פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

שום מדינה (או חברה לצורך העניין) היא לא שיוויונית באמת - לאדם חכם יהיה קל יותר מלטיפש, למי שנולד להורים עשירים גם כן יהיו יותר הזדמנויות (לא משנה עד כמה ננסה לצמצם את הפערים), למי שנולד עם שפת האם המתאימה וכן הלאה וכן הלאה. אי-שיוויון מובנה הוא חלק אינטגרלי מחברה.
גם אם נחליט שבונים מ-0 עכשיו את המדינה - אין משמעות להיסטוריה, למסורת, לאתניות - ונקים מדינה עם חזון וסיפור משותף חדש, חוסר השוויון יחזור שוב מיד בדור הבא. מהגרים שיגיעו יוותרו מאחור ביחס לסיפור המשותף שיצרת אך לפני רגע. ואם תגיד - זאת בחירה שלהם, של המהגרים, להגיע לפה - אז הילדים שלהם. גם הם יוולדו עם חוסר שיוויון מובנה, פחות מחוברים לסיפור המשותף של חבריהם ה"צברים", וזאת לא הייתה הבחירה שלהם.

לגבי 2 המדינות ל-2 עמים - צריך להיות לך אכפת מה יהיה במדינה הפלסטינית, כי אתה רוצה להקים אותה כחלק מהפיתרון שלך לסכסוך. אם אתה “מאפשר” לה להיות פלסטינית, אבל לשניה אתה לא מאפשר להיות יהודית, מעבר לחוסר השיוויון שיש פה (אפרופו…), אתה בעצם מגלה הבנה לצרכי ההגדרה העצמית של הערבים ולא לאלה של היהודים. אתה גם חוזר לאותה בעיית אינטרסים - מה יהיה האינטרס של ערביי הארץ במקרה כזה להשאיר את המדינה כמדינת כל אזרחיה, ולא להפוך אותה למדינה ערבית נוספת?

ולגבי הדוגמה עם החרדים - אם חבר כנסת חרדי היה קם לדוגמה ביום העצמאות ומקלל את היום, בגלל שהוקמה ביום הזה מדינה חילונית עם ערכים דמוקרטיים-מערביים משוקצים, והיה מברך את חבריו החרדים שהתאבדו ופוצצו למוות אזרחי מדינה חילונים, והולך לבקר כאלה שהלכו לשחוט ילדים חילונים - אז כן, אני מניח שמוש (וגם רבים אחרים פה) היה טוען שאין לו מקום בכנסת ישראל.

אין שום קשר לחופש ביטוי. אני לא שולל מאף אחד את הזכות להתנגד למדינת ישראל. דמוקרטיה זה לא התאבדות. יש לכל דבר גבול. ערבי לא צריך או חייב לשאוף למדינה יהודית. למרות שמדינה יהודית תספק לו את התנאי מחייה וזכויות שאין לאף אחד אחר במקומו במזרח התיכון. אבל ערבי שמנסה למחוק את מדינת ישראל לא יכול לשבת בכנסת ולקבל ממני תשלום על זה. זה לא מסובך וזה לא באמת אנטי דמוקרטי.

בקשר לסעיף 1 למה ברוך מרזל לא יכולים לרוץ לכנסת ותומכי חמאס כן יכולים?

דרך אגב זה לא גזעני ולא בטיח , עופר כסיף יהודי והוא גם לא צריך לשבת בכנסת מאותה סיבה.

נ.ב בוא ונדמיין שאם לא תהיה יותר מדינת ישראל, אז איזה סוג של מדינה תקום במקומה. אם מסתכלים על התקדימים במזרח התיכון התשובה היא מאוד ברורה. וזה מדינת דאעש. ואז שהומואים וכופרים יזרקו מהמגדלים אז אולי שונאי המדינה היהודית, יגידו , דקה לפני שהם פוגשים את ריצפת הבטון ומתרסקים לתוכה, שאולי המדינה היהודית ההיא, לא הייתה כל כך רעה… ואז היה כבר מאוחר מידי…

