פוליטיקה וזה :: ישראל במלחמה

מוש נשמה הם ידעו בדיוק בנות כמה הן. עזוב שטויות. כשאני הולך היום לבר או למסיבה מספיק לי מבט אחד מסביב לראות איזה טווח גילאים נמצא בבר. נראלך ששחקני כדורגל לא יודעים איזה גילאים נכנסים למסיבות שהם הולכים אליהם? נראלך שלא סידרו להם את הבנות האלה מראש? תתעורר.

הקטע הוא שזה לא חדש. כולם שכבו עם קטינות בעבר-זה לא התחיל מאייל גולן ואבא שלו, ולא עם אצילי ומיכה.

אני יודע שהיתה חקירת משטרה שאפילו לא הגיע לרמה של פרקליטות והיות האוירה הציבורית היא הרבה יותר נגד הכדורגלנים. אני מניח שלמשטרה לא היה מניע סתם לסגור את החקירה.

אני לא מגן עליהם מבחינה מוסרית. כי אני לא מצפה מכדורגלנים ליותר מידי. אבל יש הבדל בין משהו שהוא לא ברמה אתית נאותה לבין משהו בתחום הפלילי.

ודרך אגב זה לא שאצילי ומיכה הגיעו למסיבה של קטינות ואז הטיעון שלך היה נכון. הם הגיעו למסיבה שברור שחוץ משתי הנערות כולם היו בגירים שם. הם גם לא רצו להתלונן. אם זה היה תלוי בהם זה היה ממשיך.

מי שמצפה ששחקני כדורגל ובמיוחד בישראל יהיו איזה מודל לחיקוי כנראה לא עוקב יותר מידי אחרי מה שהולך פה…

דרך אגב אם מישהו באמת היה אכפת מהם , הם היו פונים לרשויות הרווחה או למשטרה. לא לכתב של ערוץ 10…

זה בדיוק מה שעשו. לא זוכר איך זה דלף לכתב ההוא.

המשטרה בארץ סוגרת תיקים על ימים ועל שמאל. יש לנו משטרה פח זבל, וזו אחת הסיבות שאין פה חוק ושמפחיד לחיות פה. זה לא רק בתי המשפט הרופסים שנותנים עונשים ככ מגוכחים עד שהפשע הפך למשתלם.

יכול להיות שבחורה גם משקרת לך כשהיא אומרת שהיא רוצה אותך. האם זה הופך את זה לאונס?

באמת בשיא הכנות. כשאתה עם בחורה, אתה בודק תעודת זהות? או שמספיקה לך המילה שלה בעניין?

עכשיו, נניח שאתה בודק תעודת זהות (לא מאמין), כמה פעמים יוצא לך ללכת עם תעודת הזהות למשטרה לוודא שהיא לא מזויפת?

אז למה זה מה שאתה מצפה מהם לעזאזל? כי הם מפורסמים?

להגיד שאתה לא קונה שהם לא ידעו בנות כמה הן זה דבר אחד ולגיטימי לגמרי.
להגיד שזה לא בסדר להאמין לבחורה שאומרת שהיא בת 18 (או לא יודע כמה היא אמרה שהיא) זה כבר רוע.

מה זה כשיש ספק אין ספק? אני לא יודע מה איתך, אבל אני עדיין בגיל בו כל בחורה יכולה להיות איפושהו בין 14 לאיזה 40 מבחינת המראה. אז כמובן שאלה סיטואציות נדירות, ואני לא איזה סלב שבחורה תשקר כדי להיות איתו, אבל עדיין אני לא מתכוון לבדוק תעודות זהות, ואם בחורה תשקר אז היא העבריינית פה ומקומה בכלא בדיוק על העבירה בגינה העמידה אותי.

אז לא, לא כואב לי עליהן. גם בנות 15 עושות טעויות ולא תפקיד אצילי ומיכה לשלם על הטעויות שלהן. ועדיין הם שילמו עליהן.
לא הגיע להם המשפט שדה שנעשה פה, הדבר היחידי שהגיע זה שאשתו של אצילי תדע שבגד, אבל המרחק בין בגידה לעבירה פלילית הוא עצום.

נכון, בנות 15 עושות טעויות, אבל לא בני 26. כשאתה נכנס על מישהי למיטה, תרצה או לא, יש לך גם אחריות עליה. זה נקרא להיות גבר.

אני מצטער, אבל נורא קל לזהות אם מישהי בת 15 או 18. מעבר למראה (זה די ברור) אפשר לראות בקלות לפי האופי. לא סגור על זה שהם ידעו, אבל לכל הפחות לא היה אכפת להם.

מצטרף לשביט. ילדים עושים טעויות, זו אחריות של מבוגרים לא לעשות אותן. בטח שלא כשהן מול קטינים או כאלה שעלולים להיות קטינים.

בפן הערכי, אני לא רואה סיבה למה מישהו בן 26 צריך בכלל לחשוב על לשכב עם ילדה בת 16, 17 או 18. מזעזע.

