דיון ההעברות והפנטזיות ע"ש אחיה דסקל ז"ל :: יגיע בלם?

שכחת שדני נתן מחצית כבלם פעם? וטשואמני יצטרך לחלטר איפשהו גם.

מריו אומר שריאל מכבדת את ההחלטה שלו לעבור ליונייטד, כלומר שלא ינסו בכל זאת לשכנע אותו.
הסיפור איתו נגמר.

אחלה דני אהבת ליבי אבל לא צריך לבנות עליו כבלם.
בנוגע לטשואמני, נוכח העובדה שקרוס איננו נזדקק לו הרבה יותר בקישור בעונה הבאה.

חייב להגיד שאני לא מכיר את יורו מלבד סרטונים פה ושם ולא יודע עד כמה גדול הפוטנציאל שלו אבל מצבת הבלמים שלנו לא טובה.
מה לגבי דה ליכט? כמה יעלה לנו?

ברור אחי אני צוחק , פחתנו עונה בלי חלוץ וזכינו בדאבל אז לפתוח עונה בלי בלם קטן עלינו.

מת על הגישה של המועדון בקטע הזה, אנחנו מלוכה וכדי להגיע אתה צריך לרצות כמו שלא רצית דבר אחר מעולם.

מניח שאם היינו כ’'כ רוצים את יורו שהיה מגיע, אם לא הגיע אז כנראה שבמועדון לא מעריכים אותו מספיק כדי לשלם את מה שמבקשים עליו.

טשואמני יכול להיות בלם מצויין, יחד עם רודיגר זה צמד שהוא אחד הטובים בעולם, השאלה אם הוא מעוניין לשחק בהגנה באופן קבוע.

בכל מקרה חייבים בלם.

מריח לי סאגה דומה לאמבפה. יבין תוך עונה-שתיים שהוא הלך לבית קברות מקצועי, יתחיל להדליף ש״חלום שלו תמיד היה לשחק במדריד״ ובעוד 6 שנים יגיע כשחקן חופשי, אם בכלל.

מהלך טיפשי שלו לדעתי, במיוחד לנוכח מצבת הבלמים הבעייתית שלנו. היה יכול להתברג טוב.

לא דואג לגבי יורו, יש מספיק בלמים טובים אחרים שיכולים להגיע, אם זה שחקנים צעירים עם פוטנציאל - אנטוניו סילבה, איגנסיו, ניקו שלוטרבק שיש להם נסיון גם יותר מליורו ואם זה שחקנים יותר מנוסים. בעמדה הזאת יש שוק טוב

בכל מקרה צריך עוד שני בלמים, ואם בונים על טשואמני כבלם אז צריך בלם וקשר

במועדון עובדים על המהלך הזה כבר שנה. מחכים למצוא בדיוק את הבלם הנכון כבר כמה עונות. כבר מצאו אותו, ואיבדנו אותו בשביל 20 מיליון יורו. מאכזב. מתסכל.

לני יורו הולך להיות הבלם הטוב בעולם. יש לו הכל. מיקום, הבנת משחק, אתלטיות ובמיוחד הנעת כדור מאחורה מהטובות בעולם.

חבל שפספסנו אותו אבל אני דווקא אוהב את העובדה שאנחנו לא מתאבדים על כל שחקן שאנחנו רוצים. גם שחקנים יכולים להקריב קצת כדי לבוא לפה. קמאבינגה למשל בחר לבוא לריאל למרות שהיו לו הצעות טובות יותר. יורו העדיף לא להיאבק בליל וזאת זכותו המלאה. מבחינתו יונייטד רצו אותו יותר. לגיטימי. אנחנו פועלים בדרך אחרת, רוצים לראות שגם השחקן רוצה להיות פה ומוכן לעשות הרבה כדי להגיע לפה. השיטה הזאת מסננת לנו שחקנים לפי חוזק האהבה שלהם לריאל, וזה לא דבר רע, אפילו שכולם מקצוענים.

הייתה לי תחושה לא טובה לגבי הגעה שלו ברגע שהוא חתם עם ז’ורז’ה מנדש כסוכן שלו. כנראה שזה היה צפוי מראש.

אני לא חושב שזה הסיפור.

אני חושב שמה שקרה כאן, זה שבניגוד לבעלי קבוצות מסויימות, ויותר מזה - בניגוד לראשי מדינה מסויימים - פלורנטינו פרז מבין מצויין את הסכנה שבכניעה לסחטנות. אם הפעם נהיה מוכנים לחרוג ממחיר השוק ומהקווים האדומים שהצבנו לעצמנו, רק בשביל רווח מיידי - גדול ככל שיהיה - אז בפעם הבאה המחיר רק יעלה, ובטווח הארוך אנחנו רק נפסיד מזה. ע"ע מועדונים כמו צ’לסי, יונייטד ואפילו ברצלונה, שנפלו לכדורי שלג אינסופיים של מחירים הולכים וגבהים עבור תמורות הולכות ופוחתות, והם לא יודעים איך לצאת מזה (ועל ההשוואה במישור האזרחי אני מניח שאני לא צריך להרחיב).

