פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

מה דעתך על שוברים שתיקה בבתי הספר או ספרים של מכוני שמאל?

אולי סוף סוף יש סיכוי להכניס לראש של אנשים את יתרון של שיטת השוברים בבתי הספר. כל הורה יוכל לבחור איזה חינוך הילד שלו יקבל בבית ספר ולאיזה בית ספר הוא ישלח את הילדים שלו.

אני מוכן שיתיחסו לקהלת כמו שמתייחסים לשוברים שתיקה
https://m.ynet.co.il/Articles/5311418

אותי מעצבן גם שמחלקים קלפי כדורגל ופוקימון בחינם בכניסה לבי״ס. וגם הסרטונים על ילדים בני 4 צועדים עם הגננת וצועקים ״דמוקרטיה״ לא מקובל בעיני.

שוברים שתיקה זה ארגון שחותר תחת קיום המדינה, זה לא המצב בפורום קהלת שרובו המכריע אנשים מאוד רציניים שהיו מקדמים מאוד את המדינה והייתי שמח שהיינו “מייבאים את החרא הזה מארה"ב”.

יצא לפורום קהלת שם רע שלא בצדק.

לא, אבל אני גם לא יוצא נגד החוסמים מהצד השני.
אתה ובן גביר מנגד קראתם למפגינים מהשמאל אנרכיסטים ועוד כינויי גנאי, אבל כשהם מהצד שלכם אתם שותקים.
הטיעון שלך היה נכון אם הייתי בעצמי קורא למפגינים מהימין אנרכיסטים, אבל אני לא. המפגינים צודקים לגמרי ואם השמאל יכולים לחסום כבישים אז גם להם מותר.

אחזור על זה. אני לא יוצא נגד צד ב׳!
אני יוצא נגד אלה שגינו את צד א׳ אך לא מגנים את צד ב׳!

אתה כל הדיון מאשים אנשים בהתנהלות חד צדדית, טוען שהמשטרה שמאלנית ומה לא. אז הנה טיעון זהה לצד ההפוך, על שני מקרים דומים יותר, לא בהפרש של עשרות שנים.

זו הסיבה בגללה אני נגד שלאדם כזה תהיה שליטה באיזשהו גוף בטחוני. הוא ישסע משטרה בצד אחד בלבד.

זה לא פעולות לעתיד, זה טיפול בתסמין.
ההפגנות הן התסמין לבעיה, לא הבעיה עצמה.

כשהגוף חולה ולא מסוגל להתמודד מול המחלה, לטפל בתסמינים לא יעזור. אם אתה מיובש וכואב לך הראש, לקחת כדור לא יציל אותך.

הפתרון לבעיה מתחיל בהקשבה. בהבנה מה מפריע לצד המפגין וחיפוש פתרון שיהיה מקובל יחסית על כולם.
זה גם לא מסובך כלל. אמרנו פה בפורום כל כך הרבה פעמים פתרון שיעשה את הרפורמה שהימין רוצה מבלי לפגוע בזכויות היסוד.

הפעולות לעתיד שלך הן לתת אקמול לאדם מיובש.
הראש יפסיק לכאוב, אבל הבעיה לא טופלה.

קראתי לכל המפגינים אנרכיסטים? אתה סתם שקרן. כן לאלו שפרצו לפורום של קהלת גירשו בצעקות משם נערה ופגעו ברכוש חופשי אני חופשי יקרא “אנרכיסטים” או טרוריסטים" מה זה טרור? הפעלת אלימות נגד ממשלה או אזרחים על מנת להשיג השגים פוליטים.

אתמול היה סדר בהפגנה של הימין תבדוק איך החברים שלך השאירו את איילון לפני שבוע ותחזור אלי. דמגוג.

בוקר טוב זה נקרא פוזיציה. כולנו כאלה בסופו של דבר. אתה רוצה שבן גביר יקרא לימין לא לחסום כבישים אחרי שהשמאל במשך 12 שבועות חוסם כבישים. זה ההבדל גם כרגיל “שוכח” שהיועצת אסרה עליו לעשות את זה מול מפגיני שמאל.

אתה אף פעם לא קורה מה שאני כותב לך מוציא את מה שאני כותב מהקשרו וחוזר פעם על פעם על שקר כאילו שזה יהפך לאמת.

באופן כללי, אני נגד חסימת כבישים אבל בתנאי שזה תקף לכולם. כמו שכתבתי במדינה הזו יש תוהו ובוהו וזה לא נאכף על אף צד פוליטי אולי חוץ מהחרדים.

אז מבחינתי לימין מותר לחסום. אכיפה בררנית יותר גרועה מאכיפת כבישים.

מעניין אם אני יצטרך לחזור על זה פעם אחר פעם.

במשך 12 שבועות שורפים את המדינה מנהלים נגדה קמפיין bds חוסמים כבישים הימין חוסם פעם אחת כביש והופה למה בן גביר לא מגנה!!!

