פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

הסכסוך לא התחיל בקסאם הראשון וגם לא בתמונות הקשות מפילדלפי. הרתעה זה בלוף של דובר צה״ל. יש סכסוך בן מאה שנה ובשביל להתמודד איתו צריך לעבוד כל יום, המחשבה ש״ניכנס בהם״ והכל ייגמר היא נאיבית. אנחנו זורעים שם הרס כל כמה שנים והצד היחיד שמורתע הוא אנחנו.

אני ישיב לך ברגע שהנשימה שלי תחזור מאנפילד… פאקינג הל. אובלאק הזה מול ליברפול שלמה

אז תסביר לי למה נסראללה יושב בשקט (ואני יודע שתגיד לי מלחמת האזרחים בסוריה, אז לא, הוא ישב בשקט יחסי גם לפני המלחמה שם) למה אסד ואירן כמעט ולא משיבים לנו למרות שצה"ל הפך את סוריה לשדה משחקים הפרטי שלו.

ושאלת הבונוס, טראמפ השפיל את אירן עם החיסול של סולמאני, למה הם לא שברו את הכלים מול האמריקאים?

מסכים עם החלק השני של, לא הראשון. אפילו אחרי צוק איתן היה כמה שנים של שקט . הבעיה שלא עושים את זה מספיק.

ברגע שהם ירו את המרגמה הראשונה ואז הבלגנו או לא השבנו להם חזק מספיק, זה הביא לקאסם הראשון על שדרות, וברגע שלא החלטנו בלשבור את הכלים על הקאסאם הראשון זה הביא את הקטיושה הראשונה לאשקלון, ומשם לתל אביב.

אריק שרון אמר פעם שאסטרטגית הביטחון מול העולם הערבי : צריכה להתבסס על העיקרון של “בעל הבית השתגע” ברגע שמנסים לעשות סימטריה בין הירי שלהם לתגובה שלנו , אז כבר הפסדנו.

דרך אגב, בעל הבית השתגע לא רק מול הערבים אלא גם מול אומות העולם. האירופאים תמיד יעדיפו אותנו כנועים ושקטים…

את אלו כחול לבן והשמאל רוצים להלבין ולהכשיר. והיא עוד מהמפלגה המתונה יחסית במשותפת.

אין צורך להוסיף שזה שקר נכון?

הפיצה שקר, הורידה את הסרטון וחזרה מדבריה.

איני מתלהב מקומבינות עם הסעות האלה בלשון המעטה(מינוי מבקר, העברת תקציבים
N12 - נתניהו ועודה סיכמו: 900 מיליון למועצות הערביות )
חשוב לדיק

כן אחרי שתפסו אותה משקרת… מה אני יגיד לך.

אני מניח שיש הרבה ביקרות ודברים רעים לאמר עליהם…
וטוב שתפסו

תהיה פוליטית: איך הכנסת החדשה תושבה בעקבות הקורונה וההגבלות.
?

עזוב את הכנסת. ביבי רושים הרבה עורכי דין לצוות שלו והמשפט נחשב להתכנסות אסורה

מבדיקה, השבעת הכנסת תהיה במקטעים (40 כל פעם )

mefc

קבל את זה בתור עצה ידודתית. אתה יוכל לכתוב את כל זה בהודעה אחת. אין צורך לפתוח הודעה של שורה כל פעם מחדש.

גנץ קיבל את התמיכה של המשותפת. טיבי עשה וי למשפחות קורבנות טרור שהפגינו. מה שגנץ וכחל"ב עשו זה לדיראון עולם יזכר להם.

לדעתי הם מניחים שבגלל הקורונה , לא יהיו בחירות, ולכן הם מניחים שאם הם יהיו בשלטון, אז יסלחו להם על הבגידה והסכין שהם דפקו לכל מי שרואה את עצמו ציוני סכין בגב.

