פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

אבא שלי עבד 30 שנה כשוטר בטבריה וגידל אותי על אהבת המדינה ובעיקר הזכיר לנו תמיד את מה שקרה לדודות שלי שהשתקעו בלבנון כשהמשפחה היגרה מפרסיה, ומה עשה להן חיזבאללה.
אחסוך לך את התיאורים, אבל אתה יכול לתאר לעצמך.

תשמע, זה לא רק נבחרי הציבור.
חברי הכנסת הערבים לא מעוניינים בדו קיום בשום פנים ואופן. אם אתה מבין ערבית אתה מוזמן לבקר בבתי הספר ולראות מה הולך שמה.
כשהייתי קטן הראו לנו כל שבוע סרטי פרופגנדה נגד ישראל, קראו לחברי כנסת לבוא ולדבר נגד המדינה ומה לא.
כל פעם שהצבעתי על שקר גס סתמו לי את הפה וקראו לי בוגד.

עכשיו גדל דור עוד יותר קיצוני. אתה תזדעזע מההערצה לחמאס. כל מוות של חייל נחגג בשקט, כל פיגוע נחגג גם.
מצער אותי להגיד את זה, אבל איך אפשר לעשות דו קיום כשאתה חוגג את המוות של השכנים שלך?

מה אגיד לך… אני מבין לגמרי יהודים שמפחדים מהאפשרות ללכת לאיבוד בכפר ערבי, לעזאזל, יש מקומות בכפר שלי (יותר מ80%) שאף פעם לא הייתי בהם כי ממש לא כדאי לי.

אני כמעט ולא נתקלתי בגזענות הזו, לא אני ולא בני המשפחה הקרובה או המורחבת שלי.
אני מבין לגמרי את היחס של היהודי הממוצע לערבי הממוצע כשהוא רואה את כל ההפגנות עם דגלי פלסטין ואת החגיגות של כל מוות של יהודי, במיוחד בפיגועים.

הבעיה של ערבי ישראל שמדברים על גזענות היא שהם לא מסתכלים תחילה על עצמם!! הם לא שואלים את עצמם אם הם אשמים… הם לא לוקחים אחריות, הם לא מודים שהם רק בהודנה עם ישראל ומחכים להזדמנות המתאימה כדי לפעול נגד המדינה.

הפחד של היהודים ממוסלמי ישראל הוא לצערי מוצדק לגמרי.
החברה הערבית אלימה בצורה קיצונית, אין שום סובלנות לשונה: לא למיעוטים דתיים ובטח לא למיעוטים מיניים.
מדובר בחברה מאוד אלימה, סגורה ופרימיטיבית אבל הם מתעלמים מזה ומאשימים את האחרים בגזענות ומה לא.

תקחו אחריות על עצמכם, תגדלו את הילדים שלכם להיות סובלניים כלפי אנשים אחרים ובעלי החיים וכל הגזענות תיעלם פתאום.

קלאסי… פשוט קלאסי.
היא רוצה לראות כמה סרטונים של ערבים ישראלים רוצחים את האחות שלהם בשם “כבוד המשפחה”?
מצב הנשים בעולם הערבי מזעזע. ובישראל מצבן מעולה תודות למדינה.

זה מתחבר למה שכתבתי לפני… היא בחיים לא תגיד את האמת, שהתרבות ממנה באה מתייחסת לאישה כאל רכוש, זה דיסונס מוסלימי מפורסם.
הם לומדים מגיל אפס להאשים את כל העולם ואחותו בבעיות שלהם במקום את עצמם ואת התרבות שלהם.

רק ברגע שהיא תודה שלתרבות שלה יש יחס מזעזע לנשים, הם יתחילו להתקדם. עד אז, הייתי מציע לה לנשק את דגל ישראל כל יום בבוקר כי בכל מדינה מוסלימי היא הייתה נסקלת אם היא הייתה מעזה לעבוד או ללמוד.

לצערי, רוב הצד המוסלימי רוצה שהיהודים יעופו מישראל ובמקום ישראל תקום פלסטין. נקודה. תבינו, אין פה שום אפשרות לדו קיום אמיתי. רוב המוסלימים רוצים את זה.

איזה יחס? גזענות יהודית כלפי ערבים? כמו שאמרתי לך, לא חוויתי את זה, לא אני ולא המשפחה שלי, אבל אני מבין את הפחד של היהודים… תראה מה קרה עם האינתיפאדה של הסכינים, מה שקרה בלוד… איזה יהודי יבטח עכשיו בקלות בערבי שהוא לא מכיר? איזה יהודי יעז להסתובב בכפרים הערבים?
מהנסיון שלי יהודים רוצים הרבה יותר לחיות בשלום עם ערבים מאשר ערבים עם יהודים.
הם תמיד יראו בכם ככובש.