מבאס בטווח הזמן המיידי, אבל בלונג ראן -
In Don Florentino we trust

באמת שזו לא טרגדיה גדולה ככ, ואני גם בטוח שלמועדון יש את הסיבות שלו

גם אם הוא יהיה הבלם הכי טוב בעולם עוד שנתיים בגיל 20 (מה שממש לא בטוח גם כשיהיה בן 25 - פציעות, מנטליות, ציפיות, המשכיות וקפיצת מדרגה), אם יהיו לנו שני בלמים טובים בהרכב אף אחד לא יבכה שהוא לא הגיע, וכמו שרשמתי יש מספיק בלמים טובים שיכולים להגיע

חל"ס אומר שבמקרה של פציעות טשואמני ישחק בלם.

איזה יום נאחס.

עריכה, גם פיקון אומר את אותו דבר

אין לי בעיה עם זה שלני יורו לא מגיע למרות שרפאל ואראן 2 זה אחלה ובאמת שאני קורא המון כתבות טובות על אדר מיליטאו ומאמין בו, הפעם “התלות” בו לטווח הקצר לא גדולה. מה שמפריע לי אלו דיווחים על כך שדויד אלאבה יהיה מחליף ראשון ואז אולי אנשים יעריכו כמה נאצ’ו היה אחלה - ושלא מתכננים בעצם להביא אף בלם. בשנה עברה “חילטרנו” וזה עבד בצורה מושלמת אז האף קצת עולה למעלה. היה אפשר להביא את רפא מרין למשל, ה-12 מיליון יורו שקיבלנו מנאפולי אלה לא חיים ומוות עבורינו

די צפוי,אנחנו מכירים את המועדון,אם אין שחקן שהם נעולים עליו ב 100% הם לא ילכו עליו וכנראה שאין כרגע בלם כזה חוץ מלני יורו,מקווה שלא נשלם על זה יותר מידי העונה.

צפוי מאוד אבל מתסכל.

זה באמת הופך את ההעברה של רפא מארין למוזרה. חבל ששיחררו אותו בלי שהביאו חיזוק להגנה. הרי עצם העניין ביורו מעיד ככל הנראה על ההבנה\רצון שיש במועדון לחזק את ההגנה, אז למה לא לחכות קצת עם העברה של מארין?
מה שכן, לפחות נתן לנו משהו לדבר עליו בדיון הזה סוף סוף

ההעברה של מארין בסדר כשלעצמה, אם לא רואים בו שווה סגל אז שישחררו אותו. ההתנהלות בסוגיית יורו כשלה בדיעבד ונתפסנו עם המכנסיים למטה מהבחינה הזאת.
אני מניח שאם ליורו היה איזושהי יכולת שיווקית אצלינו היו עושים יותר מזה וסוגרים את ההעברה הזאת לפני, אבל הוא צרפתי וכרגע אפילו לא בנבחרת, בספק אם מתישהו כן יהיה כוכב על מעצם היותו בלם ולא כוכב התקפה, על כאלה לא אוהבים להוציא אצלנו הרבה כסף. להציע 25 מיליון יורו כשיש קבוצות שמוכנות להציע גם לשחקן וגם ולמועדון כפול כסף וגם לבקש שיחכה ויתאים את עצמו ללוז שלנו, זה כנראה יותר מדיי.

אני בכל זאת מקווה שנראה מישהו לספסל.

ה"נחמה" היחידה שלי זה שאם הוא העדיף ללכת ליונייטד בגלל שלא היה לו סבלנות והוא העדיף יותר כסף אז כנראה שאין לו את האופי המתאים לשחק בריאל מדריד. אבל על מי אני עובד, אנחנו נדפקנו פה ביג טיים.

אנטוניו סילבה על הכוונת של המועדון כבר הרבה זמן לקיץ 26. נראה מה יקרה עד אז. מקווה שיפול משהו טוב בשוק.

אני לא מכיר את הפרטים לעומק וכמובן שפלורנטינו יודע טוב ממני וממך, אבל אם הויתור עליו אומר שאלאבה בלי רצועות הוא הבלם השלישי וטשואמני הרביעי (מה שאומר- אין עומק גם בקישור), זה פשע אמיתי. כבר השנה עם בלם אחד יותר היו לנו מלא חילטורים בהגנה, זה יכאב במיוחד אם בעונה הבאה כשיש סגל עם פוטנציאל היסטורי אלאבה וסבאיוס יחריבו לנו משחקים.

אם כבר, למועדון יש מדיניות של לשים את השקאלות הנוספות ולסגור את העסקה בנעימים, כמו שהיה מול פנר’ בעסקת גולר או פלמאיירס בעסקת אנדריק. מקווה שזה לא יעלה לנו ביוקר.