סרטים וסדרות - ביקורות והמלצות

אני התחלתי לקרוא בעברית אבל כנראה שעשיתי טעות כי תירגמו רק חצי מסדרת הספרים (5 הספרים הראשונים מאוגדים ביחד ונקראים בעברית “144 קומות”) כך שבכל מקרה אצטרך לעבור לאנגלית בשלב מסויים, ובלי קשר לא כזה מת על התרגום העברי (הם בחרו לקרוא לסיילו “ממגורה” - יש מילה כזאת!! שובר שיניים רק מלקרוא את זה בכל פסקה).

Дима они все тут против нас

הכנסתי את עצמי לפיזדץ רציני.

אין לי מושג מה כתבת למטה, אבל אקח את זה כמחמאה. תודה לך.

כל מה שהצלחתי להבין זה שהוא קרא לדימה :slight_smile:

אף אחד לא מדבר פה על across the spiderverse? לא יכול להיות שמדברים שכל הסרטים חרא וסרט כזה יוצא. יש לו חיסרון אחד קטן בעיניי, אבל ממש נהניתי ממנו.

האמת שעוד לא ראיתי, אבל הסרט הראשון היה מצוין (אני מתכוון לצפות בו שוב לפני השני), וכמה חברים שלי שראו כבר את הסרט אומרים שהוא מצוין לא פחות. חלקם גם אמרו שיותר. בהקשר לבת הים הקטנה, לכו תסבירו איך זה שסרט עם פרוטגוניסט שחור מצליח לגרוף את אהבת הקהל, ביקורות מצוינות ואפילו הספיק להחזיר כבר את עלות ההפקה והפרסום והם גורפים עליו רווחים נאים. אולי לא כולם גזענים?

מה שכן, אולי חלקכם לא יודעים - אבל מייל מורלס עורר לא מעט מחלוקות כשהוא רק יצא. דמותו של מיילס קיימת עשור וקצת. הוא הופיע לראשונה אחרי שהגרין גובלין הרג את פיטר פרקר וההרגשה הייתה ש"הנה דוחפים לנו דמות שחורה במקום פיטר הישן והאהוב". בהמשך מיילס קיבל מקום לצד פיטר פרקר, והפך לדמות אהובה בפני עצמו עם סיפורים שונים מאלה של פיטר, כמה נבלים חדשים ואפילו כוחות אחרים קצת. לאחרונה אף יצא לו משחק לPS5 (שממשיך את ספיידרמן של הPS4) ובספיידרמן 2 שיוצא בקרוב שניהם חלק מהמשחק. ככה עושים את זה.

אני יכול לדבר, השאלה אם יש לזה שותפים פה (טוב, חוץ ממך) :slight_smile:

@Shusaku

פיטר פארקר הוא ספידרמן ומיילס מוראלס הוא מיילס מוראלס

תסביר.

אתה לא נמצא בטויטר מספיק.

כך מעצבנים SWJ . הם ממש מתעצבנים מזה.

אתה מתכוון “אתה לא קורא תגובות של אנשים בטוויטר”. עם זה אני מסכים, לא ממש רואה בזה טעם בימינו.
בשביל דיווחים/שמועות/חדשות בנושאי ספורט וטלוויזיה/קולנוע - שם אני כבר הרבה יותר מידי.

אני לא ראיתי לא את הראשון ולא את השני. רק את הסרטים ואת המשחקים של סוני. אבל גם אני יודע שזה עושה להם טריגר…

הפרק הראשון של העונה החדשה של מראה שחורה (Joan Is Aweful) הוא, ואני לא מגזים, פיסת הטלוויזיה הגרועה ביותר שראיתי מימי. כל כך גרוע שקשה להפסיק לראות. כתוב מזעזע, מלא ב-“קומדיה” סוג ז’ וקרינג׳ קיצוני מאד. חובה לצפות כדי להאמין.

