אנקדוטות ושאר ירקות הגירסה הברסאית

אז מצד אחד, יש מצב שזו חולצת הבית של העונה הבאה -

שזה מעולה. באמת מעולה. הלוואי וזה נכון.

אבל מצד שני, בספורט טוענים שזו חולצת החוץ של העונה הבאה -

שזה כל כך הזוי ולא הגיוני, שזה מפחיד אותי שזה אולי נכון.

הלכתי להקיא קצת

אז אחרי הכול, ליאור צדק:

ספורט ממשיכים להתעקש על חולצה לבנה כחולצת החוץ בעונה הבאה, ומוסיפים ש -

הסמל, בתלבושת הזו, יהיה זהה לזה שבתלבושת של 1974-1975, מה שיהפוך את החולצה לדומה/זהה/מחווה לזו -

1978-v-Aston-Villa-2

שזה מעניין גם כי אם זו מחווה לרגל 50 שנה לחולצה הזו, אז…הם יקדימו בשנה.

המקור של ספורט -

מאניה:

"העיתונאי אלברט מונסאו מ׳ספורט׳ (חצי קלאץ באמינות) מספר שפיקה ניסה לעקוץ את צ’אבי אחרי באיירן בנוגע לדקות שלו מול חדר ההלבשה כשאמר “אני אפילו לא משחק בפטאנק”.

לטענתו צ’אבי ענה: “וגם שם לא תקבל דקות”.

העיתונאי ממשיך בנרטיב ומאחל לכך שפיקה יעמוד במילה שלו אחרי ה 2-8 ויעזוב בשביל דם חדש."

מרגיש לי משהו באמינות הסיפור או הדרך שהוא קרה באמת לא אמיתי, אבל בהנחה שכן פיקה צריך לדעת שלא מלקקים לו יותר בחדר ההלבשה ועל שטויות שיוצאות מהפה משלמים, אין פראיירים יותר.

בדיוק קראתי את זה בספורט.
זה עיתונאי זבל. בין היתר הוא אמר שפיקה מרוויח השנה 52 מיליון בהסתמך על אתר capology, שלדבריו מומחה במשכורות.
זה אתר זבל שכביכול יודע משכורת של כל שחקן ושחקן בכל קבוצה בעולם. מי שמסתמך עליו הוא לא עיתונאי רציני, ולכן כל מה שהוא כותב לא רציני.
במאניה גם הצליחו לעוות את שמו, Albert Masnou

מה שכן, פיקה אכן אמר שיפרוש אם יהיה מחליף. אבל את זה צריך לבדוק בסוף העונה, לא אחרי 6 מחזורים.

אני היחיד שעשה ויקיפדיה להבין מה זה פטאנק?

רואים שאתה לא אשדודי ו/או נתנייתי.

פטאנק הוא הספורט הלאומי של הקשישים הצרפתים בפארקים.

אז בניגוד לשנים האחרונות, פגרת הנבחרות הנוכחית תקועה לי כמו עצם בגרון. אחרי כמה שבועות כיפיים של משחקים כל 3 ימים, עכשיו שבועיים שלמים של כדורגל ברמה של ליגה ז’ עם איזו הילה שקרית שלפני 200 שנה הוא היה איכותי.

כאילו לא מספיק שיש חודשיים פגרה באמצע עונה בשביל המונדיאל, אז בשביל מה החרא הזה עכשיו?

חייבים סופרליג דחוף, שתשבור את המונופול של פיפא ואופא על הכדורגל האירופי. נמאס לי.

מסכים עם כל מילה בתגובה, חוץ מזה (חלקית): אני חושב שהפערים היו הרבה פחות גדולים פעם, בטח לפני חוק בוסמן, אז פשוט היה סיכוי גדול בהרבה שתיווצר קבוצת כוכבים בנבחרת, ובעיקר בעיקר - כי המועדונים היו חובבניים בהשוואה להיום (ברור שגם הנבחרות). בעשורים האחרונים, אין ספק שהמועדונים תפסו פער עצום בעקבות ההתמקצעות ההולכת וגוברת של הענף.

שנה שעברה פגרת הנבחרות היה כמו כדור הצלה בשבילי מהכדורגל של ברצלונה השנה כדורגל נבחרות חזרה למקומה הטיבעי…

תגידו, נגיד יחזרו מהמונדיאל, אז מתי העונה הנוכחית תיגמר? לא תהיה פגרה בקיץ? איך זה אמור לעבוד?

העונה אמורה להיגמר בתחילת יוני במקום בסוף מאי, כמו כל עונה רגילה. פשוט דחסו את העונה ממש, ובגדול אין שבוע בלי שני משחקים (בין אם זה ליגות, מפעלים אירופיים או נבחרות).

זה נכון וכנראה שהקבוצות היו הרבה פחות טובות ממה שיש היום, אבל מצד שני לא היו שידורים (אפילו בתחילת המילניום לא יכולת לראות משחקי ליגה ספרדית בקביעות) של קבוצות, והאירוע הכמעט יחיד שאנשים היו מודעים אליו זה המונדיאל. מלא מלא פאתוס, אבל כדורגל סופר בינוני. לפחות ממה שיצא לי לראות.

ספורט מחקו את הקטע הזה מהכתבה. כנראה הסיפור מצוץ מאצבע, מה שמחזק את מה שכתבתי על האמינות של העיתונאי.

