דיון ההעברות והפנטזיות ע"ש אחיה דסקל ז"ל :: יגיע בלם?

אני באמת אוהב אותו, הוא מדרידיסטה, אגדה במועדון כמו שאמרתי. יש לו קבלות: לא נשכח את הדסימה, הגביע ה-14, השיפור של ויניסיוס ג’וניור, השילוב הנכון של ג’וד בלינגהאם. וגם העונה הוא ראוי למחמאות על השיפור בכדורגל והתוצאות בין כל הפציעות. ועדיין - אנחנו רק בחודש דצמבר והעונה גם אין את הגביע עולם למועדונים שזה תואר שקר כלשהו. זה קצת מוקדם לי מדי, ופזיז, מה הלחץ? לי לא היה ספק שקרלו היה מחכה לנו עוד ומתעדף אותנו על פני ברזיל. סיכומים עושים בסוף ועוד לא עשינו כלום. וזה מבלי להזכיר עונה רעה אשתקד למעט התעלויות נקודתיות כמו אנפילד והקופה דל ריי. אני עדיין לא סלחתי על הביזיון נגד מנצ’סטר סיטי - לא עצם ההדחה אלא ההשפלה. ואם היו מחכים עד פברואר-מרץ לראות מה קורה איתנו בליגה וכדומה? מה כל הנחמדות הזו? זה מרגיש לי קצת כמו המתנה ארוכה מדי לצ’אבי אלונסו או מאמן מודרני יותר.

אני לא מצליח לשכוח את ההתבזות מול סיטי. לא בגלל התוצאה אלא בעיקר בגלל הדרך. התבטלות מוחלטת מבחינה מקצועית. למען האמת גם לפני שנתיים אפשר היה להבחין בפערי הרמות רק שאז רוח המועדון עשתה את שלה.

כפי שנכתב מעלי - כדאי היה לחכות קצת. יגיעו מפגשים מול הקבוצות הגדולות שיהיו מדד רציני יותר לאיכות הכדורגל שלנו.

אז אחד הסגלים עם הפוטנציאל הכי גבוה שהיה לנו אי פעם הולך להתבזבז עם סבא קרלו, חבל.

אין לי ספק שנביא תוצאות ותארים, אבל אנחנו ליטרלי מרחק חלוץ על+מאמן מודרני מלבנות שושלת היסטורית שתדרוס למשך שנים רבות.

אם אני צריך להמר למה במועדון החליטו את זה, אז אולי במועדון רואים באנצ’לוטי כמאמן הכי נוח לבנות את הקבוצה איתו. הוא גמיש, הצעירים מצליחים להתקדם תחתיו, ובסך הכל הוא מסוגל לזכות בתיארים על הדרך. אולי הדיבורים על ברזיל גרמו למועדון לחתום מהר מדיי, כשלפטר תמיד אפשר.

בעוד שנתיים שלוש כשהקבוצה תהיה בשלה, אני מניח שפתאום וממש במקרה יבוא לזידאן לאמן את הקבוצה, ואז יביא כמה צ’מפיונס ברצף. :wink:

אם אלונסו יחתום בסוף בברצלונה, איפה זה ממוקם במדד אצבע בעין?

#שואל_בשביל_חבר

גבוה מאוד. אבל אלונסו ג’נטלמן מדיי לעשות דבר כזה, וגם לא אידיוט כדי ללכת לקרקס שלכם ולסיים כמו יתר המאמנים ה"גרועים" שהיו לפניו. :grin:

לפטר מאמן זה עסק מאוד יקר.

יש מין אמירה כזאת בפורום השכן, שכדי לקחת צ’מפיונס ברצלונה חייבת להיות הכי טובה באופן ברור, בעוד אנחנו לוקחים צ’מפיונס גם בחצי כוח.

