תקשורת שדרנים וערוצי ספורט

תראה, אני יכול לשבת ולהתדיין איתך על כל הפילוסופיה שדפקת פה בשתי הפסקאות הקודמות לציטוט הזה, אבל הגעתי לקצה של העניין שלי בנושא ובכנות אין לי כח להמשיך ולבזבז על זה זמן. שמח בשבילך שאתה נהנה מהענפים האלו, אני עדיין לא השתכנעתי שלצפות באותם ענפים יכול לעניין אותי למרות שהם מותחים את קצה גבול היכולת וכו וכו.

לגבי המשפט שציטטתי, אני רק אגיד לך שעם כל הכבוד לפילוסופיה שלך, ההנחה שלך שגויה ב180 מעלות. לטעמי הדת היא ההמצאה החשובה ביותר שהאנושות המציאה, היא ממש לא מגוחכת, ואין הרבה הבדלים בין הדתות השונות, שוב, בניגוד להנחה שלך.

לסיכום הדיון הזה מבחינתי. אין לי בעיה עם הדברים שהוא אמר מהבחינה הזאת שזה פוגע בציפור נפשם הרכה של המתמודדים, אני אנטי pc. וכן אני לגמרי לא הולך לבזבז דקה על ענפי ספורט שאני צריך מצלמת סלואו מושן וטיימר בעל דיוק של 6 ספרות אחרי הנקודה כדי לראות איזשהו הבדל.

תהנו מהאולימפיאדה חברים, זה מה שחשוב.

אני התוודעתי לענף כשהייתי אמור ללמוד לבגרות במתמטיקה וזה מה שהיה באיזו שבת ביורוספורט, דרך ג׳ימי ווייט האגדי שהיה קרוב לקחת איזה תואר כלשהו בשלב מאוחר של הקריירה אבל כהרגלו הפסיד בגמר. בדיעבד הבנתי שהוא הלוזר האולטימטיבי ואיש צבעוני מאד

תמיד הורג אותי איך במהלכים הגנתיים הם יודעים בדיוק איפה כל כדור ינחת

ג’ימי וויט הוא ההוכחה הכי גדולה שבסנוקר לא מספיק רק הכישרון, היה לו כישרון בטונות אבל אם אין לך את קור הרוח ברגעים המכריעים והמלחיצים זה לא יעבוד. הוא גם הודה שהיה מכור לסמים בימי השיא שלו ושצרך סמים בימי התחרויות.

חנן אתה מנהל דיון על מישהו שאתה מודה שאתה לא מכיר, אז יכול להיות שלא עקבת אחריו מספיק. מיכאל יוכין כתב מוכשר מאוד אבל עושה ‘דווקא’ והתמסחר נקרא לזה ככה בשביל טראפיק. אני לא חושב ש"הכנות" הזו במקום, זה נראה לי קשקוש וכתב ספורט\עיתונאי ספורט שכתב בעבר על האולימפיאדה אני משוכנע - לא יכול להגיד משפט כזה.

כמו שבספורט1 ביקשו מאיתנו עד גבול מסוים “לקטול” את הכדורגל הישראלי כי זה מה שאנחנו משדרים - יש בזה היגיון. כמות השטויות שהוא כתב לאחרונה בניסיון לעצבן זה בלתי נתפס.

אני מתחבר לחלק ממה שאמר אבל אנחנו לא באותו “המעמד” ואחת הסיבות, אמנם לא המרכזית, לעזיבתי הייתה שאני חולה על כדורגל ואוהב לכתוב כל דבר וטוב בזה, ואפילו הסתדרתי פחות או יותר עם הסיקור של ה-NBA בשש בבוקר - אבל לא מעבר.

לא יודע אם אתה מכיר אבל אם זה היה רוני מול ג’ימי ווייט- מבחינתי בהחלט תחליף למשחק של ריאל או של ג’וקוביץ

איך יצאתי חומוס שלא חיכיתי לסוף התגובות… הייתי בטוח שכולם לא מכירים כי לא לקח אליפויות עולם

אני הכרתי את המשחק, כשהייתי סמל תורן בבסיס ח"א בסוף שנות ה- 80, והתפקיד כלל נוכחות בחדר הנגדים, בו היה טלפון עם קו חוץ היחיד כמעט בבסיס (תקופה ללא פלאפונים למי שיכול להאמין). ובנוסף היה בחדר שולחן סנוקר. באותה תורנות היו בחדר 3 שחקנים טובים שרצו לשחק 2*2 ושכנעו אותי להצטרף. באחד הסיבובים היה לי מצב לא אפשרי כמעט להכות (סוג של סנוקר), והשותף שלי שהיה השחקן הכי טוב בחדר אמר לי להכות בכדור הלבן בחלק התחתון מימין, ולכוון לאיזו נקודה בקצה שממול. הכדור הלך כמו שהוא תכנן ועד היום אני לא מבין את הפיזיקה שהחזירה את הכדור לא עם הזוית של הפגיעה. הוא כמובן לא רצה להסביר לי (תחשוב לבד) וכולם צחקו איך אני לא מבין את תנועת הכדור כולל שהכדור הלך אחורה אחרי הפגיעה ולא קדימה. מאז אני ממש נהנה לראות משחקים גם אם אני לא תמיד מבין למה הכדור לפעמים ממשיך ולפעמים חוזר אחרי פגיעה

המשפט האחרון מזכיר לי את התחושה שלי כשדמבלה עם הכדור.
חוץ מהקטע של “ממש נהנה”.

מה שמדהים זה שבמשחקים של אוסאליבן הפרשנים המנוסים עצמם לא מבינים למה הלבן של רוני מתנהג כמו שהוא מתנהג.

