פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

האנטר ביידן?!..ומה עם היטלר? ומה עם פרעה?

האם היטלר ופרעה קשורים לשחיתות הנוראית של משפחת ביידן שנמצאת בכיס הסיני??

שיגעו אותנו שנים על מעורבות רוסית, וגילנו שזו שטות. ואז המציאו את אוקראינה… אבל שום מילה על משהו כזה… איך אתם לא רואים את זה בחיי??

קראתי את השיחה של טראמפ, לא משפטן אבל כך נשמע אדם שחושב שגנבו לו את הבחירות והוא רוצה בסה"כ לקבל תשובות.

אין לי מושג אם הוא צודק (באמת שאין לי) אבל אני יודע שגניבת הבחירות האמיתית התרחשה כמה ימים לפני הבחירות שהרשתות החברתיות בשיתוף התקשורת השמאלנית השתיקו לחלוטין את הפירסומים של ה ניו יורק פוסט נגד האנטר ביידן.

עשיתי הודעה של שורה בשביל לקבל התיחסות מסמאר , כנראה שאני לא יקבל שום דבר אלא כרגיל הודעות בנוסח “orange man bad”.

אתם יכולים להירגע, עוד שבועיים הסוס הטרואיני של המפלגה הקומניסטית הסינית יכנס לבית הלבן, השלום במזרח התיכון והנורמלזציה יפסקו. אירן כבר מתחילה לחמם מנועים לקראת עימות. המפלגה הסינית כבר הגיעה להסכם עם האיחוד האירופאי תמורת הכניעה שלו. אבל אתם יכולים להרגע “orange man baddddddd”

בזמן שאני כותב הודעה זאת, סעודיה וקטאר הודיעו על סיום העימות שלהם בחסות ממשל טראמפ. איזה נשיא רע הוא …

1. מה איתו באמת?

2. האם יש הוכחה כלשהי שהאנטר ביידן היה מעורב בפעילות לא חוקית? אם כן, מדוע משרד המשפטים של ארה"ב בעידן טראמפ לא דאג להעמידו לדין?

3. אני מדבר על הנשיא, ולא על אנשים אחרים. אני אפילו לא מדבר על הילדים של טראמפ. אבל, אם אתה מתעקש, האם ידעת שבנו של טראמפ (ג’וניור) נפגש בקיץ 2016 עם מרגלת רוסיה שהבטיחה לתת לו dirt על הילארי קלינטון? האם אתה יודע שגם חתנו קושנר השתתף בפגישה ההיא? היו שם גם עורך דינו במשך תקופה ארוכה (מייקל כהן) וראש הקמפיין שלו אז (פול מאנאפורט), ושניהם יודעים היטב מה חוקי ומה לא. את זה לא הזכרתי, כי זה לא העניין. אני מדבר על טראמפ, ואדבר גם על ביידן בהמשך אם יש סיבות לכך.
    (האישה הורשעה ואחר כך הוסגרה לרוסיה).

4. אתה מנסה תמיד לשנות את הדיון בצורה ברורה מאוד.

5. חודשים בודדים אחרי סיום עידן בוש הבן, נפגשתי עם כמה אנשים משגרירות ישראל בוושינגטון (אני גר באיזור). אחד מהם סיפר לי משהו מעניין: בזמן שבוש דישדש בארה"ב סביב 35% אחוזי תמיכה, בישראל הוא עמד על כפול מזה. ישראלים מטבעם מהגנים על נשיאים רפובליקאיים-- זה היה המקרה עם בוש וזה גם המקרה עם טראמפ. בוש הביא אסון לארה"ב.

6. אם אתה אוהב את ההחלטות של טראמפ בנשוא ישראל, זה מובן. אם אתה תומך בהסכמים בין ישראל למדינות המפרץ ורוצה לתת טראמפ קרדיט על כך, זה מובן ומוצדק. גם אני, בפורום הזה, נתתי לו ולנתניהו קרדיט וקיוויתי שנראה הסכמים גם עם סעודיה ולבנון.