אני לא יודע אם זה בהכרח נכון וגם לא מתכוון להתווכח עם הטענה, אבל מה שבטוח נכון, בהשאלה - זה שכדי לקחת אליפות עם אנצ’לוטי, אנחנו חייבים להיות הקבוצה הכי טובה בספרד באופן ברור.
בעידן שחשוב כל-כך שנבסס שושלת חזקה של אליפויות בספרד, אחרי שני עשורים של כישלון בתחום הזה, וכשללא ספק יש לנו את שלד השחקנים המתאים לשם כך - פשוט מאכזבת ההחלטה הזאת של ההנהלה.

ובנוסף לכל זה, המשמעות המיידית של ההחלטה היא שמי שהולך להוביל את הפרויקט החדש הנוצץ והמודרני, שגולת הכותרת שלו הייתה אמורה להיות קיץ 2024 (ככה לפחות סיפרו לנו) - היא מאמן מיושן ומקובע, שמנסה להעלות באוב מערכים מימי פושקאש ודי-סטפאנו.

איזה חדשות מבאסות תחת. מעבר להודעה הנהדרת מעליי ולהודעה על הפוטנציאל של הסגל אני מרגיש שההנהלה מקבלת החלטות שרירותיות למעשה כבר החל מהזכייה בלה דסימה. כאילו סופסוף זכינו בגביע אחרי המון נאחסים ומאז הכל נעשה במיתון יחסי.

• האם היה צורך לרענן את הסגל מוקדם (סביבות 2016/17) והיה פוטנציאל אדיר להמשיך לרוץ כקבוצה טורפת? כן.
  • האם היו לנו לא מעט הזדמנויות להעפיל על ברצלונה חלשה, בין אם בליגה (זכייה) ובין אם במפגשים הישירים בינינו ? כן.
  • האם יש לנו הזדמנות באמת מיוחדת במינה להפוך את הקבוצה הנוכחית לאחת הטובות בעידן הנוכחי בהינתן סגל כישרוני ברמה פסיכית? כן.
  • האם יש לנו הזדמנות להביא מאמן שיכול להוציא לפועל/לממש את הנקודה הקודמת ו/או בכללי לשחק יותר טוב ומודרני? לא המון, אבל יש, כן.

ומה עשינו? כמעט כ-ל-ו-ם או מאוחר מדי. אנצ׳לוטי הוא בדיוק הפנים וההתגלמות של ההנהלה שלנו בשנים האחרונות. מבאס תחת. אני מאוכזב מהמחשבה שיכולנו להנות ממשהו פסיכי עם הסגל הזה.

אני חושב שקיץ 2016 הוא באמת האחרון שנעשתה בו מחשבה והוא היה מוצלח, בעוד ב-2019 ניסו לעשות דברים אבל אדן הזאר היה בטטה חסרת מוטיבציה וגם פציעות, ולוקה יוביץ’ כנראה נכפה על זינדין זידאן, שחקן של עונה אחת, וכך זה נראה. בקיץ 2016 החזרת אלבארו מוראטה הייתה הצלחה מסחררת וכן עונת הבכורה של מרקו אסנסיו. אני חושב גם שאתה הולך רחוק מדי - אני רוצה בסה"כ לראות שחקני התקפה טובים מגיעים, כבר שכחתי מה זה. גארת’ בייל כמעט האחרון, יסלחו לי הברזילאיים. ואת אנדריק אני לא מחשיב.

מאוד מעניין מה צ’אבי אלונסו יעשה עכשיו, הוא שיחק בעבר בבאיירן מינכן ולכן זה לא מופרך שיהיה שם, אחרת הייתי אומר שהוא יוותר על התענוג.

מזל שכולם מכירים את עמדתך ויודעים שאתה ציני כי עלולים להיות אוהדי ריאל שבטעות באמת מרגישים
ככה וזה עצוב מאוד.
גם לי קצת לא ברורה החתימה על הארכת חוזה עם אנצ’לוטי אבל אני לא חושב שפרז בונה עליו לשנים ארוכות.
בונים משהו באמת טוב, אם אלונסו צריך לאמן פה הוא יאמן פה, גם אם בעוד שנה או שנתיים. אולי התנאים עוד לא הבשילו, אולי הוא עדיין לא מרגיש מוכן.

