דיון ההעברות והפנטזיות ע"ש אחיה דסקל ז"ל :: יגיע בלם?

אם הקטארים היו משלמים עליו עוד 10 מיליון, הג’נטלמניות כלפי חוסלו לא הייתה נפגעת.
מוזר כל העניין הזה.

נניח והוא יחתום על חוזה בריאל אחרי שנרכש מאספניול, כמה יהיה גובה השכר שלו ואיך זה ישפיע?

אני חושב הרווח פה קשור לתדמית. זה משהו שעובדים עליו קשה מאוד במועדון. הרעיון הוא שחשוב למועדון לצייר תמונה שמי שנמצא בריאל מדריד רוצה להישאר בריאל מדריד ומוכן לעשות ויתורים בשביל כך. מי שלא רוצה אז משחררים אותו תמורת סכום פייר. הג’נטלמניות הזאת חוזרת במגוון צורות, כמו למשל האקסטרה שריאל מדריד שילמה על גולר מעבר לסעיף השחרור שלו.

מנגד, כשבמועדון חושבים שאין הצדקה למחיר מסוים למשל אז גם יודעים להיות מסריחים. כמו שאנחנו רואים עכשיו עם לני יורו. אנחנו קבוצה שסיוט להתמודד איתה אם אנחנו מעוניינים בשחקן.

בקיצור, לא אכפת לנו לאבד שחקנים, לשלם יותר כסף, הכל בשביל התדמית. יש לנו את כל הריספקט לשחקנים שלנו, ולשחקנים שלנו יש את כל הריספקט למועדון. אני חושב שהתדמית הזאת היא היתרון שלנו במומ מול הגדולות של היבשת.

יש משהו במה שאתה אומר ועל אף שהוא היה כאן רק עונה אחת פרט לפירורים בתחילת הקריירה - טוב לי עם הג’נטלמניות הזו. אגב לגבי קאסמירו - מנצ’סטר יונייטד הייתה כל כך נואשת ובזמנו הוא באמת עדיין היה בטופ והמצב הכלכלי שלהם נהדר - הרגשתי שאנחנו בקלות יכולנו להרוויח עליו יותר כסף ולפחות להחזיר את מלוא הסכום ששולם על אורליאן טשואמני. הרי כשאתה קונה פוטנציאל יש גם סיכון, אפילו אם קטנטן.

חנן אני תקוע בין זה ש"אנחנו ריאל מדריד" ומי שרוצה ללכת והוא לא טוטאלי כאן באלף אחוז ולא משנה הסיבה - יאללה ביי, לבין זה שהייתי רוצה לעתים שיערימו קשיים ולא ישחררו כל אחד, אבל כמובן שלא צריך להחזיק שחקנים בכלא כמו קיליאן אמבפה.

יכול להיות שההסכם הקליל הזה עבור הקטארים יתן לחוסלו אפשרות להרוויח מענק חתימה יפה, לעומת אולי מו’'מ מול אספניול שהייתה רוצה יותר כסף.
אחרי העונה הזו מגיע לו.

זה עובד טוב בינתיים. אחלה יחסי ציבור. אם אנחנו כאן מדברים על זה, אז גם שחקנים וסוכנים קולטים את זה ויודעים לאיפה נכון להגיע. שווה לנו יותר מעוד כמה מיליונים שהיינו עושים על חוסלו.

סביר להניח שזה נעשה על מנת לעזור לחוסלו להשיג חוזה יותר גבוה. אילו היו מחפשים להרוויח כנראה שחוסלו היה מקבל חוזה יותר נמוך או שבכלל היו מוותרים עליו - זה לא שהוא איזה כוכב גדול שעומד בדרישות של פרסום הליגה.

אני לא רואה פסול יותר מדי בהתנהלות הזו במקרה הזה.

כנראה שזה הצעד הג’נטלמני של ריאל לחוסלו, כדי להקל על המעבר, כי מסתבר שאחרת, אספניול הייתה מערימה קשיים על המעבר הזה.
ברגע שחוסלו כבר הבין שהתפקיד שלו בעונה הבאה בהכרח יצטמצם עם ההגעה של אמבפה ואנדריק (למרות ש: יהיו פציעות, העונה תהיה ארוכה ומפרכת יותר באופן משמעותי, ושאין עוד חלוץ 9 קלאסי כמוהו), וחזרה לאספניול מן הסתם לא באה בחשבון, ריאל רק משמשת כמתווכת של המעבר, ומאפשרת לשחקן להשיג חוזה כלכלי משופר יותר בערוב הקריירה, וזו דרך יפה להודות לשחקן שמעטים אם בכלל האמינו שאפשרי שיתרום גולים בכמות רודריגואית בהרבה פחות זמן מגרש.
הרהור- אם עונה כזו הייתה “פוגשת” שחקן כמו חוסלו (שקודם כל הוא אוהד ומדרידיסטה) מוקדם יותר בקריירה, היו נותנים לו ללכת בלי במינימום לתת פייט עם הצעת חוזה משודרג?