אז בהנחה שהם ידעו - הם פדופילים?

מסכים, אבל זה לא עבירה פלילית. זה צריך להשאר במישור הציבורי.

יש לי אחריות.בגלל זה אני שואל.

שוב הולך לדוגמה המאוד מדויקת במקרה הזו. אם היא לא באמת רוצה לשכב אבל כל שפת הגוף והימילים מראות שכן. האם זה אונס?
אז כמובן שלא כי איך אתה לכזאזל אמור לדעת.

אבל כמה קל לרוק פה סיסמאות חסרות תוכן על אחראיות וכשיש ספק אין ספק.

חרטא. נורא קל לזהות לרוב זו המילה הנכונה.
גם ילדות בנות 18 הן ילדות, אבל זה כבר חוקי. לי אישית הפרש כזה כבר יפריע אבל זה כבר עניין אחר.

חסר מבוגרות ילדותיות? חסר מבוגרות בלי שכל? אני באמת מנסה להבין לפי מה אתה אומר שזה כזה קל.
האם מגיל 18 כל הנשים גאונות ונראות שונה? אספר לך סוד, בחורה בת 17 ו364 ימים ובחורה בת 18 נראות אותו דבר ומתנהגות אותו דבר.

אפשר לעשות שעשועון כזה של ״קטינה או פנינה״ או איך שלא תרצה לקרוא לזה. בטוח תגלה שם שזה לא כזה קל.

כי הן אמרו שהן 26 והן נראו 26. מה לעזאזל אדם צריך לעשות? בוא תתאר לי את שלבי ההיכרות שלך עם בחורה?
אתה שואל מה היא עושה בחיים, נניח סטודנטית (אני 26 וסטודנט). נניח היא טוענת שהיא 24.
עכשיו סטודנטית בת 24 (כשאני 26) זה בסדר גמור.
אבל אולי היא שיקרה?
יש סטודנטים בני 17 הרי, זה מאוד גזעני לטעון שרק גברים יכולים, או שרק מוזרים או לא יודע מה.

זה מאוד תלוי לפי איזה הגדרה.

לפי הכוונה שלך, כן, חד משמעית וגם עברו על החוק.

לפי ההגדרה, פדופיל הוא אחד שנמשך לקטינים, פה זה לא ברור כל כך אם הם נמשכו לעובדה שהן קטינות או שנמשכו לעובדה שהן נראות בוגרות לכן קשה לדעת האם הם פדופילים, אבל ככה או ככה הם אשמים במצב כזה, בין אם זה בגין בעילת קטינות או לא יודע מה.

לפי מה שהתחיל את הדיון, פדופיליה זו סטיה שאינה קשורה למימוש. אדם יכול להיות פדופיל בלי לשכב עם ילדים כמו שאדם יכול להמשך לנשים בלי לשכב עם נשים (רובנו עד גיל מסוים למשל).
אבל שוב, בין אם פדופילים ובין אם לא, לשכב עם קטינה בידיעה זוהי עבירה פלילית.
אני טוען שהם לאו דווקא פדופילים, כי זה לא בטוח הסיבה בגינה הם נמשכו ואז זוהי אינה פדופיליה אלא המימוש שלה.

אתה כל הזמן יורד על המגזר שלך אבל בסוף זה נראה שאתה מתגעגע לחיים בכפר.

בוא נמשיך בגישה שלך למה לא?

מישהו גנב? נכרות ל יד
שכבת עם גבר? (בתור גבר) יאללה הצלפות בכיכר העיר

בגדת בבעלך? לנדות ושתגיד תודה שלא רצחו אותה.

אם כבר אתה שם לפחות תהיה יציב וקוהרנטי

רצח בכוונה תחילה = לשבת בכלא ולהשתגע
אונס קטין = רצח

אז מה שווה רצח קטין? לשבת בכלא? להרצח?
האם כל עבירה שנעשית על קטין שווה רצח
או שכל אונס שווה רצח?

אני מסכים איתו שעונש לא יכול להיות פרופורציונלי. אם העונש שקול לעבירה, העבירה עלולה להשתלם.

במקרים של עבירה פלילית - עונש צריך להיות מופרע, שאנשים יפחדו יום וליל לעבור על החוק.

צריך לבטל את עונשי המקסימום, ולקבוע עונשי מינימום. 90 שנה בכלא לרוצח ו50 שנה לאנס נשמע לי כמו אחלה דרך לא רק להרחיק את האנשים האלו מהחברה, אלא למנוע את המקרה הבא.

אכן, בגלל זה אני חי באיטליה ומסרב לחזור.

אבל כן, מעריך הרמיזה שאתה יכול לברוח מערבוש לנד אבל ערבוש לנד לא יכולה לברוח ממך :joy:.

האמת לא באתי לכתוב פה מגילה שלמה על כל סוג של עבירה, אלא רק על העבירות הקשות שבבירור לא מטופלות מספיק טוב במערב היום.

