על טכנולוגיה והעתיד

לא באמת מצאתי מקום אחר, אז שאלה לי לחברי הפורום:

FreeTV מציעים 25% הנחה לכל החיים (כלומר 29.90 שקלים לחודש), מבצע משוגע לכל הדעות.

במחיר הזה אתם מקבלים את כל ערוצי ספורט 5, ואת וואן 1-2.

החיסרון הוא שאי אפשר (וכנראה לא יהיה אפשר לעולם) לרכוש את ערוצי צ’רלטון.

יש פה מישהו שהצטרף אליהם? שוקל להצטרף אליהם? מצד אחד אני לא צופה אדוק של הליגה האנגלית, מצד שני זה שנמוך רציני לחזור לחפש לינקים למשחקים נבחרים כגון גביע המלך.

ערוצי ספורט 5 לא שווים כלום, אלא אם אתה אוהב לראות את מלובני משדר כדורעף תיכונים (מבלי לזלזל ממלובני חלילה, מקצוען אמיתי בתחום).
אני בטוח שבשנים הקרובות הערוצים האלה יהיו בחינם. אבל סתם שאלה שלי לחברים פה, מה המחיר בשאר העולם לתוכן של צ’רלטון?, מרגיש לי שפה הכי יקר בפער. האמת, אני לא משלם להם כפרנציפ ומחפש כמעט כל שבת לינקים לשידורים להם.

מסכים, אבל דוקא מבחינתי החמש גולד הוא אולי הערוץ היחיד שבזמנו אהבתי וזה רק כי הוא הזכיר לי שפעם אבל לפני המון שנים ערוץ הספורט היה דוקא ערוץ שאהבתי שהיו בו תכנים טובים. עצוב לראות מה שנהפך ממנו היום.

אני אחדד - FreeTV זו אפליקציית שידורים ישירים עם 51 ערוצים שונים. מבצע ההשקה הוא 30 שקל לכל החיים (או 40 אם רוצים אופציה לחמישה מסכים בו זמנית), ומקבלים אצלם את כל ערוצי הספורט הקיימים - חוץ מצ’רלטון. את צ’רלטון אי אפשר יהיה לעשות.

פריTV זו בעצם אלטרנטיבה לסלקום/פרטנר/יס/הוט. אלטרנטיבה זולה ברמות.

אפשר לעבוד על הטריק של “מחיר לכל החיים”.
זה מה שעשו בחברת סלולר we4g. הבטיחו מחיר אטרקטיבי לכל החיים, 19.90 נדמה לי, וכשנמאס להם, סגרו את החברה ופתחו תחת שם אחר , wecom. טכנית זאת לא אותה חברה, לכן הכל כשר.
אבל מה אכפת לך להצטרף ולהתנתק אם זה לא שווה? מקסימום הלכו כמה שקלים.
אגב, היום כבר לא צריך לרדוף אחרי הלינקים. יש אתרים שמרכזים את כל המשחקים. אתמול ראיתי את המשחק של בארסה באיכות טובה ונתקע אולי פעם אחת , ממש בסוף.

מרגיש לי שיש קצת הבדל בין חברה קיקיונית בשולי ענף הסמארטפון לבין RGE, שהיא שחקן מרכזי בענף הטלוויזיה בארץ.

אני לא אתחבר בנוסף לסלקוםTV מן הסתם. אם אתחבר זה יהיה במקום. וזה אומר לאבד גישה לצ’רלטון.

בגלל שהמכנה המשותף בפורום הוא… אה… כדורגל, אז חשבתי לראות מה אנשים חושבים :grimacing:

אני לא אשלם לצ’רלטון את ההון שהם רוצים, ובערוצי 5 אין מה לראות.
גם לי יש סלקום, אני רואה לפעמים ליגה ספרדית בערוץ וואן, אבל מעדיף בצלחת שלי או בלינקים.

אז למה נגיד שלא תעבור לFreeTV?

נראה לי שהשאלה ה’תמימה’ של טל היא בעצם הסוואה מחוכמת להשלמת הכנסה למשכורת הלא מספקת כמורה, בתור סוכן מכירות של freetv :wink:

אני חבר שם והם בנתיים עומדים במילה שלהם. אותו מחיר .

על מה אתה מדבר?

חבילה של דור רביעי אינטרנט ללא שום הגבלה ואותו מחיר. אני לא יודע לגבי המחיר של החבילה בחוץ לארץ. ודור חמישי זה עבודה בעינים.

כי אני לא גר לבד.

מה משדרים בצ’רלטון?
אם אתה רוצה לראות הכל זה להוציא הון באיטליה:
סקיי ספורטס: 30 יורו לחודש ליגת האלופות והפרימיר ליג
דאזן: 30 יורו לה ליגה, סרייה א, אירופית.
אמזון פריים: 50 יורו בשנה, משחקי האיטלקיות באלופות.

סכום מוגזם למדי של כ75 יורו. 300 ש"ח.

אני כבר 3 שנים עם אפליקציית אנדרואיד אדירה שמשדרת את כל המשחקים בHD ובלי קטיעות אף פעם.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.taptaplivez.fancylabsixty

ישראלים אוהבים להתלונן, אבל האמת היא שבתקשורת אין להם על מה. מחירי התקשורת בכלל כאן בישראל הם מהזולים בעולם (סלולר, אינטרנט, טלוויזיה).

צ’רלטון עולה כ-18 יורו בחודש ומשודרים שם ליגת העל הישראלית, הליגה האנגלית (הראשונה והשנייה), הליגה האיטלקית, הליגה הגרמנית, הגביעים האנגליים, הספרדיים, הגרמניים, הליגה האירופית, ועוד ועוד.

כל העמים אוהבים להתלונן. אני חושב שהייתה איזו ציפיה שככל שהטכנולוגיה תתקדם תכנים לא יוכלו לעלות כסף. הזוי בעיניי לשלם כסף על משחק.

בטלפון או באנדרואידTV?

התקנתי אותה על כל מכשירי האנדרואיד שלי וזה עובד מושלם.
במחשב שמתי אמיולטור אנדרואיד, nox, והתקנתי אותה דרכו.

אחלה המלצה לקבל יומיים אחרי סיום העונה :sweat_smile:

לינקקתי את זה פה איזה 5 פעמים לאורך העונה :grin:
מת עליהם ועל Stremio

יאללה הורדתי… ניתן לזה נסיון.

סתם השוואה נחמדה מניסוי שעשיתי כרגע.

צ’אט GPT של מייקרוסופט:

בארד של גוגל:

איזה הבדל באיכות התשובות…