זה פגרת נבחרות. די צפוי. אין על מה לכתוב :slight_smile:

@dmitrys כפי שכתבתי הצורה שבה זה נרשם נשמע בעייתי

הוא באמת חושב שהוא בזה גורם ללאפורטה להרגיש לא טוב?

https://twitter.com/barcacentre/status/1572653258031919105

w בשביל לאפורטה!

רק תחשבו אם ברתומאו היה הנשיא…

ג’ראר פיקה כבר מזמן הפך לנטל עם 135 דקות העונה בלבד וגם דיבורים על ‘עימות’ עם צ’אבי שלא אהב את התלונות של הבלם ואמר לו ‘אתה תשחק אפילו פחות’. אבל מסתבר שהוא הפך כבר ב-2018 לשחקן ההגנה היקר בעולם והיה לו חשוב להרוויח יותר מסרחיו ראמוס. “גרם נזק חמור מאוד למועדון”. הנה כל המספרים.

קראתי את זה בספורט5 והלכתי ‘לתיווך’ אודות בארסה מאניה. חשבתי שהפרידה של סרחיו ראמוס מריאל מדריד הייתה מחורבנת כשהוא דרש לשחק בכוח, התעקש ללכת לנבחרת כשהוא לא בריא במאה אחוז כדי לשבור שיא הופעות ולפני משחקים קריטיים שלנו. אז אני מבין שיש יותר גרוע. אני מניח שסרחיו בוסקטס שמאוד שונה ממנו ומג’ורדי אלבה שגם הוא עצם בגרון, ממש אבל - יעזוב הרבה יותר בכבוד והוא עדיין תורם מקצועית. יום יבוא וברתומיאו ‘ייאלץ’ להתייחס לכל השטויות שהוא עשה? גם אם רוצים אי אפשר להיות נשיא כזה גרוע.
קרלס פויול האגדה, באמת אגדה ושחקן שהערצתי, ראה שהוא לא מצליח לשחק כדורגל ו-ויתר מיוזמתו על החוזה שלו בתום 2014.

לא יודע אם אפשר להאמין לאל מונדו . אבל בעד או נגד פיקה. זה מאוד מכוער איך שזה עומד להיגמר. מי אשם? ברתומאו שמכר את המועדון שלנו לאשפתות.

אני מאוד ביקורתי נגד פיקה של השנים האחרונות, אבל אני אוהב אותו בגדול, ומגיע לו לעזוב בצורה יותר יפה ומכובדת. הכל מכוער פה, ההדלפה נגד מסי ועכשיו זה. מעניין מי מדליף את זה. נגד מסי נטען שזה הגיע ממשרד עורכי הדין שלו.

אגב, לזכות בארסהמאניה יאמר שהם מתריעים על עניין השכר המוגזם במועדון כבר כמה שנים, ולפחות שנה שנתיים לפני הקורונה.

הם התריעו שעניין המשכורות הולך להתפוצץ לנו בפנים עוד כשהיינו בדרך להכנסות בשווי מיליארד יורו והיה נראה שיש כסף בלי סוף. לא יודע מאיפה היו להם הנתונים אבל הם כן בהחלט דיברו שוב ושוב על יחס חריג של הכנסות למשכורות.

בשנתיים האחרונות זה התפוצץ לנו בפנים עם כל עניין תקרת השכר, ואפשר לראות שזה דבר שבכלל לא הזיז למדריד למרות שהם חולקים איתנו את אותה הנהלת ליגה ואותם חוקים נוקשים במוגזם. כלומר, אפשר לנסות להאשים את הקורונה, אבל זה לא מחזיק מים…

יש משהו ששווה להתעכב עליו, מעבר לעניין המשכורות (המוגזמות, לא רק של פיקה, ואפילו זו של פיקה היא באשמת כמה גורמים) - תזמון יציאת כל הידיעות הללו.

בהתחלה חשבתי שזה רק עניין של “ההנהלה מדליפה דברים נגד פיקה כדי לשכנע אותו לפרוש”, אבל זה לא מסתדר עם ההדלפה נגד (החוזה) של מסי, והקטע עם אלבה. כי מצד אחד, זה כבר הסיפור השני/שלישי השבוע עם פיקה, כולל ענייני בגידה שהייתה או לא הייתה עם בר רפאלי, וראיון של שאקירה בהקשר לקשר בין הזמרת לשחקן. זה מה שהעלה לי את החשד שמדובר על גורמים בתוך המועדון שאו מנסים לדחוף את פיקה החוצה, או מנסים להדגיש שוב ושוב כמה ההנהלה הקודמת הייתה פח אשפה (או גם וגם).
אבל מצד שני - זה מגיע בשבוע שלם של הדלפות, או במינימום המצאות, לגביי יחסי המועדון (או של גורמים במועדון) עם השחקנים הוותיקים, כולל אחד קטן שכבר עזב.

בקיצור, לא יודע מה המטרה של כל השמועות/ידיעות/חשיפות/הנפצות האלו בשבוע האחרון, ומה או מי הגורם שהבעיר את האש, אבל יפתיע אותי מאוד אם אין קשר בין המקרים.

הוא לא היחיד שידע מתי לעצור, אבל הוא היחיד (שאני זוכר כרגע לפחות) שפשוט ויתר על החוזה. אין דברים כאלו, ולא בטוח שעוד יהיו.

תיקנתי.