פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

“השמאל הפרוגרסיבי והקהילה הטראנסית על הכוונת”

מזכיר לי שאחרי כל מופעי האימים של האנטישמים הפרו נאצים בארה"ב הבית הלבן יצא בגינוי ל"איסלומופוביה".

“מוצא היחיד לפתוח את עזה לא לסגור אותה”

כן זה עבד לנו נהדר בשבעה לאוקטובר. אתם יודעים מה יעבוד יותר נהדר? בוא ניתן להם פצצת אטום מה כבר יכול לקרות? הם בטח ישתמשו באנרגית הגרעין למטרות שלום לא?

אם כבר. אני חושב שזה אמיתי ולא סאטירה…

https://twitter.com/KnessetT/status/1719281616629932329

צריך לשלוח את העו"ד לסלבדור. שתילחם שם על זכויות אדם.

צפיפות אעלק. אם הם יכולים לשכב על המיטה, זאת לא צפיפות.

ככה צריך גם פה.

אם כבר סלבדור, הנשיא שם שלפחות חלקית ממוצא פלסטיני, ביום של הטבח פירסם אולי את התגובה הכי פרו ישראלית בעולם . לא רק שהוא גינה את החמאס אלא אמר שצריך להשמיד אותו. די יוצא דופן ביחס למדינות שלידו…

אני מקווה שמדינת ישראל תדע ללמוד ממנו איך מטפלים בחלאות אדם.

לא מפתיע בהתחשב בעובדה שהסבים שלו הם נוצרים מבית לחם וירושלים. הוא מבין טוב טוב עם מי יש לו עסק פה.

בית לחם הייתה פעם עיר נוצרית לחלוטין והיום הם מיעוט שבמיעוט גם בגלל לא מעט התנכלויות מהשכנים שוחרי השלום שלהם ובעלי המנטליות החמסנקית. הם מאוד מקנאים בנוצרים שנולדו וחיים בישראל.

זה רק אני או שכל הכתבות האלה מדברות על מקרה אחד?

זה רק אתה

לפחות 4-5 כתבות שם מדברות על אותו מקרה של הרג פלסטיני על ידי מתנחל, לוחם בחופשה, ליד רחלים

שאר הכתבות מדברות על ״הסכנה בהסלמה״

א. בול מה שטל אמר.
ב. אני שמח לראות שמפני ‘אלימות מתנחלים’ השב"כ יודע להתריע טוב יותר מאשר מפני אלימות פלסטינית… בייחוד שכידוע אלימות מתנחלים הביאה להרבה יותר מקרי מוות מאשר אלימות פלסטינית.
ג. אנחנו במלחמה. ובדיוק כמו שבאלף ואחד תחומים אחרים הדברים מתנהלים אחרת (סוף-סוף) - אז ככה בתחום הזה.
סוף-סוף מסיתים ברשת נעצרים על תמיכה בטרור. סוף-סוף נהלי הפתיחה באש מקלים יותר. סוף-סוף תומכי טרור מורחקים מהאקדמיה. סוף-סוף עושים סדר וניקיון בקיני המחבלים בג’נין. סוף-סוף מטפלים במחבלים הנאצים מעזה כמו שצריך. ובדיוק באותה מידה - סוף-סוף שהפסלטינים יבינו את מקומם כאן, ולא יחשבו שהם יכולים להמשיך להפר סדר, לזרוק אבנים ובקת"בים, ולחמוק ללא עונש.
אם לוחם בחופשה הרגיש מאויים ע"י פלסטיני עם אבן גדולה - שיקבל כדור בראש. דמו בראשו. אני לוקח את המילה של הלוחם 1000 פעם לפני המילה של הפלסטיני, או כל גורם אחר מטעמו. בושה בכלל שהלוחם נחקר באזהרה כאחרון הפושעים, במקום לדאוג לשלומו.
מזכיר לי את המקרים של הקצינים המוערכים שנחקרו באזהרה ואף נשפטו, לאחר שניסו להרחיק גורמים חשודים מהגדר. ראינו לאן זה הוביל בסוף.