נו טוב, לפחות יצא מזה מם:
image

בינתיים זה מגיע מאיטליה בלבד. לא ידוע לי עד כמה המקור אמין.

אחרי נאצ’ו חוסלו וקרוס, ייתכן שהשחקן הבא שיעזוב את המועדון הוא דני סבאיוס. הבחור רוצה לשחק יותר ומבין שאצלנו הסיכויים נמוכים יותר. במועדון לא ימכרו אותו בגרושים, וכן האופציות שלו לא רבות בהתחשב בדרישות השכר שלו, כך שהעזיבה שלו עדיין לא בטוחה.

בנוסף אליו, גם ניקו פס בספקות לגבי המשך דרכו במועדון, וכמו שאנחנו יודעים כבר מזמן גם לונין עדיין לא החליט אם הוא נשאר או עוזב.

לגבי קלפיורי, מהר מאוד יצאו “הכחשות” של חפד, פבריציו ואחרים בהתעניינות שלנו בשחקן. הפוקוס שלנו הוא על לני יורו ועליו בלבד בגזרת הבלם. חוץ ממנו המועדון פועל גם בגזרת מסטנטאונו. אלפונסו דייויס כרגע בהולד עד אחרי הקופה אמריקה.

לעומת זאת, חסוס ואייחו מאיים לחזור ואעלק להילחם על המקום שלו בסגל.

לא נראה ככה בשלב הזה.
https://x.com/MadridXtra/status/1807684310511517935?s=19

יש לו חוזה לעוד שנה. אף מועדון שפוי לא ישים כסף כדי לקנות אותו. ריאל תתיר את החוזה שלו בסוף חודש אוגוסט, הוא יקבל את יתרת החוזה שלו, ויהיה פתוח לחתום בכל קבוצה תמורת שכר שהולם את האין יכולות שנשארו לו ברגליים. לדעתי יחתום בסראגוסה בה גדל.

ברור שריאל לא רוצה אותו, והוא רק רוצה את הכסף.
ההודעה שלי הייתה סרקסטית. כתבתי “מאיים לחזור” ו “אעלק להילחם”.

זוכרים שפעם התרד הזה היה פעיל 24/7 בקיץ? פבריציו רומנו ושות’ דיי הרגו את התרד הזה. עכשיו כבר אין פנטזיות ואין ספקולציות, אנחנו יודעים מי המטרות של המועדון חודשים ואף שנים מראש (את העניין של המועדון בוירץ לקיץ 2025 כבר ידענו ב2023).

מצד אחד זה מעולה שאנחנו יודעים באמת מה קורה ובאיזה סטטוס נמצאת כל ההעברה, אבל גם מצד שני הקיץ הפך למשעמם.

התקדמות במגעים עם חיל על יורו

כנראה שלני יורו זה רק עניין של זמן. כולם דיווחו אתמול את אותו הדבר רק במילים אחרות, אבל המסר הכללי הוא שליל ירדה מהעץ שטיפסה עליו ועכשיו שני המועדון נמצאים בשיחות ישירות והדיבור הוא על 40 + משתנים.

המטרה האחרונה של הקיץ כנראה היא אלפונסו דייויס. איתו המצב הרבה יותר מסובך מכיוון שכל הצדדים מנסים לשמור על קור רוח. השחקן בעצמו לא משתף פעולה כמו שהיינו רוצים ומודיע שהוא רוצה לשחק בריאל מדריד בלבד, אלא משאיר פתח להישארות בבאיירן. בבאיירן לא מתרגשים מכך שהוא נכנס לשנת חוזה ואומרים שאם לא יקבלו את הסכום שהם רוצים (50-60) הם מוכנים לקחת את הסיכון שהוא יעזוב בעונה הבאה בחינם. בריאל מדריד גם לא מתרגשים והמסר הוא שיש את מנדי שקרלו מאוד אוהב ואנחנו לא לחוצים.

ההרגשה שלי היא שזה בלוף של באיירן והשאלה היא מי ימצמץ ראשון ולמי יותר חשוב להחזיק בשחקן. כל עוד שמנדי פה וקרלו מאמן אותנו אני חושב שאין לנו בעיה לשרוד עוד עונה עם מה שיש - זה הרי מצב הדיפולט שלנו. השאלה כמה ימשיכו להיות סבלניים עם דייויס והמשחקים שלו, והאם ימשיכו להתעניין בו אחרי הקופה במידה והוא לא יהיה החלטי איפה הוא רוצה לשחק. אני לא חושב שבאיירן בעיה, הכוח כרגע בידיים של השחקן והבחירה היא שלו.

אורנשטיין מדווח שלני יורו טס למנצ’סטר כדי לעבור בדיקות רפואיות ביונייטד.

אם זה נכון (והוא מדייק תמיד) אכלנו פה מכה קשה.

התקווה שלי היא שמדובר פה בתרגיל כדי לגרום לנו להכנע. בכל מקרה לא חדשות טובות עבורינו.

האמת היא שאנחנו פותחים עונה עם מצבת בלמים מזעזעת.
רודיגר, חצי מיליטאו, רבע אלאבה ומאה אחוז ואייחו.
שישמור השם.