פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

בכללי מאוד מסכים עם כל ההודעה.

רק רוצה להגיב על זה. זה קצת בעייתי להגיד דבר כזה מכיוון שהמדגם הוא לא מייצג.
בסוף כל מה שידוע לך מגיע מאותם אנשים שפעלו בנושא. אז מתוך אוכלוסיית הפדופילים שגם פגעו באמת כולם פגעו (אבל זה לא אומר הרבה).

זה מאוד פשוט, אחזקת פורנו ילדים היא עבירה פלילית.

כשמדברים על פורנו רגיל, הדעות נגד צפייה גורסות כי צריכת פורנו מעודדת סחר בנשים או ניצול נשים. הדעות בעד גורסות שלנשים בוגרות יש זכות להחליט על משלח היד שלהן ואם הכל בהסכמה הכל בסדר.
אצל ילדים אין בעד. ילד לא יכול להסכים להצטלם, והורה לא יכול להסכים לצלם את הילד שלו.

מי שצורך פורנו ילדים הוא לא איש תמים, מסכן ובודד שגולש בפורנהאב. הוא עבריין על פי חוק. הוא עבריין מוסרית כי הוא צורך תכנים שפוגעים חד משמעית בילדים ובכך מעודד את יצירתם ואת הפגיעות המתרחשות בהם. אדם כזה, על פי החוק שאיתו אין ברירה אלא להסכים, ועל פי המוסר שלפיו אני חי ואיתו אפשר לא להסכים, צריך לשבת בכלא.

שביט, אולי אני קיצוני בעניין הזה, אבל הכוונה שלי “באין שיקום לפדופיל” זה שאני בעד עונש מוות לפדופיל שנוגע בילד. בלי שום רחמים. הייתי מוסיף גם מוות כואב. זה יעזור לפדופיל הבא שעדיין לא מימש את התשוקה שלו כדי שלא יממש אותה. אני בחיים לא אסכים עם שיקום מישהו שהרס לילד/ילדה את החיים.

אני בעד מאסר עולם למישהו שמפיץ פורנו ילדים. אני בעד מאסר ואז GPS לכל סוטה שיש לו פורנו ילדים. וכל העולם חייב לדעת עליהם. אין מחילה על הדברים האלה.

אם בתוכנית עליה דיברת מספרים על אנשים שאף פעם לא פגעו בילדים, לא פיזית ולא בפורנו, ורוצים פשוט ללמוד לחיות עם זה, אז ברור שאני בעד.

שוב, אולי אני מגזים, אבל אני בחיים לא אסמוך על פידופיל, גם שעבר שיקום, ליד האחיינים שלי, עם או בלי השגחה.
וכמוני, אני בטוח, 99% מההורים.
איך אפשר להסתכל בסלחנות על גבר שיש לו פורנו ילדים?? זה כבר פשע קשה! איך אפשר לסמוך שהוא לא יישבר פעם וייגע בילד? זה סיכון גדול מדי בשביל לשלב חולה נפש בחברה. לעזאזל איתו. אנשים כאלה יכולים לחיות במקומות איפה שאין ילדים.

@sh4rky, כל מילה!!

אם יש ספק אז אין ספק.

אם הגעת למצב שאתה שואלשואל מישהי בת כמה היא, זה כי אתה חושד שהיא לא בגיל המתאים.

לכלא.

מה זאת אומרת? יש ספק אז שואלים ואז אין ספק!

אתה כותב את זה בצחוק או ברצינות? ממש מרגיש לי שאני מפספס פה ציניות ברורה מאליה כי אין סיכוי שמישהו באמת מאמין בזה.

שריקי, שוב, מדובר באבא שעל פי כל הנתונים מדהים-הוא תומך בילדות, מגיע לחוקים, אב למופת שאף פעם לא הרים את הקול או התנהג באלימות, הוא איש קהילה שמתנדב ומעורב בחיי הקהילה. 0 תלונות, 0 הטרדות. אתה באמת רוצה להפריד ילדות מאבא שלהם רק בגלל שראה משהו באינטרנט? הוא לא הוריד על המחשב, הוא גלש באתרים. לא יודע אם יש הבדל או לא, אבל לדעתי העונש לא פרופורציונלי לפשע. אני גנבתי מצית מקיוסק, אני גם עבריין, זה מצדיק להכניס אותי לכלא ל50 שנה?

