פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

למה?
אותי זה יפתיע אם לא…

הבעיה האמיתית היא שאצלך חציית הגבול משמעותה הריגת ילדים (במידת הצורך, אני מניח), אבל אצל אלה שמפעילים לחצים עצומים על מקבלי ההחלטות המשמעות היא הפסקה הרמטית של המלחמה ולמעשה כניעה מוחלטת לחמאס.

לצערי הרב זה אכן קיים, ע"פ עדויות מהימנות.
אתה צודק שזה לא הגיוני מבחינת החמאס, ולכן הדבר הזה קורה בעיקר (או רק) אצל חטופות שנמצאות בידיים אזרחיות (“בלתי מעורבות”, כמובן). לא סתם יצאו אמירות מהבית הלבן בעצמו על-כך שחמאס נמנע מלשחרר אותן, מחשש של מה שהן יספרו. בוא נגיד שכשחמאס רצה הוא ידע להשיג גם חטופים שנחטפו ע"י אזרחים. פה הסיפור הוא אחר.

אילו? אני מדבר על אונס, לא על פגיעות מיניות בכללי (שזה כמובן גם נורא, אבל פחות. ובוודאי שלא גורם להיריון).

זה יהיה די תקדימי… אונס בזמן קרב/טבח זה משהו אחד מבחינת ג׳יהדיסטים, אונס מתמשך של שבויות זה כבר רק דאעש בגדול. אולי ווישפול ת׳ינקינג…

לחשוב שיש איזשהו הבדל בין חמאס לדעאש או אילו ג’יאהדיסטים אחרים זה גם ווישפול ת’ינקניג

בקצרה - לא נכון. סלפים זה עניין אחר מ-״סתם״ סונים. גם שיעים סיפור בפני עצמו. בחלק מהדברים יש הבדל, באחרים לא.

אצל אזרחים הם מוחזקים עם משפחות בד״כ, כך שיש גם קושי ״לוגיסטי״ עם כמה שזה נורא להגיד.

לא אחי, זה ה modus operandi שלהם, תרבותית. זה כיבוש והשפלה. זה עמוק עמוק בתרבות ובאידילוגיה.
לא צריך להיות דאעשי, חמאסניק או שייך לארגון כלשהו.

כמה פעמים שמעתי איומים חמודים (זוכר 3), של אנשים “נורמטיבים” שאפילו לומדים באוניברסיטאות בישראל מאיימים שיאנסו את אשתו/האחות של מישהו כדי לפגוע בו.

אני הולך להגיד פה את הדעה הכי לא פופלארית שנאמרה בפורום. אפילו יותר “שחקני ברצלונה לקחו סמים בתקופת הפפ טים” כבר לא אכפת לי. לפני זה אני יספר לכם אני רוצה להחזיר אותכם לסיפור אלחנן טננבוים ושרון .

לפני זה אני רוצה להגיד שיש הרבה שמועות וסיפורים על טננבואים אז אין לי מושג מה יותר אמת ושקר אבל דבר אחד בטוח הוא נסע לעשות עסקים מפוקפקים עם משת"פ של חיזבאללה כנראה עיסקת סמים. פיתו אותו להגיע לדובאי ומשם נחטף ללבנון.

שרון (אולי ראש הממשלה הכי מושחת שהיה פה) שהכיר אותו רצה בכח לשחרר אותו מחיזבאללה שרון בשיתוף המימסד הביטחוני שרצו להחזיר אותו (כל אחד מסיבה אחרת) ידעו שהציבור הישראלי לא יסכים לעיסקה של שיחרור המוני של מחבלים תמורת חתיכת חרא כמו טננבואים. אז לשכת שרון בשיתוף פעולה עם יחצנים וכתבי חצר הדליפו ידיעות שקריות שחיזבאללה מענה את טננבוים ועוקר לו את השינים. עד שהספין הזה רץ בתקשורת רוב הציבור היה נגד העיסקה. מהרגע שהציבור הישראלי חשב שמענים את החתיכת זבל הזה הסיפור התהפך והציבור התחיל לתמוך בעיסקה (לפי סקרים כמובן)

שטננבוים חזר מלבנון, הסתבר שכל הסיפור עם השינים והעינוים זה שקר גמור, חיזבאללה אפילו טרח לספק לו רופא שינים שיטפל בו.