7. התמיכה שלו בישראל מבחינתי לא מכשירה את השרץ בכל הקשור להתנהגות שלו. אמרת כאן, לפני כמה שבועות, שלא תצביע לנתניהו גם אם יצמידו אקדח לראש שלך. מדוע? הרי נתניהו הביא הישגים לישראל, הלא כך? אני לא אדבר בשמך, אבל אתה כנראה יודע להבדיל בין ההישגים האלה של נתניהו לבין התנהלותו באופן כללי כראש ממשלה, ואחרי שאתה משקלל את כל הגורמים אתה מגיע למסקנה אליה הגעת. זה בדיוק מה שאני עושה עם טראמפ.

8. נתניהו הוא פוליטיקאי טוב יותר מטראמפ, מדינאי גדול יותר מטראמפ ומנהל הרבה יותר טוב מטראמפ. כל השוואה בין שני האנשים מבחינות אלה היא מגוחכת בעיני.

9. בארה"ב, המדינות קובעות את החוקים שלהן לגבי הבחירות, ולא הממשלה הפדרלית. זה ה"פידרליזם", והוא דווקא דבר ששמרנים תמיד דחפו. רפובליקאיים במשך 150 שנה רצו מעורבות קטנה ככל שאפשר של הממשלה הפדרלית בנעשה במדינות והיגנו על state rights. ניהול בחירות הוא זכות אחת מתוך אלה. טראמפ לחץ על מזכיר המדינה של ג’ורג’יה, שהוא תומך טראמפ בעצמו, למצוא עבורו קולות. מה זה הדבר הזה? האם היית רוצה שנתניהו יתנהג כך במרץ הקרוב?

10. נעשו 3 ספירות של הקולות בג’ורג’יה, וכולם הביאו לאותה מסקנה: ביידן ניצח במדינה הזו.

11. המושל רפובליקאי, ה-SOS רפובליקאי, התובע הכללי רפובליקאי, ה- Lieutenant Governor, שהוא למעשה האיש מספר שתיים בכל מדינה, גם רפובליקאי. כל ההנהגה של ג’ורג’יה היא רפובליקאיית, והם רצו שטראמפ ינצח בג’ורג’יה, אבל זה לא קרה. לדבר על זיופים זה לא רציני.

12. כריס כריסטי היה ונשאר מתומכי טראמפ, ואף השתתף בהכנות של לעימותים ובהכנות של טראמפ לקריאת הפיכה לנשיא ב-2016. הנה מה שהוא אמר:
    https://www.cnn.com/2020/12/17/politics/chris-christie-us-election-cnntv/index.html

קרא גם את דבריו של סנאטור טומי, תומך טראמפ.

אכתוב יותר בהמשך.

מסכים איתך ב 100 אחוז . בוש אסון. הגישה שלו היתה אסון לא רק לארה"ב אלא למזרח התיכון וישראל. אם אתה לא שם לב טראמפ נוקט בגישה הפוכה ממנו . גם ביחס לפלסטינים.

1. אני לא אמרתי שאתה חייב לתמוך בטראמפ. אבל הגישה שלך אליו לגמרי לא הוגנת. אם ביבי ישנה את עורו, יעשה רפורמה במערכת המשפט והמשטרה ויקדם חופש דת אמיתי במדינת ישראל ותוך כדי זה יחזור להיות מה שהוא היה בתקופה שלו במשרד האוצר, איש ימין כלכלי ויקדם כלכלה ליברלית, אני מבטיח לך שאני בשמחה יצביע לו. לגנב דעת הנוכחי שמתחזה להיות איש ימין אני בחיים לא יצביע. (אבל כמו שכתבת זה לא סותר שיש לו הישגים בתור ראש ממשלה שאני לא מתכחש אליהם או מנסה למנוע ממנו קרדיט מוצדק)

אכן נתניהו פולטיקאי יותר טוב מטראמפ. ביבי לא היה מסתבך סידרתי בשיחות טלפון ויודע לעשות הפרד ומשול ביריבים שלו. בתור פולטיקאי נטו הוא כנראה הכי טוב אי פעם שהיה פה. אבל זה מה שבין היתר שאני לא סובל אצלו .

