סרטים וסדרות - ביקורות והמלצות

בעיקר ביטלו את באט גיל… אחרי שכבר כל הסרט היה מוכן רק ללמד אותך עד כמה המצב שם גרוע.

ידעתי ששכחתי משהו. וואלה רוב הזמן הם עשו אחלה עבודה, הליהוק, העריכה והכיוון הכללי, אבל זה גם נגמר ביותר שאלות ותשובות, וכל כך בנו על המשך שבגדול “הקריבו” את הפינאלי עבור משהו דיברו עליו רק בעונה הבאה (אם תהיה).

לגבי ונדה ויז’ן וסטריינג’ 2, קורה משהו מוזר בתהליך של וונדה. בסדרה היא עוברת תהליך של השלמה עם הצער ו-ויתור על האוטופיה אותה היא יצרה, בעוד היא הצרה על כל הרע שעשתה, רק בשביל שהיא תהפוך לווילנית שרוצחת בלי להתבלבל? יש פה מרווח לוגי משמעותי שפוגע בתהליך של הדמות שלה. בתכלס, מי שהיה אמור להיות הביג בד זה הדרקהולד, אבל כרגע זה לא ברור באמת.

לגבי תור, הוא עובר תהליך מתמיד של התטפשות. מאינפיניטי וור לתור 4 הוא רק הולך ומדרדר באינטילגנציה שלו. כאילו כבר קשה לפתח את הדמות שלו אז כל פעם עושים לה סוג של ריסט בהתפתחות. צריך לעשות לו סנד אוף כלשהו, כי זה באמת נראה כאילו אין רעיונות או כיוון טוב לקחת את הדמות שלו. הכתיבה בתור 4 הייתה רעה, וזה חבל שטאיקה וואיטיטי איבד כיוון ככה. מהבמאי שידע לבנות קומדיה שיכולה להיות מעל under tone דרמטי (ג’וג’ו רביט), הוא פשוט ניסה להפוך כל קטע או כל שורה לבדיחה, גם אם זה פחות מתאים. הוא כאילו איבד את האיזון בתור.

לגבי שאנג צ’י, אולי זה השחקן, אולי זו העובדה שרוב הדמויות היו לי לא קשורות או מוזרות, או זה בכל זאת משהו בכתיבה, אבל זה פשוט לא עבד לי. רוב הסרט היה דיי משעמם והדמות של שאנג צ’י היא דיי שטוחה, זה נראה הרבה יותר בונים את העומק העלילתי של אחותו יותר.

סיימתי את ‘יורשים’.

תציעו משהו בשביל הנשמה, אני בתקופה מחורבנת וצריך מדי פעם מרגוע עם משהו טוב

אני בדיוק סיימתי את העונה הראשונה של הלוטוס הלבן וזה ממש טוב. יש שם עריכת סאונד מטורפת שמהפנטת אותך פנימה ושחקנים מטורפים אחד אחד. מה שכן לא צנוע בכלל…

ניסיתי, לא עבד לי אחרי 2 פרקים.

תן לי משהו יותר ארוך עם יותר בשר… אבל שיהיה משחק מדהים כי סדרות בלי משחק טוב זה כמו לעמוד באוטובוס לאילת

שמע, לא ראיתי את זה עדיין, אבל כולם מדברים על וונסדיי בנטפליקס. אולי זה ידבר אלייך?

קח בחשבון שאני בנוי לסדרות ארוכות גם כל עוד המשחק איכותי. ויש לי עוד הרבה חורים מהעשור האחרון שלא ראיתי

לא ראיתי, אבל להרגשתי בלבד, מדובר בעוד “הסדרה הכי טובה בעולם!!!1111” של שבוע X, ופחות משהו באמת איכותי. אשמח להתבדות.

כמה זה טיפשי לראות פעם נוספת את שובר שורות? ראיתי את הכל לפני המון זמן ומתחשק לי לראות את סמוך על סול שלדברי רבים התעלתה עליה. (אני מבין שהיא סוג של פריקוול לשובר שורות.)

