סרטים וסדרות - ביקורות והמלצות

לאחרונה אין לי כוח לסרטים אז התחלתי לראות את הטרנד החדש ביוטיוב, ערוצים שב10 דקות מסכמים סרט שלם.
יש שמה המון סרטים מעניינים מהמזרח הרחוק שבחיים לא הייתי מתעניין בהם אבל יש להם קונספטים ממש מסקרנים.

דבר אחר זה שהפורמט הופך גם סרט רע למשהו מעניין אם הקונספט טוב מספיק.

כך גיליתי המון סרטים חדשים שאפשר לראות.

אגב, אני מת על הקול וההומור שלו.

זה קונספט אדיר. אחד הסרטים הכי טובים שראיתי אי פעם הוא בדיוק כזה: Twelve angry men.
מומלץ ביותר.

סופו של הסרט, לפי הגרסה שהוצגה בבתי הקולנוע, הוא בהחלטתו של אוון להתנכר לקיילי, כך שהיא ואחיה יעדיפו לעבור להתגורר עם אמם, במקום להישאר לגור בסמוך, אצל אביה השתיין והמתעלל. בגרסה המצורפת ל-DVD מוצג סיום חלופי, שהוא הסיום המועדף על הבמאי, בו בוחר אוון לשנות את חייו כך שלא ייוולד כלל.

מה השלישי?

אומרים שיש 4:

טוב, צפיתי. אמנם יש בסרטון ארבעה סופים, אבל הם בעצם שניים (השניים שאני דיברתי עליהם), פשוט הראשון מחולק לשלוש תת וריאציות (שאני מהמר בזהירות שהן שלושת הסופים שאייל הזכיר).

זה מה שאני הכרתי -

בנוסף לאפשרות הרביעית, השונה מכולן, בה הוא מונע מעצמו להיוולד (שהיא גם האפשרות המועדפת עליי).

פשוט איחדתי במוח את אפשרויות ב’ ו-ג’ בצילום למעלה.

אז 4, כן. אתה צודק. לא טוב במתמטיקה בחמישי בלילה.

ואני חושב שהסוף האמיתי זה שהיא כלוא בבית משוגעים מסתכל הסרט, מצליח לעבור אלין. ואז אנחנו רואים את הפסיכאטרים מסתכלים עליו מאחורי המראה. תוץ כדי שהאדם חי את הדמיונות שלו.

טוב אין לי איפה לשים את זה חוץ מפה אבל זה קורע מצחוק

https://twitter.com/ranboker/status/1629557400234516482

זה גדול, והוא ענק שבא בכל זאת.

הפקה: שלום פרופסור חזן נשמח לארח אותך באולפן כדי שתחלוק מנסיונך כחבר בועדה המוניטרית.
משה חזן שאינו פרופסור ובכלל לא היה חבר בועדה מוניטרית כלשהי: סגור אני בא.

מעניין אם הוא יצא בחיים משם.

היה צריך להמשיך עם זה עד הסוף :joy:

זה קורע מצחוק וזה גם קצת עצוב על הדרך… זאת רמת המקצועיות וה’יושרה המקצועית’ של התקשורת בימינו.

בעיקר חבל.

חוסר מקצועיות - בהחלט.
אני לא ראיתי חוסר יושרה מקצועית. הם לא ניסו למכור אותו כמישהו שהוא לא לאחר הגילוי. הם פשוט טעו, יצאו חובבנים.

טוב,אז פרסי האוסקר בשם ה WOKE COMMUNITY, סליחה ה"אקדמיה" יהיו הלילה. ובגלל שיש פה אנשים עם טעם מעניין בסרטים, רציתי לראות אם יש פה מישהו שיכול לברור את המוץ מהתבן. מההיה הסרט שלכם השנה? שחקן השנה? שחקנית השנה? או אפילו תסריט?

אומנם לא ראיתי כמה מהמועמדים החזקים של השנה כמו אלביס, בבילון והחתול של שרק (מקבל ביקורות מעולות בקטע מפתיע) מבחינתי אני סאקר של הכל בכל מקום בבת אחת.

אתה באמת תצפה בזה?

וויל סמית כבר לא היה שם אז אין טעם לקוות לאיזה אירוע מעניין שם.

אם כבר סאותפרק.

אגב שמעת שכריס רוק עשה ספיישל נטפליקס שכולו בגדול סטנדאפ על וויל וג’יידה סמית’? האמת שזה לא רע, כשהזוג סמית’ כבר רצים לבכות שהם קורבנות.

נו בתור הצופה היחיד באוסקר נהנת? ספר לנו חויות…

חבל שלא עשו לקימל “ויל סמית” :joy: :wink:

לא צפיתי בתועבה וזה כיף שאנשים לא מתייחסים עוד להוליווירד או לשטויות שהמנותקים שמה פולטים על בסיס דקותי אבל לפחות יו גרנט עשה האלאנד (אלא אם זה מתוסרט):

https://twitter.com/bubbaprog/status/1635063288701546496?t=Ygsuv5HbmFrv19NY4ftlJQ&s=19

הדבר הטוב היחידי שיצא לנו מהקורונה.

חחחחח וואלה לא ראיתי, אבל מבסוט מהתוצאות.

זה כאילו שהם מתעקשים לתת לסאותפרק חומר חדש כל פעם שהם פותחים מחדש את הפה שלהם

https://twitter.com/JeremyVineOn5/status/1637761009556357125

boys will be boys’ הנה אמרתי את זה .

אם כל פעם אני מופתעע מכמה תקשורת יכולה להיות צינית. נדמה שהיא כל פעם מצליחה לצעוק אחרון בידי ולגרום לי להיות יותר מופתע.
והפעם, בכאן 11 מעלים סרט ביום חמישי במקביל להכרעת הערעור של זדורוב.

טיפה בריחה מהמציאות

ראיון די טוב של ראסל קרואו עם הדרינקר. אני מאוד מופתע שהוא הסכים לדבר איתו כי בד"כ הכוכבים של הוליוד לא מוכנים לדבר עם יוטברים עצמאים בטח לא כאלו שמזוהים עם הfandom