פה אתה לגמרי סוטה מהמסלול. מי שקידם את תהליך הנורמלזציה במזרח התיכון זה קודם כל טראמפ והגישה שלו. ביבי אני לא חושב שהוא טראמפיסט . אבל הוא משני. ההישגים של טרמאפ במדיניות חוץ (הוצאת כוחות מעירק אפגנסיטן) הרגעת הרוחות עם צפון קוריאה והסכמי הסחר התקיפים של מול סין והסכמי הנורמלזציה זה עדות לזה.

לגבי כל הנושאים המשפטים, אני פוחד מלהכנס לפרטים כי אני בטח יטעה. אבל אני רק יגיד לך שתאורית הקשר הרוסית היא אחת העלילות הדם הכי גדולות שנבראו בארה"ב . גדי טאוב כותב על זה יותר טוב ממני. ומומלץ לקרוא אותו.

התקשורת גם פה וגם בארה"ב הסתירה שמשרד המשפטים חוקר את האנטר ביידן בחשדות של שוחד מהסינים. הם ידעו את זה בזמן אמת ושיקרו. מה שטויטר ופייסבוק עשו לפירסום של הפוסט שבוע לפני הבחירות בארה"ב זה האימ אימא של הcollusion . אם רק רבע מהדברים שפורסמו על האנטר ביידן היה מפורסם על הבן טראמפ אתה חושב שטויטר היו חוסמים את חשבון הטויטר של אותו כלי תקשורת שפירסם את זה? אתה חושב שהם היו משעים את החשבון של הכתב שפירסם את זה? שהם היו מאימים על כל אחד שמשתף את זה בהשעייה וענישה? אתה אפילו לא צריך לענות לי על זה כי התשובה לזה ברורה. אותו דבר בפייסבוק.

דרך אגב אני מדבר על הילד של ביידן לא בגלל רכילות. אלא בגלל שהשחיתות שלו קשורה בצורה ישיריה לאביו. זה צירוף מקרים שביידן הבן נסע בנסיעות רישמיות של אבא שלו לסין שהוא היה סגן נשיא? וברגע שהוא ירד מהמטוס הוא ישר רץ לעשות עסקים עם הסינים? ( ברור לך בסין לעשות עסקים עם האליטה הכלכלית שם זה אותו דבר לעשות עסקים עם מפלגת השלטון שם) זה צירוף מקרים שביידן האב נתפס אומר בצורה פומבית שהוא איים על ראש הממשלה האוקיראני שהוא ישעה את הסיוע לאוקריאינה אם לא יפטרו את התובע האוקריאיני שאיים לחקור את חברת הנפט האוקיראינית שבאופן פלא הבן של ביידן היה חבר בהנהלה שם? אין שום חילוקי דעות שהבן של ביידן אין לו שום ניסיון או תואר בשביל להיות חבר הנהלה בחברת נפט גדולה. ובנוסף השכר שהוא קיבל היה הרבה יותר גדול ממה שהגיע לו. אתה חושב שזה במזל או צירופי מקרים?

אתם פשוט מתעלמים מאימ אימא של השחיתות למה? orange man bad

לסיכום, בעוד שבועים נפרד מorange man bad לטובת מישהו שיש ערמה שלמה של שחיתות . הלואי שזה היה סתם שחיתות רגילה. אבל הסירחון הסיני ממש חזק פה.

מוש הזעקות שלך על התעלמות ואורנג’ מן באד תוך כדי שאתה טומן את הראש בחול ומתעלם מאותם דברים בדיוק ממש מצחיקות ודי מביכות…
עד שבא מישהו מהצד השני ועונה כמו בנאדם (לא זורק ססמאות או צועק בתקווה שהווליום שלו יגבור על התוכן) אתה בא ועונה לו כמו בדיון עלוב בפייסבוק…

אתה מפחד שתטעה בנושאים המשפטיים אבל קובע עובדה שזה עלילת דם מהגדולות בארהב. למרות שאנשים נתפסו הודו במעשה ויושבים בכלא עליו.

