פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

חמאס מסיים עם ישראל בתיקו, הג’יהאד הפסיד. בכל מקרה, אומרים שכרגע חמאס לא רוצה עימות.

המבצע לא רע. אבל זה כמו עוד משהו שדוחה את הקץ.

שאלה לא אם היה עוד סבב אלא מתי. אני מהמר ממש ליד הבחירות.

כדי להבין שמנפחים את הגיהאד יותר מידי צריך לשים לב שהם לא מצליחים לירות רקטה בלי להרוג את העם שלהם בדרך.

https://twitter.com/YosephHaddad/status/1556311865352982534

אני חייב לציין שאני ממש אוהב בממשלה הנוכחית את העובדה שכל אחד עוסק בתחום שלו, ואין מישהו אחד ש"אחראי" על הכל. רפורמות כלכליות? ליברמן מוביל. היה מבצע צבאי? גנץ אחראי.

בשנים שבהן ביבי החליט להיות מעורב במה שקורה בכל המשרדים הפעילות של כל משרד הייתה פחות איכותית. בערך כמו מה שהיה בברצלונה כשמסי היה אחראי על כל עבודת הקישור וההתקפה של הקבוצה, ולא היה מי שיעשה את העבודה שצריך בקישור ובהתקפה.

עוד דוגמה למה שקורה שהסוצאליזם מקבל כח:

"תמונת השנה מאירלנד.

ממשלת אירלנד החליטה ליישם מדיניות שמאל רדיקלית. היא הטילה פיקוח על מחירי הדיור, העלתה את המס על שכירות ל52%, והטילה איסור על פינויים של סרבני תשלום.

התוצאה: בכל המדינה נותרו רק 600 דירות פנויות. כן, קראתם נכון, לא 600000… אלא 600 דירות בלבד.
על כל דירה יש תור של מאות אנשים, אלפים לא טורחים אפילו להגיע.

עשרות אלפי צעירים מוכשרים צפויים לעזוב את המדינה, רובם לא יחזרו. אם זה יקרה, החברות הגלובליות יעזבו בעקבותם והכלכלה כולה תקרוס."

הליברלים בליכוד.

נ.ב רק חבל שהליכוד עד עכשיו התנהגה כמו מפלגת העבודה בתחום הכלכלי. אולי הפרימיז שינו אותה כי הרבה ליברלים כלכלים קיבלו בוסט קדימה…

חוק נוראי שמצביע על חוסר הבנה בסיסי של כלכלה.
התומכים שלו בארץ נמצאים בכל אגף של הקשת הפוליטית כמעט. כרגע למיטב ידיעתי נעמה לזימי ממפלגת העבודה היא הדוחפת העיקרית של החוק הזה.

עיתונאים אנגלים טוענים שזו גזענות

https://twitter.com/johnspacemuller/status/1562074741565018114

דעתכם?

האלאנד יותר אתלטי מכולם כנראה, אבל הוא לא משחק בריאל.

אבל אחי, זה בא מאנגליה, מדינה חולה עם ראש חולה ומלאה בשינאה עצמית.
הם צבועים שבכו על זה שאין באיטליה אלופת אירופה מספיק שחקנים מצבעים שונים (כאילו לאיטלקים אין אלף גווני צבעים או שלבן הוא לא צבע).
הם גם התלוננו על זה שנבחרת הנשים שלהם שלא מעניינת אף אחד מחוץ לקליקת מביני העניין היא לבנה מדי…

אבללללל

שום מילה על זה שאין לבנים בנבחרות האפריקאיות… פתאום אין צורך בDiversity כשמדובר בלא לבנים.

הרגרסיבים היום מנסים בכוח למחוק ולהעלים כל שוני בין בני האדם. זה מטורף ומפחיד.
בשבילם אין הבדל בין גברים לנשים, אין הבדל בין אנשים מגזעים שונים, כולם אותו הדבר…

אז העצבים על הכותרת הזו היא עוד דוגמה לטיפשות הזו שלהם.

לפחות הם הפסיקו לכרוע ברך. זה כבר משהו.

איפה גיל תמרי שרקד שטראמפ הפסיד? בחיי איזה מטומטם.

https://twitter.com/il7217/status/1562442101656539139

אז אני רואה את הריאיון הזה של בן שפירו עם נתניהו:

ואני מבין היטב איך האיש הפך לאגדה המהלכת שהוא היום. כמות הקסם שנשפכת ממנו היא לא נורמלית, זה נראה היה שבן שפירו בעצמו רק מחפש איפה הווזלין.

וחבל, חבל כי ביבי באמת יכל להיות אגדה. זה לא רק הכריזמה הלא נגמרת, גם הרעיונות והאידיאלים שלו נמצאים במקום הנכון. אין ספק שהאיש מבריק ושאם היה באמת מנסה לממש את מה שהוא מאמין בו, הכל היה נראה אחרת. אבל כשראיתי את בן שפירו מתמוגג שם כל 3 דקות כל מה שרציתי לעשות זה לצרוח לו “זה מס שפתיים, ביבי כבר מזמן לא מקדם אפילו לא רבע ממה שהוא מדבר עליו”.

כל מה שיש לי זה תחושת פספוס אדירה. באמת שפספסנו אותו, יכל להיות בקלות הפוליטיקאי הכי טוב (בכל מובן אפשרי) שהיה לנו.