מעניין למה תושבי אום אל פאחם לא מוכנים לשמוע אל אזרחות של מדינת פלשתין… ממש מפחדים ממנה…

מישהו עוקב אחרי משפט רטנהאוס? טירוף מה שהולך שמה. הטרלול הפרוגרסיבי עבר את גבול הטעם הטוב: התובע אשכרה אומר “נו מה קרה? מי לא חוטף מכות?? למה לירות במישהו שנותן לך מכות?”, הם גם הגנו על פודיפיל מורשע שאנס 5 ילדים קטנים ואמרו “מה הוא סך הכל עשה?? שרף כמה דברים?? נו באמת!! על זה יורים בבחור הזה??”.
הם גם ניסו להשתמש בזכות השתיקה של הנאשם נגדו, בניגוד לחוקה… שיקרו על ימין ועל שמאל, והכי מצחיק זה שעד שהם הביאו אשכרה אמר שירו בו רק אחרי שניסה לירות בנאשם.

המטורללים הפרוגרסיביים הם לא באמת מטורללים, הם יודעים בדיוק מה הם עושים ומה הם רוצים להשיג… הם רוצים לחזק את המסר שכבר לא חשוב מה אתה עושה, אבל נורא חשוב אם אתה שייך לקבוצת “מדוכאים” לפי הטרלול שלהם או מישהו שמשרת את האג’נדות שלהם… ואז כל מה שאתה עושה זה בסדר גמור.
ואם אתה מעז להתנגד להם, נמעך אותך. גם אם פעלת לפי חוק.

אין לי מושג על מה אתה מדבר, אולי תרחיב?

בשנה שעברה בזמן שתומכי BLM שרפו ערים, ילד אחד בן 17 הותקף על ידי כמה מהם שניסו לרצוח אותו. הסרטונים הראו בבירור איך הוא בורח מההמון המוטרף ויורה רק כשלא הייתה לו ברירה.
היה ברור שמדובר בהגנה עצמית ושזה אסור שיגיע לבית המשפט אבל בclown world של הרגרסיבים בו אנו חיים, הוא כן הגיע לבית משפט, ושמה הכל נחשף.

ה"נשיא" בראנדון הדגול קרא לו “White supremacist” והתקשורת המגויסת ממשיכה בשקרים למרות שאפשר בקלות לראות את השקר.

אלנקק פה כמה סרטונים מדהימים באמת שמסבירים מה הולך שמה. כן זה המון, אבל לפחות תראה את הסרטונים של טאקר קרלסון.

מזכיר לי את המקרה עם אריה שיף שירה בבדואי שגנב לו את הרכב והואשם ברצח. כמובן שפה זה יותר קיצוני. אין לאנושות זכות קיום.

לא בקיא במשפט האמריקאי ומניח שלהוכיח הגנה עצמית יהיה די פשוט, אבל הבחור צריך לבלות כמה שנים טובות בכלא על מה שעשה. לא סגור על הסעיף המשפטי…

שלוש התייחסויות ל @Ganjo

• אכן מדינה יהודית היא לא שיוויונית לחלוטין כיוצא מהגדרתה (דוגמה בשלוף: חוק השבות). אני מבין את זה ועדיין מעדיף זאת על פני כל אלטרנטיבה אחרת.

• כתבת שאתה רוצה מדינת כל אזרחיה. אם כך, לא מובן לי למה אתה תומך במשותפת. הם לא רוצים שמדינת ישראל תהיה מדינת כל אזרחיה, אלא מדינה פלסטינית עם אוריינטציה דתית איסלאמית. הדבר המשותף לך ולהם הוא התנגדות לישראל כמדינה יהודית. זה גורם לי לתהות מה היה קורה אם היית חי במדינה פלסטינית- האם היית תומך בבן גביר?

• האידיליה שיש לך בראש ברת מימוש אולי במשחק Sims.