מה שמותר לכם מותר גם לנו. בן גביר באמת מבחינתי אפס ואני לא רוצה לכתוב את השמועות שהיו אליו שאני שירתתי בשטחים שהמתנחלים סיפרו לי. אבל לצפות ממנו שיגנה את המפגינים מהימין היום זה מטומטם.

כל מה שכתבת אני לא מבין מה זה קשור למה שאני כותב . אתה מתפזר. אני הצעתי הצעת יעול להפגנות עתידיות. יום שבת השמאל יפגין ויחסום שוב את איילון. בהפגנה הבאה הימין יחסום. אתה רוצה לעצור חסימות כבישים ? צריך לעצור שהמצב מאוזן. זה כל מה שאני אומר לא שזה נוח לכם.

פשוט, אני כבר לא בצד של “הימין הממלכתי” (הנדל ובנט) עברתי לימין היותר קשה.

11 פוסטים אוחדו לנושא קיים: על חינוך וכל זה

השבועי של קלמן

אני רוצה להחזיר למשפט זדורוב חבל שכרגיל עוברים לסדר ונותנים להם לברוח גם מזה

בצד אחד פתולוג ראש המכון הפתלוגי בארץ אבל דעתו המקצועית נחותה מהדעה המשפטית של היועץ המשפטי

במילים אחרות נפלט לפרקליטות בלי כוונה האמת.

האמת שחשבתי עליו היום. הייתה לי הזכות להיות בהרצאות שלו בתל אביב. הוא גם האדם שחקר את התיק של רוז פיזם. אדם חריף מאוד.

מאמר מעולה. רק חבל שזה במעריב, קראו אותו אולי 7 אנשים.

מהפכה חוקתית, חוקה, שוויון לכל האזרחים, עליונות המשפט, עצמאות הרשות השופטת, מעמד עצמאי לפרקליטות.
אלה לא ציטוטים מהפגנת מתנגדי המהפכה, אלא מתוך החלטת ועידת הליכוד ממאי 1993.

המסמך הזה שומט את הקרקע מתחת לטיעון שהליכוד לא ידע מה הוא עושה. שחור על גבי לבן, הליכוד קידם את החוקים הליברלים שהוא מתנגד להם עכשיו. הטיעון לפיו לא היה פה אירוע של כינון חוקה - או במילים אחרות, מילותיו של חשין “תחוקק חוקה ואת פי העם לא שאלנו” - כמובן נכון. רק מה, הליכוד הוא הגורם הישיר לכך.

העיקר שגנבו אותם.

אגב - זוהי חוקת הליכוד היום. אבל היה דחוף לחוקק את חוק הלאום ולתקוע אצבע בעין לדרוזים שמסתערים איתם בשורה

ניסים ואטורי, ח"כ מטעם הליכוד, טוען שהמשטרה אישרה(!) להם לרדת לאיילון.

עדכון: המשטרה מנסה לבלום את המפגינים מלרדת לאיילון.

" אלו זמנים אחרים אלו אנשים אחרים "

https://twitter.com/amit_segal/status/1642252003278565376

השוטר שהיכה את המפגינה צריך לעמוד לדין

https://twitter.com/Alimut_Israel/status/1642253314388623360

לגבי חסימות הכבישים - אני לא מבין בכלל על מה הוויכוח.

אחרי מה שהלך כאן בשבועות האחרונים, לא הייתה שום ברירה למשטרה וקובעי המדיניות, אלא לאפשר חסימת כבישים בהפגנת הימין. גם אם בהפגנה היו 20 אנשים.
כל דבר אחר היה מביא להתקוממות כזאת, שמה שהלך עד עכשיו היה נראה כמו חוג שחמט של ילדים בכיתה ג’. גם ככה הלך הרוח אצל חלקים גדולים במדינה הוא של איפה ואיפה ושל ‘אזרחים סוג ב’ - איך אתם חושבים שהיו מרגישים אם אחרי כל זה, גם לא היו מאפשרים להם להפגין באותו אופן כמו ה’אזרחים סוג א’?

ואני אומר את כל זה בתור מישהו שעקרונית מתנגד באופן נחרץ ביותר לחסימת כבישים עבור כל מטרה שהיא, מוצדקת ככל שתהיה. אבל זאת הבעיה עם מדיניות של ‘הכלה’ - גם אם “חסכת” ומנעת שימוש באלימות בטווח הקצר, מדובר במדרון חלקלק ביותר שאתה לא יודע איך ייגמר בצד השני. זה המחיר של רפיסות (וזה נכון לא רק לפה).

1. הבעיה כשאתה מחכה 18 שנה לשאול משהו היא שהמצאת כבר כל כך הרבה תשובות בראש שלך ואז שכשאתה מקבל תשובה סוף סוף והיא שונה מהדמיונות שלך אתה מכחיש ומתעלם.

