תקשורת שדרנים וערוצי ספורט

הזכירו פה את מודי בתור אישיות בשידורי ספורט. אבל בעיני הוא היה ענק גם מחוץ לספורט , בעיקר בסדרות התעודה. אחת מהם זה “הכל אנשים”, בעיקר התוכנית על בן גוריון. מופת וחובה ללמד את זה לכל ילד בבתי הספר בארץ.

עצוב . גם ערוץ הספורט בגמר האלופות בכתבה האחרונה שלו , לא יודע אם הם ידעו את זה שהם שידרו את זה אבל איזה פרידה מהאיש . צריך לתת להם מילה טובה.

https://m.ynet.co.il/articles/hj58sbzcc

לדעתי - על הנייר מדובר בבחירה מצויינת.

מהלך מצויין שיכול להחזיר קצת מהקסם האבוד של האולפן

בעיה שלצידו יהיו עדיין הפרשנים הישנים… אף אחד לא יצליח לשכנע אותי להקשיב לשגיא כהן ואלי גוטמן…

תכלס מי נשאר שם מהותיקים חוץ מיעקובי?.

אני עדיין לא מבין למה לא מביאים אנשים שאשכרה מבינים בכדורגל. דור אופמן, דסקל, ברקוביץ’, שחקני עבר רציניים (אני דווקא בעד בוזגלו).

לא מבין איך רשמת מבינים בכדורגל ואז את דסקל וברקו.

הופמן אחלה, שרון דוידוביץ’ מדהים ואני בטוח שיש עוד כמה שמות שאני לא זוכר כרגע. אבל ערוץ הספורט זה כמו הפוליטיקאים שלנו - כבר מזמן הפסיקו לחשוב על טובת האזרח הפשוט.

image

אם מקשיבים למילים של ברקוביץ’ מעבר לכל הסגנון והדעות הקיצוניות - הבן אדם מבין כדורגל כמו שמעט אנשים מבינים.

באמת?

שחקן כדורגל הכי מוכשר שהיה פה … אבל הצלחת להבין ממנו משהו על כדורגל?

אני לא יודע אם אתם עדיין מדברים על אולפן ליגת האלופות או על תקשורת כדורגל באופן כללי, אבל אם עדיין מדובר על הצ’מפיונס - אני לא מבין איך אתם מפספסים את הנקודה, דווקא ממש אחרי שרשור ההספדים על מודי. מודי הביא משהו מיוחד לאולפן - קסם מסוים - שהפך את הצפייה בליגת האלופות לכמעט פולחן. עוד מומחה לכדורגל מטעם עצמו, מבריק ככל שיהיה, פשוט לא יספק את אותה החוויה. וכמובן בלי להזכיר בהקשר לרשימת השמות שהובאה כאן, שזה שבן-אדם מבין כדורגל ויודע לכתוב עליו, לא אומר שהוא יודע להעביר את אותו דבר בפרונטלי.

טל פרידמן דווקא בחירה מעניינת מהבחינה הזאת, למרות שאין לו רבע מהקלאס שהיה למודי. אבל לפחות הוא חובב כדורגל אותנטי וחסר מניירות.

אני לא יודע איפה בדיוק רביע היה ומה הוא עשה בזמן שכתבת את זה, אבל אני משוכנע שבאופן לא מודע באותו רגע הוא לקח את עצמו לבית העלמין הקרוב לביתו, התרווח לו בקבר פנוי כלשהו, והתהפך בו.

@Aragones בדרך!

אני בטוח שמנדייטה היקר אמר את זה בצחוק. זה בסדר.

שיחקתי Age of Empires 1 Definitive Edition בסטים דק בזמן שקראתי את זה, ואז עשיתי בדיוק את מה שכתבת.

אני מאוד אוהב את הבחירה בפרידמן.
הייתי שמח אם היה חידוש אמיתי כמו שאמרו לפניי עם לוינטל, הופמן, אורי קופר ושמיכאל וינדסטנט יקבל יותר זמן מסך, הם כרגע הפרשנים האהובים עליי בשנים האחרונות.
גם בתחום השדרנים יש הרבה מה לחדש.
עצוב שערוץ הספורט הפך להיות הערוץ הכי צהוב בטלוויזיה, תבדקו אותי ותראו כמה “סקופים” ו"פרשנים" לאותם סקופים מומצאים יש לערוץ הזה לעומת ערוצים אחרים. לעזאזל אפילו קשת מגבילים את ההזיות של ערד ניר אבל הערוץ הספורט נותן במה חופשית בכל שעה שיש לפרימו לבלבל את המוח.
הערוץ הכי נמוך שקיים בשלט.
וסתם שאלה שמסקרנת אותי, מה התקציב של ערוץ הספורט לעומת ספורט 1 ודומיהם?, זה באמת יותר זול או ו/משתלם להעסיק את רז זהבי ומשה גרטל מאשר לרכוש זכויות לליגה הגרמנית???

@asafbarca תבוא לפה תסביר להם איך קוראים לי בעבודה…

דיי נו… אין סיכוי שלא עברת בזמן הזה על איזה כתבה על רגריסיבים נאורים, על מי אתה עובד? :joy:

https://twitter.com/TalShorrer/status/1557611641851858944

איזה דביל

עתידות: במשחק הראשון השנה של ברצלונה ששגיא כהן ישדר, עד הדקה העשירית הוא יגיד: “זו לא ברצלונה. ז-ו ל-א ב-ר-צ-ל-ו-נ-ה!”.

הבחור לא רלוונטי כבר שנים.

זה נכון, הכדורגל הישאלי באמת צריך לעשות חשבון נפש למה לא יותר אנשים שמואשמים בפשעים חמורים מגיעים אליו. במדינות מתוקנות אנשים כאלה מנהלים את הכדורגל העולמי.

אבל תכלס הוא צודק. אין ספק שמה שחסר לכדורגל הישראלי הוא סרסורים. אחרת מאיפה שחקני הנבחרת אמורים להשיג בנות?

איציק זוהר: אני חושב שאנצ’לוטי המאמן הטוב ביותר היום. כולל מוריניו וכולל גווארדיולה.

הוא גם אמר שהוא לא מכיר את הריקוד של ויניסיוס
והוא אוהד ריאל :man_shrugging:t2: