סרטים וסדרות - ביקורות והמלצות

סיימתי אתמול את העונה השלישית של פארגו. וואו!

מי שלא ראה עדיין את הסדרה ההזויה והמטורפת הזו - מומלץ מאוד.

וואלה? אתה בין היחידים שאני שומע שאומר את זה.

אני מאוד אהבתי, היא עשוייה ממש טוב. העולם שם אחד מגניב, והעלילה שם לא גרועה או משהו, היא גם לא מאוד צפויה, כמו רוב הסדרות.

חברים איך westworld? והאם אישה סטנדרטית תתחבר לזה?

• מעולה
  • האם היא אהבה מראה שחורה? זו התשובה שלך.
  1. חרא
  2. לא

סדרת טוויסטים בעלילה טיפוסית רק שמרוב טוויסטים במקום להישאר במתח אתה שואל את עצמך הו גיבס א פאק?

העונה הראשונה מעולה לדעתי, האישה תתחבר אם היא בסגנון של מדע בדיוני.

העונה השנייה בינתיים פח.

התחלתי אתמול את “סיפורה של שפחה”, וצפיתי ב-3 פרקים ברצף. עד כה, אני חייב להביע את אכזבתי העצומה. מכל הרעש והטררם סביב הסדרה ציפיתי ליצירת מופת שתשאיר אותי דבוק למרקע ברמה של הסדרות הגדולות ביותר, אבל בינתיים, הסדרה בעיקר מעבירה תמונות יפות וזוויות צילום מיוחדות. הסיפור נשמע כאילו לקוח מאיזה מניפסט פמניסטי קיצוני מגוחך ורחוק מאוד מלהצליח לעניין אותי.

יש פה מישהו שרוצה להצדיק את הבאז סביב הסדרה?

תן לה צאנס.
סדרות מהסוג הזה לרוב נראות מוזרות ולא ברורות בהתחלה אבל הכל נבנה בשביל משהו. תראה עונה ואז תחליט

סיימתי עכשיו את שתי העונות. מתח מהנה, עלילה טובה וכמה דמויות טובות מאד. כל ההתרחשות היא במדריד מה שקצת מוסיף לסנטימנט (ויש אפילו אזכור למועדון).

בינתיים היא הפכה לסדרה הזרה הכי נצפית בתולדות נטפליקס.
מאד ממליץ

וואלק מישהו רוצה להמליץ לי על סדרה שתתאים למישהו שאם פרק אחד או שניים משעממים אותו הוא מתנתק ממנה. ויכול לצפות בכל ז’אנר?

זה תנאי מאוד קשה. בכל הסדרות שראיתי עד היום בלי יוצאת מן הכלל היו פרקים משעממים, אולי חוץ מסדרות מתח פעולה טהורות כמו 24 שזה בערך כמו לצפות במת לחיות ממש ארוך.

בכל מקרה ההמלצה הכי חמה שלי כרגע היא פארגו. כל העונות פשוט אדירות. לא מבטיח שלא תשתעמם לפרקים.

לא נשמע טוב.
אני לא מחפש סדרות שיש בכל שנייה בהן אקשן או משהו מותח, כי זה בלתי אפשרי.
אבל לפחות לא סדרות שנתקעות במקום וחוזרות על עצמן. כי זה בלתי נסבל בעיניי.

הסמויה ראית?

לא. והשם נשמע נשי מדי. ניראלי שזה משהו כזה על מאפיות והארלם ורצח וכל הטוב הזה, לא?

אהבתי את הנשי מידי… אם לא ראית הסמויה אז הוא מצא לך סידרה מושלמת (ויצירת מופת לדעתי) לדרישות שלך.

אשקול… למרות הנשיות.
תודה

הדרישות שלו הן לא להשתעמם. אנשים מתנתקים מהסמויה אחרי שני פרקים כי לא נראה שזה זז לשום מקום.

בכל מקרה אצטרף כמובן להמלצה, מי שמצליח לשרוד את ההתחלה המעט כבדה נהנה מאחת היצירות הטלוויזיוניות הכי מדהימות שנוצרו.

שני פרקים של דריכה במקום? אוותר…

אחי, אתה אולי בנוי לסרטים יותר

נשי? תעשה טובה לך תראה עונה ודבר איתנו אחר כך :]