פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

אתם מדברים על הרדיפה הפוליטית שנראה שמטרה הייתה מסומנת מראש.

יודעים מה אותי מרגיז בכל הסיפור? הפרקליטות האמונה ‘לכאורה’ על רדיפת צדק השקיעה כל כך הרבה מאמץ, זמן וכסף כדי לקרקע את ביבי (הוא לא צדיק גדול, אבל לא רואה את העבריינות בינתיים בטח לא יותר מראשי ממשלה אחרים) כשהעסק הזה בא ביג טיים על חשבון דברים אחרים. אוזלת היד של המשטרה, הסחבת המשפטית כל אלו יכלו להיות פחות גרועים אם רק היו משקיעים בצרכים הבאמת רציניים.

ולא זו בלבד, החלטתם לתפור תיק לראש ממשלה מהכספים שלנו, סבבה. (בכלל לא סבבה) אבל לפחות תעשו את זה כמו שצריך! מעל מיליארד שקל מכספי המיסים לתפירת תיק שילד פרח משפטים יכול לפרק. פשוט בושה וחרפה שאין אופציה להעמיד לדין את כל הנוגעים בדבר על מעילה בכספי ציבור. כן, המיסים שלנו הם לא כסף מתנה למדינה ושתעשה איתו מה בראש שלה.

מי ששותק שתפרו תיק לזדורוב בלילה יקום בבוקר שאותם חוקרים ופרקליטים יתפרו תיק לראש ממשלה.

ומי ששותק שתופרים תיק לראש ממשלה מהמחנה הפוליטי שהוא לא אוהב בסופו של דבר יגלה שיתפרו תיק גם למנהיג של המחנה שלו.

ומי שעדיין חושב שלא “עבדו” עליו גם עכשיו. אני רק יכול לרחם עליו.

כמה ימני ביבי בפעולות שלו שאתם חושבים שהבסיס לתיקים כל כך אידיאולוגי?

ביבי לא ימני, כפי שכל המתנגדים לו לא בהכרח שמאל.

לא מאמין שכך מהסיבה הפשוטה שלאף אחד מראשי הממשלה הקודמים לא הייתה האובססיה החולנית הזו של נתניהו.

בסטנדרטים של שמירה על החוק? של הימנעות ממצב של ניגוד אינטרסים? אל תגזים אוריה לא כולם מושחתים ולא כולם פושעים. רק התכתובות וההקלטות של ישועה מספיקות כדי להראות שהגבול נחצה פה בצורה לא נורמלית.

מצחיקה אותי ההשוואה לזדורוב. אם כבר אז זה דומה למקרה של אוג’י סיפמסון.
הרי ביבי לא מואשם בגלל אמצעים דלים, חוסר ידע ונאיביות.

ללא קשר לאידיאולוגיה או פוזיציה

מה שקרה הוא שהם לא הצליחו להוכיח שוחד, וזו הייתה הפרשנות הסבירה ואף נרמזה להם על ידי השופט. התיק החזק של הפרקליטות נשאר מילצ׳ן ושם התרחיש שכרגע נראה לעין הוא שעוד שנה ביבי ידרש להחליט אם הוא הולך או לא לעסקת טיעון.

גם אם לא יוכיחו שוחד יוכיחו מרמה והפרת אמונים לפחות בשניים מהתיקים. בתיק כזה זו תהיה טעות פטאלית ללכת להסדר או לגישור. יכולים בפורום לדבר עד מחר על טיעוני ‘אבל כולם עושים את זה’ אבל החוק הוא חוק ורק על פיו יכולים השופטים להכריע.

