פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

זו אחת הבעיות הכי הגדולות שלי עם ביבי. על מנת להשאיר את האפקט הזה שהוא איזה גדול הדור, או המשיח או כל החרא הזה שהבוחרים שלו אומרים, הוא מגמד את כל השאר ע"י זה שהוא שם בכל משרד את האדם שהכי פחות מתאים לנהל אותו. במשך שנים עד הממשלה הנוכחת ראינו משרדי ממשלה לא מתפקדים, ואלה האנשים שאמורים לעבוד בשבילנו.

כמובן שמירי רגב היא אישה נאחלת. למה נכנסת למשרד שאת לא רוצה? תפני למישהו אחר שרוצה להגיע ולעבוד שם כדי לשפר. גם משעשע (או עצוב, תבחרו אתם) שהיא רצתה להיות שרת הרווחה, היא לא זאת שאמרה שאין כאבי בטח עם נכים ואין כאבי בטן עם מקרי אונס ואין כאבי בטן עם נשים מוכות ואין כאבי בטן עם חיילים?

ברק רביד צוהל, לפיד אמור להכריז באו"ם על “פתרון” 2 המדינות. קודם כל חוצפה שראש ממשלת מעבר חודש וחצי לפני בחירות מכריז הכרזה כזאת בומבסטית שהמדינה תחוייב לה שנים קדימה. את האמת אני גם לא מבין את האינטרס הפוליטי שלו בתוך זה. זה יכול לקחת את הקולות של מרצ והעבודה ולהוריד אותם מתחת לקו האדום.

תודה לאיילת ובנט…

בנט בשיקגו בעוד חופשה שאין לי מושג מי משלם על זה. העיקר שהוא מחזיק תיק איראן וראש ממשלה חלופי . אה זה גנץ עכשיו…

הביאו לנו את השינוי לא?

יותר גרוע מבחינתו, המנדטים הבודדים של “הימין הרך” שעוד חשבו ברוב תמימותם להצביע למרכז יעברו עכשיו לימין.

ביבי הרויח את 61.

להגנתו של לפיד, אני יגיד שלפחות על זה, אני יכול לתת לו קרדיט, שהפעם השיקול שלו לא נובע מפולטיקה אלא מאידולוגיה. אידואלגיה התאבדותית שתפגע במדינה אבל פה יש אידולוגיה.

אני באמת לא בא לפה להגן על מירי רגב. אבל בכל הכבוד, קארין אלרר בשנה אחת בתפקיד עשתה הרבה יותר נזק ממה שרגב עשתה בכל הקדנציות שלה. שנה שלמה עצרה את חיפושי הגז. אז באמת על זה אתה מתעקב?

מירי רגב היא כל מה שרע בליכוד. הרבה פאקה פאקה אפס מעשים.

עם זה אתה סבבה אבל?

תזכורת בחירות:

• ביבי לא יבטל את הדמוקרטיה.
  • לפיד לא יבטל את היהדות.
  • גנץ לא יבטל את הפנסיות התקציביות.

(לא קשור לכלום, סתם התחשק לי לעשות קצת תעמולה אנטי מפא"י, במעטה של שנינות בשקל)

אין דברים כאלו בחיי. כל דבר שלפיד עושה “אבל ביבי”

במציאות ביבי דיבר והרדים את העולם והוריד את המדינה הפלשתינית מסדר היום.

אבל בנט הקים ממשלה עשר מעלות ימינה לא?

ושלא לדבר שבתקופת ממשלת מעבר הוא מתכנן הסכם להחזיר שטחים ללבנון להכיר במדינה פלסטינית. ואני רק זוכר שאמרו לנו לפני זמן לא קצר שממשלת מעבר לא יכולה לעשות אפילו למנות מפכל של משרד ממשלתי… משתינים מהמקפצה.

הביביסטים מעבירים ביקורת על פעולת הממשלה כאשר ביבי עשה בדיוק אותו דבר, אז אנחנו רק חופשים צביעות.

אין פה שום “אבל ביבי”, אני לא משתמש בוואטאבאוטיזם כאשר אני מדבר על פוליטיקה. במציאות ביבי הרדים?אני מבין שאתה מתעלם מהחרם על מוצרים ישראל ומההאג, אבל אתה מתעלם מהמון דברים שהוא גורם להרס המדינה.
בנט הקים ממשלה 180מעלות ימינה יחסית לביבי.

לא ראיתי את הנאום, אשמח גם שאתה תסביר לי כיצד זה אפשרי. הרי אתה טוען שזה הולך לקרות.
אתה זוכר שאמרו את זה?יפה מאוד, אבל שכחת מי אמר את זה, הא?
האנשים שאמרו את זה הם ביביסטים והוכיחו להם שזה ניתן כיוון שביבי ביצע זאת כבר בעבר, לכן אין פה שום דבר חדש.

טענות נוספות שאתה מעוניין שאפריך?

אני מפחד לכתוב אתה בטח תכתוב שאני מוציא דיבה

והחרם על מוצרים זה כל כך מקושקש. במציאות הסחר של ישראל עם העולם השתפר. הכל היה מינורי. הצונאמי המדיני היה רק בראשו הקודח של אהוד ברק.