יש לינק לדוגמה כזאת? מסקרן לראות. בטוח יש לזה הסבר פיזיקלי שמעניין אם אצליח לפתור

זאת דוגמא, אבל תכנס למשחקים מלאים שלו ביוטיוב, תראה אותו משחק איזה חצי שעה, תתמקד בכדור הלבן אחרי המכה כשהוא פגע בקירות, תתמקד בזווית שהכדור פוגע בקיר ובאיזה זווית הוא חוזר.

הרעיון ב pc הוא לא למנוע מאדם להביע את דעתו או להעביר אמת כלשהי גם אם היא בעייתית ועשוייה לפגוע במישהו, השאלה היא אם הייתה מטרה לפגוע במישהו. אם מישהו נפגע סתם ככה למרות שזאת לא הייתה מטרה לפגוע בו, זו בעיה שלו. כשהכוונה של הפוסט היא לייצר טראפיק ע"י אמירה שדיי ברור שמטרתה לייצר פרובוקציה זה סתם זילזול מתוך כוונה להוריד מאחרים.

חנן, אני לא בעד להיות pc, מנגד הצד השני של סבבה להיות asshole כי ככה קמתי בבוקר הוא גם לא משהו ששווה לכבד בעיניי. גם ככה יש דיווחים על פיגוע אפשרי בפריז ויש חשש לחזרת אירועי מינכן כשכל אחד מהספורטאים בין אולימפיאדה לאולימפיאדה מקושש כסף בשביל להצליח להתאמן רק בשביל שתהיה לו מטרה על הגב בפריז אז בנוסף מגיע כתב ספורט ושואל “את מי אתם מעניינים” בשביל הטראפיק זה מעבר לגבול הציני.

ממה שקראתי הוא כיוון מעבר לאתלטיקה לכל ענף ספורט ללא כדור. אפשר לדבר גם על הצלילות מגובה, מקצה 100 מטר, שליחים, קפיצה במוט ועוד.

אתה יודע שיש גם אליפויות נפרדות באתלטיקה, אומנויות לחימה, התעמלות קרקע, אומנותית מכשירים ועוד. ה"אולמפיאדה" מרכזת את כולם הופכת ל main event שלהם. זה שאתה עושה לזה רדוקציה זה לא אומר שזה נכון. גם יש כדורגל וכדורסל באולימפיאדה סימן שגם הם רק תחת זה?

לגבי התמיהה, אם הוא לא היה משתמש במשפט: “את מי אתם מעניינים” עוד אולי הייתי מסכים איתך. הכוונה שלו ברורה.

מי אמר שאני מתייחס לזה רק אז? וגם אם לא הייתי אוהב את כל הענפים (שאני באמת לא מתחבר לכל אחד מהם) האם זה הופך את זה לגיטימי לזלזל בזה? אני גם לא כזה אוהב כדורסל, אז? מה עם זה שהכדורגל של היום גם מושך פחות ופחות צופים? זה יתן לגיטימציה לרדת על כולם? זה לא שליוכין יש ביקורת עניינית כי הוא לא מבין בשום ענף ספורט. הוא רק רצה לעשות פרובוקציות בשביל טראפיק.

מדהים איך פעם הרעיון בלמנוע את סתימת הפיות וה pc נגעה בלאפשר לאנשים להגיד את מה שאובייקטיבית נכון מבלי שישתיקו אותם, פתאום זה הפך להזמנה רחבה לכל אידיוט עם יכולת בסיסית בכתיבה לפלוט רעל על פארש כי זה נותן חשיפה.

מוזמן לחשוב אם זו המהות בעולם ללא pc בעיניך.

עכשיו ב-ONE:
ערוצי ONE סיימו את שידוריהם בחברת YES
ערוצי ONE סיימו את שידוריהם בחברת YES

צבטתי את העיניים. הכתבה אמיתית לגמרי.

כנראה שבוואן זיהו את ההייפ ודרשו יותר כסף, בייס אמרו להם קפצו לי, ועכשיו נראה מי תרד ראשונה מהעץ. שני הצדדים יפסידו, כנראה שייס הרבה יותר.

״בערוץ ONE טוענים שביס יש אחראית תוכן שלא חושבת שהליגה הספרדית זה מוצר מספיק שווה עבור הסכום שהם מבקשים. היא עושה שרירים כרגע ומסרבת.״

הכל ברור,וואן רוצים תוספת כסף על שידורי הליגה הספרדית בגלל הגעת אמבפה,האחראית תוכן ביס לא יודעת מי זה אמבפה ולמה מגיע לוואן יותר כסף על זה שהם משדרים אותו והנה לכם סכסוך שרק אנחנו נסבול ממנו.

בוא… אם ראית שידורים עם פרשנים ישראלים אז סבלת גם לפני…

עם כל שנאתי לאבי נמני אני מעדיף לשמוע אותו מאשר לחפש לינקים.

השאלה האמיתית היא מה יש לכם לחפש ביס? הכי יקרים בפער די משמעותי, ו-0 תוכן שאי אפשר למצוא בסלקום/פרטנר.

ומי שלא חשוב לו צ’רלטון צריך להיות בFreeTV כבר.

צפייה בספורט ללא דיליי וממשק הכי נוח שיש שזה חשוב לי מאוד
לגבי התכנים-היתרון שלהם זה בעיקר הדוקו,כל השאר בערך זהה למתחרות.

וחשוב לי צ׳רלטון ככה שפרי טיוי לא אופציה.

לוואן יש שדרנים ופרשנים מעולים, רק במשחקים של ריאל וברצלונה נמני יורם ארבל חזן וכל שאר ה"כוכבים" מבלבלים לנו את השכל. במשחקים האחרים יש שם כמה חברה לא רעים בכלל וכאלה שמבינים כדורגל ומכירים את הליגה מעולה.