פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

האמת שבלי קשר ליהודים ערבים אני מתחיל לתהות לגבי זה… האם הם באמת נבחרי ציבור?

כשאני בא (במקרה הטוב) להצביע להרכבת רשימה מה הכלים שיש ברשותי? יש לי כמה אופציות ואני בוחר מתוכן. אני לא בחרתי את האופציות. הבחירה בדמוקרטיה היא כמעט תמיד הבחירה הגרועה פחות. אבל תמיד מדובר על בחירה גרועה… אז אם יש לי אפשרות לבחור בין מספר אפשרויות גרועות ואני בוחר את הגרועה פחות האם בחרתי? או סתם נקלעתי לסיטואציה בלתי אפשרית?

ברוב המקרים אפילו אי אפשר להצביע להרכבת הרשימה אלא לרשימה עצמה כמכלול.

בקיצור אני מרגיש שבדמוקרטיה ייצוגית קול העם לא באמת נשמע. זו רק מראית עין.

כנסת. שני דברים שונים לגמרי.

באום אל פאחם שרו למוחמד דיף ומרימים דגלי חמאס. הנציגים שלהם בכנסת רק ממלאים את רצון הבוחר שלהם.

אני מאשים את ממשלות ישראל שמעלימים עין בקשר לזה.

אין דו קיום עם תומכי טרור.

לא שיש לי כוח או רצון להיכנס לדיון בעניין כי זה כבר מה זה מאוס ומיותר אבל סתם בשביל הפרטוקול…

אפשר לטעון ש

אין דו קיום עם תומכי טרור

ובאותה מידה בדיוק אפשר לטעון ש

אין דו קיום עם תומכי כיבוש

שבת שלום ומבורך לעם היהודי היושב בציון😘

תומכי כיבוש לא שמחים שיהודי נכנס לכפר ושוחט משפחה ערבית. ראית פעם מתנחלים הולכים לשטחים עם גרזנים ורוצחים ערבים? כל ניסיון לעשות השוואה הוא פשוט מטומטם. עוד שניה תשווה בין טרור יהודי לערבי.

בגלל אנשים כמוך אנחנו במצב הזה היום. גם יש חרא ברחובות וגם טרוריסטים. את החרא צריך לאסוף ואת הטרוריסטים צריך להרוג ולקבור עם חזיר, ואת המשפחה לגרש.

:rofl::rofl::rofl:

אתה יכול לצחוק עד מחר, אבל בגלל אנשים כמוך שלא מבינים מול מה הם מתמודדים וחושבים כמו מערביים אנחנו ככה. אתה חושב שיש קשר לכיבוש, אין שום קשר. מי שחושב ככה הוא אידיוט.

שביט אתה לא יודע שהכיבוש או יותר נכון “הגרעינים הדתים” אשמים שמוסלמים טובחים אחד בשני בפקיסטאן? או שזורקים הומאים ממגדלים בסוריה? איך אתה לא מודה בזה שהכיבוש אשם? הוא גם אשם שהפלסטינים טבחו בתושבי חברון עוד לפני שקמה מדינת ישראל…

הכיבוש!!!

כמו שחשבתי “ממשלת השינוי” שיחדה אותה מתחת לשולחן והיא חזרה לסורה.

אבל בגדול אני מאמין שזה תחילת הסוף.

אם הליכוד יתנגדו להצעת של “ממדים ללימודים”, זאת תהיה ההוכחה המושלמת לכך שהם שונאי ציוני ושונאי ישראל.
ההתנגדות של החרדים לחוק שתורם ללאחרים שילמדו, זאת האירוניה במיטבה.
הכי מצחיק פה שזה המפלגות שחופרות על דאגה לחלשים, אבל מתי שמגיע רגע האמת הן מסרבות בכל תוקף לזה.

הליכוד צריך להציב תנאי בודד . עבאס ורעם חייבים להצביע בעד. אם הם מצביעים בעד אז הליכוד יצביע בעד.

אני בחיים לא שמעתי כזה דבר. ממשלה עלאק ציונית לא מצליחה לעביר חוק ורצה לאופזיציה שתעזור להם.

מי שמשתמש פה בחיילי צהל לתעמולה שלהם זה הממשלה . אותה ממשלה שעושה עסקים עם אותם אלו שהולכים לבקר מחבלים שרצחו חילים.

אני מקווה שהליכוד לא יתקפל.

הם מצביעים בעד, מה אתה דואג?
בחיים לא שמעת

[סערת חוק ממדים ללימודים: בליכוד הכריזו על התנגדות - סרוגים](סערת חוק ממדים ללימודים: בליכוד הכריזו על התנגדות - סרוגים)

מצער מאוד שלא שמעת, אז תשמע עכשיו.
תעמולה=בעצם לתמוך בחיילים שמגנים עלייך?
מחבלים?אתה מדבר על בן גביר שמהלל מחבלים ותומך בטרור?
מה דעתך על שונאי צה"ל וכאלה שתוקפים יום יום חיילי צה"ל כמו נערי הגבעות?

אתה מקווה בעצם שהחוק לא יעבור וכל הלוחמים יזדיינו?כל הכבוד לך, רק מוכיח שאתה גם שונא ציון.
אני אשמח אם הליכוד יתנגדו והחוק יעבור, זה רק יגדיל את ההשפלה שלהם יותר.

נ.ב
ההצבעה לאי אמון בממשלה נפלה שוב, מביך.