אגב זה אחד הדברים שהכי מצחיק אותי אצל השמאל הישראלי:
פימינסטיות מגינות בחירוף נפש על מוסלימים אבל מוסלימים מתעבים אותן עם כל הלב.
קהילת ההומו לסבית המקומית מעריצה את המוסלימים ששונאים אותם בכל לבם… זה כזה מצחיק וחסר היגיון.

והכי מצחיק זה קהילת ההומואים הפלסטינית, שנרדפת בידי הפלסטינים, פועלת מישראל אבל… מאשימה את ישראל בכיבוש וכו… אמרתי לך, דיסונס וניתוק.

בשיטת הממשל בישראל כרגע השמאל הישראלי לא יכול לשלוט לבד. קרי הוא צריך לשתף פעולה עם מפלגות נוספות שחלק מהעמדות שלהן יהיו מנוגדות לאלו שלו, השאלה באילו תחומים. סמוטריץ’ והחרדים גם לא בדיוק בעד הלהט"ב, אז תביא לנו איזה מנסור עבאס או איימן עודה שלפחות גם נגד ההתנחלויות והימין הישראלי. וככה על הדרך גם לא נצא גזעניים כלפי ערבים.

זה לא קשור בכלל לפוליטיקה. באופן הזוי המשאל בכל העולם חבר לאיסלאם ולקח אותו כבן ברית.
אותי זה לא מספיק להפתיע.
אין כמו לראות הומו במצעד שלהם עם דגל הקשת שכתוב עליו: “לא לאיסלאמופוביה”… האם אפשר להיות מנותק, טיפש ובור מזה?? הרי בלפחות 9 מדינות מוסלמיות לרצוח הומו זה בחוק… אני בחיים לא אבין את האנשים האלה.

ישראל היא אפרטייד אבל לקבל כסף ממדינה ששמה מוסלמים במחנות ריכוז אם זה אין להם בעיה. דוגמה הסופרת הסקוטית שמחרימה את ישראל אבל את סין לא…

למה אתה מחפש היגיון בהם?

“104 שנים להצהרת בלפור הארורה - שהכריז על הקמת בית יהודי בפלסטין”.

אין קץ לבושה.

כנסת ישראל על חשבון משלם המיסים הישראלי 2021

https://twitter.com/KnessetT/status/1455550799271145475

חופש ביטוי אח, אנחנו עם כובש והם יכולים להשתין עלינו כמה שבא להם. אגב זה לא באמת ישתנה אם ביבי או בנט יהיו, זה החיסרון של הדמוקרטיה. הדמוקרטיה בישראל כאילו. החרא הזה לא היה עובר במדינות נאורות יותר.

כן איזה מעצבן זה שבדמוקרטיה יש ייצוג למיעוט

וואי, ממש.

מה קשור חופש ביטוי לבין זה? לנציג פוליטי שחי על חשבון משלם המיסים הישראלי ושולל את זכות קיומה של מדינה יהודית בא"י בבית מחוקקים ישראלי? שום פרלמנט אחר בעולם לא היה סובל דברים כאלו.

והכי מגוחך. שרוצים לזרוק את בן גביר מהכנסת. מעדיף אותו פי מילארד על תומכי חמאס ששם.

ואסור לשכוח. לתומכי חמאס יש זכות ליצוג בכנסת ישראל אבל מיכאל בן ארי ומרזל אין.

DEFUND בג"ץ

כן, בדיוק כמו הייצוג של המיעוט היהודי בכל אחת מ-1000 המדינות בו הוא נמצא, שרק חותר ומקלל את המדינות בו הוא מהווה מיעוט - כבר 2000 שנה. אתה צודק, אנחנו לא יודעים מה זה להיות מיעוט במדינה דמוקרטית.

אני מת, מת מת מת לקחת אותך יום אחד לכפר שלי. ולעזוב אותך שמה לבד. נשבע.

אני לא רוצה שישראל תהיה מדינה יהודית אלא מדינת כל אזרחיה. מותר לכם לא להסכים לי. לא על זה הדיון. הדיון הוא האם זה בסדר שיהיה יצוג למי שחושב כמוני או שדמוקרטיה זה רק למי שחושב כמוכם.

רביע בכל מפגשיי עם ערבים במדינה הם היו סופר נחמדים אליי, התייחסו אליי תמיד בחום ובלבביות והיו סופר מכבדים ואחלה. איפה הכפר המפחיד שלך?

זה ליד נצרת. כפר מהולל שיש לו היסטוריה של חטיפת חיילים, ניסיונות לינץ’ ביהודים שנקלעו לשמה בטעות וכמה נשמות טובות שנתפסו על ידי השב"כ לפני שהצטרפו לדאע"ש.
ברור שלא רמזתי שכולם רוצחים… וברור שרובם יהיו נחמדים כשהם אצלך או בעיר אחרת… אבל אם היית בא לכפר המהולל שלי וסתם מאבד את הדרך, הסיכוי לצאת בחיים הוא רנדומלי לחלוטין ותלוי במי היית פוגש.

