרה בלעדיו כולל בקלאסיקו בברנבאו כשעלה כמחליף כשבארסה של ניימאר וסוארס כבר ביתרון. באותה עונה בארסה הפסידה רק בפיחואן בלי מסי. היא ניצחה בשלושה משחקים בצ’מפיונס ובארבעה בליגה.

דני אלבס על ברצלונה, על פפ, על מסי ועל עצמו.
אפשר להגיד עליו הרבה דברים, משעמם הוא לא.

אני חייב להודות שאני נהנה השנה יותר לראות את ריאל חוטפת יותר מאשר את ברצלונה משחקת :joy::joy::joy:

גם לי יש תחושה דומה אבל לי יש גם הסבר לעניין…
איפה שהוא, עיצבן אותי הרבה יותר העובדה שהתחילו לקרוא בתקשורת המדרידאית על ריאל של 3 הצ’מפיונז כקבוצה היסטורית ומהגדולות בהיסטוריה, כאשר מצד אחד חטפה מברצלונה ומצד שני נהנתה מערימות של מזל ובשום רגע לא הרגישה כמו קבוצה אגדית מטילת אימה על כל אירופה.

הערב זה היה 3-0 ביתי משפיל מול האימפריה ממוסקבה… תנו לי עוד ערבים כאלה בבקשה.
עאלק היסטורית… פחח