פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

הבנו אתה חושב ובצדק שמערכת הביטחון אחראית על הכישלון הצבאי, מה אחריות של ראש ממשלה? ואם הוא יכול להמשיך להיות ראש ממשלה?. בלי ואטביזם והוא אשם וגלנט וזה. מה
מידת האחריות של ביבי, ומי אחראי לקונספציה של חמאס מורתע זה טוב לישראל…

כתבתי בכמה הזדמנויות שגם לביבי יש אחריות והוא צריך ללכת לבחירות בבוא העת. בסוף הוא היה צריך לתפקד טוב יותר, אין נסיבות שיקלו ויצדיקו את התפקוד שלו.

כתבתי גם שלדעתי הוא אחד הדברים הכי טובים שקרו לשמאל כי ראש ממשלה ימני אחר כנראה היה מקדם יותר סדר יום ימני הרבה יותר.

אם יש מידע כזה השאלה היא מה הסיבה שהוא לא עובר? האם הוא לא עובר כי ראשי הביטחון לא סומכים על ראש הממשלה שיהיה שקול, או שאולי הוא לא עובר כי ראש הממשלה מגלה חוסר עניין ואמון במה שלא תואם את התזה של עצמו? או שאולי פשוט לא מתקיימים דיונים רציניים כי ראש הממשלה מאוד ריכוזי ולא משתף אף אחד בלבטיו. בין מערכת הביטחון לממשלה צריכים להתקיים יחסי אמון ודיונים רציניים. כולנו יודעים שאין כאלה בין הדרג הצבאי למדיני.

הוא אמור להתעמק, לשאול, לעודד דיונים, לשמוע איפכא מסתברא. לא ידעתי זה לא קביל.

לא לא לא. הוא לא צריך ללכת לבחירות הוא צריך ללכת הביתה ולא בבוא העת אלא אתמול.

בכיכר הבימה עוצרים מפגינה שהניפה ציור של אבטיח. המשטרה היא דוגמה מצויינת לאיך שיח של פוזיציה מסיר את העיניים מהבעיה האמיתית והיא שהארגון הזה גרוע. כולם חוטפים, גם מימין וגם משמאל.

https://x.com/tomerappelbaum/status/1816511319333327343

ולא עוצרים מפגינים המשחיתים רכוש ציבורי, מפגינים הפורצים מחסומי משטרה בדרך לבית ראש הממשלה, המדינה הזו בכאוס - ולא בגלל הפלשתינים.

נכון מאד
טעו גם עם המפגינים משמאל כמובן. הן שהרביצו להם סתם והן שלא עצרו אותם איפה שכן היה צריך. הנקודה שלי היא שהקטע של ה’הרביצו’ הוא חוצה מעמדות ומגזרים. פעם החרדים חוטפים, פעם אוהדי כדורגל, פעם שמאלנים. אבל בן גביר עושה סדר בארגון.

אבל האנרכיה הזו קדמה לו, נכון שהוא הבטיח הבטחות ולא קיים (כמו כל פוליטיקאי, בוא) אבל הסרחון בארגון שנקרא משטרת ישראל - מאפיה לדרותיה.

המדינה שלנו התקדמה בדברים מסוימים מדי מהר אפילו, ובדברים מסוימים אנחנו תקועים בשנות ה 50. וזה לא קשור לימין או לשמאל, זה קשור לחוסר הרצון של הפוליטיקאים לקדם אותנו. כל הפוליטיקאים!

9 פוסטים אוחדו לנושא קיים: הסכסוך הישראלי פלסטיני

לא חושב שראיתי גול יותר מפואר מפרסום סרטון הכביכול אונס של החיילים על מחבל רוצח.

מגיע לנו להפסיד, אנחנו טיפשים מדי.

לא ראיתי את הסרטון. למה ״כביכול״ אונס? מה רואים שם?

כביכול כי לא רואים שם כלום, לא כן ולא לא. סתם רואים סרטון מטושטש של חיילים מריצים איזה מחבל ועומדים לידו בזוויות כלשהי.

