דיון ההעברות והפנטזיות ע"ש אחיה דסקל ז"ל :: יגיע בלם?

כן מחשיבים, אבל בדיוק משם מגיעים רוב ה 6% של המסירות הלא מדוייקות.

דייויס שחקן שיותר ורסטילי והוא לא מוגבל לקו. הוא אוהב להיכנס להאלף ספייס ולעשות עבודת קישור פרופר. הוא רחוק מהמגנים האלה שרק שורפים את הקו.

כאן אפשר לראות את מפת החום שלו. למעשה הוא נכנס פנימה יותר מאשר רץ לקרן כדי להגביה.

מנדי שחקן שמוסר דווקא בסדר גמור. הבעיה איתו בשלב שבו הוא מקבל את הכדור ולא מצליח לעצור אותו, או כשהוא מאבד את הכדור בלי קשר למסירה.

חוץ מזה הוא לא מוסר לכיוון הנכון אף פעם שזו בעיה אחרת.

אני חושב על זה עכשיו שוב, כנראה שזה עדיין לא שקע, או שהצלקות שקיבלנו ממנו בעבר מורידים מההתרגשות, אבל אתם מבינים שעונה הבאה ישחקו אצלנו 2 מ 3 השחקנים הכי טובים בעולם ?
לסגל האדיר שכבר יש לנו מצטרפים אמבפה וכנראה גם דיוויס, נוכל להעמיד את ההרכב הכי טוב בעולם ובפער לא קטן גם מהסיטי.
אם השכנים בליגה לא ימצאו בטעות עוד גמד שהסיכויים לזה אפסיים אז כנראה שאנחנו בדרך של עשור עם 8 אליפויות די קלות, ובאירופה נהפוך למועמדת מספר אחת כל עונה.

אנחנו נקבל קבוצה היסטורית עונה הבאה, פאקינג ג’וד עם פאקינג אמבפה, וגם האח השלישי הפחות מוצלח ויני.

שמעתי שקרלו מנסה אותו עכשיו באימונים בתפקיד המגן הימני, אחרי שהוכיח את עצמו כקשר על, עכשיו קרלו נזכר.

תיקנתי לך

אמבפה נמצא בפגישה עם מקרון,אל חאליפי והאמיר הקטארי,פבריציו מבטיח שאין יותר ניסיונות לשכנע אותו להישאר ושזה לא הנושא של הפגישה (אז מה הנושא? המו״מ על החטופים?).
בכל מקרה,אם זה היה סרט פשע הייתי חושש לחייו,מריח כמו כיפה אדומה.

למה ביידן ופוטין לא הגיעו?

הם לא מספיק חשובים

זה איזשהו מפגש מסורתי לפי מה שהבנתי ומוזמנים אליו שחקנים נוספים.

לפי הדיווחים התנאים בין דייויס לריאל סגורים, ורק המומ מול באיירן, שיקרה בקיץ, עוצר את העסקה בשלב הזה. בריאל יציעו 35, באיירן רוצה 50, ריאל כבר משדרת שאין לה שום בעיה לחכות ל25 ולקבל את השחקן בחינם, באיירן לא רוצה לאבד את השחקן בחינם.

דיווחים בספרד (מריו קורטחנה ורודרה) שאמא של אמבפה מחפשת לו בית במדריד בימים האחרונים, אם זה מעניין מישהו.

המטרה הבאה, לני ז’ורו. זו תהיה העברה לא פשוטה ולדעתי היא לא תקרה. בעיקר בגלל מנדש אבל גם התחרות עליו תהיה מאוד קשה וכנראה יציעו לו סכומים שיהיה קשה לו לסרב. אני מקווה שכמו דייויס, אמבפה ובלינגהאם שמוכנים לשכר יותר נמוך, גם הוא יבחר ביוקרה ולא בכסף.

לדעתי זה הולך להיות קיץ יותר גדול מקיץ 2009, כמובן ובמידה דברים לא יתפקששו או יתפוצצו לנו בפנים (אני עדיין חושד באמבפה). בקיץ 2009 לקחנו הלוואות לממן את כל העסק, בנינו קבוצה מאפס, ובואו לא נשכח שאיבדנו את רובן וסניידר כדי לא להתפרק כלכלית, רכשנו גם את ארבלואה ואלביול הפחות איכותיים, וקאקה שהגיע פצוע ממילאן. פה אנחנו מביאים רכש איכותי, בול בפוני, מבלי לאבד שחקנים ולשבור את הבנק. אפילו המענק לאמבפה יתפרס על פני כמה שנים.

אמבפה ודייויס זה יותר מרונאלדו, קאקה, אלונסו ובנזמה ? :flushed::flushed::flushed::flushed::flushed::flushed::flushed::flushed:

נראה כאילו קראת את השורה הראשונה בלבד מאותה פסקה. לאחר המשפט הזה יש פסקה שלימה שבה אני מסביר למה אני חושב את זה. בקצרה, בעיקר בגלל כל מה שמסביב. קיץ 2009 היה הרבה יותר יקר ולקחנו הלוואות כדי לממן אותו, איבדנו שחקנים איכותיים לצד אלה שרכשנו והרכש לא היה מדויק.