החוק מעורפל מאד, בטח בהפרת אמונים, ועדיין לא הוכח כלום. אכיפה סלקטיבית זה רע. עם זאת - אם תוכח אשמה, שביבי ישב בכלא את מלוא העונש שהחוק מחייב, כמובן. אתה גם צודק, כמובן, בטענה שהשופטים יכולים להכריע רק ע״פ החוק. אבל כאן הבעיה: אתה ממש רחוק מלדעת שתהיה הרשעה במרמה והפרת אמונים, וההמלצה ללכת להסדר מראה שגם השופטים. הפרקליטות לחלוטין עם הגב לקיר וצריכה to save face לפחות קצת, עבורה ועבור המשטרה. מצבם רק מחמיר עם הזמן, והיום הם יכולים לחלום על עסקת הטיעון שכמעט ונסגרה בסבב האחרון.

מדהימה מנטליות מסע הציד שלך, אני חייב לציין. אתה מודה בפה מלא שהחצים כבר נעוצים ואתה רק מנסה לצייר את המטרה. אין תרחיש בו מבחינתך נתניהו זכאי, גם אם השופטים יכריעו כך.

הפלירטוט עם הסדרים וגישורים הוא תוצאה של פחד. השופטים מתים להיפטר מחבית הנפץ הזאת. אני כמובן יותר מאשמח שיתקנו אח החוק וינסחו אותו בצורה יותר ברורה.

אני אכן משוכנע שנתניהו אשם וטוב שאני לא שופט. ביום שנתניהו עמד על בימת הכנסת וטען שמותר לקבל מתנות מחברים הוא פחות או יותר הודה מבחינתי. בכלל, טיעוניו מאוד לא מניחים את הדעת… מבחינתי בתיק אלף למשל הטיעון היחיד שינקה אותו מאשמה יהיה לא קיבלתי מתנות ממילצ’ן ומפאקר, למעט סיגר שעישנו יחד או ספר ביומולדת. כאשר הם הציעו סירבתי בנימוס ואמרתי שאסור. כך אמור לפעול איש ציבור.

אחד הפוסטים אוחד לנושא קיים: גיאופוליטיקה :: על הנעשה בעולם

מעבר להטרלה המשעשעת של רוטמן, זה פשוט עצוב שככה מתנהלים הדיונים בועדות הכנסת
בגדול ללכת להיות חבר כנסת זה אומר לחזור לגן, רק עם משכורת של 40 אלף שקל

מצלמות בוועדות הכנסת זה אסון. מעבר לעובדה שזו תת רמה שלא תאומן.

אגב, מה ש-“יפה” זה שהדבר היחיד שהמצלמות לא מצליחות לעשות זה לגרום לסתומים לעזוב את הטלפון לדקה וחצי.

עריכה: וואו, כתבתי את זה לפני שהתחילו צעקות היום הולדת. מביך אפילו יותר.

איך הוא מעז להוציא אותה ביום הולדת שלה???
והיא אומרת את זה עם straight face, כטענה לגיטימית בעיניה. מדהים.
חבורה של חיות שכדאי לנעול בכלוב.

בתמונה מצע של תקווה חדשה של גדעון סער לפני שהם החליטו שהצעה של השופט סולברג מבית משפט העליון לצימצום הסבירות היא סוף הדמוקרטיה!!!

פשוט משתמשים בכם כמו אידיוטים שימושים זה כל מה שיש לי להגיד.

הייתי אומר שדווקא בך משתמשים כאדיוט שימושי, אבל אין לך בעיה שהם יעבירו את כל המהפכה המשטרית שלהם בחלקים אז זה לא באמת נכון. אז לפחות אל תנסה לעשות מאיתנו אדיוטים.

אתה רוצה להגיד שאין לי בעיה שמעבירים הצעת חוק שגם גדעון סער תמך בה בעבר וזה אפילו בעיני לא המינימום הנדרש בעיני?

אז אין לי בעיה עם זה. יותר מזה, זה אפילו לא המינימום מבחינתי איך גוטליב אמרה? זה כמו עצם לכלב. אני גם חושב שהרפורמה מתה. אם אתה חושב שהלא יוצלחים האלו יצליחו להעביר רפורמה משפטית אתה חי בסרט.

כל מה שחשוב להם זה דרעי.

