אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

אני יחדש לך, פיקה לא בהכרח לאומן (דרך אגב אין שום דבר פסול בזה, גם אני לאומן, לאומן בעיני זה פטריוט שאוהב גבולות ואוהב את המדינה שלו).

פיקה בחיים לא אמר בצורה פומבית שהוא בעד עצמאות. כל ההתבטויות שלו, הוא אמר במפורש שהוא רק תומך בזכות של תושבי קטלוניה להחליט בעצמם על עתידם. אין שום התבטות פומבית שלו בעד או נגד עצמאות קטלונית. ודרך אגב אין לו שום דבר על מה להתבייש.

לא אמרתי שיש בעיה עם זה,פיקה הוא דוגמה טובה לשחקן שמביע דעה פוליטית בפומבי בלי להתבייש,אני לפחות לא שופט אותו לפי זה,יש לו מספיק ציוצים שהשניאו אותו עליי שלא קשורים לפוליטיקה.

livefootballol מת. איך משיגים קישורים לאייסטרים?

אני תמיד רושם את המשחק עם acestream בסוף. ויש אתר שנקרא acelisting . https://acelisting.in

אם מישהו מעוניין, באתר Watch Soccer Live | Football Streaming - Ronaldo7.net יש הרבה לינקים HTML לכל משחק. חלקם באיכות טובה.
זה לא דורש התקנה של שום תוכנה. מושלם למי שלא רוצה\לא יכול להתקין P2P כמו אייסטרים.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sports.live.football.tv

אפליקציה מצוינת לאנדרואיד. עד עכשיו לא אכזבה. אין משחקים בHD, אבל לפחות אין קטיעות ואפשר לסמוך עליה כשהAcestream לא עובד

אתה יודע להיות מועיל שאתה רוצה :wink:

meanwhile in france 

אוהדי פסז דואגים להוריד את תג מחיר של ניימאר ושרים לו במילים שאני לא יודע אם מותר לכתוב פה בפורום:
“Neymar, hijo da puta”

אני כרגע שר את זה בעבודה בקול מאוד רם, החברים שלי בעבודה מאוד דואגים לי, ונראה לי עומדים להזמין לי משטרה על זה:

https://twitter.com/FootbaII_HQ/status/1160630772765745154

אני מאחל אוהדים כאלה לכל היריבות שלנו.
להוריד את המחיר לשחקן שאתה מוכר, או להוריד את הבטחון או את המוטיבציה לשחקן שנשאר, זאת הדרך הכי טובה לדפוק את המועדון שלך. בהצלחה להם.

יש סיכוי שאני אחד המתנגדים הכי גדולים לחזרתו של ניימאר, אבל בהנחה שברצלונה רוצה להחזיר אותו, בסיטואציה הנוכחית שווה לחכות עד ה-31 לאוגוסט, ולהגיד לפסז’: “אתם רוצים להיפטר ממנו? הנה קוטיניו במקום. לא תוספת כסף ולא תוספת שחקנים. לא רוצים? אחלה, נשאר אצלכם שחקן שלא רוצה להיות שם, שהאוהדים לא רוצים שיישאר שם, שלא ברור מה מצב רצון ההנהלה והצוות המקצועי לגביו, ושעולה המון מבחינת השכר. שיהיה בהצלחה”.

במציאות - מי שתילחץ מהסיטואציה זו דווקא הנהלת ברצלונה, וככל שנתקרב לסגירת חלון ההעברות, ההצעה תגדל.

ברור שמבחינה מעשית , הם עושים לניימאר שרות טוב. אבל מבחינה מוסרית הם צודקים במאה אחוז. ניימאר מבזה את המקצוע שהוא עוסק בו. והוא כל מה שרע ובדיוק מה שהוא עשה לנו הוא עושה להם (יותר גרוע האמת). בושה וחרפה. התנהגות של ילד קקה. משלמים לו כל כך הרבה והוא שובת שביתה איטלקית ומבייש את התחום שהוא עוסק בו.

זהו שריאל אורבת על הגדר, הטקטיקה הזו יורדת לפח. וזה כמובן בהנחה, שהשמועות לגבי ריאל נכונות.

לדעתי הוא גם יגיע לריאל. אני לא רואה מצב שאל חאליפי יסכים לשחרר אותו אלינו, כל עוד ריאל רוצה אותו. ניימאר היה יכול לעשות לזה סוף, אבל הילד קקה מזמן לא שחקן כדורגל אלא פלייבוי עולמי שנהנה מתשומת לב.

הליגה נפתחת ביום שישי מישהו רוצה לקחת עליו את התפקיד של הסיקורים?

אם הייתי בהנהלת ברצלונה, מארב של ריאל הוא הדבר האחרון שהיה מזיז לי במצב הזה. מצידי שיקחו אותו, ועדיף בכמה שיותר.

לטוב או לרע, לפחות גג עוד 19 יום זה נגמר. עד החלון הבא.

כן אבל מהצד של פסז לא נואשים למכור לנו, וזה הבעיה שלנו. אם ברתומאו יבוא ויגיד לו , שמע זה קוטיניו או כלום. אז הבוס של פסז יגיד לו, “אני בוחר בכלום” ומוכר אותו ב120 לריאל.

