סרטים וסדרות - ביקורות והמלצות

לא אמרתי שאני אוהב את זה. אבל מנקודת המבט שלי יש דברים הרבה יותר גרועים שהם מעוללים לנו בתור הלקוחות שלהם.

אני גם חושב שאם הייתי שייך לקבוצת מיעוטים הייתי מאוד נעלב מהגישה הזו. כאילו אי אפשר לעשות איי פי חדש ולעשות בו גיבור שייצג אוכלסיות של מיעוטים? זה נראה לי גישה מאוד מתנשאת ועצלנית גם נגדם.

חכה שיצטרכו לקרוא להרמיוני שחורה mud-blood…
בסוף יהפכו את זה ל-M-word או משהו מטומטם בסגנון

כלומר… האבות הקדומים של כלום?
#סליחה

אפרופו הרקולס - אני חייב להיות פרקליטו של השטן לרגע, ולומר שבמקרה הזה דווקא הסרט המקורי של דיסני הוא זה שעשה כאן עיוות של דמויות כך שיתאים לאג’נדה של התקופה.
נכון שהוא אל והכול, אבל בכל זאת - אל יווני, בלונדיני עם עיניים כחולות? מישהו שם בהוליווד ביקר באגן הים התיכון בשלושת אלפים שנה האחרונות?

השתיין הבריק:

הבן אדם הזה חייב לקבל מעמד של אוצר עולמי.

ובקשר Lord of the Rings: Rings of Girl Power, זה היה כישלון ברור מראש. זה כמו לנסות לתת לאמריקאי לעשות סרט דוקומנטרי על המסע של מסי עד הזכייה במונדיאל, או על הסופר קלאסיקו, או ההיסטוריה של הקלאסיקו או כל דבר אחר שהוא לא “פרנצ’ייז” שיכול לעבור עיר ולשנות שם, צבעים ו"אוהדים".
They don’t get it.
או כמו שאומרים באתלטי: no lo pueden comprendere

אז אלה אנשי ווק קיצוניים ואקטיביסטים שאף פעם לא עשו עבודה קשה או רצינית. התפקיד שלהם זה להפיץ את הרעיונות המטורללים שלהם ולהכריח את העולם להיות מותאם להם ואם לא, הם יזרקו טנטרום ויצייצו בזעם וזעזוע על זה.
אז איך בדיוק הם הולכים להבין סיפור של סופר קתולי, שהדת והמוטיבים שלה הם חלק עצום מהסיפור? סיפור על גבורה והקרבה ומלחמה ברוע.
קשה קשה לווק להבין את זה.

ובקשר לזה, אם אתם לא מכירים את הסגן של השתיין (רק כי MauLer לא מייצר שום דבר לצערי אבל הקטילה שלו לעונה האחרונה של משחקי הכס היא cult Classic), זו הזדמנות מצוינת להכיר אותו ולראות את הסרטון הממש מצחיק הזה שלו:

ואם אהבתם אז הסרטון הכי טוב שראיתי נגד ווק הולליווירד:

לעולם לא אתלונן על פעמיים אלכסנדרה דדריו, אבל לא הבנתי למה היא פעמיים פה :slight_smile:

לא קראתי את הספרים של פוטר חוץ מהראשון. בגלל זה אין לי מושג מה ההשואה בין ספרים לסרטים.

אני ראיתי רק את הסרטים. אני רוצה שישמרו על הארי פוטר. גם צריך להיות הוגן ליוצרי הסרטים. בלתי אפשרי ליצור העתק מוחלט של הספרים לסרטים. סידרה היא הרבה יותר הזדמנות טובה לזה. גם אם לא מושלמת.

חייב להודות שהדרינקר הוא גאון אבל השני מבחינתי הוא רק גריפטר שרוצה לעשות לייקים על חשבון “כעס” שלו. אני ממש לא אוהב אותו. הדרינקר במיטבו שהוא עושה תוכן לבד. שהוא מצטרף לאחרים זה נראה שהוא מנסה “למצוא חן בעינהם”.

הייתי חייב להוציא קיטור

#סליחה

נו, הנה הזדמנות מצויינת בשבילך לעבור על הספרים, להבין שבעצם שנאת את הסרטים ולהתחיל להתרגש/לחשוש ממה הם הולכים לעשות לסדרה.

בהקשר לתגובה של @Aragones , לא קשור לווק אבל אני ממליץ בחום על pitch meeting למי שלא מכיר.

super easy barely an inconvenience

אם להיות כנה ואני לא רוצה לעשות ספוילר למי שלא ראה אבל הבנתי שיש הבדל מאוד גדול בין פרופ סנייפ בסרטים לבין הספרים (במיוחד הסוף) ובלי לעשות ספוילר תרצח אותי או תשנא אותי אני מעדיף את הגירסה הקולנועית לסנייפ. נו ואני גם לא ישקר זה גם בגלל אלן ריקמן הגאון אבל זה אופטופיק

Pitch meeting is tight :grin:

ראיתי את דראגון בול ושארק טורנאדו 10 פעמים אולי ואני בוכה מצחוק כל פעם. גאון חד פעמי.

ממש גאון וכיף לא נורמלי. אני אשכרה רואה את הסטרימים שלו כשיש זמן ומחכה לכל כישלון הוליוודי רק כי אני יודע שהדרינקר הולך לעשות לנו מטעמים.

ברור, הוא לא ברמה של הדרינקר, והוא הסגן רק כי הדרינקר כל כך למעלה שיש פער עצום אבל הוא ממש מצחיק ואף פעם לא מאכזב כשהוא בסטרים עם הדרינקר.
הסרטון שלו על הוליווד ממש טוב.