ומגדולי האומה, לאנשים עם מספר תומכים תלת ספרתי…

אז איילת ואביר כבר לא.
איילת רצתה לבנות מפלגה של ימין ממלכתי + לא מחרימים + סרוגים לייטים + שולמנים וליברלים.
הגיוני והכל, משתלב בסדר, ועל פניו עם סיכוי סביר לעבור את אחוז החסימה.
המחיר שהיא הסכימה לשלם ליועז הנדל (שהוא בחור טוב וחרוץ, אך חסר ערך אלקטורלי, ועם חבר שהוא עציץ יקר), הצירוף של איש אלמוני יחסית מהציונות הדתית (אבל כן קיבוצניק שתומך בחקלאים), והדחיקה של אביר אל מחוץ לרביעייה הראשונה - אלה החלטות גרועות מאוד.

הדבר היחיד שהיא היתה יכולה לעשות ולהחזיר לה ובמעט את האמון, אם היא היתה מכריזה שהיא פורשת ולא אוכלת סתם קולות לימין (גם 2 מנדטים שהיא אוכלת זה יכול להיות קריטי) אבל היא כנראה כל כך מנותקת מהמציאות שהיא לא מבינה את זה.

ימין ממלכתי זה פייק ניוז. ימין ממלכתי איפשר למערכת החוק להפוך להיות כך מושחתת ופוליטית. ואני יכול להמשיך. השמאל תמיד אוהב שהימין “ממלכתי” כמו בנט וזה כי רק כך הוא יגיע לשלטון. גם לא מפתיע אותי שהם רוצים עכשיו לחוקק חוקים אנטי דמוקרטים כמו שהוא רוצה שממשלה תיפול רק אם יהיו לה 70 מתנגדים ודברים כאלו. הרי אם ביבי היה מציע את זה האדמה היתה רועדת.

באמת שהתייעפתי מהם ואין לי מושג למי להצביע. בימים כתיקונים המפלגה שלי היא הליכוד, אבל אני חושב שלביבי אין כבר מה להציע. אני אוהב לשמוע את סמוטריץ’ ומעריך אותו אם כי אני לא מסכים איתו בהכל. בכל אופן לא מרגיש בנוח עד הסוף להצביע לציונות הדתית כי אני לא “סרוג”. מנגד, אין למחנה השני מנהיג ש"סחף" אותי. פלוס, בהיעדר הליכוד, השותפים שלהם הם העבודה ומרצ, שזה ביג NO עבורי. אני חושב שיועז הנדל איש לעניין וצריך עוד ממנו בפוליטיקה, אבל הדרך שהוא בוחר כל פעם מאכזבת אותי מחדש. חבל שהוא לא בליכוד.

תצביע לכל מפלגה ששיקלי ירוץ בה :slight_smile:

אני חושב שאם הליכוד לא ישריין את שיקלי זה חרפה.

ביידן בפאניקה כי הוא מפחד להפסיד בבחירות האמצע ומנסה לשחד את העם האמריקאי באחת מהתוכניות הכי נוראיות שהוא יכול לבצע וזה “לבטל את חובות להלואות ללימודים” בשביל להבין כמה זה נורא, השאלה שצריך לשאול היא מאוד פשוטה , מכיון שאין אפשרות הרי לבטל את החוב. הוא הרי לא נעלם מעצמו. מישהו צריך לשלם את זה . ואז השאלה מי ישלם? האליטות? הבן של ביידן האנטר? חס וחלילה סמים וזונות זה עסק יקר היום בטח עם האינפלציה שמשתוללת. כולם יודעים מי ישלם בסופו של דבר. אסון. פשוט אסון. גם פה וגם בארה"ב כולנו מקבלים עכשיו שיעור יקר מאוד מה קורה שבוחרים בפופליזים ובפרוגסיבים לשלטון. רק תקשיבו לדוברת של הבית הלבן לא מסוגלת לענות על השאלה הפשוטה “מי ישלם בסופו של דבר על זה”

https://twitter.com/WallStreetSilv/status/1563737889124532224

דווקא לא מקבל את הטענה שלך כל כך, משה. זאת היתה הבטחת בחירות מפורשת. מסכים שזה נראה כמו רעיון רע, אבל כלכלת בחירות זה לא בדיוק, ובטח שלא צעד שנובע מפאניקה נקודתית

אתה צודק הוא הבטיח את זה וזה היה אמור להיות אחת הסיבות למה אסור היה להצביע לו. שאלה פשוטה, מי ישלם את זה?

יש בחירות אמצע בקרוב ובדיוק עכשיו הוא מיישם. העיתוי חשוב.

לא צריך אנשי ליטאה, הכל קורה מול עינינו. איך לעזאזל אין רעידת אדמה?

RUSSIAN DISINFORMATION זה חוק גודווין החדש.

הכי מצחיק זה כשפוליטיקאים ישראליים דורשים מאומות העולם “למצות את הדין עם אנטישמים במלוא החומרה האפשרית”, כשפה בארץ הם לא יודעים לעשות את זה.

שמעתם משהו מהתקשורת המינסטרים על זה?

כן, זה פורסם בטלגרם של עמית סגל.