פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

ההבדל היחיד בין הממשלה האחרונה לאלה של נתניהו זה שהממשלה הזו הייתה הרבה יותר עניינית. כל שר במשרדו דאג לקידום האינטרסים של המשרד עליו הוא אמון ולא היה ראש ממשלה שיטרפד כל מהלך.

כל אחד יגדיר מהם הקיצוניים ביותר בעיניו.
אבל כן, אם אתה למשל לא תצביע אתה בעצם מחזק את כל המפלגות באופן שווה. גם את אלה שתומכים במסכות וגם את אלה שלא.
אני מאוד התאמצתי שהאמירה הקודמת שלי תהיה בלי שום צד פוליטי, היא נכונה עבור כוחנו באופן זהה.

יש משל כזה שבו הכבשים היו צריכות לבחור מנהיג מבין כלב השמירה לזאב.

הנוכל הודיע על פרישה מהכנסת. אפילו להתמודד לא היה לו אומץ.

דרך אגב איך זה עובר מהר לחברים שלי מהשמאל אבירי הניקיון הפוליטי הקטע עם בית ראש הממשלה. שנה שלמה הוא אומר שהוא לא יכול לעבור לבלפור ואז פתאום יאיר לפיד עובר לבית ליד. כל מה איילה חסון פירסמה צדקה כרגיל אצלה כנראה העיתונאית הטובה בארץ. 45 מיליון ! אבל החמגשיות של ביבי יותר חשובות…

טל, המון מילים. בשורה התחתונה לא ראיתי פה שינוי. אתה טוען שזה בגלל ביבי. איך אנה זק אומרת? שתה מים קח אוויר. בחרתם בדבילים, וגם 4 שנים לא היו מספיקים לליברמן לעשות כלום. הכל זה ניסה וניסה ולא יצא…לך לעמוד ויקיפדיה שלו, הכל שם זה ניסיון שלא צולח. כל פעם מסיבות כאלה ואחרות.

אין כאלה שהתנגדו למסיכות ולסגרים… לכן אין לי למי להצביע

בשביל ההגינות אני שוקל לאזן אותך מצד ימין מאותם סיבות.

לא הבנתי. זה שלפיד לא עובר לבלפור אומר שבנט יכל לעבור לבלפור?

לפיד עובר לבית ליד בלפור. קראתי על זה היום בynet

כלומר לא בלפור.

בכל מקרה, זה ביזיון שהוא החליט להישאר ברעננה. מי שלא רוצה לעבור למעון הרשמי, שלא יהיה ראש ממשלה.

אני רוצה לעשות לך ספוילר אם הוא היה רוצה לעבור לבלפור הם היו מסימים את העבודות לפני הזמן. גם אם השביתה שם. הכי אירוני שעכשיו הוא יצטרך לחזור ולנסות להסתדר עם השכנים שהוא אימלל במשך שנה שלמה ברעננה. בקרוב זה בלי מאבטחים ובלי לשכה. היה חגיגה שם.

בכל מקרה הוא היה יכול לעבור לאותו מבנה ליד.

בוא נדמיין שזה היה ביבי…

יהיה מעניין לראות על כמה מנדטים שקד תעמוד בסקרים הקרובים, לפני איחודים כאלה ואחרים. הסנונית הראשונה היא הסקר של חדשות 12 שפורסם כבר הערב, לפיו ימינה בראשות שקד מקבלת 5 מנדטים. התזה ש"המצביעים החדשים של ימינה הם מצביעי שמאל" כמובן לוקחת פסק זמן פוליטי, יחד עם ראש ממשלת ישראל ה-13.

מי שרוצה מוזמן להצטרף איתי, נהיגה בשכרות לא נחשבת עבירה! לפחות לפי נשיא המעצמה הכי גדולה בעולם!

https://twitter.com/i/status/1542561434197958657
איבד את זה לחלוטין

חוקים שלא עברו בסוף:

חוק המטרו (להפוך את הפרוייקט לפרוייקט תשתית לאומי מהמעלה הראשונה שלא יאפשר לעיריות לתקוע מקלות בגלגלים של הפרויקט)

חוק איזוק אלקטרוני (לגברים שהוצא נגדם צו הרחקה, כדי לנטר ולוודא שהם לא מתקרבים לאישה)

ביטול הוויזות לארהב (2 חוקים שצריך לסיים להעביר כדי שארהב בתמורה תבטל את הצורך בוויזה)

היו יכולים לותר על ההפרשה השערורתית של שיקלי ולהעביר את כל החוקים שלך אחד אחרי השני אבל כנראה שיותר חשוב להם לדפוק את שיקלי מאשר הרכבת והויזות…

אתה באמת בעד שחפרפרות יתחילו להתמודד במפלגות יריבות רק כדי לערוק לצד השני? זה לא משנה כמה שיקלי לא הסכים עם המפלגה שלו. היה צריך להתפטר, ולהתמודד במפלגה אחרת לכנסת הבאה.

