תקשורת שדרנים וערוצי ספורט

אתה לא צריך לחפש.
יש אתרים שמרכזים את כל המשחקים. אתה לוחץ על משחק, לוחץ על הלינק הראשון מתחת, ויש לך משחק באיכות טובה בלי תקיעות ושדרים באנגלית.
זה מה שאני עושה כשבא לי לראות משחק אבל לא בא לי לשלם.

לא נתקע לך אף פעם?

ממוצע של פעם במשחק. עושה ריפרש וממשיך.
זה האתר שאני משתמש בו .

ובכן, פרמין לופז צפה בשידור פיראטי אתמול…

פרסם את זה ומחק.

@Eyal, שלך

כנראה גם הוא בייס. היה מבקש היינו מביאים לו לינק באיכות יותר טובה.

אתמול שמעתי (לראשונה) את גיא צרפתי מפרשן.
אולי וואן הרגילו אותי לרמה של נימני כי זה יחסית עבר חלק באוזן למעט הדק׳ האחרונות שהוא איבד את זה עם צעקות ״שיוואו״ וגם ״וואו״ וכדו׳ כמו בימים ה(לא)טובים של רביבו כפרשן על כל מיני מהלכים והחמצות.

הוא היה טוב מאוד. דיבר על כדורגל רסמי וזו כבר התחלה טובה. הפנה את תשומת הלב לנקודות רלוונטיות שקרו על כר הדשא. חוץ מזה שהם לא קראו לילד בשמו ואמרו שהמשחק לא התעלה ברמתו, שזה מובן מכיוון שהם אמורים להרים וליצור התלהבות והייפ מסביב למשחק, גם הוא וגם רז אמיר (שתמיד מצוין) היו טובים אתמול.

שאתה רגיל לנימני וכאלו הרף להשתפרות מאוד נמוך

אני עדיין סובל מתקיעות פה ושם אבל זה עדיף מהם

כאילו אני צריך עוד סיבה לאהוב את אני אוהב אותך פרמין.

בקשר לגיא צרפתי - הוא באמת היה אחלה. בהשוואה לוואן-ים האחרים, אבל גם במנותק מהם. לא הרגשתי שהוא חופר, ובטח שלא הרגשתי שהוא זורק הערות מטומטמות סטייל איציק זוהר ו/או אבי נמני. נתן גם כמה דגשים לא רעים מנסיונו.

זה רק משחק אחד, אבל אני כבר מסמן אותו כחיזוק הכי טוב של הקיץ.

זה בטח זמני.
בליגה הישראלית יפטרו מישהו ויביאו אותו לאמן.

נו מי נשבר לדעתכם? וואן או יס? לי יש הרגשה שדווקא וואן נשברו וירדו מהעץ אבל אין לי באמת מושג.

מנחש שיס. מאמין שהרבה יותר אנשים ביררו היום לגבי התנתקות מיס / מעבר למתחרים מאשר על ביטול חבילת הערוצים של וואן (אם זו בכלל אופציה טכנית, קטונתי)

לא יודע מי שם לב אתמול כשרודי פרננדס הכדורסלן הוצג וקיבל הרבה כבוד, המצלמה הלכה ליציע, והראתה את רפא נדאל, ואז אבי נמני במקום לשתוק החליט להראות שהוא מבין גם בטניס ואמר והנה פדרר ביציע. כמובן שאסי ממן ישר תיקן שזה נדאל. זה בעיני פשוט מגוחך שפרשן מגיע עם מטען כזה מינימלי של ידע שהוא אפילו לא כללי- איך יתכן שפרשן בתחום ספורט כלשהו יבלבל בין שניהם, ועוד יאמר את השם בכזה בטחון? הרי היה יוצא גדול אם רק היה אומר משהו בסגנון של “ואפילו אגדה מתחום אחר בא למשחק” כדי להרים להנחתה של המגיש עם השם- ועוד שכל הדיבור לפני המשחק היה על כמה סלבריטאים באו למשחק

גם דודו אוואט היה שם ביציע (הם נצפים הרבה פעמים יחד ביציעים, אגב). מזל שהוא לא קרה לו דוידוביץ’.

ועדיין ברמת ומיצוב הספורטאי בין האגדות הגדולות בספורט שלהם, לטעות בין אוואט לאוי דוידוביץ’ (סתאם, אחד מהאלילים שלי) זה מינורי מלטעות בין שניים שהם בשלישיה בפותחת

אני מניח אבי נמני בגלל השם שלו גם מקבל נתח נאה פר משחק. אחד מהכוחות העולים של One היה יכול לעשות עבודה טובה הרבה יותר ולקבל במה ראויה. אני לא רוצה ללכלך יותר מדי אבל שמעתי שגם נמני כמו אחרים לא ממש עושה שיעורי בית, לעבור על החומר על היריבה של ריאל מדריד או ברצלונה עשר דקות לפני השידור זה לא רציני. אני כאוהד ריאל שפותח כאן דיונים בפורום ולא משתכר מזה - קורא על הקבוצה הרבה ורואה את המשחקים, וגם עושה שיעורי בית לפני הפרקים בפודיום, פשוט חבל.

איזה שיעורי בית. הסיבה שכל הפרשנים האחרים בערוץ יכירו לפחות ברמה סבירה את כל היריבות היא שכולם משדרים את כל הקבוצות, ואפילו עם נטיה לשדר פחות את ריאל ובארסה כי נמני לדעתי מפרשן רק אותן. זו גם הסיבה למה כמעט תמיד לא נשמע מידע הולם על היריבות תוך כדי משחק. תוך כדי ההקדמה מהאולפן ממש קיוויתי שלבנטל יהיה הפרשן מהשניים כי לדעתי הוא מאוד אובייקטיבי. ברגע שראיתי שזה נמני- היה ברור איך תיראה הפרשנות שלו, ובעיקר חזרה על המנטרה (הנכונה ללא קשר) של חסר בלמים, כשחזור של שנה שעברה בהקשר לחוסר בחלוץ טבעי, שמעניין שאף אחד לא אמר בדיעבד שהחלוץ הטבעי שכן היה בהחלט עשה את שלו ביחס לדקות ששיחק

עד כמה מצבן של קשת ורשת נואש שהן עושות פרומואים לתוכניות הפריים טיים שלהם (המירוץ למיליון והאח הגדול) במחצית של משחק ליגת האלופות?