בתקווה שבאמת נצליח לשים את היד על אמבפה דייויס וז’ורו, מבלי לאבד שחקנים או לשבור את הבנק, זה יהיה קיץ יותר מוצלח בסך הכל מ2009 בגלל הסיבות האלה, ולא בגלל שאמבפה דייויס וז’ורו גדולים מכריסטיאנו קאקה אלונסו ובנזמה. את זה תהיה בטוח שאני לא חושב.

זה בדיוק העניין שב-2009 בנינו חצי קבוצה או יותר וצירפנו כל כך הרבה שחקנים, הייתה הרבה יותר עבודה, כאן “הבסיס” הוא טוב ככה בהגדרה קצרה. להביא את קיליאן אמבפה וקשה לי להגיד בחינם לנוכח מענק החתימה השמן שלו, כשהוא על הראדר כל כך הרבה זמן וחשבנו שזה יקרה קודם, וגם את אלפונסו דיוויס עם כל הכבוד כי הוא לא רוברטו קרלוס בשיאו עדיין - זה הרבה פחות מפרויקט הגלאקטיקוס 2.0 לדעתי. תיזכר בתחושה שהתעדכנת על זה שכריסטיאנו רונאלדו סגור וזה רשמי, ממש ביוני. אני יצאתי ממתכונת בכימיה וקיבלתי SMS. לא דומה. אלבארו ארבלואה אגב היה אחלה שחקן סגל והגיע בגרוש וחצי - ארבעה מיליון יורו.

ב-2009 קנינו חצי הרכב, בקיץ הקרוב במקרה האופטימי נקנה 2 שחקנים להרכב. זה בכלל לא בכיוון.

מעבר לזה שלדעתי הרכישה של דיוויס הרבה פחות דרמטית ממה שנדמה. מנדי ישחק לא מעט, ובצדק. בוק התקפי או לא, מדובר בסלע הגנתי ושחקן חשוב מאוד, לא הייתי מוותר עליו בכלל. דיוויס אני מניח, ומקווה, שיגיע במקום פראן גארסיה המיותר והלא לרמה. הוא כמובן יהיה שחקן הרכב, אבל אני הייתי ממשיך לצידו להשתמש לא מעט במנדי.

שוב פעם אתם מתעלמים מכל הקונטקסט. אתם לא מכניסים למשוואה שיקולי עלות ושחקנים שנאלצנו למכור כדי לממן את העסקאות האלה. אנחנו לא באותו מצב של 2009 ולא צריכים לקנות 5-6 שחקנים. מי שירכשו יבואו בדיוק לעמדות שצריכות חיזוק ובעלות יחסית סבירה מאוד. ברור לי שרונאלדו ובנזמה לבדם מספיקים כדי לנצח כל טיעון על קיץ מוצלח כזה או אחר.

אגב לגבי פרלאן מנדי, ינסו למכור אותו הקיץ, ובמידה והוא לא יעזוב אז שנה הבאה נגמר לו החוזה. אין שום כוונה להאריך לו את החוזה.

המהלכים המתוכננים לקיץ מתבהרים מיום ליום, וכעת המשך הפרויקט, לפחות לקיץ הקרוב, נראה מעט יותר ברור.

בקיץ הקרוב אנדריק בוודאות יגיע, אמבפה ודייויס כמעט סגורים, והמטרה האחרונה בגזרת הרכש הכבד היא לני ז’ורו. בנוסף אליהם גם רפא מארין אמור לחזור מההשאלה באלאבס במידה ונאצ’ו יעזוב, וכן התכנון הוא לרכוש את מיגל גוטיירז ולהשאירו במידה ומנדי יעזוב.

יש גם קצת חדש לאחרונה

• ארדה גולר ככל הנראה יצא להשאלה. המועדון רוצה לחזור על אותו מסלול שעשה עם ברהים ולשלוח אותו למילאן.

• מודריץ’ שוקל לעזוב בתום העונה, הוא לא מרוצה ממעמדו החדש.

• המועדון מעדיף למכור את מנדי, אבל אנצ’לוטי מעדיף שישאר בסגל. מנדי נכנס לשנה האחרונה לחוזה ובמועדון לא מתכוונים להציע לו חוזה חדש.

• קיימת סבירות שפראן גרסיה ימכר.

• יאן קווטו שהיה על הכוונת של המועדון ירד מהשולחן לאחר ההופעה שלו מולנו.

בנוסף מתחילים לדבר על הקייצים הבאים לאט לאט. השמות הבולטים שעלו בינתיים הם אשרף חכימי (קורטחנה, רלבו, סנטי אאונה) ופלוריאן וירץ (פבריציו רומנו, פלטנברג).

הבוקר יש גל של דיווחים על כל שריאל מדריד סגורה על לני יורו הבלם בן ה 18 של ליל וכבר עשתה צעדים בעניין,השחקן מעדיף את ריאל על פסז׳ שגם כן מאוד מעוניינת בו בנוסף לעוד מועדונים גדולים באירופה.