עלולים להיות? תקרא 2 או 3 הודעות מלפניי אמרו בדיוק את אותם הדברים. בינתיים מחקו לי את התגובה כי לא יישרתי קו עם הרעיון שבהנהלה שלנו יושבים ליצנים שחשבו בפעם האחרונה ב2016. Oh well, לפחות הם מוציאים תסכול.

לא פחות מדהים שאנחנו כבר 20 שעות לתוך ינואר 2024 ועדיין לא הייתה פה הודעה אחת על הסאגה הכי ארוכה בהיסטוריה של הכדורגל העולמי…לא אולטימטום, לא סכומים, לא תנאים ולא תירוצים.

כי אין כלום… רק דווח שליברפול נכנסה לתמונה ומנסה גם היא להחתים אותו, מה שרק מעלה את הסיכויים שלנו נוכח ההיסטוריה עם טשואמני קמא וג’וד.

אני מחכה שזה יגמר, לפה או לפה, זה כבר פחות משנה. זה רק פוגע במועדון. אנחנו נהיה בסדר גמור גם בלעדיו למרות שאיתו זה יכול להיות אפילו הרבה יותר טוב. מרגיש לי שהפרסומים על אולטימטום של שבועיים זו הייתה סתם חארטה. מה שכן, ברור לי שקיץ 24 זה הקיץ האחרון שינסו להחתים אותו.

אין סיכוי, ליברפול לא תשלם משכורת כמו של אמבפה.

סימנו את סאנה כמחליף של סלאח.

סלאח בקיץ יהיה עם שנה לסוף החוזה ואם לא ירצה להאריך ריאל לגמרי צריכה ללכת עליו לדעתי.

הוא עדיין שחקן טופ לחלוטין ויכול לתרום גם לריאל בכנף ימין שזו העמדה הטבעית שלו בניגוד לאמבפה.

הסעודים הציעו עליו בקיץ 200 מיליון פאונד ולסלאח עצמו 20 בארות נפט, רצה לעזוב אבל נשאר אחרי לחצים והבטחה שבסוף העונה יתנו לו ללכת.
אחרי העונה שהוא נותן נראה שנקבל מהסעודים 250 מיליון פאונד, לא נראה לי שריאל תוכל לעמוד במחירים האלה.

סאלח לא ישאר על המדף בסוף החוזה שלו, וממילא לא תהיה העברה לריאל בסכומים שמתקרבים למה שמתואר כאן, כי לקבוצה שאינה מדינה אלו לא סכומים לגיטימיים, מה עוד שהוא כבר לא ילד והוא יעלם לפחות לחודש כל שנתיים (אליפות אפריקה)

אנצ’לוטי מאשש במסיבת העיתונאים את מה שחפ"ד פרסם אתמול: לא יוחתם בלם בחלון הזה. אין אף אופציה זמינה שהמועדון מעוניין בה. השחקנים שהמועדון עוקב אחריהם לעמדת הבלם הם יורו, סילבה ואיגנסיו, והם לא לחלון הנוכחי.

לגבי סלאח, הוא בגיל כזה שאפילו בחינם לא יביאו אותו.

הוא שוכח שקרבאחל וטשומה פציעים…
מעניין מה יהיה התירוץ שלו אם נחטוף חמישיה בשלבי ההכרעה עם בלמים מהנוער ובלי מגן ימני.
אה ואולי נגלה שגם רודיגר בן אדם וצריך מנוחה.

מילא אנצ’לוטי מאמן נוח להנהלה ולא ‘מתלונן’ , אבל מה לעזאזל עובר בראש של פרז?