פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

‘הקיצונים ביותר’ כלומר אלה שיכריחו אותך לעטות מסיכה על הפנים ולא להתרחק יותר ממאה מטר מהבית?

בתאכל׳ס אלו שמאשרים טיפולי המרה, ינסו להוציא הפלות מחוץ לחוק, ירצו לפגוע בזכויות להטב״ים כמה שיוכלו וכנראה שימצאו אותי ואת הבן שלי כלא יהודים, מה שעלול להוביל אותם לנסות לפגוע גם בזכויות שלי בסופו של דבר רק כי אני לא מיישר קו עם הדעה שלהם על דת.

אבל בוא נתעסק רק במסיכות ונשכח מהשאר? לא, בעיני זה לא הגיוני. אני לא רוצה מסיכות וסגרים, אבל גם רוצה חופש מיניות וחופש מדת ואוטונומיה של אישתי על הגוף שלה*.

*הבבונים (כפי שהם מכנים את עצמם מסתבר) שואלים בטח אם לא התכוונתי לאוטונומיה שלי על הגוף של אישתי. יש ציבור גדול מאוד שלא מחשיב נשים כבני אדם חופשיים בכל מה שקשור להחלטות רפואיות. אני מקווה שהציבור הזה לא יתחזק, מסיכות זה לא הבעיה היחידה שבה מתערבים לנו רפואית.

כן מה שהם לא עשו במשך 12 שנים הם יעשו עכשיו. העובדות הם שבזמן עידן ביבי , זכויות הלהט"ב רק גברו וישראל הפכה להיות מדינה יותר ליברלית. אבל תאמין לעצמך עם כל נבואות הזעם. זה כנראה עושה לך טוב.

בעיקרון אני מתחיל להבין את ליאור, השיטה הפוליטית עקומה לחלוטין והפולטקאים שלנו עושים מאיתנו רק צחוק.

מידת ההשפעה שלנו היא פשוט לא קיימת יותר.

על כל אחד שתומך בטיפולי המרה אני יכול למצוא אחד שתומך בניתוח לשינוי מין

על כל מתנגד הפלות אני יכול למצוא לך צמחוני שחושב שבשר זה רצח

על כל להט"ב פגוע זכויות אני יכול למצוא לך 3 ערבים פגועי זכויות.

כן מה אתה ערבי? תן לו שוקולד!!!

אני התחלתי פה את כל הדיון, אז אני רוצה לרשום שהאשמה שאני זורק על לפיד (אפס מאופס, לא רוצה איש כזה כראש ממשלה) וזו שאני זורק על ביבי (בן זונה גדול, מקווה שיזרקו אותו לכלא) לא זהה.

ביבי מוכן לשרוף את המדינה, כל עוד הוא לא עומד בראשה. לפיד לא מוכן להיכנע לטרור, ונותן לזה לבוא על חשבון האזרחים.

מה שחוק המטרו נותן בפועל זה הסרת חסמים בתכנון התשתיות של הפרויקט. בלעדיו עיריות יוכלו לשים רגליים (תראו מה קורה עם הרכבת הקלה), ולפי איך שכולנו מכירים את מדינת ישראל, אם עכשיו החוק מדבר על התחלת הפרויקט ב2030, אז בפועל זה יהיה 2040, ואם בעתיד כשתהיה ממשלה (יכול להיות גם עוד 2-3 מערכות בחירות) שתצטרך להתחיל לעבוד על החוק מחדש, אנחנו יכולים להגיע גם ל2050. וזה רק ההתחלה של הפרוייקט! זה אומר שאף אחד מאיתנו לא יזכה לנסוע במטרו עד שיהיו לו נכדים.

והבדיחה של השבוע - “המטרו של ביבי”. הבן אדם 12 שנה בשלטון ולא התחיל פה שום פרויקט מטרו. אבל העיקר זה של ביבי. אחלה גבר, קידם את זה כמו שחמאס מקדם שלום. ממשלה שקידמה בטירוף כל כך הרבה דברים - אבל הקרדיט בכלל שייך לביבי.

תבוא בתלונות לנדב אייל הוא צייץ את זה לא אני…

אני בא בתלונות לנדב אייל, לא אלייך :slight_smile:

ביבי 12 שנה שם זין על מדיניות פנים - הרעיב את הפריפריה, נתן לערבים לצבור ארסנל עצום, נתן לפקקים להתגדש, ליוקר המחייה להרקיע שחקים ולמחירי הדיור להיות דימיוניים.

ועכשיו הוא מספר על זה שהמטרו זה בכלל שלו, שהשמאל אשם בנשק הלא חוקי, ושבנט אשם ביוקר המחייה. ומי היחיד שיכול לטפל בכל זה? ביבי. יימח שימו.

מאז שביבי לא בשלטון יש שיפור בפריפריה, הערבים ממש סבבה איתנו, מחירי הדירות ירדו, הסופרים הורידו מחירים ואפילו הטמפרטורה של המזגנים ברכבת ישראל ירדה. הידד מרב מיכאלי.

