תקשורת שדרנים וערוצי ספורט

מי היה מאמין, אורי קופר הוא הרכש החדש של אולפן ליגת האלופות.

לא ראיתי משחק עם שידור ישראלי כבר כמה שנים טובות.
זה טוב? זה רע? הוא מחליך את טל פרידמן שהחליף את מודי או רק תוספת?

הוא פרשן… טל פרידמן מגיש.

הוא היחיד שמבין כדורגל שם עכשיו…

מישהו יודע למה הוא עזב את one?

כי בוואן דרשו ממנו לעזוב את הפודקאסט המוצלח שלו “הפודיום”.
לא מצליח להבין מה הקשר בין מחת לתחת אבל שיהיה , עשה בשכל, חובבי הליגה הספרדית הפסידו.

הפודיום זה לא שלו, אלא ״הקול מקצועי״. בכל אופן, אולי הפרשן הכי טוב בישראל וטוב שסוף סוף יהיו כמה נוירונים מתפקדים באולפן הצ׳מפיונס.

אני חושב שה’החתמה’ של אורי קופר לאולפן ליגת האלופות, זאת הזדמנות מצוינת להחזיר לאולפן את פינת ‘המהלך המדויק’ של בוני גינצבורג.
רק שבזמן שבוני יזיע ויחרטט את עצמו לדעת - המצלמה תהיה בכלל על אורי קופר, שינסה לשמור על פנים רציניות ושהעיניים שלו לא יתגלגלו גבוה מידיי אל תוך המוח.

כן, רק ששם זה היה מאחורי מקרופון, ולא הייתה מצלמה שתתעד הכול.

חכה, 3 פינות ‘המהלך המדויק’ כאלה, ואורי עוד יתחנן להנהלה של וואן לחזור אל השיח האינטלקטואלי הפורה של זוהר ונמני.

הוא שרד את איציק זוהר ואבי נמני, אז בוני ישבור אותו?

הייתה גם הייתה. באולפן של לפני ואחרי משחקים עם אנטי כריזמה.
מה שכן - הוא בהחלט הפגין יכולות איפוק מרשימות.

ערוץ One ערוץ פי 10 יותר איכותי מערוץ הספורט שרמת השיח שם היא בדיחה מהלכת. לפעמים אני תוהה איך אלי גוטמן ובוני גינזבורג לא מתפדחים רצח להעביר את האייטמים האלה שמוציאים את עצמם מפגרים רציניים.

אורי קופר רכש רציני ואחד הפרשנים היותר טובים בארץ, אבדה גדולה ל-One.

אגב, באיחור קל - צוות השידור והפרשנות כולו שכאן 11 השתמשו בו למונדיאל היה מ-ע-ו-ל-ה, כאילו לקחו את כל אנשי תקשורת הספורט הטובים בארץ, קיבצו אותם יחד, וסגרו את הדלת לכל הבררה. זה היה בערך הטים דרים שהייתי בוחר בו באופן אישי, אחד אחד. סחטיין.

אני די משוכנע שהם לא תופסים את זה ככה. אני חושב שהם חושבים שזה אשכרה תוכן איכותי ומועיל לצופים.

אני די משוכנע שספורט5 התייאשו מזמן מלשדר ספורט, והם בטוחים שזה רק עניין של זמן עד שצ’רלטון ו-one יקנו את מעט הספורט שהם עוד משדרים.
לכן, המודל העסקי שלהם בימים אלו זה למלא במשך השבוע את הערוץ בשידורים כאלה, ככה שיהיה להם מספיק חומרים עבור תוכנית אחת של ‘בובה של לילה’ פעם בחודשיים.
(שזה מצחיק, כי ב’יציע עיתונות’ אחד יש מספיק חומרים עבור 5 תוכניות ‘בובה’).

לא שזה חשוב אבל להבנתי הקול מקצועי זה משהו מבית הפודיום (שהוא של אורן יסיפוביץ).

בכל אופן, לא מזמן מישהו פה כתב פה על זה שהלוואי שירעננו את האולפן עם דמויות מקצועיות אמיתיות כמו קופר והנה זה קורה.
מקווה שהוא יצליח ויהיה סנונית ראשונה.

בגלל שאתה אוהב את הצוות של ONE, אני אגיד לך שכאן 11 שכר להפקת המשדר איש של ערוץ הספורט שהתנגד להביא אנשים מוואן, למרות שרז אמיר ואורי קופר היו על הפרק.

שלמה שרף עושה נאחס לאשדוד

https://twitter.com/i/status/1621941799685357568

יופי של מחווה לעיוורים לשים גם שדר עיוור. מרגש.

מצד שני זה גאוני כי לא יהיה להם מושג שהוא טועה.

יפה לראות שתאגיד השידור החליט ללמוד מהליגה הספרדית, ואת מה שמיושם שם כבר כמה שנים בקרב שופטי ה-var
#סליחה

מה עם כבדי שמיעה? יש כבר את השדר הצעקן, אז הוא צריך לשדר כל משחק.
לפחות למאותגרים שכלית עשו כבר התאמה עם הפרשנים. לא שגיא כהן, אבל יופי של עבודה, נמני וזוהר.

פשוט הייתי חייב לשתף, בפרה גיים של ליגת האלופות ראינו הבדלים צורמים בפרשנים. מצד אחד קופר מנסה להסביר על משחק המעברים של לייפציג נותן קטעי משחק, מסביר ומנמק. מצד שני גוטמן מסביר לנו על ההחלטה של פפ לנתב את המשחק שלו אל חלוץ החוד (מה שלא מדוייק בעדינות, אבל מילא) אבל הוא מנסה להסתמך עם הטענה הזאת בשער לא אנושי של האלנד מול דורטמונד. סתם עיצבן אותי שבסופו של דבר מי שמפרשן את המשחק הוא גוטמן.

בחודשים האחרונים אבי נמני נמצא בכל שידור שאני פותח בואן וצרלטון, זה כאילו יש כמה אבי נמני.
אני שומע עליו רק מילים רעות מכל חובבי הספורט בארץ וכמובן שגם לי יש רק מילים רעות לומר עליו.
אבי נמני שחרר אותנו, אתה הגרוע ביותר.

ככה זה כשאתה גם סוכן שחקנים
אתה מקבל זמן מסך תמורת סקופים “בלעדיים”.

נכון, אבל כנראה גם אמא שלו אומרת לו שהוא גרוע בזה, לא נמאס לו?