פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

במדינה מתוקנת שולחים את האישה הזאת לכלא ביחד עם יאזבק. גניבת קולות, הטיית בחירות, אפשר לקרוא לזה בכל כך הרבה שמות, אבל האישה רצה ברשימה שמאלנית מובהקת. אישה שלא עברה את אחוז החסימה בסבב א’, וגנבה את המקום שלה בכנסת.

כל מה שכתבת תופס לגבי כחול לבן. גניבה קולות מרמה והפרת אמונים.

לגבי אורלי לוי, היא מוזמנת ללכת לפח האשפה שכחול לבן יכנס אל תוכו.

כחול לבן אמרו שלא ישבו עם הרשימה המשותפת בקואליציה. בשום מקום לא ראיתי אותם מפרים את זה.

אין מה לומר, התעמולה של ביבי עובדת בצורה מדהימה. שטיפת מוח טוטאלית.

אגב, הדרישות האזרחיות של הרשימה המשותפת הן ברכה לחברה הישראלית. צמצום האלימות והפשיעה שם זו מטרה שלנו כחברה, אם אתה רוצים להמשיך ולהתפתח כחברה מערבית. כש20% מהאוכלוסייה שלך נמצאת 100 שנה אחורה מבחינה תרבותית, אתה בבעיה רצינית.

בנוגע לדרישות המדיניות שלהם, הובהר להם (טרם הפיגוע הפוליטי של אורלי לוי) שאף אחת מהן לא תתקבל, ושיש מה לדבר במו"מ על דרישות אזרחיות לערביי ישראל בלבד.

אתה רציני או שאתה מסתלבט עליי עכשיו?

אין לי כח אפילו להכנס ולחפש את כל מה שבוגי גנץ לפיד אמרו פאקינג 48 שעות לפני הבחירות… מה אתה חושב ששלח וניסקורן נפגשים איתם מחר? לדבר על ברצלונה נאפולי?

(כנראה שאורלי לוי תקעה את מסמר האחרון בארון המתים של הממשלה הזו)

אתה מוזמן לחפש מה שאתה רוצה. כרגע ביבי יושב בראשות בממשלת מיעוט בזכות הרשימה המשותפת.

הוא לא ראש ממשלת מיעוט אלא ראש ממשלת מעבר, ולמשותפת אין קשר ישיר לכך ששונה מכל מפלגה אחרת.

התאבדות פוליטית מפוארת של כחול לבן. מאז שרעיון ממשלת המיעוט עלה נשאלת השאלה מה לעזאזל הם עושים. נעזוב את העניין האידיאולוגי, פוליטית לא הולכים לדבר כזה אם הוא לא סגור מכל הקצוות. בבחירה בין חרפה לשלטון הם בחרו בשניהם ונשארו רק עם החרפה.

לגבי אורלי לוי, קצת מצחיק שהמחנה מאשים אותה בהפרת הבטחת בחירות כשזה בדיוק מה שעושים 31 חברי כחול לבן. אניווי, אורלי לוי היא דוגמה לפוליטקאית פופוליסטית חסרת ניסיון שגם אם יש לה כוונות טובות בלב, ואני בתמימותי עדיין מאמין שרוב הפוליטיקאים כאלה, אין לה שום כישורי ביצוע. בדיוק כמו גנץ.

דבר נוסף שאפשר ללמוד הוא שהניסיון לחבר אוסף אנשים חסרי כל קשר רק בשביל להרכיב רשימה שאולי תסייע להדיח את ביבי - לא מצליח. זה כמו לבנות קבוצה בלי שוער, בלם וקשר אחורי. צריך יסודות ולמרות כל הציניות שהפוליטיקה מייצרת - היסודות הם באידיאולוגיה אמיתית של מה כן ולא רק את מי לא.

באמת שלא מבין את זה. נגיד הם היו איכשהוא ובקושי משיגים את ה61. אני די בטוח שיום אחרי ההשבעה של הממשלה, החברים של המשותפת מהגיהאד, היו מאתגרים את הממשלה. ואחרי שטיבי כבר אמר שהוא יפיל את גנץ אם הוא יפעל מול עזה. ואז הם היו נופלים, אז בבחירות הבאות על מה הם היו רצים מול הליכוד?

הם באמת בנו שבנט והחרדים יגיעו לממשלה איתם ועם המשותפת?

אלו היו רמטכלים ושרי ביטחון?

אורלי לוי כנראה “נקנתה” תמורת הבטחות לה ולאביה. היתי באמת ממתין עם הפירגונים בכיון שלה. ובכלל המחשבה שהיא תקבל תיק כלכלי, זה די מדאיג.

זה הרבה יותר פשוט מזה. הממשלה הבאה תצטרך להעביר תקציב תוך 45 יום אחרת הכנסת מתפזרת אוטומטית. זה בנוסף להצבעות שמתבצעות על יור הכנסת, ועדות, הצבעות אי אמון שוטפות ועוד. הפוסט של לפיד מהבוקר כאילו אפשר לזרוק אותם אחרי הצבעה אחת הוא שקר מוחלט. וגם מזלזל במשותפת בצורה בוטה.