שנה ביבי לא בשלטון. חשבתי שאחרי שהוא ירד האובססיה תיפסק. טעיתי.

אז בעצם אתה אומר שצריך למחוק לו עוולות של 12 שנים ולתת לו דף חדש כמו לדרעי, ומנגד, להפיל את כל המחדלים שהיו פה באותן 12 שנים על ממשלה שכיהנה פה בקושי שנה.

שמע… ביבי שואל מתי אתה בא לעבוד אצלו…

השחור ולבן שלכם ממש מנותק מהמציאות. לביבי במהלך שתים עשרה שנים היו אכן לא מעט כישלונות. אבל היו לו יותר הצלחות. לביבי היו השגים לא מעטים. אפשר למצוא את זה בגז, בהסכמי אברהם. כלכלה יותר חזקה ומצב ביטחוני בגבולות משופר. אני לא ביביסט אבל גם לא מכחיש מציאות כמוכם.

אבל אל תיתנו לי להפריע לכם, ביבי הוא השטן והרע מכולם רק חסר שהוא יחזור ויקח מהחלול את הכיסא. הוא יחזור ויאסור על להטבים לחיות ימנע הפלות יכניס את שופטי בג"ץ לכלא ויעשה את כל מה שהוא לא עשה או חלם לעשות ב12 שנות שלטון הקודמות שלו.

ביבי פוביה.

לא, אני פשוט שואל אם המחדלים כאלה גדולים, וממשלת הריפוי הבטיחה לתקן את כל המחדלים האלה, למה אני לא רואה בכלל התקדמות למצב אלא החרפה? מוזר. אתם בחרתם בהם, לא אני.

שמע… ביבי שואל מתי אתה בא לעבוד אצלו…

כל עוד מאי גולן שם, מתי שהוא רוצה.

ממה שאני עקבתי, כן ראיתי התקדמות. לדוגמה: במשרד הביטחון, במשרד החינוך, במשרד האוצר, במשרד התחבורה. הדברים האלה לוקחים זמן, וגם תהליכים שכבר החלו ישאו פירות רק בהמשך.

הממשלה כמובן לא הייתה מושלמת, וזה לא שהם עשו רק דברים טובים, בניגוד לביבי שעשה רק דברים רעים. אבל ההרגשה היא שבסהכ אנשים באו לתת עבודה, ועשו הרבה יחסית במעט זמן.

איפה ראית החרפה?

חחח טל זה פתטי.

ביבי עם כל הביקורות שלך עדיין תרם הרבה יותר ממך אדון טל מרצה/מורה בתיכון. ולמרות שערכם של מורים טובים לא יסולא בפז והם מאבני היסוד של המדינה ביבי תרם הרבה יותר ממך. אולי הוא לא מילא את הדרישות של התפקיד בעיניך, אבל להתעלם מהתרומה שלו זו בורות שגם גדולי שונאיו לא הצליחו למחוק.

אני ממליץ שתלך לקלל קצת את לאפורטה, תירגע, ותקרא שוב מה כתבתי :slight_smile:

מחירי הדיור עולים, הפקקים לא נרגעו ומחירי הדלק עלו, המורים שובתים, האנשים שובתים בגלל יוקר מחייה, הערבים עכשיו עברו לשחוט אותך עם גרזנים. סה"כ, שיפור.

אתה יודע שתמיד נשאר לי לקלל. אמנם לא איזה גנים של פולניה אבל להתבכיין ולהתבאס זה בדמי, כל עוד זה רק בפורום אינטרנטי זה פסדר.

וברצינות, ביבי הוא לא מרכז הרוע. הוא לא דואג לעצמו וכל העולם על הזין שלו. הוא בהחלט נהנתן, הוא בהחלט השכיח את צעירותו, והוא לחלוטין עד יומו האחרון קידם דברים שבעיניו חשובים מאוד, כוח יש לו והיה לו בכמויות, והוא ניצל את זה כראות עיניו.

נכון שברגע שהוא סומן ע"י פרקליטות/תקשורת וכו הוא די נכנס להתקרבנות רבתי אבל גם אז הוא המשיך לעבוד, העדויות מספרות על אדם הישן 3 שעות בלילה, איש עבודה בכל נימי נפשו.

רק עשה דברים גרועים? נסחפת ביג טיים

אתה פשוט לא הבנת נכון את מה שהוא כתב.

הכוונה שם היא שזה לא שהממשלה הנוכחית עשתה רק טוב בדיוק כמו שזה לא שממשלץ ביבי עשתה רק רע.

נתניהו הוא גועל נפש שמאז ומעולם פעל אך ורק למען עצמו והביא את מדינת ישראל והפוליטיקה שלה לביב הביבים.