הם שיחררו את הספין הזה בשביל להשפיע על דעת הקהל שתאפשר לשרון להחזיר את החבר שלו מלבנון.

שכל אחד יבין למה אני רומז פה לבד.

אתם יודעים מה אני יגיד את זה בפה מלא, מי שלא מבין שזה חלק מהמלחמה הפסיכולגית שרונן צור מנהל נגדנו ונגד המדינה לא יבין שום דבר לבד בחיים שלו.

אין לי ספק שהם עברו ועוברים גם עכשיו זוועות בשבי. ואני מוכן לשחרר מחבלים תמורת ההחזרה שלהם. אבל צריך לצאת מהסרט ולהבין מי עובד נגדנו עכשיו.

נ.ב שלא היה ספק, אני לא מערער על הזועות שהם עברו ועוברות שם. ברור לי שהחטופים והחטופות עוברים גהנום שם. אבל זה לא העניין פה

השאלה היא מה העדות שזה כן קורה. ברור לי שמדובר במפלצות וגם אם פה ״עובר הגבול״ מבחינתם אז הם עדיין מפלצות איומות שמסוגלות לכל מעשה זוועה שאפשר לדמיין. העניין הוא שאין תקדים (בטח לא של חטופות ישראליות, כי פשוט לא היו כאלה) או עדויות פוזיטיביות (בניגוד להרבה עדויות ראיה על אונס בשביעי).

אני סתם מדבר מניסיון והכוונה שלי הייתה לאסירות שנמצאות אצל “לא מעורבים”.
אין לי כמובן שום ידע קונקרטי אם זה קורה, אבל אני לא אופתע אם אכן זה קורה.
כאילו, בחורה לבנה אצלם בבית לבד? בלי הגנה ובלי זכויות?? הפנטזיה הכי גדולה שלהם.
כשהייתי קטן ובבית הספר לקחו אותנו לטיולים לפרקי מים וזה, לא מעט פעמים שמעתי אנשים מסביבי מפנטזים על כמה הם מתים לאנוס בחורות יהודיות. זה פשוט דיבור נורמלי אצלם.

אז לא יפתיע אותי.

הממשלה הגרועה בתולדות ישראל לא ויתרה על להפוך את המדינה לדיקטטורה, ומנסה להיכנס מהדלת האחורית.

זה כבר לא מצחיק. אם זה עובר אני יוצא לרחובות.

אחד הדברים הטובים שקורים עכשיו זה שיש כל מיני חידודים חשובים מאוד לגבי הפוליטיקאים שלנו, שאני לפחות למד מהם המון (אני לא בטוח לגבי שאר העם. בטח לא התקשורת). המנהיגים שלנו כרגע מתחלקים מבחינתי ל-2 קבוצות: אלו שמוכנים למכור את המדינה בשביל החטופים, ואלו שלא מוכנים.

בצד הרע של המתרס נמצאים לפיד, גנץ ואייזנקוט שכבר הכריזו שמבחינתם עסקת חטופים קודמת להכל ושהם מוכנים לכל תנאי. בצד הטוב נמצאים גלנט, ליברמן, סער ו…כמובן ביבי עצמו, שלפחות בינתיים עוד לא נכנע לטרפת. קטע, זה ממש מתחלק לימין ושמאל… לא מקרי, זה בטוח.

מצביעי השמאל תמיד היו מפגרים, הנה הוכחה נוספת (המנהיגים הם רק ריפלקשן של המצביעים).

ביבי עצמו מודאג מלהגיע ליום שאחרי המלחמה. אני לא מוכן לקרוא לו ימני על סמך החלוקה שעשית, כפי שאני לא מוכן לקרוא ללפיד שמאלני כי האדם הוא בעיקר פופוליסט נטול אידאולוגיה.