הדרינקר הוא פשוט גם יוצר תוכן שהוא מתון וגם יודע לתת פידבקים איך אפשר לשפר ולתקן.

תסתכל על הביקורת שלו על טבעת הכח בתור דוגמה. הוא לא רק אמר זה חרא ורע והכל נורא. הוא גם הדגים איך אפשר לשפר ולגם לשלב “דמויות שחורות” בסידרה מבלי לפגוע בlore של טולקין וגם לתת שילוב של דמויות חדשות מבלי שזה יראה “מלאכותי” ומזויף . אני לא אוהב לצפות ביוטבורים שכל הזמן רק צועקים שהכל חרא שזה ברור לי שזה בא קודם כל בשביל לצאת חן בעיני הקהל שלהם.

מסכים עם כל מה שאמרת משה.
הדרינקר הוא גם סופר עם אוצר מילים רציני. בקיצור מקצוען אולד סקול.

הבחור השני פשוט מצחיק ואתה רואה אותו בשביל הקטילות אבל הוא מעניין כשהוא רוצה להיות רציני. למשל בסרטון שלו על הווק.

אתה לא יכול להעדיף את הגרסא הקולנועית אם אתה לא מכיר את הגרסא הספרותית.
הסרטים עושים עוול גדול מאוד לדמות של סנייפ והדבר היחידי שהציל אותם מעצמם זה באמת הביצוע האדיר של אלן ריקמן.

לא מכיר את הבחור אבל מסכים.

נכון, וגם אני חושב שהעונה הזו הייתה מאכזבת מאוד, ציפיתי להרבה יותר. אבל לגבי הנתונים עצמם, צריך להגיד ביושר: זה שמדובר בסדרת דגל היא נקודה “לרעת” אמאזון (בהקשר של ה-KPI הספציפי הזה), לא לטובתה. הסיבה היא שדווקא בגלל שזה פאקינג LOTR, כמות האנשים שתנסה לצפות בזה עצומה, ומלכתחילה יש BIAS לכיוון אחוזי צפייה מלאה נמוכים בשל כך. דווקא לסדרות טובות שהתחילו יותר בשקט יש סיכוי הרבה יותר טוב: פחות אנשים מתחילים לצפות סתם כך, ולכן בסיכוי גבוה יותר יסיימו את הצפייה.

שמע, סדרה מצליחה של HBO זה הימור מסוכן בערך כמו זכייה של ריאל מדריד בליגת האלופות. תותחים שם ב-HBO. ובריאל מדריד.

לא משוכנע ש"הארי פוטר" תהיה סדרה של HBO. לא ברורה לי עדיין ההפרדה בין HBO לבין MAX, ומה ייצא תחת איזה כובע, ותחת אילו אחראים.

תסתכל שאני מדבר על הצלחה זה יותר בכיון הטעם האישי שלי. אני מניח שהיה לזה הרבה צופים בכל מקרה . אני מאמין בסידרה לא רק בגלל HBO כי בניגוד לדיסני למשל הם עכשיו אחרי ההצלחה של משחק המחשב לא היה להם שום פחד או רתיעה מהפריקים .

זה לא היה woke ולשם שינוי זה גם היה איכות ונאמנות למקור. לזה אני אני מתכון

לגבי טבעת הכח לא נעים לי, אבל אם הם לא יראו שהם עושים שינוי ושינוי חד הם יתגעגעו למספרים של העונה הנוכחית. אלו שנטשו לא יחזרו לעונה הבאה אם הם יבינו שהם יקבלו את אותו דבר שהם נטשו אותו.

והבעיה הכי גדולה של אמזון כמו @Eyal רשם לפני זה לא woke אלא שבאותה התקופה שהם אמורים להוציא את העונה השניה זה מה שכנראה יקרה:

תשאל את עצמך מה יעדיפו הצופים לצפות בעונה נוספת של כעס ואכזבה או ללכת לחיקו של הדבר האמיתי וזה טולקין.

אני יודע בעד מה אני ילך וזה לא אמזון

בעיה גדולה נוספת של אמאזון עם הסדרה הזו, שלא ציינתי, זה שהאוכלוסיה שתתחיל את העונה השנייה קטנה יותר משמעותית מזו שהתחילה את הראשונה, וקטנה מזו שסיימה את הראשונה.

כמובן שאם העונה השנייה תפתיע לטובה, צופים יכולים לחזור, או חדשים להצטרף. אין ספק. השאלה היא כמה לקח נלמד, וכמה הוא מיושם, כאשר ההפקה של העונה השנייה כבר מתרחשת בימים אלו, והיא צריכה להוציא מוצר גם טוב יותר מקודמו, וגם שמתקן בקודמו כמה נפילות.

וואלה HBO עושים הארי פוטר זה משהו לחכות לו.

פתאום באמצע פרק 3 מאלפוי אונס את ג’יני משום מקום, פרק 7 ארתור וויזלי נושא מונולוג מריר על איך החיים כעובד במשרד הקסמים בעצם שקולים לעבודה בזנות, והעונה נחתמת בזה שאמברידג’ מתאסלמת ומכריחה את פרופ’ מקגונגל לעבור מילת נשים. כשפילץ’ הוא המוהל.

שכחת שבחתונה של הארי וג’יני הרב יעצור הכל, ירצח את הזוג, ואז יגיד שהמאלפוים סנד דר ריגארדס.

אם לא HBO אז מי?