תראה פשוט סול… זה באמת יותר טוב משובר שורות. ואין שום צורך לראות את זה בשביל לראות את השני

אתה לא צריך לזכור כל פרט בשובר שורות בשביל לראות את סמוך על סול. הסדרה תזכיר לך בעצמה את הדברים החשובים.

אני ניסיתי לצפות שוב בשובר שורות, אחרי שסיימתי את סמוך על סול, ופרשתי בעונה השנייה. לא יודע אם זה מדד למשהו.

אוקיי. אקפוץ למים

לא מבין את החירבונים פה על שובר שורות. בהחלט לא צריך אותה בשביל סמוך על סול, אבל זו סדרה מעולה וזה יתרום להנאה. תראה אם יש זמן.

השאלה הייתה אם היא נדרשת בשביל סמוך על סול. את שובר שורות ראיתי רק איני זוכר משם כלום, בערך

לא קראתי פה יותר מידי אחורה, ולא זוכר מה היה לפני, אבל לא ראיתי בתגובות שלי ושל ליאור “חירבונים”. יותר ייעוץ ותיעדוף.

חירבונים יחסיים כמובן :slight_smile:

אנסח אחרת: לדעתי תהנה יותר אם תראה אותה. אני סיימתי את סמוך על סול רק לאחרונה, אחרי שגם התחלתי אותה באיחור גדול, ולא מעט פעמים לאורך הדרך אמרתי לעצמי שחבל שלא עשיתי בינג׳ שובר שורות לפני (צפיתי בה לפני הרבה שנים).

יש פודקאסט מצוין של כאן על סמוך על סול + קבוצה בפייסבוק (מקום לדבר בו על סמוך על סול) שסוקרים כל פרק ונותנים רקע והרחבה

רצתי ככה מהר על העונה הראשונה של שובר שורות להזכר.

• נזכרתי שאני זוכר אותה ממש טוב. פשוט הרצתי את כל הסצנות הפחות מעניינות ונשארתי בעיקר עם וולטר וג’סי.

• לא מבין איך אנשים ‘השתעממו’ אחרי עונה-עונה וחצי מהסדרה הזו. סדרת מופת, עוצמתית, משחק עצום של כמה שחקנים מרכזיים, סיפור פתלתל מורכב והזוי, ומעל הכל דיאלוגים שלפעמים קורעים אותך מצחוק/צער.

• העונה הראשונה קצרה, אבל אני אתן לקצב הנשונוש המהיר הזה את הצ’אנס כי זה ממש טוב. אח"כ אצפה בנחת בסמוך על סול.

אני ראיתי את שובר שורות פעמיים.
פעם ראשונה בלעתי אותה, היה לי קשה ללכת לישון בלי לראות עוד פרק ועוד פרק.
פעם שניה כשכבר ידעתי איך זה נגמר, שמתי לב להרבה פרטים קטנים, התיחסויות לדברים שלא שמתי לב בפעם הראשונה, משחק מעולה של שחקנים, נופים, דיאלוגים, וכו’.
זאת סדרה למופת. בשבילי זאת הסדרה הטובה אי פעם.

לא צריך לזכור אותה כדי לראות את סמוך על סול. רק החצי השני של העונה האחרונה אולי, וגם זה לא חובה.
היא סדרה טובה בפני עצמה, אבל אני לא אראה אותה שוב. שובר שורות יש מצב שאראה בפעם השלישית מתישהו.

אם אתה אוהב סדרות על פשע עם מהלכים מתוחכמים ומחשבה, ממליץ לך על The wire ועל Top boy .

הסמויה ברור שראיתי. פעמיים.

Top boy לא ראיתי, אבל איני נעול על ז’אנר, מה שחשוב אצלי בסדרה זה משחק איכותי, דיאלוגים טובים ואיזשהו סיפור עם תחכום. אני נזכר בליאור שהמליץ לי על The Leftovers ואני שמח שקם האתר ספורטאנטר ושהכרתי את הכלב של ליאור היינו ganjo היינו הניק של ליאור בספורטאנטר.