רוי הסר דאגה מליבך אני לא תומך באף מפלגה. הקורונה לימדה אותי לקח. ובכלל המשחק הפוליטי איבד אותי. אני מתנזר מחדשות דומסטיות מאז שנתניהו לא ראש ממשלה. כל הדיון הזה על פתרון הסכסוך שייך בכלל לניינטיז. מניח שגם המטוטלת הזו תתהפך מתישהו אבל כרגע זה לא נראה באופק. יד לנו ראש ממשלה עם שישה מנדטים ושר בריאות שאולי הצבעתי לו (אני אשכרה מבולבל ולא בטוח למי הצבעתי בפעם האחרונה) תומך במתן/שלילת זכויות על בסיס רפואי.

מזל שכל הסיפור של רטנהאוס מצולם מכל זווית אפשרית כי כך אפשר לתפוש את התקשורת המטורללת על חם בהסתה הפרועה שלה נגד הבחור הזה.
כמות השקרים שקראתי היום בתקשרות הישראלית גרמה לי להקיא… ואם הם משקרים כך על דברים שהם כל כך ברורים רק תארו לעצמכם איך הם משקרים על דברים פחות ברורים.

אין לי כוח לענות עת הכתבה השפלה הזו מהארץ, אז אגנוב את אחת התגובות, מספר 46:

אחד שמתעניין

12:45

אהבתי22לא אהבתי4

“על העובדות היבשות אין מחלוקת.”

יש

"מהומות פרצו בעיר קנושה שבוויסקונסין באוגוסט 2020 עקב הרג צעיר שחור בידי שלושה שוטרים. "

הצעיר נפצע אך שרד

קייל ריטנהאוס, בן 17 מאילינוי הסמוכה, הגיע לעיר חמוש ברובה סער מסוג AR-15, והתהלך בין המפגינים.

קייל לא התהלך בין המפגינים אלא הגן על עסק בו עבד שהיה בבעלות מכר, AR-15 אזרחי הוא אינו רוס"ר.

"כשאחד מהם זרק לעברו שקית, הוא ירה בו ארבע פעמים."

הוא ירה בו אחרי שאיים להרוג אותו, הסתער לעברו והצליח לתפוס את הקנה של נשקו. אגב מדובר בפושע סדרתי שהשתחרר לפני זמן קצר ממוסד לאנשים עם בעיות נפשיות.

“כשאחר רץ לעברו עם סקטבורד, הוא ירה גם בו.”

הוא גם חבט בו עם הסקייטבורד בזמן ששכב על הרצפה אחרי שנפל בזמן שברח מהפורעים, אולי כדאי להזכיר.

“כשפרמדיק רץ לעברו, חמוש באקדח, הוא ירה גם בו. השניים הראשונים נהרגו, השלישי נפצע.”

הפארמדיק הרים ידיים ברגע שקייל נכנס בין כוונות עליו, אחרי שהפארמדיק ניסה להסתער לעברו. ברגע שיצא מבין כוונות הפארמדיק שלף אקדח וניסה לירות בקייל אלא שקייל הקדים אותו וירה בו ראשון. הוא אפילו הודה בזה בבית משפט והכל מצולם ונמצא באינטרנט.

מספיק לראות את הסרטונים של טאקר קארסלון ואפשר בקלות לדעת את האמת.
הם יודעים את האמת אבל אין להם שום בעיה לשקר. הם יודעים שהם חיים בeco chambers ויש להם קהל שבוי שחוזר על השקר שלהם.

אגב, שימו לב שהתקשרות המחליאה בוכה על המוות של פאקינג פדופיל שאנס חמישה ילדים בני 9 עד 11…ופשוט מתייחסים אליו כאילו היה ילד תמים שנרצח על ידי WS מתועב… רק תארו לעצמכם מה הם היו עושים אם הוא היה עם צבע העור הנכון, היו בונים לו מונומנטים…
זה רק מראה כמה הצד הנאור של העולם איבד את הצפון לחלוטין ויסכימו לקבל לשורותיהם כל בם אדם, כל עוד הוא הולך לפגוע באויב שלהם…
זה אגב מסביר את הברית ההזויה של הנאורים המופלאים עם האיסלאם הפשיסטי.

שכחת לציין:

הילד הגיע להגן על העסק של אביו.