עדיין לא ראיתי ספיידרמן 2, מחכה עוד שבועיים שלוש שיירד קצת ההייפ. אבל חייב להודות שספיידרמן הוא כנראה מהיחידים שמצליח להביא כמות מעורבת של קהל (בוגרים וילדים) פעם אחר פעם ועוד במאסות. אז תובנות יהיו לי בהמשך.
אבל כן ראיתי הפלאש, הרבה זמן חיכיתי לסרט הזה. יצאתי מהסרט הזה מאוד אימוובלנטי. מצד אחד סרט סופר כיפי עם נושא מעניין מצד שני תסריט עם מלא חורים שלא עונים עליהם ובחורים שהם כן מחליטים לענות זה נראה רע עם החלטות תסריטאיות תמוהות. ועדיין, סרט טוב. בכלל יש רצף של סרטים טובים עם הגארדינס וספיידרמן עם ביקורות טובות. מגיע לחובבי הז’אנר אחרי שנתיים עלובות. מאוד מעניין לאן זה היקום של די סי יילך מכאן ואיך גאן יישתמש בסרט הזה כקלאוז’ר ליקום של סניידר. מאוד מוזר לי שיהיה אקוומן 2 שידוע שהוא לא ימשיך ליקום המתחדש של גאן, מרגיש כמו סרט בשביל להגיד הוצאנו משהו עד שיתחילו סדרות הסרטים של גאן. מרגיש שזה יהיה סרט בלי פואנטה.
שתי נקודות אחרונות-
1- עזרא מילר שחקן מדהים. תוך כדי הסרט אני שכחתי כמה פעמים שהוא משחק 2 דמויות “שונות”.
2- מספיק עם הסצינות פוסט קראדיט. אין שום היגיון שצופה יחכה דקות שמרגישות כמו נצח בבהייה על שמות בשביל לראות סצינה 1 שלרוב לא משפיעה על כלום. אני אישית הפסקתי לחכות כבר מזמן.

העובדה שהוא עדיין שחקן קולנוע פעיל מראה כמה תעשית הקולנוע זה מקום צבוע ומסריח. תסלח לי על העצבים.

יש לך את הסרטים ביותר אמריקאי איכסה?

פורסט גאמפ זה סרט איכסה?

דימה נראה לי שלא במקרה כמעט כל הסרטים שציינת יצאו ב-1994-95. תשאל את עצמך מה בשנים האלה גרם לך כל כך לאהוב את הסרטים האלה…

כל הסרטים שטרנטינו עשה אחרי ספרות זולה היו יותר טובים מספרות זולה (ואני לא גרופי של טרנטינו). כל הסרטים שראיתי בחיי היו יותר טוב מהעיסה הזו שנקראת פורסט גאמפ ואין סרט מאוס יותר מחומות של תקוה. התקוה היחידה היא שהסרט ייגמר… מטריקס ורמבו לא בטוח שראיתי אבל בטוח שלא הפסדתי.

לך תראה כל סרט של פול תומס אנדרסון ותגיד לי שאתה מתגעגע לרמבו

טוב, הטעם שלי שונה מאוד משלך
שלפתי כמה סרטים שעלו לי לראש באותו הרגע, כדי לטעון שהיום אין סרטים ברמה הזאת . התיחסתי לקולנוע אמריקאי בעיקר. ראיתי סרט קוריאני נחמד וסרט הודי טוב בשנים האחרונות .
אם אתה חושב שכל הסרטים שכתבתי הם גרועים, אז אין לי מה לדבר איתך על סרטים. הטעמים שונים מדי.

אני אוהב אותך דימה

מקווה שלא פגעתי בך או משהו כזה. פשוט הפער בטעם שלנו גדול מדי.
אני לא אוהב אף סרט של טרנטינו פרט לספרות זולה.
עוד סרטים טובים אמריקאים שאהבתי זה כמעט כל סרט עם טום הנקס, שליחות קטלנית, זכרון גורלי, תאומים, אינדיאנה ג’ונס, איימוס ואנדרו, פיניקס, פסגת הפחד, היו זמנים באמריקה, היט ( פצינו ודה נירו) , שאטר איילנד, נפלאות התבונה, רוח רפאים, שבעה חתאים, הר ברוקבק…

מה מתוך זה ראית ואהבת?

חלילה פגעת… חשבתי שאני פגעתי:-) לא אהבתי אף אחד מאלה שציינת. אנחנו באמת לא באותו טעם