הצרה של ביבי שהוא רוצה להיות בצד של גנץ אבל הממשלה שלו תלויה בצד של בן גביר

העניין הוא שזה מחדד עוד יותר את המצב האבסורדי הנוכחי של החלוקה למחנות של רק ביבי רק לא ביבי, כאשר ישנה חלוקה אידיאלוגית ברורה הרבה יותר של ימין ושמאל (סוג של, סוג של).

אז מסתבר שאנחנו נותנים טיפול למשפחה של הנייה בסורוקה.

מה אני אגיד, אנחנו כזה עם צמא דם שרוצה רצח עם. הזייה.

להבנתי הקרוב אזרח ישראלי.
איך אפשר למנוע טיפול מאזרח?

העיניין הוא לא אם נתנו טיפול או לא, אלא העובדה שבהאג תוהים מאחורי הכוונות שלנו לבצע רצח עם כשאנחנו מטפלים בקרובי משפחה של מנהיגי חמאס.

העובדה שיש גורמים חזקים מידי עם פרספקטיבה עקומה זה מה שקשה לי להבין.

חוק הגיוס המתקרב הוא עילה ליציאה לרחובות.
וכולל חלקים נרחבים מהציונות הדתית.

בדרך כלל מעניין אותי התכלס הרבה יותר מהנראות, יעידו רבים מהפורום שהתווכחתי איתם על מעלות וחסרונות הקואליציה הזאת. אבל החוק הזה מביש בגלל מי שמעביר אותו הרבה יותר מהתוכן, ובטח בגלל מתי שהוא מנסה. זאת חרפה שמעידה על ניתוק אינסופי. מי שלא משרת מחליט בשביל מי שכן שישרת יותר, בזמן מלחמה ואחרי שרבים כל כך איבדו את חייהם בקרב בחודשים האחרונים. אה, וכמובן לפני שנים שצפויות להיות רוויות בעוד מלחמות.

נבחרי הציבור החרדי לא יכולים לבכות לעולם על ״שנאת חרדים״ כשהם מתנהגים כך. זה כמעט זהה לשלל מוסלמים שמיללים על ״איסלמופוביה״ בזמן שהם לא מוכנים להוקיע ג׳יהאד.

זה דיון לפוליטיקה. אבל אני יענה לך פה, כי לי יש ניסיון פה, כתבתי כמה פעמים פה. אין לנו, לבוחרי הימין באמת אלטרנטיבה. בנט הטביע אותה באש. אני הצבעתי לבנט פעם אחר פעם. נכנסתי למריבות כולל עם חברים, הגנתי עליו. ובסוף הוא “מכר” אותי תמורת נזיד עדישים ללפיד גנץ מרצ (כן לאותו הורביץ שבזמנו חשב על להסגיר את חיילי צהל להאג) והאחים המוסלמים. לא שוכח ולא סולח.

האלטרטיבה שלי בתור ימין חילוני (כלכלי) וליברלי היא 0 אפס אחד עגול אפילו הציונות הדתית כבר לא אופציה בשבילי. אין באמת ימין אמיתי בארץ.

ליברמן גידעון סער כולם הפכו להיות עושי דברם של השמאל.

אם בנט לא היה משקר מרמה וגונב קולות, ביבי היה לדעתי היום היסטוריה. בזמנו ראו את זה שהוא מתחיל לצנוח. אבל מי יצא נגד ביבי אחרי מה שבנט עשה?

אתה שונא את ביבי אז מבחינתך הכל כשר. אני לא מוכן לתת קול לממשלה עם יאיר לפיד והאחים המוסלמים. המלחמה הזו, רק גורמת לי להבין שכמה שאני מתעב את יאיר לפיד אני לא מתעב אותו מספיק.

מה אני יעשה בבחירות הבאות? יש מצב לליברמן או לשבת בבית ולהתיאש. אין לי יותר מה להציע.

אפשר לפתור את הסוגיה הזו מאוד בקלות, ברור שהשיחה של החוקר עם ביידן תועדה ומוקלטת. שביידן או מישהו מטעמו ידרשו לפרסם את ההקלטות

כך נדע מה אמת ומה שקר.

שתינו יודעים שזה לא יקרה…