יוחזר אורן חזן לאלתר!
משעמם בלעדיו

מחירי הדיור עולים כבר שנים. מאז שביבי עלה לשלטון ליתר דיוק. הם כבר מזמן מעבר ליכולת של האדם הסביר, וזו אחת הבעיות הכי גדולות של מעמד הביניים. זו לא אשמתה של הממשלה הנוכחית, אבל הייתי נותן להם ציון נכשל בתחום הזה, כי כמו שאמרתי זו בעיה אקוטית ובמשך יותר מדי זמן הם לא עשו כלום.

אני כן חושב שהתוכנית של ליברמן להוזלת מחירי הקרקע ושינוי שיטת המכרזים היה יכול לעשות מהפך רציני. לצער שנינו, זה לא יצא לפועל. המסקנה היא ששנה זה לא מספיק כדי לבחון קדנציה שלמה.

ולכן אני זועם על חוק המטרו. אי אפשר לשפר את המצב בכבישים, עד שתהיה פה מערכת תחבורה ציבורית נורמלית. בנוגע לדלק, לצערי זו מגמה עולמית בעקבות המלחמה ברוסיה. יאמר לזכות ליברמן שהוא רצה להוריד את זה שוב ל7 שקלים, אבל הוא לא יכול כי נגמר לממשלה המנדט וכו’.

אני אספר לך שהסתדרות המורים של יפה בן דוד סיימה את הסכם השכר שלה ב2018. לא חתמו איתם על הסכם חדש בממשלה ההיא של ביבי, ואז נכנסנו לסבבי בחירות, ולא חתמו איתם על הסכם שכר גם בממשלה של ביביגנץ. לליברמן יש כמה דרישות מאוד הגיוניות מהמו"מ החדש, וזה שיש שביתה זה לא דבר רע. זה חלק ממו"מ. המטרה הייתה אמורה להיות משכורות גבוהות יותר ושינויים שנדרשים במערכת. גם פה המהלכים שליברמן ניסה להוביל לא יצאו לפועל כי הממשלה נופלת.

השילוב של הקורונה + המלחמה באוקראינה מכה בכל העולם. המנהיגים בני הזונות שהחליטו על סגרים אשמים בקריסת הכלכלה העולמית. ביבי הוא רק אחד מעוד רשימה של חדלי אישים שאשמים במה שקורה כרגע.

אצל ביבי הם עשו את זה עם סכינים. potatoe potato.

דווקא הפיגועים בנשק חם הם אלה שמדאיגים אותי. ביבי נתן להם להתחמש במשך שנים, ומה שראינו בחודש המחריד ההוא זה כלום לעומת מה שיכול לקרות פה ביום שהם יחליטו לצאת נגדנו למלחמה מבפנים.

לגמרי.

יפעת שאשא התחילה עם כמה רפורמות מאוד חשובות בחינוך, לדוגמה ביטול הבגרויות במקצועות ההומניים והחלפתן בעבודות אינטר-דיספלינריות. הביקורות של ארגון המורים (אני חלק מהם, לא מההסתדרות) על הרפורמה היא בעיקר עם המידיות שבה היא הכניסה אותה, ואני לגמרי מבין עם כל הצער שבדבר. כי אם זה לא יכנס בשנת הלימודים הקרובה, אז פיילוט יגמר אצל שר חינוך אחר שסביר להניח יגנוז את הרפורמה, כי לא באמת יהיה לו אכפת מחינוך.

עודד פורר החליט לשבור את המונופול של החקלאים ולפתוח את הייבוא לפירות וירקות עם רפורמה שאני לא בטוח מה קורה איתה. מישהו זוכר תאריכים? זה לא היה אמור להתחיל ב1.6?

צהל, בהנחיית גנץ ובנט מגיב על כל פיפס בעזה, וזה גרר שנה מאוד שקטה בדרום.

מירב מיכאלי הביאה את חוק המטרו שאני מדבר עליו פה מאתמול (אגב, הוא היה אמור להיכנס לתקציב, אבל הייעוץ המשפטי לא הסכים וטען שחוק כזה של 100 עמודים צריך לעבור בפני עצמו. זה דחה את ההגשה שלו ואז סילמן פרשה והקואליציה איבדה את הרוב), שהוא בערך הפתרון היחיד שנשאר כדי לפתור את מצוקת הפקקים בגוש דן. הרכבת הקלה הולכת להיות אסון קולוסלי, הצרו כל כך הרבה כבישים, וסבלנו משנים של חסימות כבישים בשביל כלי לא יעיל, שמעט מדי אנשים הולכים להשתמש בו.

ניצן הורביץ התנגד למדיניות משרד הבריאות שדרש סגרים.

יועז הנדל עובד על פריסת הסיבים האופטיים ואנטנות 5g אחרי שישראל במשך שנים פיגרה בתשתיות שלה אחרי כל העולם המערבי.

מתן כהנא הביא רפורמות חשובות כמו תחרות בכשרות, ועוד כמה שאני לא

ליברמן דחף לשורה של רפורמות חשובות שהמשק צריך, שהעליתי פה במהלך התגובה.

מושלם? לא היה. רחוק מזה. שיפור? לגמרי.