ביבי וטראמפ עשו הסכמי שלום מדינות ערב הרתיעו את אירן והכלכלה שלנו התפתחה תביא לי נתון אחד שמראה שהיה חרם ממשי על ישראל ? אני לא מדבר על איזה הפגנה של סטודנטים או משהו כזה. משהו שפגע באמת בכלכלה .

ביבי מלמל משהו על מדינה פלשתינית בשביל שאובמה יסתום את הפה טיפה . מ2017 לא חזר על זה יותר.

מתרץ תירוצים כי אין לך גיבוי לדברייך?לא חדש.

וואלה לא.

תקרא, תשכיל אולי ככה תכתוב פחות שטויות.

אז בעצם במשך 8 שנים הוא חזר על זה שוב ושוב?יפה יפה.

לפיד לא הצהיר כלום, כיוון שזה מחר. אבל אהבתי את ההתחפרנות של הביביסטים פה.

אתה מביא לי קישקוש מהויקיפדיה ואתה חושב שזה מבסס את מה שאתה אומר בתור עובדה?

ברק רביד כתב את זה אני לא חושב שהוא נחשב בתור ביביסט… (שהוא 2017 לא חזר על זה)…

חרם על התנחלויות lol כך בודקים חוזק של כלכלה? אני מת מצחוק פה…

טוב מכון שאני מבין שאיתך אי אפשר לנהל דיון בוגר ועניני. בוא נסכים לא להסכים ונגמור עם זה.

זה הצורה שלך להגיד לא קראתי אבל אין לי בעיה לכתוב דברים מטומטים?

איפה כתבתי משהו בנוגע לכלכלה?

כתב את מה?

מובן, הרי דיון בוגר מתקיים רק בין ביביסטים. שם אינך נדרש להוכיח כלום ושום דבר, אתה יכול לטעון טענות מפה עד השמש ואתם תאמינו אחד לשני.
לעסוק בהמון וואטאבאוטיזם ולא לענות תגובות עניינות לכלום.

נסכים לא להסכים?חשבתי שזה ברור מהתחלה שהדעות הפוליטיות שלנו הן שונות ב180 מעלות.
לקח לך המון זמן להבין את זה.

רק בשביל לסגור פינה, עד היום הצבעתי רק פעם אחת לביבי בחיי וזה היה שהוא התמודד מול פרס 96. אחת הסיבות שלא הצבעתי לו יותר, זה מה שכתבת למעלה על נאום בר אילן. רציתי את הימין שמימין אבל במקום זה, כמו להזמין באבו עלי, קיבלתי בזכות ההצבעה שלי את הנוכל בנט, ובסופו של דבר, את לפיד בתור ראש ממשלה.

אני לא נחשב לביביסט. אבל לצערי הביבסטים צדקו במאה אחוז. היום אני רק יכול לבקש סליחה שהצבעתי לימינה . איזה אסון. בחיי

נ.ב להיות ביביסט זה לא בושה. ההפך. היום הם נשמעים חכמים יותר מתמיד…

חבר, אם הצבעת ימינה בשביל שביבי יהיה רה"מ אתה ביביסט בהכחשה ומתבייש בזה.
ביביזם זה לא רק לשים את הפתק של הנאשם בקלפי, אלא זאת גם צורת התבטאות.
אתה ביביסט על מלא, חבר.

אני לא מבין את הטענה שלך, זה זה שהוא אמר את זה או זה שהוא אמר את זה בתור ראש ממשלה נבחר עם ממשלה יציבה?
1- ברור שהוא אמר את זה (לא ראיתי מישהו שסתר את זה) זה אחד הטענות העיקריות שלי שהוא הפך להיות פולטיקאי בשקל, אבל עדיין הוא אמר את זה בבר אילן ולא באום.
2- הוא היה ראש ממשלה נבחר שהצליח להקים ממשלה יציבה. לא אחד של ממשלת מעבר ששר המשפטים והפנים יוצאים בפומבי ואומרים שהם לא מקבלים את התזה שלו.

אני לא טענתי שום טענה, אז אין לך שום טענה להבין. שאלתי שאלה פשוטה.
אבל קיבלתי את התשובה שלי שהיא כן.

https://www.srugim.co.il/714752-הארכיון-זוכר-כשנתניהו-דיבר-באום-על-מד

וואלה גבר, הוא כן נאם באו"ם על זה.

בחייאת, למה אתה מתעקש לבלבל אותנו עם עובדות?

מוחמד מגדאלה ביביסט אני אומר לכם:

זה לא כל כך משנה מה הוא אמר, יותר משנה מה הוא עשה. בפועל הוא אפילו לא חתם על עסקת המאה. לקחת איזה ציטוט שלו מנאום בר אילן ולהציג אותו כאילו הוא מייצג את האידאולוגיה של ביבי זה פשוט שגוי.

לא הבנתי מה ההבדל.
למה כשעושים את אותו הדבר ללפיד זה נתפס אצלך(ם) כאמין יותר?

(למען הסר ספק, אין ויכוח לגבי זה שביביב לא רצה לקדם פיתרון שתי מדינות לשני עמים אי פעם)