בויסקונסין זה חוקי להסתובב עם נשק גם למי שפחות מגיל 18.

התוקף הראשון הוא לא רק בעל בעיות נפשיות שזה לעצמו לא מצדיק ירי נגדו, אלא פדופיל מורשע שישב בכלא על תקיפה נגד ילדים. התוקף השני הוא בעל עבירות רכוש רבות. והתוקף השלישי בעל רקורד של עבירות בתוך המשפחה . כל התוקפים כולם הגיעו למהומות במטרה אחת בלבד וזה לשרוף את הרכוש של אנשי חוק ואת העיר עצמה. הם לא הגיעו בשביל הבלה בלה בלה של “BLM” אלא בשביל מהומות ולשרוף את העיר. על זה השמאל מגן היום. לתחתית של הביוב הזו הוא הגיע.

התוקף השלישי ששרד לצערי את ההגנה העצמית, הצהיר בשבועה במהלך עדות במשפט, שהוא כיון את האקדח שלו לכיון הילד ואמר לו שהוא הולך לירות בו. זוהי הצהרה בשבועה שלו.

הנער פעל בהגנה עצמית מלאה ויש לא רק עדויות אלא גם וידאו שמוכיח את זה.

והכי חשוב אף אחד מהם לא שחור, כולם לבנים הנער והתוקפים שלו כולם לבנים. . תקשורת המינסטרים יודעת את זה אבל מעדיפה לשקר במכון על מנת לעורר מהומות גזעיות בין לבנים ושחורים. בלעדי ההסתה שלהם לגבי המקרה הראשון בכלל לא היה מהומות ואף אחד לא היה נפגע…

כל מי שטרח לצפות ולעקוב אחרי המשפט (ואני צפיתי לא מעט בעידכונים) יודע שכל פסיקה אחרת חוץ מחף מפשע וזוהי שערוריה. כל מי שצפה במשפט עצמו וטוען אחרת מזה הוא גנב דעת שקרן ומנוול.

טראמפ אמר פעם שהתקשורת היא האויב של העם. בהתחלה חשבתי שזו הגזמה היום הוא צודק במאה אחוז:

התקשורת היא האויב של העם. יותר מדויק תקשורת המינסטרים היא האויב של העם.

אני מקווה שהוא יתבע לסי אנ אנ אן וכל שאר גנבי הדעת את התחת ויגרום להם לפשוט את הרגל . יש לזה תקדים למי שזוכר את המקרה שלפני כמה שנים שהתקשורת המינסטרים בארהב העלילה עלילת דם על חבורה של ילדים שלכאורה תקפה אינדאנים והסתבר שזה היה שקר וכזב ואז סי אן אן נאלצה לשלם עשרות מיליונים של דולרים בתור פיצוי לילדים . תבע אותם קיל!!!

מדהים לראות מה הולך אחרי גזר הדין:
לברון המלך רומז שהילד שוחרר בגלל שהוא לבן בזמן שבאותו היום שחורר שחור שרצח את החברה שלו וסלחו לו על זה שירה על השוטרים שנשלחו לדירה שלו כי זו הייתה הגנה עצמית.

שחקני הוליווד השפלים אימצו לחלוטין את הפדופיל, קראו לו ג’וג’ו ומבקשים מאיתנו לזכור אותו כקןרבן מסכן,כאילו היה חבר טוב שלהם, לפחות כמו אפשטיין.

התקשרות הישראלית ממשיכה להקיא מילה במילה את מה שהמטורללים האמריקנים מהצד הנאור חוזרים עליו כמו תקליט שבור.

ומה קורה באותו הזמן? פושע שחור דוהר לתהלוכת חג המולד, רוצח 5 ופוצע לפחות 30, ביניהם גם ילדים…
שום מילה על גזענות, שום מילה על פיגוע, שום מילה על פשע שינאה. מהדיווחים אפשר להבין שהמכונית היא טסלה שנוהגת בעצמה, מה שבדיוק אמר לי מי הוא הרוצח… בדיוק כמו התקשרות הישראלית כשהיא לא מתארת רוצחים מסוימים. מדהים איך הם רוקדים לפי אותו הצליל.