שלושה דברים לגבי הפסקה-

1. צד אחד עושה עסקים עם הסינים, צד שני עושה עסקים עם הרוסים… זה שלך מתאים הרוסים לא אומר שכולם מתעלמים מהעסקים של ביידן עם הסינים. רק מוכיח ששני הצדדים הם צדדים שונים של אותו מטבע.

2. אתה באמת מדבר על איומים של דמות אמריקאית על נשיא אוקראיני? אחרי שטראמפ נתפס (שמענו את השיחה שלו) עושה בדיוק את אותו הדבר שאתה מתלונן עליו נשפט עליו ונמצא אשם. ואז אתה צועק “מתעלמים מתעלמים”

3. שוב, אתה מדבר על נפוטיזם, שחיתות ואנשי מפתח שאין להם טיפת מסיון בתפקיד שקיבלו אבל מתעלם מכל הילדודס של טראמפ שמשום מה עובדים בממשלת ארהב.

לגיטימי לבחור צד, אבל ההצתדקות, הצביעות ועצימת העיניים הזאת היא באמת מביכה.

גילוי נאות- אני לא שמאלני ולא ימני, לא תומך בביידן בכלל, אני חושב ששני הנשיאים מושחתים באותה רמה בדיוק ואם הייתה לי אפשרות הייתי מצביע לטראמפ כי הוא יותר מבדר (אז לא, לא אורנג’ מן באד)

אף אחד לא הואשם באשמה שקשורה באופן ישיר לטראמפ, ודרך אגב גם אף אחד כרגע לא באמת יושב בכלא על זה.

אבל תמשיך…

אני לא רוצה להכנס לפרטים כי אני לא מומחה גדול. אמרתי לך גדי טאוב כותב על זה טורים ונפלאות, אף אחד מאנשי השמאל עד היום לא הצליח לסתור את מה שהוא כותב אז הם צועקים עליו שהוא גזען.

הבעיה שלי לא שעושים עסקים עם הסינים , זה די בלתי אפשרי להתעלם מהם. אלא כי צד אחד מוכר את האינטרסים של ארה"ב והעולם החופשי והצד השני לפחות מנסה להגביל אותם (גם אם לא מספיק) קח דוגמה את הסכם האקלים. לכל מי שיש עינים בראשו. מבין שהסכם האקלים זה הסכם שרק מועיל לסינים ודופק את המערב וארה"ב בפרט (הוא מגדיר את סין בתור מדינה מתפתחת!!!) ולכן סין לא צריכה לשלם כסף על יצור פחמן (שכחתי איך נקרא החומר) נחש מי הוציא את ארה"ב מהסכם ומי עוד לפני שהוא נבחר רץ בשביל להחזיר את ארה"ב להסכם שבאופן ברור פוגע במערב ולא בסין?

ניחוש אחד.

טראמפ נתפס “שואל” מה ביידן ובנו עשו באוקראינה. למה ביידן בצורה פומבית הודה שהוא איים על הנשיא האוקריאיני שהוא ישעה את הסיוע האמריקאי אם לא יפטרו את התובע האוקריני . שבצירוף מקרים תכנן לפתוח באותו זמן בחקירה פלילית נגד אותה חברה שהעסיקה את ביידן גוניור… אף אחד לא מסוגל להסביר, איך האנטר ביידן , אחד שהושעה מהצי האמריקאי בגלל שימוש בסמים, איש מביך וחסר השכלה מגיע למעמד שהוא חבר הנהלה בחברת נפט אוקראינית ומקבל שכר הרבה יותר ממה שמגיע לו. אין שום מישהו שמצליח להסביר את זה…

(באותו זמן שאבא שלו משמש בתור סגן נשיא ארה"ב וזה בין מקבלי ההחלטות על הסיוע לאוקריאנה)

ודי אני הפסקתי לקבל ציונים ממכם. לא על איכות דיון פה בפורום (שאני באופן אישי לא יורד מתחת לחגורה כמוך) אני רואה Smer2017 . איש מאוד נעים ואחד שאפשר לנהל איתו דיון . אבל אם אתה רוצה להמשיך להתדיין איתי תפסיק לתת לי ציונים. אם לא , שהיה לך יום נעים.

