פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

חחח, אני לא מכיר את העמוד , אז חשבתי שזה עוד שופר פוליטי כלשהו.
אני ב 9GAG, זה מספק אותי גם מבחינת הומור וגם מבחינה פוליטית. ויש גם NSFW.

חוסר סבירות קיצוני. תעקבו:

מעבר לזה שאני מסכים איתך לגבי המסר הכללי של הפוסט, הנקודה של דימיטרי גם חשובה מאוד ונכונה.
אנחנו הצד הצודק, הצד שלא מפיץ פרופוגנדה, שיש בו שקיפות ואפשר לסמוך עליו. זה דבר שחשוב מאוד לשמר.

קצת חיוך בימים קשים אלה. ממליץ לעקוב אחרי החשבון הזה.

https://twitter.com/i/status/1718932851461087311

מזהה 3 ליכודניקים שעמוק בתוך קמפיין: מיקי זהר, גלעד ארדן ויולי אדלשטיין.

רק אני מזועזע מחנה סנש הערביה?? או שיונתן גפן רוצה לקחת את כינוי החיבה חזרה?

כמו שרואים שהימין בחלקו מתפכח מביבי, כמו שרואים שהשמאל בחלקו התפכח מליטוף טרוריסטים, אני ממש מקווה שכעם נתפכח מכל מיני קיצוניים משני הצדדים המלבים את הטמטום במדינה שלנו. כן, אני מדבר על גבי לסקי ועל יונתן גפן.

טרוריסטית על מלא.

ליברמן ובנט הכניסו את לסקי לממשלה, היכן האלטרנטיבה לביבי בימין?

אין אלטרנטיבות בכלל. לא בימין ולא בשמאל.

פשוט אנשים ברמה ירודה, רובם המוחלט. הכנסת הפכה לבית שימוש ענקי עם מלא חרא.

אתה עושה הנחה לא מוצדקת לעם שבחר באותם חברי כנסת.

נאיבי לדעתי. ברגע האמת שמים ביבי. רק ביבי.

מרגש לראות בסרטון שצירפת, שגם עיריית וינה החליטה להפגין תמיכה והזדהות עם ישראל ועם העם היהודי כולו, בימים קשים אלה:

בינתיים אני שומע על לא מעט יהודים טרוריסטים בגדה שליטרלי רוצחים ערבים בשביל הכיף.

זה לא בשביל הכיף, זו בדיוק התוכנית: מלחמה כוללת שבסופה מעיפים את כל הערבים

על מה אתה מדבר?

https://www.mekomit.co.il/מתנחלים-מנצלים-את-המצב-כדי-לתקוף-בגדה-6/

כן אה? שמעתי שרק בפעילות אחת הבוקר, יהודים הרגו בערך 500 פלסטינים בבית חולים בשטחים.

לא נמאס להפיץ עלילות דם שמתבססות על מקורות אנטישמיים מובהקים?

וואלה אני בטוח שלפחות חצי מהעם חותם על תסריט כזה עכשיו.
ובדיוק באותה מידה - אני לא חושב שגם גדול המשיחיסטים מאמין שתסריט כזה ריאלי איפשהו בעתיד הקרוב.

מה?

מסכים איתך שאי אפשר להאמין להם (גם למתנחלים אי אפשר ךהאמין אגב.) אבל אסור בתכלית האיסור לרדת לרמה שלהם ולהפוך את עצמנו לצד שאי אפשר להאמין לו.
חובה עלינו להשליט סדר בשטחים ולמצות את הדין עם כל טרוריסט יהודי שם. כי זה! זה ההבדל ביננו, אנחנו מדינת חוק והם מחלקים ממתקים לטרוריסטים שלהם.

לא שמעתי על התנגשויות מעבר להתנגשויות הרגילות. רועי צאן יהודים מול רועי צאן ערבים.

(בדיוק פרשת השבוע, קראנו על הריב בין רועי מקנה אברהם ובין רועי מקנה לוט. הדיל היה הפרדות, כשלוט לקח דרומה לכיוון סדום, היום זה יותר מורכב אני מניח)

אם המקור היחיד לשיט הזה זה שיחה מקומית וישראל פריי - רלוונטי כמו פרסומים של משרד הבריאות של החמאס. תראו את העמוד הראשי של אתר ה-״עיתונות״ הזה: