פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

ממשל ביידן הדליף את האישור הישראלי שאנחנו עמדנו מאחרוני החיסול של הבכיר האיראני.

רק שהיה ברור שממשל ביידן פה שם עלינו מטרה ונותן אישור לאיראנים להגיב מולנו. אבל איך דנה וייס אמרה “ברוך הבא לנורמליות החדשה”.

טראמפ תחזור כבר!

חדשות טובות יש בחירות .

חדשות רעות

לפיד ראש ממשלה.

חדשות נוראיות התכוונת
אני באחלה יום חופש (רואים לפי כמות התגובות שלי חח) ובאמת שזה העיב לי עליו קצת :confused:

מה שעצוב זה שעדיין לא תיקנו את השיטה… הולכים כל יומיים לבחירות ולא מבינים שהשיטה מקולקלת…

לבני גנץ (ועל כן טובות לישראל?)

תן לי לעשות לך ספוילר.

בני גנץ יקבל 8 מנדטים ואז ביבי ירוץ לעשות ממשלה איתו.

מזכיר לי את ליברמן שאף אחד לא יכול להסביר לי למה בוחרים בו.

אתה יכול גם לרשום את זה בלשון עתיד. הם ינסו לשים את זה גם אחרי הבחירות…

בסוף כולם שמו לכם מסיכה על הפנים. אל תשכחו ואל תסלחו.

איכס.
מה זה משחק? אנצ’לוטי עושה חילופים פחות בקלות. נשארו מאה ימים, ממש לא זמן להחליף

מי שהמציא את הגועל נפש הזה של רוטציות זה נתניהו

אני שונא אותו הרבה יותר על מה שעשה לגנץ (כלומר לא לגנץ עצמו - אלא לציבור), אבל מה הקשר. להחליף עכשיו ראש ממשלה מאה ימים לבחירות זו לייצנות, סליחה.

זה המחיר שאנחנו משלמים על נתניהו. אין קוים אדומים ואין התנהגות נורמטיבית. ההסכם חייב לכלול את המלוכלך ביותר ולהגן מפניו אחרת… נתניהו…

על הקווים להיות מעוגנים בחוק - מה אסור ומה מותר.

לצפות הוגנות מפוליטיקאי זה לא רציני.

אני לא מצפה מהפוליטיקאי… אני מצפה מהציבור אבל הציבור מטומטם ולכן הציבור ישלם.

תסתכלו על הצד החיובי: סוף סוף כל הפורום מאוחד בדעה שלו בקשר למשהו. לפיד פור פריזידנט :muscle::muscle::muscle:

אני מקווה שבנט יהיה מצורע בימין. אין לי שום ציפיות מאף אחד ואני לא אופטימי. אבל אם יש צדק בעולם בנט ושקד אסור להם להיות יותר בין בני תרבות. צמד נוכלים.

פיגו של הפוליטיקה הישראלית.

אל תצביע. נמאס לי כבר שאתם מנסים לספח לעצמכם את הימין. אני מתכוון להצביע בנט.

אתה כועס על בנט ששיקר לך למען המדינה, והולך לבחור בבן אדם שישקר לך לטובתו האישית. תעשה מה שבא לך, רק אל תגיד לי שאתה ימין.

אתה צודק ממשלה שיושבת עם מפלגת אחות של חמאס היא ממשלת ימין…

“בנט שיקר לך לטובת המדינה” “ביבי משקר לך לטובתו האישית” עניין של נקודת מבט.

אל תדאג אחרי שהוא עכשיו אני שומע גם תקע סכין לאילת שקד בגב (עידכן אותה רבע שעה שהיא במרוקו) אני בטוח שימינה תעבור את אחוז החסימה… פחחחחחחחחחחחחחח

אני מצביע לשיקלי. פעם ראשונה שיש אחריות .

יאיר לפיד ראש ממשלה בזכות בנט rest my case.

טל חבר, אני מבין שאתה כועס. אתם חגגתם על הראש שלנו שנה עכשיו הגיע הזמן שלנו טיפה לחגוג :slight_smile:

נ.ב דרך אגב מה שמפחיד עם לפיד, שאני באמת ובתמים חשבתי , אוקי הוא ליצן אבל שר חוץ במדינת ישראל זה תפקיד בעיקר סימלי (חוץ מעידן פרס…) מה כבר הוא יכול לעשות? הוא כל כך מסוכן שבכמה חודשים שהוא בתקפיד הוא הצליח לסכסך ביננו לבין הונגריה ופולין , שתי המדינות הכי ידודתיות למדינת ישראל באירופה. ועיצבן את הרוסים . אני באמת מפחד מה הוא יעשה בכמה חודשים של ראשות ממשלה… אם הייתי מאמין באלוהים אז זה הזמן להתחיל להתפלל…

בנט נבלה בדיוק כמו ביבי. שיקר למען המדינה? לא, אתה רציני? אם היה גבר היה נותן מראש את ראשות הממשלה ללפיד אשכרה למי שהביא הכי הרבה מנדטים.

חשב נטו על טובתו האישית, והימור שלי הוא חותך זריז מהפוליטיקה - מרצונו. עשה וי על ראשות הממשלה והולך. מיצה

זה באמת מדהים הרומנטזציה שעושים לו. בנאדם עם שגומר את הקרירה הפוליטית שלו עם ארבעה מנדטים.

היה רוצה להקריב היה נותן ללפיד להיות בלי רוטציה. “שיקר למען המדינה” בחיי הרק לא ביבי הזה.

image

באיזה קטע הוא לא הזכיר מה צריכה להיות הדעה של המפלגה על ביבי