אתה ככ מלא שנאה לבנט, שאתה אפילו לא מבין איזה נזק עצום היה יכול לקרות אם היו מבטלים את ההפרשה שלו.

כאילו הפוליטיקה שלנו לא מספיק דוחה ומסריחה, שביבי מודה בפה מלא שהוא משריין מקומות לחכים ממפלגות אחרות - ואתה רוצה לתת יד לשפל חדש?

כאילו החבר כנסת היחיד ששמר לי אמונים ואני צריך לראות אותו מחוץ לכנסת? ידידי אני חושב שאין לנו מה לדבר על פוליטיקה כי אתה רואה את הכל רק מהמשקפים של רק לא ביבי. שיקלי הוא כנראה אחרון המוהיקנים בכנסת, יכל לקבל הכל. בחר לשמור על המילה שלו. שנאה לבנט? אולי הגיע הזמן שתעשה חשבון נפש בשם השנאה לביבי אתם הכשרתם כל נבלה אפשרית.

דרך אגב, מדהים שאתה גם מתעלם ממה שכתבתי, אם החוקים האלו כל כך חשובים אז אי אפשר לוותר לשיקלי?

עזוב אני קראתי את הראיון עם שימרית מאיר. בנט לא הפסיק לשקר כולל על התמיכה שהוא רצה מהמשותפת אבל אתה מטיף לי על “שנאה”.

אתה יודע מה הכי מדהים? שאם היו עושים את מה שבנט עשה בכיון ההפוך לטובת ביבי אתה היית קופץ אש ושנאה. מה עם ח"כ שיר מתקווה חדשה הפילה את הממשלה של ביבי וקיבלה שירון מגדעון סער. אבל זה בסדר.

הלואי שלא היה שיקלי אחד בכנסת אלא 12O שיקלים. הרויח את הקול שלי ביושר.

קיצר התשובה שלך היא כן. הבנתי.

ראש המפלגה שלו שיקר לבוחרים בבוטות בסוגיה מהותית. שיקלי הסכים עם מה שהמפלגה התחייבה עליו לפני הבחירות, ולא הסכים עם ההחלטה של ראש המפלגה להפר את הבטחת הבחירות אחרי הבחירות. למה הוא צריך להתפטר?

וכמובן שווה להזכיר שבישראל בוחרים מפלגות, לא ראשי מפלגות. כמו שהליכודניקים שהחליטו להפיל את ממשלת ביבי-גנץ הם נבחרי ציבור שפעלו בצורה שלדעתם מייצגת נאמנה את ערכי המפלגה, גם אם בניגוד לדעת היו"ר, כך עשה גם שיקלי.

לגבי זה שווה להזכיר שמה ששמרית מאיר עשתה זה בושה וחרפה, והשתנה בקשת על המושג שנקרא “משרת אמון”.
יש לה הרבה מה ללמוד מהבוס שלה לשעבר בנושא הזה.

האתיקה של שימרית מאיר לא אמורה לעניין אותי. אני לא מעסיק אותה. מעניין אותי הדברים שהיא אמרה.

מילה במילה כל מה שהימין אמר . לקרוא שלפיד שלח את העוזרת שלו לכפר קאסם עם צק פתוח שמחבלים רוצחים עם גרזנים יהודים ברחובות.

בכלל בנט ראש ממשלה ולפיד שולח את המנהלת לישכה שלו לנהל משא ומתן . לא ספר אותו בכלל

אם זה לא נוכל אני לא יודע מה זה נוכל

https://twitter.com/AyalaHasson/status/1543265355581296640

אבל למה קוראים לו נוכל. באמת למה.

פשוט הונאה ורמייה. בעולם צודק, בנט היה היום תחת חקירה פלילית על הונאת בחירות.

https://twitter.com/Esi_Israel_/status/1543320309981450247

הצילו איזה נאום סאחי של לפיד :roll_eyes:
מה שכן, הוא נואם מצוין, ודאי טוב מבנט (לא משימה מאוד קשה), והתוכן הרבה פחות מפא"יניקי/קומוניסטי מגנץ (גם לא בדיוק משימה בלתי אפשרית).