פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

מתגברים הדיבורים על הפסקת אש ליומיים תמורת 15 חטופים
משהו קונקרטי ואמיתי? לא יודע
כמובן שאנשי הציבור ובראשם ביבי מצהירים בכל הזדמנות שלא תהיה הפסקת אש וזה רק מדגיש לי שכנראה כן תהיה הפסקת אש

תמורת 15 חטופים שבטח הם גם יהיו אזרחים אמריקאים הולכים להפקיר את החיילים שלנו ולתת מתנה לחמאס, ביזיון
במקום לכתוש אותם עד הסוף נותנים להם עוד אוויר לנשימה

זה הולך להיות פיגוע הסברתי מהמפוארים שנראו. אורגיה של תקשורת זרה בעזה.

זה הולך להיות סוף הקרירה של ביבי.

תתנחמו בזה

ברגע שהאש תיפסק זה רק עניין של ימים להפסקת אש מוחלטת.

אני לא מצליח לבטא במילים עד כמה אני כועס על אפשרות כזאת. מה ההבדל בין ה"מלחמה" הזאת לעוד סבב כזה או אחר?

הפקירו את הדרום, הפקירו את החטופים ומפקירים את העתיד והביטחון שלנו.

אוריה, לא אכפת לי מה רבין אמר, או מה ביבי אמר. הבן אדם הנהיג את הסבבים הללו מעל לעשור. אוסלו היה ב 93, רבין שילם על זה ב 95. במהלך ה 20 שנה מאחרי אוסלו הוא היה ראש הממשלה ברוב המוחלט של השנים. היו לו המון אופציות בהן הייתה לו לגיטימציה לתקוף ולהשיג יותר כל פעם. כל פעם הוא התקפל והאשים את כל הסובבים אותו.

ביבי כמובן מיד מגיב ב: “לא תהיה הפסקת אש בלי שחרור חטופינו, כל השאר זה סרק”

רק מי שלמד להכיר את האיש, מיד מזהה שהוא ׳שכח׳ מילה קריטית.

זה כל-כך בולט שזה מגוחך. ההצהרה הזו של נתניהו, ללא המילה “כל”, רק מדגישה שאנחנו כנראה הולכים לשם. סביר להניח שמדובר בטעות איומה.

מדובר בהפסקת אש קבועה או זמנית?

זמנית,

אבל לדעתי זה היה התחלת הסוף, חמאס יעשה מזה תעלול יחצני, ביידן בשנת בחירות יזרוק אותנו מתחת לאוטובוס (הוא כבר מתחיל לעשות את זה) לחץ בינלאומי וזהו .

בצוק איתן עשו דבר דומה זה נגמר שחטפו את החילים אז.

כרגע מדברים גם על כמה ימי הפסקת אש, גם על אספקת דלק וגם על שחרור אסירים.

ביום שאחרי כל הממשלה הזאת צריכה להיכנס לכלא.

מדהים איך כשגם הוא עושה כל מה שהוא יכול בשביל “לא לבחור צד” הוא ממשיך להציג לכולם את הסקירות השקריות של ה human rights אומר שישראל מפציצה בעזה בגלל “עונש קבוצתי” ולא כי יש טרוריסטים שמשתמשים באנשים כמגן אנושי.

הוא עוד מתבאס על התמיכה בישראל מצד ארה"ב.

נו במילא אף אחד כמעט לא צופה בו יותר. עשה מערכון אחד טוב על כדוגל ופיפא וזהו. :joy:

היצור הזה הוא המיץ של הזבל. הוא סתם שופר פתט של הרגרס הקיצוני.
ראינו מה הוא שווה בלי תסריטאים (ולא שהוא שווה משהוא איתם, אני עם משה פה, חוץ מהראנט ההוא נגד פיפא לא עשה שום דבר מעניין, ולעשות את זה נגד פיפא זה לא כזה קשה)

סתם זבלון שבא לשטוף את המוח לחסרי המוח הבומרים שלא מסוגלים להתעדכן בטרנד האחרון של הרגרס בטוויטר.

המון אנשים צופים בו. הוא משפיע על המיינסטרים הדמוקרטי יותר מרוב הפוליטיקאים (אם לא כמעט כל).

אני התיחסתי לטבלאות רייטינג.

לא אכפת לי ממנו. הוא דביל שאפילו הדביל הישראלי ליאור שליין צחק עליו בעימות הקודם. הוא גם לא מצחיק. change my mind :slight_smile:

ואולי אוף טופיק, אני מעדיף שיפחדו מאיתנו ויחשבו “שבעל הבית ישתגע” מאשר שגון אוליבר יעשה עלינו PR חיובי. הגוים אוהבים אותנו רק שאנחנו חוטפים אש, ברגע שאנחנו מחטיפים הם נזכרים הפלא ופלא ב"פורפורציות" שזה כמובן מופנה רק לישראל.

בתכלס מדובר באפס מאופס, שלא מסוגל לטעון טיעון אחד נורמלי, אז הוא רק מטנף ומלכלך על אנשים אחרים. חבל שהימין לא עלוב ומתבכיין כמו הפרוגרסיבים המטומטמים, כי אם זה היה הפוך היו מקנסלים את האמאמא שלו, על זה שהוא יורד על איך שאנשים נראים ועל איך שהם מדברים.

הוא לגמרי אפס ולגמרי לא מצחיק, אבל מגיע להמון קהל. רייטינג זה בקושי חצי מהסיפור, המונולוגים מועלים ליוטיוב ושם יש לו הרבה צפיות. לא אומר שצריך לשנות משהו כדי לרצות את השמוק הזה, רק לציין שיש לו השפעה והרבה קהל.

זה יכול להיות מלחמה פסיכולגית.

גיבוב של שטויות.
אני מניח בצורה מושכלת שכל עוד ארה"ב מושקעת פה ב2 נושאות מטוסים על כלל הפמליות שלהן, איראן לא תהייה מטומטת מספיק לעשות משהו.
נדבר כשהן יעזבו.

למה שלא ניתן לאור צוק להחליף את ביבי?

ההפתעה הכי טובה ומרעננת בפוליטיקה. ואני לא חיבבתי אותו לפני …

https://twitter.com/sivanhakolkalul/status/1725489941419864301

ולא הפכתי למצביע של עוצמה יהודית…