בעיניי לא מפרידים אבא טוב ומתפקד ואיש קהילה טוב בגלל שגלש באתרים. מה עדיף, שאשכרה יפגע בילדים?

אראגוניס, אני מאוד מכבד אותך, אבל אני חושב שהגישה שלך נובעת מרגש ולא ממוח ולכן אין טעם לדיון.

האם אתה כזה קיצוני גם כלפי אלימות?
כלומר האם אתה לא חושב שלאדם אלים לא מגיע לעבור שיקום? הרי הוא גם הורס את החיים והוא לא תמיד יבדיל בין ילדים נשים וגברים בנושא.
או שלהרביץ זה בסדר אבל לגעת בילד לא?

ואם תסכים שאלימות היא לא פחות גרועה מפדופיליה, האם אתה חושב שכל בן אדם שהלך מכות בחייו אין זכות קיום?

אני חושב שהרבה יותר חיים נהרסו בגלל אלימות לכל צורותיה. ועדיין בחיים לא שמעתי מישהו שטוען שלבחור שרב על סכסוך חניה מגיע עונש מוות

לדעתך העונש לא פרופורציונלי, לדעת המחוקק ולדעתי כן. לגנוב מצית לא הורס לילדים קטנים את החיים. לצפות בסרטים בהם אונסים ילדים קטנים, מעודד את תעשיית הסרטים האלו ומקרב את האונס הבא. זה פשע חמור מאוד בעיניי, וגם בעיני המחוקקים בארץ ובעולם.

וגם אם נלך לפי קו המחשבה שלך, אדם שהלבין הון - על מה ולמה להרחיק אותו מילדיו ולהכניס לכלא? הוא אבא למופת, לא גנב, לא רצח, לא פגע באף אחד, רק לא שילם מיסים לישות האמורפית שנקראת מדינת ישראל. אותו בסדר להכניס לכלא? הרי גם על הלבנת הון בסכומים מסויימים העונש הוא מאסר.

כאמור, בעיניי צפייה בפורנו פדופילי היא מעשה מאוד מאוד מאוד חמור. אין בין הורדה לסטרימינג שום הבדל, כל צפייה בחומר הזה מעודדת את האנשים שמצלמים אותו לייצר עוד. מי שצופה בו תומך למעשה באונס ילדים (הייתי אומר בדיוק אותו דבר על מישהו שצופה בסרטוני אונס נשים), ומי שתומך בכזה דבר ראוי חד משמעית לשבת בכלא בעיניי (וכאמור, בעיני המחוקקים בכל העולם. מבין הדברים הבודדים שיש עליהם קונצנזוס מוסרי). ההשוואה לגניבת מצית - לא מצליח להבין באיזה עולם הדברים דומים.

תודה חביבי, הכבוד הוא הדדי, למרות שאתה אוהד ברסה :wink:
וברצינות, אני מודה שאיתי אפשר להתדיין על כל דבר ואני מוכן לשנות דעה, ושיניתי דעות, אם מישהו ייתן לי טיעונים משכנעים.
אני מודה פה שבקשר לפדופילים יש דעה מוצקה ומאוד מאוד קיצונית. פשוט לדעתי אין מחילה למי שנוגע בילד, מפיץ פורנו ילדים או צורך את הדברים האלה.
אז אני מסכים איתך שאין טעם לדבר איתי על העניין הזה.

אני מאוד קיצוני כלפי פדופילים. או, שאני חושב על זה, אני לא קיצוני איתם, אני פשוט נותן להם את מה שמגיע להם.

חביבי גב, זה איש קש. לא דיברתי על אלימות. דיברתי על פידוס.
אבל אני לא כמו השופט הישראלי הממוצע, שמשחרר אנס אחרי יומיים עבודת שירות… אני מאוד מאמין בעין תחת עין, ושן תחת שן.
ההצעות שלי:
רוצח בכוונת תחילה? (ראיתי המון סרטוני רצח מהמגזר המהולל שלי, אז אני קצת לא אובייקטיבי): כלא בבידוד לכל החיים עם תנאים חרא בחדר של מטר מרובע בלי לראות אור שמש, ולשדר את זה לכל העולם כדי שאנשים יראו איך הוא משתגע לאט לאט ולהרתיע אחרים.