האמת לא השתמשתי בשריעה כדי לקבוע עונשים כי אז לא הייתי נותן חזיר למחבל.

ענישה על בגידה זה לא עניין של המדינה, אלא של בני הזוג, ענישה על גניבה… זה שהמדינה תטפל בו.

הפשעים עליהם דיברתי הם הפשעים מהם אכפת לי, פשעים שפוגעים באחרים חפים מפשע. העונש צריך להיות מרתיע.
אם לא, אין טעם להעניש. אני לא רוצה עונש כדי לנקום בפושע, אני רוצה שהוא יישמש כדוגמה לאחרים.

עבדתי המון זמן בכלא פה, כלא שיש בו רוצים מפחידים, אנסים, מפיונרים וגם פידוס. והזדעזעתי מאיכות החיים בכלא. הם חיים בבתי מלון, ולכמה מהם משתלם לעשות פשע ולבוא לפה, גם לכל החיים. מבין? זו לא ענישה.

אתה לא עוקב מספיק אחרי המגזר המהולל שלי. יש שמה רצח וטרור בכמות בלתי נתפשת שאף פעם לא מגיע למיינסטרים. אם אתה לא קורא אתרים בערבית, לא יהיה לך מושג.

אני בעד רצח רק של פדוס. זהו. רצחת נשמת ילד? גם אתה תמות, וזה ישודר לכולם כדי להפחיד את הפידו הבא. כנראה ששהייה בבתי מלון לא מפחידה מספיק.

למה שרוצחים, ואני מדבר במיוחד על מתנקשים מקצועיים של ארגוני הפשע ודומיהם, יהיו בכלא נוח? למה להיות “אנושי” עם מי שלקח חיים והרס משפחות? כלא נוראי, מטר על מטר, עם פיסת לחם ביום, בלי שמש, בלי אפשרות לזוז ובידוד. שלא יראה אור שמש. איך זה יותר אכזרי ממה שהוא עשה?? רק כמה כאלה, ותראה בשידור אינטרנט איך הם משתגעים, ואף אחד לא יעז לרצוח. מבטיח לך.

הלאה, מחבלים… אחי, בבתי הכלא בישראל הם מקבלים תואר. מבין? ובגללם כל פעם שאני טס לישראל אני עובר בדיקה בלתי נגמרת ופולשנית. למה הם רוצחים? כדי ללכת לאללה ולבתולות. מה הכי מזעזע איתם והורס את הפגישה עם אללה? אכילת חזיר. אז בואו ניקח מהם את המוטיבציה. קל.

אונס… אם יש מקרה של אונס ברור, והרס חיי אישה… אז אפשר בקלות לזרוק את האנס לצינוק בבידוד עד שימות.

רצח הוא רצח. קטין או לא. אז כלא במטר מרובע בלי לראות שמש.

רק אונס. במקרה של רצח הכל נגמר כבר. במקרה של אונס אתה משאיר ילד לסבול כל חייו. למה שמי שעשה דבר כזה נוראי לילד חף מפשע ימשיך עם חייו אחרי כמה שנים בבית מלון??

אתה מבין שלפי הלוגיקה הזאת למי שאנס ילד עדיף גם לרצוח אותו ולסגור סיפור?

לא חשבתי על זה לעומק כמובן כי פשוט נתתי דוגמאות. המטרה שלי היא לא להעניש לשם להעניש אלא פשוט להרתיע. אפשר לתקן את זה עם מאסר עולם לשניהם בחדר של מטר מרובע, בלי שמש או אוויר נקי או מיטה, בלי אפילו בית שימוש, כדי שישנו על החרא שלהם, עד המוות.

מבטיח לך, הפשע ייכחד מהעולם.

“אני פדופיל” דוקו של יס. ככה קוראים למה שראיתי לדעתי. מי שבאמת מתעניין על הצד השני, ואיך הוא רואה את הדברים וגישות אחרות לטפל בבעיה מלבד להרוג את כולם, שיראה. מעניין.

נו, יחתום על עסקת טיעון?

מצויין, כל שעלינו לעשות כדי לצפות בסרט הוא לחפש בגוגל ‘אני פדופיל’.
:sweat_smile:

לא, זה מזכיר לי את ההסכם הגרוע שהוא רצה לחתום מול האו"ם בנושא של המסתננים. גם אז נכנע לדיפ סטיט ואז בעקבות הלחץ של ה"בייס" שלו ולמזלנו חזר בו. אותו דבר גם עכשיו. הוא רוצה להכנע אבל הבייס שלו יפחיד אותו.

אני מקווה שהוא תיכנן את זה והוא רוצה לחשוף את הפרקליטות במערומיה שהיא מוכנה לוותר על השוחד… אבל אין לי ציפיות מביבי. לא היה לי ולא יהיה לי.

נו באמת. והוא מוכן להודות שעבר על החוק ולקבל עונש מאסר שיומר בעבודות שירות.