על טכנולוגיה והעתיד

לצ’אבי מאמן בארסה יש 4 צהובים. עניין אותי אם הוא יושעה אם יקבל 5.
שאלתי את גוגל la liga coach suspension rule yellow cards וקיבלתי תשובות לא רלונטיות.
שאלתי את אותה השאלה את chatGPT והנה התשובה.
In La Liga, coaches can receive yellow and red cards like players during a match. If a coach receives two yellow cards in the same match, he will be automatically sent off and banned from the technical area for the remainder of that match.

However, unlike players, accumulated yellow cards for coaches are not carried forward to subsequent matches. This means that a coach cannot be suspended for a match based on the number of yellow cards he has received in previous matches.

גדול!

אגב זו התשובה שהוא נתן לי ממש עכשיו על העתק הדבק של מה שרשמת:

וסתם המשכתי איתו עוד קצת את השיחה

:joy::joy::joy:

לא שיגעתם את המסכן על שאלות על הלה ליגה? אתם עוד תגרמו לתוכנה לקרוס…

אני הייתי שואל אותו הממ ניימאר נפצע עכשיו איזה ארוע מרגש מתרחש בחודש הבא שמרמז את סיבת העדרות שלו השנה?

בהתחשב בתשובות הלא נכונות שהוא נותן לי כנראה שזה כבר קרס

I’m having too much fun right now

מעניין כמה זמן יקח עד שנקבל את הגירסא המשודרגת של ה GPT הזה, ה"ערס GPT"

בנתיים משעמם מאוד איתו.

שאלה אחרת של פראנואידים - זה לא קצת מוזר שצריך להרשם ולתת פרטים לבוט הזה לפני שמשוחחים איתו?
לא הטריד אתכם שהייתם צריכים לעשות את זה לפני שניגשתם לעצם העניין?
או שאולי השתמשתם בחשבון מייל משני?..

הסיבה היחידה שלא נרדמתי לזה עדיין :rofl:

זה לא שלא נרשמתי למיליון אתרים אחרים. אבל שם הייתה סיבה למה אני צריך משתמש. פה? לא נשמע לי…

כל מה שהם יכולים לעשות עם הפרטים האלה זה מרקטינג, כל עוד סתם מקשקים שם. כמה פעמים נעזרתי בזה בשאלות שקשורות למקצוע אבל לא הסגרתי שום מידע.

אל תשכח שברצלונה לא מוציאה כסף רק על שופטים אה. גם משחדים IA אל תתפלא אם המייל שלך לא יוצף פתאום בפרסומות פרו ברצלונה כן… :smile:

לקחתי בחשבון את זה כשפתחתי את הנושא איתו. :joy:

עכשיו גם לי הוא נותן תשובה שהמאמן מושעה אחרי צבירת 5 צהובים.
גם נורא חשוב לו להדגיש “he or she” בכל משפט. קודם היה רק he.
בקיצור נראה שאין לו מושג והוא משנה גרסאות.

הנה מה שיצא לו עכשיו, המציא כלל חדש של 19 משחקים.

אני גם ניסיתי לדבר איתו והוא די מדבר באופן קלישאתי ועושה צ’רי פיקינג של נתונים. הוא גם לא זוכר שדיבר איתך וכשאתה מתקן אותו הוא מתחפר ולא מודה בטעויות. בקיצור אם הייתי רוצה לדבר עם גיסי פשוט הייתי מדבר עם גיסי.

אז תשאל את גיסך לגבי חוק הצהובים למאמנים בספרד.

הוא אומר שלא נצבר

טוב, אז מסתבר שיש ל chat gpt המדובר אופציה לקבל גם dev mode. חבר ניסה ושלח לי תשובות מעניינות

יש גם api בקרוב (או כבר?). צפו לים של אפליקציות טובות יותר או פחות.

@Aragones מה עשית עכשיו?

אכן זה כך:

כנראה מישהו שאל אם זה בסדר לשבור את הספגטי לפני ששמים את זה במים רותחים או אם זה בסדר לשים אננס על פיצה והAI ענה בחיוב.

את מי אטריל עכשיו?

VPN. קל