תקשורת שדרנים וערוצי ספורט

ככה זה שאין סטנדרט אמיתי ללהיות שדר, יש רק להיות מקושר, זהו.

כל עוד זה לא איציק זוהר אז לא סבלתם מספיק :slightly_smiling_face:

יש לנו שנים ניסיון עם שגיא כהן, ועדיין אבי נמני מצליח לשבור אותי לפעמים.

יש לי שנים ניסיון עם כפתור מיוט.
או שאני רואה משחקים בערוצים זרים.
לא מבין את המזוכיזם הזה של לסבול שדרים\פרשנים בלתי סבילים.

שלמה שרף, מתכון להתאבדות.

כשאיציק זוהר אחראי על הכיתובים לקראת הקלאסיקו:

אבי נמני:
״שים לב״
״פיזי, חזק, אגרסיבי, קשוח״
״מהיר, זריז, מהירות מסחררת״
״אתלט, גבוה, דינאמי״

x10 למשחק.

*אם שכחתי מילים נרדפות נוספות אני מצטער, מבקש סליחה, מבקש מחילה, מתחרט ומביע חרטה.

התגובה שלך “סופר, סופר איכותית”.

אתה יודע, זה לא הגיע ככה בקלות… התאמנתי על זה באימונים, תירגלתי את זה באימונים, עבדתי על זה באימונים, שיפרתי את זה באימונים :sweat_smile:

עזבו את זה, זו עוד הבעיה הקטנה שלו. הבעיה המרכזית היא שהוא נמצא שם על תקן הפרשן, אבל מעולם לא שמעתי אותו מפרש כלום. הוא פשוט זורק שמות תואר לשחקנים ומהלכים לאחר אירועים שונים במשחק, ולפעמים זה נדמה שהוא חושב שזה תפקיד הפרשן, ולא, נניח, לפרש.

זה כמו שתפתחו פירוש רש"י ובמקום להסביר דברים ברוח הקודש על כל פסוק הוא פשוט יגיד “איזה פסוק יפה” או “פספוס”.

אני בטח שכולכם שמעתם את התגובה המזעזעת של רז זהבי והציטוט על אופיר חיים כאילו הוא ‘משתמש’ בסיפור האישי העצוב של הבן שלו האוטיסט, אור, כדי לקבל “ניתוח מקצועי אחר” או לסחוט עוד מאהדת הקהל.

אלון עידן כתב על זה ב"הארץ" ואולי כמה פוסטים בפייסבוק ראיתי בנושא. זה מגעיל מאוד. ערוץ הספורט היה צריך לפרסם התנצלות ולהעניש אותו, מעבר להתנצלות של זהבי עצמו שפלט אינסוף שטויות לאורך הקריירה שלו במסך. ככה לא מתנהגים. וכמו שהוא אמר - הוא הפנים של ערוץ הספורט שהולך ומתדרדר. מעניין מה מודי בר און היקר ז"ל היה חושב על זה. אני בטוח שיש הרבה, שאף אחד מהם לא ‘ייצא לתקשורת’ ויגיד את זה בפה מלא - הזדעזעו.

טל פרידמן הודיע: החלטתי לא להמשיך בהנחיית אולפן ליגת האלופות

לא נעים לי לכתוב, אבל ברוך השם.

היה אחד מהגורמים המרכזיים שגרם לי לפתוח משחקים ב21:59:30 ולא שניה קודם.
הבעיה באולפן הרבה יותר עמוקה ממנו אבל הוא פשוט לא סחב את העסק.

אוי חדשות מעולות. אני מקווה שהמנחה הבא יהיה מישהו שאשכרה מבין ואוהב כדורגל.

סתם מישהו שעלה לראש: ג’ובאני רוסו. אוהד כדורגל אמיתי עם חוש הומור וכריזמה. יכול להיות מעניין.

ראיתי את עמיחי שפיגלר מנחה בסיום העונה שעברה, וזה היה בסדר גמור. לא צריך דמות שתעשה הצגות מאולצות, פשוט להנחות וזהו.

לדעתי עדיף לבטל לחלוטין את אולפן ליגת האלופות ולבטל את כל תוכניות הברברת של ערוץ הספורט ולהשקיע את הכסף בזכויות של ליגות וענפי ספורט חדשים ולשדר אותם.
מעל 10 שנים לא צפיתי באולפן ליגת האלופות וכל אולפן אחר, לפני משחק של ריאל מדריד מעניין אותי הרבה יותר מה החבר’ה כאן כותבים מאשר כל הברבורים באולפנים למיניהם.
בעניין הזה אין על ספורט1, פחות דיבורים ויותר שידורים, וכבונוס הם מאפשרים לי לצפות בליגה האנגלית עם הפסקול האנגלי המקורי וספורט1 הם היחידים שמאפשרים את הפיצ’ר הכ"כ חשוב הזה.

[quote=“titi_camara, post:240, topic:241”]
עניין הזה אין על ספורט1, פחות דיבורים ויותר שידורים, וכבונוס הם מאפשרים לי לצפות בליגה האנגלית עם הפסקול האנגלי המקורי וספורט1 הם היחידים שמאפשרים את הפיצ’ר הכ"כ חשוב הזה.
[/quote]זה בגלל שאתה מורגל לתקשורת בישראל.

אני היתי רוצה לשמוע אולפן וסיכום אחרי משחק , אבל פשוט בארץ חוץ מאורי קופר (דור הופמן לא צופה בו כי אין לי ספורט 1 ) הכל זה כאבי עינים. לא חייב להיות כך.

מסכים, ויותר מזה - מודי בר און לא יהיה שוב. מודי בר און בעצמו בשנים האחרונות לא היה מה שזוכרים משנות השיא (ראיתי מעט אבל שמעתי דעות זהות מחבר׳ה שעדיין רואים באדיקות).

ניסיתי גם פנלים מאוד מוצלחים מחו"ל, כבר ממש לא מתחבר לזה, תנו לי את המנה העיקרית וזהו.

יש את הפאנל של cbs, אני מאוהב בפאנל שם. לפעמים מצחיק, לפעמים מעניין, לפעמים מרגש. אחרי כל מחזור בליגת האלופות אני רואה את מה שהם מעלים ליוטיוב. הלוואי והיה לנו בארץ פאנל כזה.

להחזיר את המופעים אחרי התקצירים!!!

ועוד שם שמעלה לאוויר- שלום מיכאשווילי.
הוא מסין בכדורגל ובוא כבר הנחה בעבר את האולפנים של ספורט 1 ביורואים האחרונים בצורה נהדרת