לגבי אורלי לוי, אני אישית לא מפרגן לה בכלל. כלומניקית פופוליסטית הייתה ונשארה. אבל כן הכנתי פופקורן…

זה לא שאני מתלונן… אני מתיחס אליה כמו מתיחס למשתף פעולה שמוכר את החברים שלו, אתה יודע שהוא אפס אבל הוא משרת את המטרות שלך.

מה שכן, רואים שהיא הבת של דויד לוי. קיבלה עצות ממנו. אני מקוה שהנדל והאוזר יערקו. יחד איתה (וצריך לאכול הרבה צפרדעים) סוף סוף יהיה ממשלה.

מה שכן למי שאוהב לשמוח לאידם של מתנגדים פוליטים. סבבי הבחירות האלו עושים לו רק טוב.

זה התחיל בסתיו שפיר שתקעה ברז לשמולי ולפרץ ורצה למרצ. ואז ניצן הורביץ תקע לה סכין בגב בשביל פרץ ולוי, ועכשיו סתיו שפיר יושבת לה בביתה השכור בתל אביב ושמחה לאידם של פרץ והורוביץ שלוי תוקעת להם עכשיו סכין בגב.

you cant make this shit up

צריך להגיד את האמת, אם תסריט כזה יקרה (לא מאמין) זה יהיה בגידה קשה מאוד בציבור הבוחרים, הרבה יותר מהבגידה לכאורה של גנץ ושות’ כרגע. כלל הבוחרים בכחול לבן והעבודה בחרו הרבה יותר ב"לא ביבי" מאשר “לא ביבי ולא משותפת”.

בסה"כ אני נוטה להאמין שכמות האנשים שבחרו ב-62 וממש מתנגדים לתמיכה של המשותפת על מנת להפיל את נתניהו יחסית קטנה. אין ספק שזו הפרה של הבטחת בחירות, אבל לא כזו שהייתה עד כדי כך משמעותית. מצד שני, “לא ביבי” זה מה שנתן את הטיקט לכל המחנה הזה, וכל עריקה של ח"כ תהיה בבחינת רמאות כמעט.

למה?

כחול לבן מאימים לזרוק אותם מהמפלגה. הם מקימים את מה שבוגי ושאר הליצנים הבטיחו לפני.

מי שבגד זה גנץ, לא הם. ודרך אגב , אני לא מאמין שזה יקרה. זה רק התקווה שלי.

הרי הקוקפיט יכלו לפני הבחירות, להגיד את האמת, אבל הם היו צריכים אותם בשביל שהיו עלי תאנה בשבילם.

@Shusaku הנה לך

לפיד בראיון

בוגי בראיון (פרסמתי את זה בתגבוה הקודמת, אבל למקרה שפספסת)

לפיד בפוסט לפני הבחירות

גנץ בשלל ראיונות

לא אמרתי שהם בוגדים אם הם לא תומכים בממשלה (לגיטימי), אמרתי שהם בוגדים אם הם תומכים בממשלה של ביבי. הסיבה ברורה.

ולמה אתה בטוח שממשלה של הליכוד חרדים וימינה היא טובה לאזרחי ישראל?
בוא נעזוב את הערבים לרגע, אתה בטוח שהממשלה הזאת מתאימה לשלוט כרגע? להעביר תקציב? להתמודד עם המצב שיש היום?
ממשלה שבנויה על 61 מנדטים כאשר 3 מהם עריקים היא ממשלה שמול הבעיה הראשונה תתפרק ותשלח אותנו שוב לבחירות.
המשותפת לא תיכנס לשום ממשלה, לא עם גנץ ולא עם אף אחד אחר, בטח לא עם ליברמן.
אתה מדבר על הבחירות הבאות כאלו הם משהו מיבן מאליו, במצב של השוק והכלכלה היום עוד בחירות הם גזר דין מוות לכלכלת המדינה.

אני לא מתנגד למשותפת כי הם ערבים, מספיק עם זה. אני מתנגד לממשלה עם המשותפת כי היא לא מסתירה את האנטי ציונות שלה ואת ההתנגדות שלה למדינת ישראל בתור מדינת הלאום היהודית. אני את עופר כסיף לא סובל יותר מכולם שם. והוא יהודי.

לגבי בחירות או לא, אין לי בחירה . אבל אני באמת מעדיף ממשלת אחדות של הליכוד וכחול לבן. זה תהיה כרגע האפשרות הפחות רעה במצב הנוכחי, אבל ממשלת מיעוט בתמיכה של המשותפת זה אסון.

לא מאמין שתהיה עריקה של בודדים, זה בחירות או אחדות עם חלקים מכחולבן (מישהו שמע את גבי לאחרונה?). נתניהו גם לא מעוניין בעריקים, אמר את זה בישיבת הגוש האחרונה בלי שידע שמקליטים

אגב אני די בטוח שהשובר שוויון יהיה הקורונה בכלל. אני מהמהר שהמצב הולך ומחמיר ובסוף תוקם ממשלת חירום בקונסטלציה כלשהי.

גלנט אמר היום שגבי תמיד שולח אחרים לפנות מוקשים ואז שהשטח נקי הוא יוצא לסיור בו…

אין לגבי סיעה משלו. הוא חלק מחוסן לישראל

יכול לקחת שליש סיעה, שזה עוד ארבעה ח״כים, ולהתפצל. או פשוט להשתלט על החוטים שמחוברים לגנצי.