אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

עתידו של ראקיטיץ’ לוט בערפל, זה כבר לא חדש. לא ברור האם ימשיך בעונה הבאה לאור צירופו של דה-יונג. אבל הקרואטי ממשיך בשלו ודוגמא מעולה קיבלנו בשבת עם שער הניצחון הנפלא בברנבאו. התחושה לפיה מעמדו בקבוצה דועך - לחלוטין משקרת. באל-מונדו דפורטיבו הציגו את הנתונים הנפלאים של ראקיטיץ תחת ואלוורדה - הקשר שיחק ב-94 מתוך 101 המשחקים של המאמן על הקווים. יותר מפיקה(86), יותר מסוארס(87), יותר מבוסקטס וגם יותר ממסי(88). הקשר שותף ב-93.06% מהמשחקים לעומת שלוש השנים שלו עם לואיס אנריקה(87.84%). אנדרייטד כבר אמרנו. מוריניו סיכם: “שחקן נפלא שצריך להשתפר רק במקום אחד - הרשתות החברתיות”.

לפי הבנתי, התלונות היו שהוא משחק הרבה או שהרמה של הקישור (כולל אותו) ירדה

ראקיטיץ’ וסוכנו אמרו בכל הזדמנות שהוא נשאר ושהוא מאושר. בנוסף יש לו עונה מצוינת.
השמועות על עזיבתו מתבססות על ההבטחה כביכול לדה יונג ש 3 קשרים יעזבו. שניים זה ברור - דניס וראפיניה. בתקשורת מפמפמים שהשלישי יהיה ראקיטיץ’.
אני אישית חושב שזה יהיה סרג’י רוברטו. כבר קנו 2 מגינים ימניים בנוסף לסמדו, והוא מסתמן כקשר הכי פחות נחוץ.

מקווה מאוד שההדחות המשוגעות ביומיים האחרונים (ומה שקרה מול רומא) ישמור את השחקנים שלנו עירניים
וחדים. קאמבק אחרי קאמבק. וקבוצות חוזרות מסיטואציות יותר קשות מאשר ליון.

חשבתי שהובטה עזיבה של 2 קשרים

אני זוכר 3, אבל זה בכל מקרה שמועות על מה שנאמר לדה יונג בעל פה.

צ׳אבי מודיע על פרישה. זמן טוב להיזכר בביצועיו

https://twitter.com/SoccerAM/status/1123993771232976897?s=09

אז הספיקו לבדוק את זה ואף קבוצה בהיסטוריה של ליגת האלופות לא איבדה יתרון של 3 שערים ומעלה יותר מפעם אחת.

ברצלונה היא הקבוצה היחידה בהיסטוריה שזה קרה לה פעמיים. ועוד ברציפות.

הכתם אולי הכי גדול של וואלורדה הוא שהשיא שלו הולך להישבר בתקופת חיינו.

היו רק 4 מקרים כאלה שקבוצה איבדה יתרון של 3 שערים. זה מעצים עוד יותר את הכשלון שלנו שנתיים ברציפות.

ההנהלה הכי גרועה בהיסטוריה
2012: לראשונה אי פעם ספונסר על החולצה
2015: לראשונה אי פעם רכש באמצע בחירות
2016: לראשונה אי פעם פסים לא לאורך
2017: לראשונה אי פעם המועדון מואשם בפלילים
2019: לראשונה אי פעם אין פסים על החולצה

האמת שממש מוזר לי שצמצמת את זה לרק 5 דברים רעים. אני יכול לחשוב לפחות על עוד כפול מזה, ובלי להתאמץ.

article-2333295-1A112A3E000005DC-733_634x493

האמת שספונסר על החולצה זו אחת ההחלטות היותר טובות של ההנהלה הזאת. אין לנו את הלוקסוס לוותר על ההכנסה הזאת, ומה לעשות שכסף=תארים וניצחונות(ב90% מהזמן).

בדיחה. ההנהלה עם הכי הרבה תארים בממוצע לשנה בהסטוריה של ברצלונה נשפטת על פי פסים על החולצה.

איבדתם את זה לגמרי.

שוסאקו לא מייצג את כל אוהדי ברצלונה.

רק מאחל שיום אחד תהיה לכם הנהלה כזאת, וגם אנחנו נוכל לשמוח לאידכם. רק שלא יהיה לכם מסי, שיכסה על כל החרא שלה כדי להסוות את השמחה לאיד ב"ההנהלה עם הכי הרבה תארים בהיסטוריה".

יוביץ חתם במדריד 60+5 , ההנהלה שלנו טוענת שהסוכן שלו ניסה לסחוט אותנו והיה יקר מידי. אבל מוכנה לשלם על גרייזמן 120 מיליון ושכר של 17 מיליון לשנה. מישהו יכול להסביר לי את ההגיון פה?

להסביר?! בקלות.

יוביץ שחקן צעיר שאולי יצליח ואולי לא.

גריזמן שחקן מוכח ואלוף עולם.

{לא אומר שאני מסכים, אבל ביקשת להבין את ההנהלה}

מבחינה מקצועית, הצוות המקצועי רצה אותו. אחרי שהוא עקב אחריו תקופה ארוכה. הסיבה זה כסף וגם החשש של יוביץ מדקות משחק.

הכוונה להנהלה שלא עושה רכש משמועתי במשך 4 שנים כי יש לה “מסי” משלה? או כזאת שלא עושה רכש גם אחרי שה"מסי" שלה עזב כי יש לה 8 מועמדים לכדור הזהב? מה בנוגע להנהלה שהחליטה שזה רעיון טוב שבנזמה הוא החלוץ הפותח שלה עשור שלם בזמן שהיריבה ה"עירונית" של זוללת אליפיות בקצב? או למשל הנהלה כזאת שמפטרת מאמנים על ימין ושמאל, לפעמים אחרי שהם לוקחים אליפות או צמפיונס?

בקיצור מתוך הבית מאוד קל לראות את החסרונות ומבחוץ קל לראות יתרונות זה אך טבעי

סייג-(בגדול בתור אחד שעוקב אני מודע לכמה ההנהלה שלכם מזעזעת)