מחבל? כלא לכל החיים, עבודת פרך 18 שעות ביום ולאכול רק חזיר, בלילה לישון על אבנים, עד המפגש עם הבתולות.

אנס? (אונס אמיתי, לא אונס לפי הפימינסטיות), אתה רק יכול לתאר לעצמך.

אלים שפגע במישהו קשה? 15 שנה בכל, מינימום.

פידופיל שפגע בילד? הוצאה להורג. כי זה מה שעושים למי שרצח נשמה של ילד.

כל עוד אין ענישה אמתית, זה לא זה.

נחזור לנושא. מה דעתך על ההודעה שלי בנושא השיקום, לא ענית עליה.

ואגב, אוף טופיק קטן, מקרי פדופיליה רבים הם אפילו פחות מ ״אונס לפי פמיניסטיות״ שאתה מדבר עליו. שזה ממש לא הופך את זה לבסדר, רק מעניינת אותי צורת המחשבה שלך.

השאלה היא מה דעתך על פדופיל שלא נוגע בילד ולא מפיץ/צורך פורנו ילדים?

לגמרי בעד התוכנית עליה כתב שביט. בזהירות כמובן.
אם אפשר שאנשי מקצוע יעזרו להם, וכל הילדים יהיו בטוחים, אז אחלה.

ואם צריכת הפורנו עוזרת לו לא לגעת בילדים בפועל?

יש לי שאלות בקשר “לאין ספק יש ספק”.

א. הם הגיעו למסיבה שהם ידעו שכל משתתפים בה הם בגירים?

ב. הם זייפו תעודת זהות? אני שואל באמת.

ג. מי התלונן לכתב טלויזיה? הם או צד שלישי בניגוד לדעתם.

מסיבה פרטית. לא מועדון או מקום שבודקים בו ת.ז.

לפי מה שאני מבין כן. לא באותו מקרה, אבל לא ברור לי איך במדינה שלנו לא עושים עם זה כלום. זה ביזיון.

להבנתי גורמים בבית הספר. לפחות למישהו אכפת פה…

אז מה אתה מצפה מהשחקנים? זה ברור שהם ידעו טוב מאוד להסתיר את הזהות שלהם. רק בשביל להיות ברור גיל ההסכמה אם אני לא טועה זה 16 הם בנות 14 אם אני זוכר נכון. אתה באמת מצפה ששתי דבילים חרמנים ושיכורים ידעו להבחין? אחת מהם אפילו התרברבה בזה באינסגראם.

הם לא מודלים לחיקוי כמו שרוב הכדורגלנים בעולם הם לא מודלים לחיקוי. אבל אני מאוד שמח שאצילי גמר את מכבי ת"א מקווה שהוא יקח להם עוד 10 אליפיות על בית דין שדה שהם עשו לו. ואני לא אוהד של מכבי חיפה או שלו.

לכלא

ואו על מה?

הם לא עברו שום עבירה פלילית. גם מבחינה מוסרית זה שטוח אפור.

העבירה היא בעילת קטינה בהסכמה.

אתה טוען שהם לא ידעו שהם עוברים על החוק. אני טוען שאי ידיעה לא פותרת מעונש. שיבדקו אלף פעם שהם לא עוברים על החוק.

כדי להרשיע פה, אתה צריך להוכיח שהם ידעו שהם לא קטינות.

יש סיבה שהמשטרה לא המליצה. כי כנראה הם הבינו מול מי הם מתעסקים.

דרך אגב זה יפה שאתה טוען. אבל יש חוק. ולדעתי הם סיפקו למשטרה מספיק הוכחות ששתי הבנות שיקרו להם והטעו אותם.

מה הדבר הבא שידרשו מגברים שיוצאים למסיבה לפני שמבלים עם אישה שישכרו משרד של בלשים לבלות את הגיל האמיתי שלהם?