אני לא מדבר נגד זה. אני מדבר נגד חדשות ברורות לשחיתות וקבלת שוחד מהסינים של האנטר ביידן. כרגע אף אחד מהבנים של טראמפ לא חשוד בחקירה פלילית…

ודרך אגב תאהבו את זה או לא, אבל גרארד קושנר לטעמי אחראי יותר מכולם על הנורמלזציה של במזרח התיכון. האנטר ביידן אחראי יותר לשורות קוק שהוא הסניף…

ובשביל שהיה ברור, ביידן ניצח בבחירות , לטעמי טראמפ עושה טעות בהתנהלות שלו וצריך להכיר בזה.

אם אני טראמפ אני מקבל את ההפסד ומודיע שבעוד ארבע שנים שהוא יחזור להתמודד שוב. אין לי ספק שהאבק ישקע ומעמד הפועלים הבינוני בארה"ב יבין שביידן מכר אותו לסינים הסיכוי שלו לנצח יגדל.

מה שקורה עכשיו בוושיגנטון זה בושה גדולה. ואכן טראמפ יש אחריות כבדה לזה. השמרנים בארה"ב יתקשו להתאושש מזה בשנים הקרובות.

זה צריך להסתיים, לא מבין למה לא מערבים את משמר האזרחי שם…

לפני כחודשיים, שר ההגנה התפוטר (כי אמר שלא ישתמש בצבא על מנת לעזור לטראמפ). בפני עצמו, זהו דבר נדיר: מתי ראיתם שר בכיר בארה״ב עוזב או מועזב בחודשיים האחרונים של כהונה? אגב, זה גם מה שקרה עם שר המשפטים (אמר שלא היו זיופים).

עכשיו, מדוע אני מספר זאת? כי העיר די סי ביקשה ממשרד ההגנה לקבל עזרה מהמשמר האזרחי, אך לפי דיווחים, משרד ההגנה מסרב. נחכה לראות אימות לידיעה הזו, אבל הפינטגון נמצא מרחק כמה דקות מהקפיטול, ואם רצו לעזור, מזמן היו עושים זאת. אולי בהמשך.

בינתיים, מרילנד שלחה שוטרים. החוק מאפשר למרילנד וירג’יניה גם לשלוח את המשמר האזרחי שלהן. אני מקווה שזה יקרה מייד. אי אפשר לחכות למשרד ההגנה של טראמפ.

אחרי ששנים זורקים מונחים כמו שיסוע ופילוג, מגיע איזה אירוע או אקט שמראה התבשלות ארוכה.

ירי באוכלוסיה שחורה, פריצה למבנה ממשלתי אחרי הכרזת בחירות כי “אכלו לי שתו לי”. לא פוסל שטראמפ עשה דברים טובים, בטח כאזרח ישראלי, אבל מה שראינו היום זה המחיר של כהונת טראמפ in all of its glory.

אמריקה ללא ספק חזרה למקורות שלה, עוד שנייה חוזרים לתקופת המערב הפרוע, מעניין אם טראמפ יקשור את ביידן לפסי רכבת.

בהמשך למה שאמרתי שלשום:
https://twitter.com/RobertMackey/status/1347374738369175553

למי שלא עוקב, לארי הוגן, המושל שלנו, הוא רפובליקאי בין רפובליקאי (אביו היה חבר קונגרס, כולל בתקופת ווטרגיט). אומנם הוא לא חסיד של טראמפ, אבל גם לא הצביע לביידן בנובמבר (רשם את שמו של רונאלד רייגן), ואף קרא לבחור בשני המועמדים הרפובלקאיים בג’ורג’יה. הוגן גם קרא להתפטרותו של טראמפ או להדחתו.
https://twitter.com/LarryHogan/status/1333429865236852737

ואני מציע לך להפסיק לקרוא את גדי טאווב בכל הקשור לפוליטיקה בארה"ב. כנ"ל לגבי חמי שלו וינון מגל.