ביבי לא צריך להסכים לאחדות. תן לגנץ להתבזות עם טיבי ויזבק, שיאכלו את הפירות הסרוחים איתם,. בבחירות הבאות, כחל"ב יתרסקו ויתקרבו יותר למרץ מאשר למפלגת שלטון. ודרך אגב. אם יש צדק, זה שביבי מינה את אשכנזי (אני חושב לא בטוח) ואת גנץ אצלו לרמטכלים. מבחינתי הוא צריך בטווח היותר ארוך גם לשלם את המחיר. הימין עשר שנים בשלטון, לא מעיז לשנות את הסטטוס קוו, לא מעיז לחוקק חקיקה רפורמית. לא מעיז לסטות מהנורמות המקובלות. השמאל עוד לפני שהוא עולה לשלטון מנסה לחוקק חוק פרסונאלי ולשנות את כללי המשחק בצורה לא הוגנת. מנסה להדיח יושב ראש כנסת שלא לפי הכללים. ועושה ברית עם תומכי חמאס וחיזבאלה ותומכים של מרוצצי ראשים של תינוקות.

צריך ללמוד מהם, שהימין יעלה לשלטון, הוא צריך לזרוק את כל מה שהיה עד היום. ולחוקק את כל החוקים שהוא תמיד רצה אבל לא העיז לבצע כי הוא פחד מהשמאל. מי שיצר את התקדים זה השמאל.

תקותנו תהיה בהאוזר והנדל.

טיבי טוען שהוא עשה וי לקריאות טיבי מת טיבי מת. האם אתה מכיר מישהו שהיה במקום ויכול להגיד מה באמת היה שם, או שאתה ישר מתאים את המציאות לאג’נדה של הצל ושאר שטופי השנאה?

כל כנסת צריכה למנות יו"ר חדש. בכנסת ה21 אדלשטיין התמנה באותו יום של ההשבעה. בדקת איך הדברים אלה עובדים או שאתה פשוט חוזרי אחרי הרפש שיוצא לצל מהמקלדת?

מחליפים יושב ראש כנסת אחרי שממשלה מושבעת. הם רוצים להחליף יושב ראש כנסת לפני…

תמיד היה את המישהו שינסה להסביר אותו ולהגיד והוא לא מתכון לזה . ואני שטוף שנאה. נאום השאהידים , חמאס הוא לא ארגון טרור… תמיד ינסו ל"לנקות" אותו.

אם ח"כ מהימין היה שמח לאידם של קורבנות טרור של יהודים. זה היה סוף שלו…

די עם הדרמה, גם אם גנץ יצליח בדרך נס (שאין לי מושג איך) להקים ממשלה בתמיכת הערבים מדינת ישראל לא תעלה בלהבות וטיבי לא יהפוך להיות שר הביטחון. למען האמת סיכוי סביר שתוך שנה שנתיים ח"כים מכחול לבן יעשו את הריקוד הרגיל של צעקות “קולניאליסט כובש!” - “מחבל” בכנסת.

כן די עם הדרמה, אותם אנשים שצועקים גואלט שבן גביר מדבר עם ביבי. אומרים לי די עם הדרמה…

או כמו שמישהו מהפיד שלי רשם , אורלי לוי שקרנית ועשתה מרמה? תכפילו אותה פי 33 . זה כחול לבן. (אם האוזר והנדל יציבעו נגד זה היה פי 31…)

אני גם כתבתי את זה לפני שגנץ הוריד לגמרי את המכנסיים לו מול תומכי החמאס וחיזבאלה בטווח הקצר זה אסון,
לטוווח הארוך, זה טוב , זה אומר, הסוף של המיזם של כחול לבן. ומעכשיו כל חוקי המשחק השתנו. מותר לעשות חוקים רטרואקטיבים . מותר לעשות חוקים אישים. ומותר לחוקק חוקים, שאם להגיד את האמת, היו צריכים להיות כבר ממזמן:

חוק ההתגברות, חוק הצרפתי (כמובן שראש ממשלה מהימין יכהן) חוק יועמשים. שינוי בחירה של שופטים… להגביל ולהפוך את בגץ לקטן יותר. ולא פחות חשוב מעכשיו, בן גביר והכהניטסטים הם לגטימים. מותר להכניס אותם לכנסת ובטח לממשלה. מה שמותר לבל"ד מותר לעוצמה יהודית.

