פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

אביר קארה זה חופש כלכלי, לא אומץ כלכלי…

:rofl::rofl::rofl:

רק ביבי

תזהר ששחר חסון לא יתפוס אותך על זכויות יוצרים :stuck_out_tongue_closed_eyes:

וואו, בנתיים לפי המדגם כאן אביר קארה ראש הממשלה הבא של ישראל.

המחשבה הייתה לא להצביע כי בסוף כולם טוטליטריים. ימין ושמאל. כשאני קורא את המצע של אומץ אני מתבאס מאוד כי חוץ מהקורונה אני לא מסכים על כלום.

העניין הוא שאני יודע שאתבאס אם נתניהו ינצח אז אני רוצה פשוט לא לתת את הקול שלי לו ולוודא שהוא לפחות יילך למישהו אחר.

בקיצור: “כולם זונות” + “רק לא ביבי” = לפיד

חברים, זוהי אזעקת אמת
השלטון של אביר בסכנה
מצביעי ליברמן נוהרים למדגם טוטאל פוטבול בהמוניהם
פאקו פאבון מביא אותם עם ווי פיי חינם

הבנת את אורי לא נכון. הוא הצביע ליברמן, אבל עכשיו מקנא בכל מי שמצביע לאביר קארה

עם כל הכבוד לאביר קארה, הוא לא יעבור את אחוז החסימה. כל מי שחשובה לו כלכלה חופשית לא יכול להסתכן שהקול שלו ילך לביבי בסופו של דבר, כי אם מסכמים את כל הבטחות הבחירות של ביבי, אז אפילו מימוש של 10% מהן יבטל את כל מה שליברמן עשה במשרד האוצר.

אז ביבי הוא שקרן ככ גדול שהוא יכול גם לא לקיים את כולן, אבל אני נזכר בשנה וחצי האחרונות שלו כראש ממשלה שאפשר לסכם אותן ב"הוא סגר אנשים בבתים ופיזר כסף ממסוקים", ולא בא לי לראות אותו חוזר. בייחוד בממשלת 61 בה יצחק “לא ראיתי שהמתמטיקה והאנגלית קידמו כל כך את המדינה בדברים של הכלכלה” גולדקנופף יהיה האצבע שעליה עוברים חוקים כלכליים במדינה.

אגב האצבע שעלייה עוברים חוקים במדינת ישראל - אבי מעוז.

אתה מודע לכך שסגנון החשיבה הזה (כמה שהוא פופולרי…) יש לו 0 אחיזה במציאות, נכון?

הקול שלך לא הולך לפח כי הקול שלך ב-99.99999% מהמקרים חסר חשיבות. ובסיכוי האפסי שהקול שלך במקרה יכריע עבור עוד מנדט, זה אמנם בסיכוי גדול יותר יהיה עם חשיבות עבור מפלגה מעל אחוז החסימה, אבל מצד שני ההשפעה של מנדט מכריע עבור מפלגה שמתחת לאחוז החסימה חשובה פי כמה ככה שזה די מתקזז.

בכל אופן, ב-99.999999% הקול שלך חסר חשיבות והולך לפח לא משנה למי אתה מצביע.

באמת שמוזר לי שיש כל-כך הרבה אנשים שעדיין חושבים בצורה הזו…

אם ה50,000 שרוצים להצביע לקארה יצביעו ליברמן אז יהיה הבדל :wink:

הטייה פסיכולוגית. ההצבעה שלך לא משפיעה על ה-50 אלף האחרים.

האמת היא שאם כבר, הצבעה עבור קארה יש לה סיכויים גבוהים בהרבה להיות עם חשיבות. לא כי הוא יעבור את אחוז החסימה (הוא לא, בדיוק כמו שאתה לא תעביר אף מפלגה את רף המנדט הנוסף), אלא כי מספר גבוה כמה שיותר של מצביעים עבורו יאותת לו, ולפוליטיקאים נוספים, שיש ביקוש לליברליזם כלכלי בישראל.

אני יכול גם לומר שמספר גבוה כמה שיותר של מצביעים לליברמן יאותת לו, ולפוליטיקאים נוספים, שיש ביקוש לליברליזם כלכלי בישראל. הוא היה שר אוצר, וכל עלייה או ירידה במנדטים שלו תהיה תהיה מושפעת נטו מתקופתו באוצר.

אם ליברמן לא יעלה במנדטים זה יבהיר לשאר הפוליטיקאים כמה לא שווה להם לקדם מדיניות כלכלית ליברלית.

ואם אביר, שהדגל היחיד שלו זה מדיניות כלכלית ליברלית (בניגוד לליברמן, שזה אפילו לא הדגל העיקרי שלו), לא יעלה במנדטים - מה זה יבהיר לשאר הפוליטיקאים לדעתך?

שלא כדאי לחשוב שאתה גאון הדור ואם תרוץ לבד תעבור את אחוז החסימה?

אם בן גביר עם 9 מנדטים התאחד עם סמוטריץ’ גם קארה יכל לחפש איחודים.

חברים יקרים. בימים אלו שהכסף הערבי מאיים להשתלט על העולם, ובמידה מסויימת גם מצליח, חשוב שנתאחד ונצביע לאיש המנוסה ביותר כדי להתמודד עם האיום. תקחו הכל בפרופורציות ותצביעו לדברים החשובים באמת.

@Uriah גאה בי , רק ביבי . פעם שניה בחיים . יאללה שרה חוזרים הביתה…

שהיה ברור אם גם זה לא יעבוד זה היה הצבעה אחרונה שלי בשנים הקרובות…

מאוד מאוד אופתע אם לא יהיו עוד בחירות באפריל.

ראיתי שאחוזי ההצבעה הכי גבוהים מאז בחירות 99, זה מטורף.

נראה לי שתהיה הכרעה הפעם.

חוזר מטיול באיטליה להצביע, סתם, זה היה הדיל של הטיסה.

תחושות שגוש הימין יוכה שוק על ירך, מרגיש מאוד שאננות שם. אבל מה אני מבין…