הרושם שלי שיש עיתונאית אחת שהיא בקיאה בפוליטיקה כאן, וזו טל שניידר. עזוב את הדעות שלה. היא יודעת על מה היא מה מדברת באופן כללי, ולא מסקרת את ארה"ב רק מנקודת מבטו של ישראלי. זו לא הדרך. שניידר בילתה כאן הרבה זמן ויש לה הבנה הרבה יותר טובה במערכת כאן.

הדרך היא הטובה: לקרוא עיתונות בארה"ב. אם אתה לא אוהב את המינסטרים, קרא עיתונים שמרניים כמו USA TODAY ו-WSJ.

אגב, אולי תופתע, אבל אני עוקב בעיקר אחרי רפובליקאיים בארה"ב ולא אחרי דימוקרטים. הייתי אומר ש-80% מהזמן, אני קורא אנשים מהימין (כולל חברי קונגרס רפובליקאיים לשעבר, אנשים שעבדו בממשלים רפובליקאיים, אנשים שעבדו על מנת לבחור ברפובליקאיים וכו’), ולא דימוקרטים.

אז אני מציע לך בידידות (בצורה כנה) לקרוא ולסתור את מה שהוא מפרסם…

אני גינתי את טראמפ והמהומות. עכשיו אני מצפה שתגנה את אנטיפה ובלק לייף מאטר ששורפים את ארה"ב כבר חצי שנה .

ובלי גימגום. אם אני לא טועה אתה חי בוושינגטון (יכול להיות שאני טועה.) אתה לא זוכר אירועים דומים שקרו שם בחודשים האחרונים? או שאני צריך להזכיר לך מי ניסה לשרוף רק לפני כמה חודשים. ואז ראש העיר גם התנגדה להכנסה של המשמר הלאומי… מעניין.

אני זוכר את האירועים, ולדעתי BLM פגעה פעמים רבות בעניין של הטבת מצבם של השחורים בארה"ב. לדעתי גם לא היה צורך בהפגנות באמצע הקורונה.

מה שלא ראיתי, זו כניסה בכוח לבניין הקונגרס האמריקאי.

אני גר ליד וושינגטון, אבל אני אוהב את העיר הזו מאוד. אני יכול גם לספר לך שנתקלתי באלפי אוהדי טראמפ בווישנגון מאז הבחירות, ואני אומר לך גם שאלה אנשים שאתה לא רוצה לפגוש.

יחד עם זאת, הכרתי רבים אחרים טובים, כולל שכנים. אנשים באמת נהדרים, ולכן אינני הולך אפילו לנסות להכליל. אבל אלה שבאים להפגנות הם אנשים מסוג אחר.

אני ברשותך אסיים עם נקודה נוספת, כי שנינו מדברים ממקומות שונים לחלוטין בקשר לטראמפ: כפי שניסיתי לומר לפני האירועים האחרונים, אם אתה בעדו בגלל ההחלטות בנושא ירושלים, הגולן וההסכמים, אני מבין. גם אני נתתי לו קרדיט. יחד עם זאת, בתור מורה, תפקידי הוא לתת ציון לכל סעיף, ואז לתת ציון כולל. הציון הכולל לטראמפ הוא זה: מדובר באדם שהביא את ארה"ב לשפל. כל נשיא רפובליקאי אחר יכל להביא 2.5% צמיחה, הפחתת מיסים, פגיעה בחקלאים, יצירת 5000 מקומות עבודה בסקטורים מתים ומינוי שופטים שמרניים. אבל לא כל נשיא רפובליקאי היה גורם לתומכיו לכבוש את בניין הקונגרס ולא פעל, משך כשעתיים, על מנת להוציא אותם משם. האיש הזה שיסע ושיגע את הציבור. אני רואה את זה, אני שומע את זה, ואני חש את זה בכל יום. אחרי 15 שנים כאן, חיים בטקסס ומרילנד ונסיעות בקרוב ל-30 מדינות, אני יכול לומר שמעולם לא ראיתי את הציבור האמריקאי עם ראש באדמה כפי שאני רואה בשנות טראמפ. הבן אדם הרס לאנשים את ההנאה מהכל… אבל הכל!