כבר שבועיים אני שומע על הילדה המסכנה בת ה14 שעצרו על תום ההליכים ואני מסתובב בהרגשה שמתנכלים להם.
כמה קל לעבוד עלינו.
הילדה שהייתה משוחררת בערבות וחזרה לבצע את אותה עבירה נעצרה כראוי וכנהוג עד תום ההליכים.

אגב רוצה קצת ז.ל.א.ד?
תראה את התחקיר על רוני חן שתספר לך קצת מה זה מתנחלים בני 14.

1. איזה חארטה, “שוטר מכה מפגינה” נתן לה ליטוף קטן עם האלה… שתסתום את הפה שלה ותמשיך הלאה.

אגב חסימת כבישים (שאני לגמרי נגד) היא דיון שונה. הלגיטימיות של הדבר התחילה במחאת הנכים, כי מי ירביץ עכשיו לנכים שחוסמים את הכביש? אף אחד זה מי.

לא אבל בן, תבדיל.

‘נעצרים’ כל מיני חבר’ה מההפגנות (משמאל ומימין) ואשכרה אף אחד לא מתקדם עם המעצד כולם משוחררים. כאילו, המעצר זה רק להרחיק אותם מההפגנה הספציפית או כי הם אשכרה עוברים על החוק? משהו פה גפוק בהתנהלות האעלק מכילה של המשטרה.

בלאנקו די. כל אלו שחוסמים עכשיו עושים אותו דבר מה שהיא עשתה רק שהם לא קטינים והם אפילו לא ממש נעצרים (מיעוט שנעצר זה רק ליחסי ציבור וכולם משתחררים אחרי כמה שעות.)

דרך אגב היא לא הקטינה היחידה שנעצרה נעצרו איתה עוד כמה עשרות…

ובכל הכבוד זה . אתה רוצה להגיד לעצמך ז.ל.א.ד זה לא באמת יהפוך ל ז.ל.א.ד

זה לא קשור אם היה נחמדה או לא או דעתך על מתנחלים. אם היא היתה קטינה שמאלנית שחוסמת כבישים עכשיו והיו עושים לה את אותו דבר הארץ היתה רועדת. כל מי שיגיד לי לא הוא פשוט אומר לא אמת.

לגבי השוטר זה נראה רע והוא הכה בה ללא צורך. אני לא בפוזיציה במקרים של אלימות, אם השוטר עבר עבירה צריך להענש. אבל גם זה אני רק ישים פה תמונות מפינוי של מתנחלים לטיפה פורפרציות ולמה שאני מתכון שהמפגינים היום מקבלים יחס של vip

עוד עדות :

https://twitter.com/Pninafinkel/status/1642315804635979777

אבל תן לי לנחש ז.ל.א.ד

אני מגנה אלימות משטרתית משתי הצדדים.

זה התחיל לפניהם. פשוט כל פעם מיעוט אחר אומר “למה נתתם למיעוט שלפני לחסום את הכביש ולי לא” ואז מותרים ובפעם הבאה זה מתחיל שוב.

לכן אני מרים ידים בקשר לזה.

המעצר זה לגמרי כדי להרחיק אותם מההפגנה הספציפית ועל הדרך ממה שאני מכיר מהמחאה הקודמת (רק לא ביבי) הם מקבלים האזהרה ועם ויעצרו שוב בהפגנה הבאה הם יואשמו בהפרעה לסדר (אומר ממקרה שהכרתי אישית).

אגב, זה בדיוק מה שהילדה בת ה14 עשתה… נעצרה, קיבלה “אזהרה” (מעצר בית אבל זה זמנים שונים ויחס שונה למתנחלים בכללי שלא נדון כרגע) חזרה להפגנה הבאה ונעצרה שוב.
לא נשמע לי לא סביר.

משה, חכה קצת שירגע המצב בארץ… ואז תיסע כל שישי לשייח גראח ותוכל לראות בכיף שלך שמאלים חוטפים מכות ומעצרים מנהלים.

“חבר מועצת עיריית ירושלים, מאיר מרגלית (מרצ), הביע שאט נפש לנוכח היקף המעצרים הנרחב בקרב המפגינים. “כאשר הימין מפגין, מתייחסים אליהם בכפפות של משי. בולטות עוד יותר התפרעויות החרדים החמורות””

*ציטוט מכתבה רנדומלית מ2009 על מעצרים בשייח גראח.

עד שאתה ואדון מרגלית היקר לא תבינו ביחד שעובדים עליכם בעיניים. לא יהיה פה שקט.

למה לא עכשיו? למה צריך פעם הבאה? הרי אלו לא מפגינים רגילים, אלו מפגינים מופרעים העוברים על החוק (בלי להכנס שמאל/ימין), עשית בלגן לא חוקי, קבל הרחקה מאירועים שכאלו. מה הקטע להרחיק מההפגנה הספציפית וזהו? החוק זה נו נו וזהו? זה לא גנון החוק שלנו, רק המשטרה והפרקליטות עושים את זה לכזה.