תיכנס לתוך הכתבות ותקרא

דיי, אני לא יכול יותר עם האנגלית העילגת של מנהיגים ישראלים. היא כל כך רעה שמה שהם אומרים מסוכן ומתפרש נגדינו — פשוט כי הם לא יודעים איך להביע באנגלית את מה שהם חושבים בעברית. ההסברים שיוצאים להם כל כך דלים וטיפשים. מי לעזאזל מרשה להם להתראיין? מה זה החרא הזה.

https://instagram.com/p/CyvhIWrSD9P/

נכנסתי וקראתי שוב את כל הכתבות כדי לוודא שאני לא טועה, בכל הכתבות מדובר על מקרה הרג אחד של פלסטיני על ידי מתנחל - אותו לוחם בן 40, ליד רחלים

כן בחלק מהכתבות כתוב שיש עלייה באלימות של מתנחלים כלפי פלסטינים לרבות הצתות וכו׳ אבל בנוגע לעלייה ברצח שכתבת עליו - מדובר על אותו מקרה בכמה כתבות שונות בכמה תאריכים שונים, אין לא מעט יהודים שרוצחים ערבים בשביל הכיף…

רק מהכתבה האחרונה שצירפתי:

ירי בפלסטיני ב11 לאוקטובר
ירי בפלסטיני ב12 לאוקטובר
הצתת רכבים של פלסטינים
כפר של פלסטינים שברחו בעקבות איומי מתנחלים

ביקשו עוד מקורות מלבד שיחה מקומית אז הבאתי עוד מקורות. ברור שאת התקשורת הישראלית זה לא כל כך מעניין ולא כל כך מסקרים את זה. השאלה אם יש פה מישהו שטוען שמשהו שנכתב במאמר של שיחה מקומית אינו נכון.

מזמין אתכם להיכנס לאתר של יש דין ולקרוא את הדו"ח על אלימות מתנחלים מאז ה7.10. יש שם אינסוף דיווחים. רוצים לספר לעצמכם שזה שקר כי התקשורת המגוייסת לא מדווחת? לכו על זה. אני מזמין אתכם לקרוא. זה מעניין.

https://www.yesh-din.org/

השנאה העיוורת שיש לך ולאנשים כמו מי שעומד מאחורי האתר הזה כלפי “מתנחלים” היא אנטישמיות טהורה. לא משנה כמה יראו לך שההזיות שטענת שגויות, אתה תשנה את הטיעון, כביכול בלי שנשים לב, כדי שהוא ימשיך להיות תקף. אין לזה מקום לטעמי בחברה שמעריכה אינטליגנציה.

מה?

בוא, אני על המון לא מסכים עם ליאור אבל שטויות כאלה לא קראתי פה בפורום כבר המון זמן.

מודה בטעות, כנראה פספסתי את זה, מתנצל

איך “לא מעט מתנחלים הולכים לרצוח פלסטינים בשביל הכיף” שווה לשני מקרים בהם נפגעו אנשים? אני אפילו לא מדבר על האם היה שם רצח או הגנה עצמית.
בוא תסביר רק את זה בלי לסטות לנושאים אחרים. רק איך שני מקרי ירי שווים ל"ללא מעט" שהולכים “לרצוח בשביל הכיף”.

צירפתי מסמך שיש בו בערך 100 אירועים משלושת השבועות האחרונים. תקרא אותו. אח"כ תגיד ש"אתה לא מאמין ל-יש דין" ואז תוכיח שהם טועים בכך שהתקשורת לא מדווחת. אני לא הולך להוכיח שאין לי אח…

זה שהתקשורת לא מדווחת זה אכן מזעזע ומעיד על חדלונה. הרי גם התקשורת לא זיהתה את כוונות החמאס. ככה זה כשאתה ניזון רק מדובר צהל. אח"כ הם מאשימים את הממשלה איפה היא הייתה אבל איפה הם היו? עזה לא ממש רחוקה… לאף עיתונאי ישראלי אין קשרים בחמאס?

100 אירועים הם לא 100 מקרי רצח או אפילו נסיונות רצח.