לראות אדם יושב בכיסא יושב בכיסא בו ישב סגן הנשיא זו השפלה. לראות אדם שם את הרגל על השולחן של יושבת ראש בית הנבחרים זו השפלה. בזמן הפלישה שלשום, היו 3 האנשים הבאים בתור לנשיאות, שניים מהם רפובליקאיים. ומה עשה הנשיא? שום דבר במשך כמעט שעתיים. שום הסכם בין קטאר וסעודיה (כאילו שהיו אויבות גדולות) לא עושה איש זה לנשיא טוב.

טראמפ הפך אותי ל-one-issue voter: דימוקרטיה ושלטון החוק. מי שיבטיח אותם יקבל את קולי, בין אם דימוקרט ובין אם רפובליקאי.

אתה ממשיך לדבר על BLM ואנשים פחות חשובים. אני מדבר על הנשיא ואנשים שיש להם כוח. אתה תמיד בא עם what aboutism. זה לא הסגנון שלי.

אז מה שאתה אומר שלשרוף מאות חנויות להרוג שוטרים (הם רצחו שוטר שחור במהלך אחת ההפגנות) ולנסות לעשות לינץ בכל מי שצבע העור שלו הוא לא פולטי קורקט פחות גרוע מהסתערות על בית הקונגרס האמריקאי?

בטראמפ בחרו 75 מיליון אמריקאים מניח שיש בהם הרבה מאלו שאני מניח שלא רוצה להפגש איתם. עדיין זה לא 75 מיליון. ואני לא שופט את טראמפ על ידי כל מי שתומך או לא תומך בו. אלא יותר על מדיניות שלו. יותר מזה, בחרו במפלגה הדמוקרטית לא מעט אנשים שרוצים להשמיד את מדינת ישראל, אני לא שופט את ביידן או הדמוקרטית בגללם.

כתבתי שאני מגנה את טראמפ, אני עדיין אוהב אותו. אבל הוא טעה בהפגנה בבית הנבחרים. לדעתי הוא מבין את זה. עד לפני ההפגנה ההיא האמנתי שיש לו סיכוי ב2024 לדעתי הפריצה חיסלה את הסיכוי שלו.

היתממות. אי אפשר לגנות צד אחד אבל להתעלם מאלימות של הצד השני. אני מגנה את האלימות של שתי הצדדים.

BLM פחות חשוב? ספר את זה לכל אלו שאיבדו את החנויות שלהם והרכוש ולמשפחה של השוטר השחור שנרצח על ידם.

נ.ב אני שולח אותך לפורטלנד וסיאטל סתם לדוגמה לראות מה blm ואנטיפה עוללו שם. כתוב ביוטיוב dmz וסיאטל… סתם בשביל ההקדמה

איפה אמרתי את זה? יש לי בעיה עם תנועת BLM, וכתבתי שפגעה בעניינם של השחורים. האלימות שראינו מהרבה מפגיני BLM בלתי נסלחת.

אבל שים לב לגישה שלך: בעל פעם שאמרתי משהו לגבי טראמפ במיוחד בכל הקשור לדימוקרטיה ושלטון החוק, אתה חיפשת משהו אחר כקונטרה: בלם, האנטר, המשק, ההסכם בין סעודיה וקטאר. זה לא הסגנון שלי.

א

אי אפשר לדבר על אלימות של צד אחד ואז לנסות ולא לדבר על אלימות של הצד השני (שבמקרה מגיע מהצד הפוליטי שלך). מה אתה רוצה שאני יוריד את הראש ויכתוב “ימין זה פויה שמאל הוא הכי טוב בעולם?” אז זה לא יקרה.

שאתה מדבר על לכאורה השחיתות לכאורה של טראמפ, אני חושב שזכותי להזכיר לך את המעללים של משפחת ביידן וסין. לטעמי סין כרגע היא הסכנה הכי ברורה כרגע לשלום העולם. תשאל את המוסלמים בסין שכרגע מוחזקים במחנות ריכוז. (הם נשלחים לשם דרך תחנות רכבת וברכבות, לצערי זה מזכיר לי איך סבתא שלי והמשפחה שלה נשלחו לטרבלינקה )

אתה רצית להגיד כמה טראפ הוא נורא, לדעתי זכותי לנסות ול"אזן" את הדיון פה. ולהזכיר כמה דברים טובים שהוא עשה.