וסתם שאלה, אתה יודע שהאנשים האלה שאתה מגן עליהם בכזה חירוף נפש, שונאים אותך שינאת מוות? הם כמובן ינצלו את העובדה שאתה תומך בהם בצורה כזו עיוורת, רק מה, הם לא יכבדו אותך בכלל, כי יחשיבו אותך לבוגד בעם שלך, והם לא סובלים בוגדים, גם לא בוגדים שעוזרים להם.

כמובן זו לא מתקפה אישית נגדך, זה רק כדי שאבין מה מניע אותך לתמוך באויב מוצהר של העם שלך.

הם לא אויבים רק של העם שלי. הם אויבים גם של כל המיעוטים שרוצים לחיות במדינה מערבית, וישראל היא נס עבורם.

יצוג פוליטי חייב להינתן רק לאנשים שמכירים בזכות הקיום של המדינה שהם משתיכים אליה יש מה שנקרא דרישות מינימום. שוב זה כל כך הזוי שהדיון הזה בכלל מתקיים בפורום של אנשים שקוראים לעצמם “אזרחי מדינת ישראל”. אין שום מדינה שהייתה מאפשרת כזה מצב להתקיים.

ומי שאשם לפני ביבי או בנט, זה בג"ץ שהוא לחלוטין הסניף האשכנזי של מרצ שמאפשר את התועבה הזו (במקרה הטוב) זה בית משפט פוליטי שכל ממשלה עתידית שאוהבת את ישראל צריכה לפרק אותו ובאופן מיידי. זה אותו בית משפט שפסל את מרזל ומיכאל בן ארי “כי הם מסוכנים” אבל תומכי חמאס אור ירוק…

והדיון על מדינת כל אזרחיה לא באמת קיים, כי מדינה יהודית ודמוקרטית זה התנאי היחיד שיאפשר קיום של מדינה ציונית בשטח של א"י. אבל זה דיון אחר.

רביע, אני לא מגן על אף אחד בחירוף נפש… אני באמת לא חושב שמדינה צריכה להגדיר עצמה לפי אוריינטציה דתית ויהדות מבחינתי היא דת. זה בכלל לא קשור להגנה על ערבים. אבל תסלח לי שאני לא קונה את הקשקוש הזה של שונאים אותי… גלוריה, עלי, מנאר, רנא, פאטן, נאסר, לא שונאים אותי ולא בטיח. תשאל אותם. המחשבה שלך שעל פי מוצאם אתה יודע מה הם חושבים עליי היא לא רצינית. לקרוא לאנשים האלה אויב שלי זה כבר סתם דיבה. כלפיהם וכלפיי.

מוש, אני מכיר בזכות קיומה של מדינת ישראל כמדינת כל אזרחיה. יש לך בעיה שיהיה לי ייצוג בכנסת?

אם היצוג שלך, שולל זכות קיום של מדינה יהודית בא"י כן ובצורה מוחלטת. אותו דין עופר כסיף במשותפת.

ורק שהיה ברור שלילה של מדינה יהודית בא"י זה התנגדות לקיומה של מדינת ישראל . כמובן שזכותך בתור אדם פרטי לחשוב כך. אבל אסור שלזה יהיה יצוג בכנסת ישראל.

בפעם השלישית תמצא לי פרלמנט אחד בעולם שיש לא רק אדם אחד ואפילו לא מפלגה אחת אלא אוסף של מפלגות ששולל את הזכות קיום של המדינה שהם שייכים אליה. אני מחכה…

אם ארצות הברית הייתה מגדירה עצמה כמדינה לבנה היית שולל זכות ייצוג ממפלגות של שחורים שרוצים מדינת כל צבעיה?

מדינה יהודית זה לא צבע או רק גזע. מדינה ישראל היא מדינה יהודית ודמוקרטית שמעניקה שיויון זכויות אזרחי לכל בני מיעוטים שנמצאים בשטחה.

אין לה שום אלטרנטיבה אחרת אם היא רוצה להמשיך ולהתקיים בתור מדינה ציונית. אני לא רוצה לשלול מהם זכות יצוג פוליטי בגלל שאני אני לא מסכים איתם או בגלל הגזע שלהם. אלא בגלל שהם שוללים את הזכות שלי לקיום פה. אני לא יכנס איתך לכל מיני התפלספויות פילוסופיות כי אני לא שם.

ואני מוכן לתת לתומכי מחבלים זכות יצוג בכנסת (ואני מקיא בפה) אם יתנו זכות יצוג לבן ארי מרזל ואחרים. האיפה והאיפה הזה יותר גרוע מהמצב הקיים היום שהוא גרוע מספיק.

אתה רוצה לשלול זכויות מבני מיעוטים ובאותו משפט מדבר על שוויון זכויות