כביכול זה ביחס לסרטון. ובכלל, ביחס למחבל גם, למה שאאמין לחלאה כמוהו על פני חיילים שנותנים את החיים שלהם להגן עלי? כרגע זה מילה שלו מול מילה שלהם.

שמע… הבנאדם הגיע לבית חולים עם פציעות ברקטום. אין לי רחמים גדולים עליו, אבל מילה מול מילה זה לא.

ומי אמר שחברים שלו לא אנסו אותו?? ובכלל, טענו שהוא סובל מבעיות מעיים כרוניות (יותר מתאים קוליטיס מקרוהן אם אלו פציעות ברקטום), למה כל כך ברור לך רק תיאוריה אחת מבין כמה תיאוריות?

ובכלל, אני הצפתי את הרעיון על פרסום הסרטון, לא על עצם החקירה. זה הבדל תהומי. אנחנו מפגרים, מגיע לנו לאכול חרא מהעולם.

מסכים שזה מטומטם למדי לפרסם את הסרטון בלי החלק הרלוונטי… לגבי מישהו אחר שאנס, נגלה בבימ״ש אני מאמין. אני מניח שהיינו שומעים הכחשות הרבה יותר חד משמעיות אם זה היה המצב, קו ההגנה התקשורתי (המשפטי יהיה שונה, כמובן) הוא אחר לגמרי, ממה ששומעים בתקשורת (״החיילים גיבורים ומגיע לנוחבות״).

טירוף מוחלט. וחלק עצום בעם חושב כמוהו

https://x.com/i/status/1821058418460770331

חיים רמון בטויטר

"עיריית תל אביב פרסמה שאינה מתכוונת להתיר תפילה ציבורית ביום הכיפורים במרחבים ציבוריים הומי אדם כגון כיכרות וגינות ציבוריות שוקקות.

החלטה זו עוררה סערה, אבל יש לי פתרון למי שרוצה להתפלל ביום כיפור או בכל מועד אחר במרחב הציבורי בתל אביב. גם השנה, כבכל שנה, התכנסו אלפי מוסלמים מיפו ומכל רחבי הארץ להתפלל את תפילות חג הקורבן בפארק צ’רלס קלור. התפילה התקיימה בהפרדה מגדרית מלאה עם חציצה פיזית בין גברים לנשים וזאת בניגוד לעמדה מפורשת של העירייה ולנהליה. כשעיריית ת"א נשאלה מדוע לא התבצעה אכיפה כנגד תפילת המוסלמים בהפרדה מגדרית עם חציצה פיזית, תשובתה הייתה שהתפילה המדוברת התקיימה מבלי שהמארגנים ביקשו אישור עירוני לאירוע.

לפיכך, כל מי שחפץ להתפלל במרחב הציבורי בתל אביב, למשל בתפילות חודש אב, צריך ללכת לפארק צ’רלס קלור ושם הוא גם יוכל להתפלל בהפרדה מגדרית עם חציצה פיזית. רק צריך לזכור לא לבקש אישור עירוני מהעירייה לקיום האירוע.

קשה לי להאמין שעיריית תל אביב תנקוט באפליה דתית בוטה, ותמנע מהיהודים להתפלל תפילות בהפרדה מגדרית עם חציצה פיזית כפי שהיא מאפשרת למוסלמים."

מישהו מוכן לאמלק/להסביר לי את הסיפור עם מנכלית ערוץ 13?

אישה עם דעות ימניות ערוץ שמאלני. מה צריך להסביר?

בג"ץ התערב ומנע מינוי של דירוקטרית לחברה פרטית. קומניזם על מלא.

אני רק מתפלל שיפשיטו רגל , ואז הם ירוצו עם הזנב שהמדינה תציל אותם

מי מינה אותה, ואיך אפשר להעיף מנכלית אם הדעות שלה לא בקטע שלי, כאילו, יש פה ‘כנראה’ יותר מזה אחרת המדינה הלכה לפח, לפחות הערכים הדמוקרטים שלה.

הם פשוט הלכו עם הקטע של “ביבי מנסה להתשלט על התקשורת”.

איך אפשר? בג"ץ זה השליט פה. מותר לו הכל