אם שלטון החוק באמת חשוב לך, אתה לא צריך להתעלם מזה שהבן של ביידן נחקר כרגע בחשדות מאוד חמורים של שחיתות שהוא במקרה הטוב קיבל בזכות העבודה של אבא שלו. במקרה הרע ביידן במודע סייע לו.

בנושא אחר זה העתיד של ארה"ב תחת העלעק ליברלים, לא מספיק שהם מנסים להשתיק אותנו בפייסבוק וטויטר הם עכשיו גם רוצים להשתיק אותנו בפלטרומה מיוחדת שהוקמה לקולות שמרנים. גורג אוורול מתהפך בקברו

BREAKING: Apple is currently threatening to ban Parler – the free speech alternative to Twitter – unless the service enacts draconian censorship policies demanded by left-wing Big Tech oligarchs, according to two sources familiar with Apple’s threats

https://twitter.com/seanmdav/status/1347660160806825984

הדעה שלי לגבי טראמפ עוצבה לפני האלימות השבוע, ולכן זה לא עניין של להתעלם מהאלימות מכל צד שהוא. שים לב שגם לא דיברתי כאן על אלימות מצד מצביעי טראמפ לפני השבוע האחרון: כמו הטבח בטקסס בקיץ 2019, הפצצות שתומך טראמפ נלהב שלח ב-2018 לאובמה, הקלינטונים, שרים וחברי קונגרס לשעבר ומכהנים. אני גם לא הזכרתי כאן את הפלישה של תומכי טראמפ באביב האחרון לבניין הקונגרס של מישיגן (ובאו עם נשק). אני עם לא הזכרתי את התוכנית של אוהדי טראמפ לחטוף ולהוציא להורג את המושלת של מישיגן. תוכנית זו שובשה לפני כמה חודשים על ידי האף בי איי.

על כן, לא ניסיתי להתעלם מאלימות מצד זה או אחר. אני רק דיברתי על הנשיא טראמפ בכל ההודעות שלי עד היום.

אני יודע להבדיל בין נשיא ארה״ב לבין פושעים, בין אם מהשמאל ובין אם מהימין. אתה, לעומת זאת, תמיד זורק שמות כאלה ואחרים של אנשים או ארגונים רעים כאשר אני מזכיר את טראמפ, כאילו שאתה אומר: אם פושעים אלה עשו כך או כך, אז בואו נשתמש בזה להגנה על טראמפ ולתרץ את התנהלותו. זו לא דרכי.

אם ימצא אשם, שישב בכלא. ראיתי אותו מדבר בטלוויזיה פעמיים-שלוש, ולא אהבתי אותו בלשון המעטה.

אתה מוציא כל מה שכתבתי מהקשרו , עד הארוע של הפריצה אני הייתי תומך של טראמפ (אני עדיין אוהב אותו) אבל אני חושב שהוא טעה וכשל לחלוטין בהפגנה שקדמה לפריצה. וכן יש לו אחריות למה שקרה, ולצערי זה יכתים את המורשת שלו. חלק בצדק וחלק לא.

אבל אתה מנסה להקטין במקרה הטוב את מה שקדם לאלימות של שלשום. טראמפ נכשל כי למרות שהוא הבטיח שהוא הייה הצד שמייצג את החוק והסדר הוא בסופו של דבר , גם אם אני חושב שהוא לא התכון, הוא הצטרף לצד שמפר את החוק והסדר. אבל השמאל וכל מי שבאמת שם ל לזה . בארבע שנים האחרונות מזמן כבר משתמש באנטיפה וblm בתור מייצגים שלו.

ודרך אגב אתה מזכיר לי כל מיני ארועים של הימין. אתה רוצה שאני יזכיר לך שתומך ברני סנדרס ניסה להתנקש בסנטור רפובלקאני לפני כמה שנים? או שרק לך זה מותר?

אתה כנראה לא מבין את מה שאני אומר, וזו אשמתי. אני לוקח אחריות על כך ומתנצל.