ויש אנשים שעדיין לא מבינים שיש מתקפה מרקסיסטית חולנית על המערב שהתקשורת הרצחנית משתפת איתה פעולה.

הטירוף לא הולך להירגע בקרוב.

אני לא מבין מה אתה מופתע. למדוכאים מותר הכל. גם לי בעבודה חלק מהשמאלנים החולים קוראים גזען בגלל שאני נגד דאבור. להם מותר הכל, ההשלכות זה גזענות.

The corporate press is the enamy of the people

Donald j Trump

אני לא מופתע שביט, כערבי ישראלי אני רואה כמה הדיווחים על כל מה שהולך אצלנו הם שקר מוחלט ומוטים, וזה לא עוזר בשיפור המצב של הערבים בישראל.
אני פשוט “מופתע” מזה שהם לא מנסים אפילו להסתיר את השקרים ומניפולציה שלהם.

פול ג’וזף וואטסון נהנה מאוד להראות את צביעות וטירוף המיינסטרים מדיה. זה מעצבן במיוחד בזמן הזה שכל המדיה יצאה בטירוף על רטנהאוס אבל מתעלמת לחלוטין מהבודיסטי שרצח חפים מפשע, כנראה רק בגלל שהם לבנים.

סוף סוף אחד היוטוברים האהובים עליי עשה סרטון על הקייס של רטנהאוס, קצת ארוך אבל מושלם.
הוא דיבר על הנושא שהכי מושך את צומת הלב שלי, המניפולציה של התקשורת והרוע שלה.
קשה מאוד לא לראות את האג’נדה הרשעה של התקשורת.
מה שאני מנסה להבין זה איך אנשים לא מאמינים שיש פה יד מכוונת למה שכותבים שמה, מהכותרת המניפולטיביות, לטכניקות שמשתמשים בהם כדי לשקר בלי לשקר ועד לשטיפת המוח בכל נושא שחשוב לאג’נדה הצודקת מוסרית.
לא יודע אם יש כמה אנשים שיושבים בחדר סודי ומחליטים למיינסטרים מדיה מה ואיך להגיד דברים אבל זה באמת מרגיש כך.

ממליץ בחום.

אפשר גם לראות את הסרטון הזה מהפודקאסט של טים פול בו סוקרים את כותרות העיתונים בקשר לאירוע הטרור שעשה מחבל מהצד האהוב על האנשים האלה בחדר הסודי. שימו לב לכל המניפולציות והזהירות בה הם מדברים.
שמח שיותר ויותר אנשים מתעוררים ושמים לב לזה, אבל זה רע מאוד שיש המון אנשים שמאמינים לפושעים האלה וגם נותנים להם להמשיך ולהיות חופשיים לשקר בצורה כזו בוטה

נו, יהיה פה נראלכם מקרה אלאור עזריה הגרסה הנשית?

אוי ואבוי לנו אם כן.

אין קשר בין המקרים.

השמאל המטורלל יגיד לך אחרת. כאן לא היה צורך להרוג אותו, איזה אינדיקציה הייתה לחשוב שהוא מהווה סכנה? במה זה שונה כל כך? בזמן שעבר?

תקן אותי אם אני טועה, אלאור הגיע לזירה הרבה אחרי האירוע כשהמחבל כבר היה מנוטרל. כשכוחות רפואה בודקים אותו.

פה הכל קורה בערך תוך דקה, דקירות ולאחר מכן ירי. לאחר הירי המחבל מתחיל לעשות תנועות חדות שמעלות ספק סביר בנוגע להימצאותו של מטען/כל דבר אחר.

הקיצוניים יגידו שזו הוצאה להורג, אנחנו נגיד שעדיף סיום כזה מאשר היה מפעיל האדון מטען והורג עוד יותר אנשים. ושוב, הקונטקסט של האירוע חשוב פה. אלאור הגיע רבע שעה אחרי, כשהמחבל על הרצפה וכפות ועל פי הגורמים לא היה חשד בהקשר למטען.