סרטים וסדרות - ביקורות והמלצות

the boys מומלץ?

Max (שירות הסטרימינג שנקרא עד לפני שנייה “HBO Max”) ו-HBO יצאו בלא מעט הכרזות עכשיו, ביניהן -

• הוזמנה סדרת פריקוול נוספת ל"משחקי הכס", שתתמקד בעלילת “אביר משבע הממלכות”.

• הוזמנה סדרת “הארי פוטר”, שתעקוב אחרי עלילת הספרים, עונה לספר, ותציג כמובן קאסט חדש ביחס לסרטים.

• עונה חדשה ל"בלש אמיתי", בכיכובה של ג’ודי פוסטר.

• מפותחת סדרה בת חדשה ל"המפץ הגדול" (בנוסף ל"שלדון הצעיר" שרצה כבר כמה עונות). לא ברור עדיין מה היא תכלול.

קראתי את הספרים . זה סגנון שונה ממשחקי הכס, פחות דרמטי, פחות מלחמות על קיום העולם, פחות דרקונים , אבל יותר מכיוון של החיים של אביר פשוט וסכנות של החיים האלה.
ממש חמוד.

קראתי שתהיה סדרה על אייגון הכובש, הטרגאריין שכבש את ווסטרוס.
גם את הספרים האלה קראתי, זה כן בסגנון של משחקי הכס.

שלא תהיה אי הבנה אני לא המצאתי את זה קרדיט DW

כשיהיה בחירה לתגובת השנה תזכיר להצביע לזאת…

זה כרגע בשלב מוקדם מאוד, יחסית. כמו גם סדרת ההמשך של ג’ון סנואו. לא בטוח שייצא מזה משהו. בניגוד ל-“The Hedge Knight” שכבר הוזמנה לה עונה.

מצד שני, HBO כבר צילמה פרק בסדרת פריקוול למשחקי הכס, “Bloodmoon”, ואז גנזה את כל הסדרה. אז שום דבר לא בטוח.

מדד.

אבל שים לב שמדובר ב-HBO/MAX, אז רמת הקרינג’ צפויה להיות נמוכה משמעותית.

פרק ראשון של boys טוב מאוד.

בקשר להארי פוטר
ההצלחה של משחק המחשב הכניסה להם מוטיבציה. אני שמח לראות שהחבורה של הפריקים בטויטר נכשלו כל כך חזק שלא רק המשחק הצליח עכשיו יש להם גם סידרה שלמה על הראש שלהם. איזה כישלון של חרם חחחח

עכשיו נשאר לי לראות את הסרטים… ראיתי בריפרוף…

תודה רבה!
מסתבר שלמוש יש הרבה חומר להשלים😉
מבטיח לשים אחד מהם אחרי ריאל-צ’לסי

זה אמיתי באמת? מה כבר יש עליו שיכול לתת עונה שלמה. לא קראתי את הספרים… אבל יש לו סיפור רקע שיכול להחזיק עונה שלמה?

לא. אין עלילה בספרים מעבר לבערך העונה החמישית של משחקי הכס.

זו סדרה שהוא וכל מיני אחרים הציעו ל-HBO. היא לא מבוססת על שום דבר מעבר לרצון של WB/HBO לחלוב עוד את הפרה, ושל קיט הארינגטון לחזור לתהילה שהייתה לו בתפקיד.

זה לא פריקוול, זה סיקוול.
כלומר זה בזמן שאחרי משחקי הכס, לא לפני

הרפתקאות של ג’ון סנואו בסיביר פחות מעניינות אותי. אחת הדמויות השנואות עליי בסידרה. כל שׂאר הדמויות הבכירות רבגוניות, יש להן צד טוב וגם צד רע, ג’ון סנואו חיובי מדי בשבילי.
לילדים כאלה מרביצים בביה’'ס וכולם שונאים אותם בעבודה.

שמישהו יסביר להם שמה שמעניין אותנו זה סדרה על המרד של רוברט. למה מיליון פריקוולים על כל הדברים הלא מעניינים האחרים? אם אתם רוצים כסף, תתמקדו בתקופה הכי מעניינת שיש לסדרה להציע. אפס דרקונים, הרבה מאוד טיווין לאניסטר, מד קינג, ראיגאר טארגריין, ליאנה סטארק , נד סטארק, רוברט באראתיאון.

האמת שמהפריקוול הספציפי הזה אני כן שמח. יש לו המון פוטנציאל, וזה מאוד תלוי איך יטפלו בו. ראשית, יש אפשרות להתחיל בואליריה העתיקה, שזה מקום שכולם רוצים לראות. שנית, אאיגון הוא זה שהביא את טארגאריינים לווסטרוז מלכתחילה ויש פה פוטנציאל לסדרת פנטזיה נפלאה.

הדיווחים הגיעו מאותם מקורות שדיווחו על הארי פוטר, אז אני אופטימי.

האמת שיש לזה פוטנציאל ענק. קראתי רק את הספר הראשון, אבל אני יודע שזה ככה גם בשאר הספרים - הקונספט של סרט עושה להם עוול. אי אפשר להכניס שנה שלמה בשעתיים וקצת, זה פשוט לא עובד. בעונה שלמה אפשר להתייחס כמו שצריך לשיעורים, לתחרות בין הבתים ולהתפתחות שהארי עובר.

זה באמת הפחד שלי. מעבר לצחוקים (וזה קורע משה, תודה) תרבות הווק שוטפת את חברות המדיה וכבר ראיתי קמפיין להרמיוני שחורה תוך כדי שמצטטים את רולינג שאמרה שצבע העור של הרמיוני לא היה רשום באף ספר.

לא שמפריע לי שיהפכו את רון לגיי, יהרגו את ג’יני ואז הארי והרמיוני יסיימו ביחד (כאמור, לא קראתי את הספרים) אבל הדברים האלה לא נעשים בעדינות, כבר שנים שמנסים לדחוף לנו את זה בכוח.

יש!!

גם לפריקוול הנוכחי היה המון פוטנציאל. בספרים האירועים של פיצול במשפחת טארגריין ומוות הדרקונים הוא אירוע עצום מימדים.
אבל הסדרה יצאה פרווה. בספרים יש עוצמה, בסידרה יש רק תככים פוליטיים ורצח. לא שונה מכל סדרת גנגסטרים ממוצעת.

לא רק שעוד לא ראיתי כי היא לא עושה חשק, אני שומע ממך על זה שהסדרה עוסקת במות הדרקונים פעם ראשונה.

@mos56 תראה תראה דה בויז, אני מחכה בקוצר רוח לעונה הבאה.

יורשים עונה 4 פרק 3 הולי פאק!

זה היה אחד הפרקים הכי טובים שראיתי. מופת של תסריט, משחק ושוט של 28 דקות.

לגבי השוט נסחפת… אתה מתכוון סצינה?

יש סרט רוסי שנקרא ‘תיבה רוסית’ שצולם בשוט אחד (אבל באמת בשוט אחד לא כמו 1917 שקצת מרמה בעזרת טכנולוגיה). סרט של 96 דקות. יש בו פאק אחד כשממש בסצינה האחרונה של הסרט דקה או שתיים לסוף אחד הנגנים של התזמורת נועץ עיניים ישירות למצלמה והורס הכל.

גם אתה שמעת את הפרק ב-heavyweight?

לא שוט, נכון. בלבול שלי.
אבל זה היה טייק של 28 דקות.