אני מקווה ורוצה שהממשלה תיפול ואז תקום ממשלה ציונית בישראל. זה המטרה שלי.

ושבנט יזרק מהכנסת הוא וכל חבורת הנוכלים שמקיפה אותו.

אישית, הדבר היחיד שמעניין אותי כרגע להיום זה כך שהחוק החשוב זה יעבור.

לא ברור לי מדוע אתה חושב שאי תמיכה בחוק, עשיית פוליטיקה על חשבון החיילים יפיל או יפגע איכשהו בממשלה.
אם אינך מבין שאי העברת החוק יפגע נטו בלוחמים ויעשה נזק עצום לליכוד, תפאדל.

ממירי רקב אין לי ציפיות, אבל יודעים מה מדהים בתגובה של שטייניץ? איך הוא נחרד שחלילה יעשו דברים טובים בשביל אלמנות, יתומים, הפריפריה, הנכים, החולים, הקשישים וניצולי השואה. אוי לא, רק שלא יצטרכו לתמוך באנשים האלה.

אני יגלה לכם סקופ. אם הליכוד יצביעו בעד החוק זה יפרק את האופזציה כי המפלגות האחרות יבינו שהליכוד עושה מה שבראש שלו ואז החרדים ינסו להיכנס לקואליציה.

זה מה הממשלה ובמיוחד התקשורת המינסטרים מכונים עליו והם מנסים לפורר את האופזיציה.

הליכוד צריך להודיע? אתם רוצים בעד? תצביעו איתנו על חוק בעד גירוש משפחות של מחבלים. 1 תמורת 1.

שהליכוד יעלה לשלטון הוא יחוקק חוק יותר טוב לחיילים. שטיפת שכל מוחלטת של התקשורת. עצוב.

מה שמדהים שהם מצליחים לגרום לכם להתנפל על האופזיציה במקום לשאול את עצמכם איך ממשלה שהנוכל הרי מתלהב שהיא “ממשלת ריפוי וממשלה יציבה” לא מסוכלת להעביר חוק כל כך בסיסי עבור החיילים. והם רצים לאופזיציה שתציל להם את התחת.

תביאו לי מדינה אחת בעולם שהאופזיציה עובדת בשביל הממשלה.

דרך אגב, שטיניץ יכול להגיד מה שהוא רוצה. מקומו בגן עדן מובטח על זה שהוא היה מאלו שפיתחו את חיפושי הגז. שאני רואה מה קורה בגרמניה עכשיו אני רק אומר לו תודה.

איך אני אוהב אוהב את הביבי הקלאסי. “תבחרו בי. רק אני יכול לתקן את מה שהיה רקוב פה במדינה ב12 השנים האחרונות”.

תביא לי מדינה אחת שבה האופוזיציה עובדת נגד האזרחים.

ביום שתפסיק לכעוס על בנט, תבין שהוא ראש ממשלה טוב יותר מנתניהו.

אתה אומר שאני צריך להפסיק לכעוס על מי שרימה ביזה והשפיל אותי בשביל להיות ראש ממשלה של חמש מנדטים והקים ממשלה עם תומכי חמאס ?

הליצן רוכב על כל הדברים הטובים שביבי עשה. (הסכמי אברהם)

וכמה פעמים אני צריך להגיד לך שלא בחרתי בביבי מעולם (חוץ מהפעם שהוא התמודד מול פרס). זה כמו שעון שבור.

לא. אני כן אומר שביום שזה יקרה, אתה תשים לב שהוא ראש ממשלה יותר טוב מקודמו. היו טובים ממנו, אבל הוא נותן עבודה עם קואליציה רעועה.

הליצן הקודם בחר בהסכמים האלה במקום סיפוח. הייתה לו תמיכה מלאה מטראמפ והוא ויתר על זה.

אני יודע, לא התייחסתי לזה. התייחסתי לביבי הקלאסי שהליכוד מדקלם - כשאנחנו נהיה בממשלה, נעשה דברים טובים יותר. כאילו 12 שנה הם לא היו בשלטון.

תאמין לי, שאף אחד לא ישמח יותר ממני אם הליכוד יקיא את כל הביביזם החוצה ותהיה לשנינו מפלגה ימנית נורמלית להצביע אליה. בפועל בישראל כמו בישראל הכל חלטורה. אתה תצטרך לבחור בבחירות הבאות בין סמוטריץ’ לביבי ואני אצטרך לבחור בין בנט לליברמן.

סמוטריץ למי שבאמת עוקב ולא קורא את כל הסיסמאות יודע שבתור איש עבודה הוא איש מצוין. אני יתקשה לתמוך בו בגלל שהוא טיפה יותר “קיצוני” ממני ובמיוחד בגלל המצע הדתי והשותפים שלו שיותר מידי נגד הלהטבים. אבל באמת שמעבר להיות איש של אמת, הוא גם היה שר תחבורה מצוין (אין אחד שיתוכח על זה)

הוא לפעמים מדבר יותר ופחות חושב. אבל הוא הציל את הליכוד ממה שבנט עשה. ורק על זה מגיע לו מקום בגן עדן.

מה שבנט עשה ואחד הדברים זה שכרגע הוא חיסל כל סיכוי להחליף את ביבי בימין. כי אחרי שנכונו מהבגידה של בנט אף אחד לא ירצה לחזור על זה שוב.

במוקדם או מאוחר ביבי יחזור, לטוב ולרע. בנט “חישק” אותו לימין באופן סופי.