מי שהכשיר את זה , זה השמאל.

דרך אגב זה יאיר לפיד שהשתלם לו לעשות קולות של מרכז שפוי:
https://twitter.com/yairlapid/status/706910234854465537

תמצא לי את ההשבעה של הממשלות בכנסת ה21 וה22. בהצלחה…

אני לא מנקה אותו. להיפך, אתה יורד לרמה שלו, ומכשיר כל התנהלות פתטית שלו כשאתה מתנהל באותה הצורה.

יודע למה לא הצבעתי למפלגת ימין, למרות שאני ימני בדעותיי? חוץ מעניין החרדים, הדיבור המיקי זוהרי, דוד ביטני ודוד אמסלמי הזה, הדיבור העברייני הזה של “אנחנו לא מקבלים מה שאנחנו רוצים, אז אנחנו נהרוס את המדינה” גורם לי לרצות להקיא.

אני לא הצבעתי לליכוד או לביבי מאז 96 . אתם גורמים לי להצביע ליכוד. בהצלחה עם זה. יש הרבה כמוני.

אני תמיד יעדיף להיות בצד הנכון

"זה כבר לא משנה אם תוקם ממשלה או לא.
הקו האדום נחצה-
יהודים הצהירו שיסכימו לשתף פעולה עם המעוניינים ברציחתם ובגירושם. בסתירת קיומם.

וזה כל-כך גלותי, עלוב ומסוכן.

על החתומים:
3 רמטכ״לים
שר ביטחון לשעבר

אליחי, אחיה של רות פוגל הי״ד"

https://twitter.com/elichaiben/status/1239304753357733888

אולי המשתמש @Aragones יכול להסביר לכם , מי זה, המשותפת, ומה המצע שלהם כי אני נכשלתי בזה… הוא יודע את זה יותר מכל אחד בפורום פה.

וואו, הבאת ציוץ של מישהו שאיבד בת משפחה. כל הכבוד. ו…?

איזה ערך יש לציטוט של בן אדם שכואב את הדבר הכי קשה שאפשר לכאוב, בשיחה אחרת בכלל?

כאילו, לאיזו תגובה אתה מצפה? בחייאת משה.

הגיון לא עובד אצלכם. כי לשמוע את אחמד טיבי משבח שאהידים או אומר שחמאס זה לא ארגון טרור, ושאיימן עודה (הוא נחשב בין המתונים שם) משבח את נסראללה. ושאני שולח אותכם לקרוא את המצע שלהם . או את זה שהם תומכים בזכות השיבה. ואתה יודע , מה רק לפני יומים חברת כנסת מחד"ש (שוב הסיעה המתונה) העלילה עלילת דם על חילי צה"ל ורק שנתפסה בשקר , הודתה וניסה להפיל את זה על בנט. אז זה לא עוזר. ואתה מנסה למכור לי סיפורים שמישהו צעק על טיבי דברים לא יפים… אז איך אתה רוצה שאני ינסה לשכנע אותך?

ודרך אגב, את עופר כסיף אני מתעב הכי והוא יהודי. אחמד טיבי ועודה לא משקרים. זה לטובתם.

אני יוסיף, אני בדעה שצריך שבממשלה , יהיה שר ערבי מוסלמי, שהיה שר מקצועי ושיעבוד לטובת הציבור הערבי-פלסטיני בישראל. אין לזה קשר לגזענות. שום פרלמנט בעולם במדינה דמוקרטית, מפלגה מתועבת כמו המשותפת לא היתה יכולה לקבל לגטמציה ולהתקיים בו.