משה, אף אחד לא משתמש בי לכלום אם אני מבין מה המשמעות של מה שהם עושים. אם הם משחקים ביניהם משחקי כיסאות ומשחקים פוליטיים, זה לא מעניין אותי. כל הפוליטיקאים חרא, אבל אני לא מעוניין לחיות במדינה בה אין אלטרנטיבה לכוח של הממשלה.

יש מידע, יש נתונים וזהו. אם הייתי מעדיף חוקה? כנראה שכן, אבל לתת עכשיו כוח בלתי מוגבל לגוף אחד ולחשוב שדמוקרטיה תתקיים באופן הזה זו פשוט טמינת הראש בחול, או סתם עיוורון מתוך כעס או שנאה.

השאלה היא למה נראה לך שתוצאת הרפורמה היא לתת כוח בלתי מוגבל לגוף אחד?

(שזה למעשה מה שקורה עכשיו דה פקטו רק לצד השני של בג"צ)

זה שהם לא מוכנים אפילו לאפשר שינוי מינורי של הסבירות זה רק מוכיח שהם לא באמת רוצים שום פשרה. רק להשפיל את הצד השני.

זה כל כך חוק מינורי. אני גם לא חושב שיש צורך בחוק כזה כי בסופו של דבר השופטים יעשו מה שהם רוצים. ביבי רוצה להראות שהוא עושה משהו ובאותה ההזדמנות להחזיר את דרעי לממשלה.

אבל זה כל כך מגוחך אוסף הקלישאות האלו על סוף הדמוקרטיה שכל מי שבאמת מבין יודע שבאף מדינה מערבית אחרת לשופטים אין כזה מרחב של סבירות כמו בארץ.

היום בית משפט עליון דן אם לכפות על הצבא להכניס בנות ליחידות מיוחדות בשם “ערך השיויון” בואו ספרו לי שהוא לא חורג מהסמכות שלו. והכל בשם “הסבירות”.

כמה סיבות:

1. אוהבים לדבר על עילת הסבירות, אבל בפועל כמה פעמים השתמשו בה לאורך השנים? אין כזה זילות בכוח השופטים באספקט הזה כמו שמייצרים. אני לחלוטין בעד שתהיה חוקה פה וזה יהיה מצב יותר שיוויוני.

2. מקרה דרעי הפך למקרה דגל מבחינתי. איך מגיע פושע, סוגר עסקת טיעון, ועדיין עושה מה שבא לו. זו דוגמא למה קורה שיש ממשלה בליהגבלה של כוח שעושה מה שהיא רוצה על הגב שלנו.

3. ההרכב שרוצים לבנות בועדה לבחירת שופטים הוא לא פחות מביזיוני ומוטה. עם שאיפה לרוב חד משמעי של הקואליציה בועדה.

4. בוא נשאל אחרת, אם באמת הרפורמה עוברת, מה מונע מהממשלה לעשות מה שהיא רוצה? רק הפיכה צבאית? זה פיתרון הגיוני?

זה נכון רק למדינות מערביות שיש להם עוד גוף נבחרים או חוקה. לא אנחנו.

באסה לי שלוקחים אנשים עם ערכים ואידיאולוגיה אמיתית בימין ועושים להם CAPTILIZING בצורה הכי בוטה שיש. ביבי שכח מה זה אומר המונח “ימני”, ודרעי היה גם מוכר את עובדיה יוסף ז"ל בשביל כיסא. אנילא מרגיש עליון על אף אחד כי האלטנרטיבה שיש מולי היא אופציה שנואה בעיניי, אבל לפחות אין לי פרצוף לבוא ולקרוא לאנשים אידיוטים שימושיים כשאני רואה את הקרקס שביבי עושה עם הקואליציה הכי בזוייה שקמה מקום המדינה.

הפעם זה השופטים, אח"כ המילאומניקים, אח"כ האשכנזים וההייטק, אח"כ זה השב"כ והמוסד,ואז המשטרה והרשימה ממשיכה. כנראה שכולם מטומטמים וביבי המלך.