כל עוד ניימאר שותק, וריאל על הגדר, ברצלונה בעמדת חולשה. עוד סיבה לא לאהוב את הפליבוי הברזילאי.

לא הבנתי איפה הבעיה.

שיילך לריאל, תפדל.

אנחנו יודעים מה הסחורה שווה והם כל-כך רוצים, בהצלחה לשני הצדדים.

מבחינתי, אתה צודק. מבחינת רוב אוהדי ברצלונה בארץ(לפחות בבארסה מניה) זה היה יום אבל לאומי.

זו בעיה שלנו כי אנחנו מטומטמים שאנחנו בכלל פוזלים לכיוונו. שיילך לריאל, שיישאר בפסז’, שיעבור לסין מצידי.
רק עם ההנהלה הנוכחית, המצב הנוכחי של ניימאר מכניס את ברצלונה לפינה, ולא את פסז’. זה אבסורד מטורף.

תשמעו, יש לי הרבה איבה לניימאר.

גם בגלל ההתנהלות שלו לקראת המעבר לפאריס, גם בגלל זה שהוא צוללן וגם בגלל כל השטויות (לברוח ליום הולדת של אחותו כל שנה בתירוצים שונים). פרט לכל הסיבות הללו, הרבה מנערי הפאבלות הברזילאים מסתנוורים יותר מידי מחיי התהילה ולא מצליחים לשמור על רמה גבוהה ועל חיים ספורטיביים לאורך זמן, ואז מתחילים לדאוך יחסית מוקדם, מה שאני חושש שיקרה גם לניימאר.

עם זאת, קוטיניו הוא לא, ולעולם לא יהיה לטעמי, שחקן שמתאים לשחקן באגף ב 4-3-3 של ברצלונה, ולכן אלא אם הוא יורד לקישור, או יתנו לו לשחק באמצע כ-10, מה שכנראה לא יקרה, אני לא רואה הרבה טעם בלהשאיר אותו בקבוצה (ומלכתחילה החתמה שלו הייתה מפגרת לטעמי). בהינתן וכרגע לפחות לא נראה שיש סיכוי שהוא ישחק בעמדות שמתאימות לו, ואם ההעברה תהיה טרייד עבור קוטיניו (והלוואי גם ראקי) ולא הרבה כסף - גג 50-60 תוספת, אני בעד.

למרות כל החסרונות של ניימאר, הוא עדיין שחקן וורלד קלאס, ובשונה מקוטיניו, מתאים מצוין לשחק באגף בטרינידטה הקדמית. לא הייתי אומר שאני נלהב מחזרה שלו, או שאהיה עצוב במיוחד אם היא לא תצא לפועל, אבל משיקול מעשי קר נראה לי שזה יהיה עדיף למועדון, במיוחד אם גם נצליח להיפטר מראקי ואז לוואלוורדה לא תהיה ברירה אלה לתת הרבה זמן משחק לפרנקי ולארתור.

ניימאר יחתום בריאל הרבה לפני כן.
הוא מחכה לבארסה, אבל יחתום אצלנו רק אם נציע לו משכורת עתק ואם PSG יסכימו לעיסקה כלשהי. אם יבין שאחד התנאים לא יתקיים, יחתום אצלם.
אני לא יודע אם זה טוב או רע לנו. הוא שחקן ענק בכל זאת, ויחזק אותם. מצד שני, הוא יושב על המשבצת של הזארד וויניסיוס, וזידאן לא רוצה אותו, אז יכול להדליק מלחמת אגו אצלם.

זה החלום.
אבל אני לא אופטימי, לצערי.

אני לא באמת יודע מה קורה שם אבל לתחושתי ניימאר לא רק רוצה לצאת מפסז אלא הוא רוצה רק לברצלונה.
אפשר להבין את זה מכל ההדלפות של כל החברים וסביבתו הקרובה, גם מהפעילות של פיני זהבי ושאר הבוחשים.
אם הוא היה רוצה בעיקר לצאת מפסז ובטח אם היה רוצה לריאל הוא כבר היה שם ממזמן. ייתכן שבסוף לא תהיה לו ברירה ויש מצב שהוא ימצא את עצמו בריאל (וזו כנראה הסיבה שהוא לא יוצא בהצהרות חד משמעיות שהוא רוצה רק לבארסה כי הוא לא רוצה לשרוף את עצמו לגמרי בהווה ובעתיד).
הוא רוצה לחזור לשחק ליד מסי וסוארס, הוא רוצה מועדון שהוא כבר מכיר ולכאו’ הצליח בו, הוא רוצה מועדון שנראה מצליח יותר לפחות כרגע.

לכן, אני חושב כמו איל שאם להנהלה היה שכל היא היתה מחכה עד לרגע האחרון. יבוא בתנאים שלנו?! טוב. לא יבוא?! עוד יותר טוב.
הפחד הזה שאם הוא יגיע לריאל זה ישנה את מאזן האימה מוגזם לחלוטין.