דיון ההעברות והפנטזיות ע"ש אחיה דסקל ז"ל :: יגיע בלם?

בכל פעם שחשבתי לעצמי שהפעם ההנהלה תחרוג מהדרך שמנחה אותה ותפנה לשוק, היא הפתיעה אותי בדבקות הנאמנה שלה בדרך. הייתי בטוח, גם בקיץ עם חלוץ וגם הפעם עם הבלם, שיביאו שחקן שרק נגרור איתו את העונה, אבל הם לא מוכנים להתפשר על אף שחקן אם לא מדובר במישהו שהם שלמים לגביו או שהמחיר לא הוגן עבורו.

אנחנו הולכים לקראת חודשים לא קלים בהגנה. אמנם אלאבה בכושר של התקופה האחרונה לא האבידה הכי גדולה בעולם, אבל מי שישחק במקומו יהיה נאצ’ו שנמצא בחודשי בלהות לדעתי. אין לנו עוד בלמים בספסל ושחקנים נופלים לנו כמו זבובים.

עד היום הם הוכיחו לנו שהדבקות בדרך מביאה אותנו להצלחות. אני מקווה שהשיעור הזה ימשך ולא יתהפך לנו בפנים. גם אם זרקו את העונה הזאת בתחילתה לפח, במצב העניינים הנוכחי צריך להמשיך ולהילחם עליה כי יש לנו סיכוי לא רע בכל החזיתות. אני לא מרוצה אבל זה מה יש, נראה איך דברים יתפתחו.

בפעם הראשונה מאז שהתחיל הסיפור עם אמבפה, ריאל מדריד משדרת דרך השופרות שלה פסימיות בנוגע להחתמה שלו. בפעמים הקודמות התקשורת סיפרה לנו שזה רק עניין של זמן, בעוד היום גם חפ"ד וגם מריו קרטוחנה עם דיווחים שבריאל מודעים שההצעה לא משתווה למה שמוצע לו בפסז, שיש ספקות בנוגע לרצון שלו להגיע למועדון, ושבמועדון עדיין עושים כל מה שאפשר להחתים אותו.

דיי ברור בשלב הזה שהדיווחים על דדליין היו לא נכונים. כל כך רציתי להאמין בזה, אבל כבר מדובר על כך שבריאל מוכנים לכך שהסיפור ימתח עד האביב.

אני לא יודע מאיזה חומר העצבים שלהם עשויים שמה, ואני לא מבין איך הם נותנים לשחקן לשחק במועדון ככה, גדול ככל שיהיה. מפחיד אותי בעיקר שהסיפור ימתח מעבר לקיץ הקרוב, כי לשם ככל הנראה נגיע. ההיגיון אומר שלא, אבל בכל מה שקשור לאמבפה אני לא מבין את ההתנהלות.

אם הוא יגיע זו תהיה הפתעה בשבילי. כרגע הוא מאוד רחוק לדעתי, ושוב פעם משתמש בנו לטובתו האישית. אם בסופו של דבר הוא לא יגיע, מה שככל הנראה יקרה, זה יהיה כתם בסיפור של פרז וריאל מדריד.

הדאגה שלי היא שפרז יהוא בקיץ ויגיד שהחיזוק שלנו להתקפה זה ילד בן 17 מברזיל שעדיין לא קרע זוג נעליים.
ההתנהלות של המועדון שלנו בשנתיים האחרונות מאוד מוזרה, כאילו עברנו מלהיות מועדוו שקונב שחקנים מוכחים למועדון שמסתמך על כשרונות צעירים וכוכבים מברזיל.
מדכא קצת.

למה כאילו? זה בדיוק מה שהפכנו להיות. וזה עובד לא רע. להוציא את סיפור אמבפה אין לי שום תלונות למועדון, ההיפך.

מעלים הילוך…למי יש כח לזה?

עיתונאי לא אמין. מפרסם מה שפסז מאכילה אותו.

ככה לחלוק על בארסה מאניה שנתנה לו את התואר ׳העיתונאי המוערך׳?

למה יש חדשות שקשורות למדריד בבארסה מאניה? :eyes:

יכול להיות שמדובר רק בלחץ שמפעילה פסז… וחוץ מזה גם אם זה נכון ההסכמים עם אמבפה שווים לקליפת השום. שיחתום ואז נדבר.

באופן עקרוני אני מסכים איתך אבל שאמפבה מגיע זה לא ידיעה קלאסית וזה כן מעניין את אוהדי ברצלונה.

הזוי שהם מפרסמים ידיעה שלא קשורה לברצלונה בשום צורה…אה בעצם זה בארסה מניה,הכל בסדר חזלש.

@Dovi בוא,אוהדי ברצלונה ישמעו על זה גם בלעדיהם.

לנושא,אין לי כח לזה,נחכה לקיץ.

בכל הדיווחים שאספתי הקיץ, הוא הראשון שדיווח על המעבר של דמבלה ל PSG ועל המעבר של אבדה לבטיס.
אני אוסף רק דיווחים שקשורים לבארסה, אז אני לא יודע איך הוא לגבי קבוצות אחרות, אבל אין לי טענות אליו.

יש לו קשרים זה בדוק, פשוט הוא מסר כמה דיווחים שגויים בעבר לגבי אמבפה (יאמר לזכותו שכמו כולם, גם הוא נפל בפח, למעט פבריציו שתמיד נזהר בלשונו), שגורמים לאמינות שלו להתערער אצלי.

אם יש באמת משהו קונקרטי נדע בימים הקרובים. בכל מקרה, חתימה או שילך לעזאזל. כבר סבלנו מספיק ממנו.

אני בקבוצת וואטספ של אוהדי ריאל מדריד שחבר טוב שלי הקים והוא לא מרשה לי לצאת ממנה ולוקח ללב אבל אני אחת לכמה חודשים חוטף עצבים והולך. זה מצחיק להגיד “למי יש כוח לזה” אבל תמיד לפרסם כשיש איזה שטות שקשורה לקיליאן אמבפה, הכל יכול להתפך עוד מאה פעמים ואף אחד לא יודע כלום. אני לפחות נותרתי מאוכזב, קצת כועס ומקווה לפתח את זה לאדישות - בנוגע לשחקן שכמה שהוא גדול - הוא האכיל אותנו פעמיים וחצי בחרא. כמו בחורה שמאכזבת שוב ושוב. בדף Realmadrid.co.il שמתי פוסט קצר ואני גם בימים הכאילו סוערים שהיו הגבלתי את עצמי לפוסט אחד ביום. מצחיק לראות גם אנשים מסביב חוגגים על זה - מעדכני הכדורגל הכללי, בלי שמות.

לא מוצא שום סיבה הגיונית שבארסה מאניה יפרסמו ידיעה כזו, זה לא מקרה ארדה גולר שברצלונה כן הייתה מעוניינת בו. אבל זו מהות הדף. כמו הרבה פוסטים שלהם.
אני יכול לתת לכם את מבנה הפוסטים אחרי משחק. אם מנצחים זה 200 “יששש!!!” כאלה. ההחמצה הגדולה של המשחק וסמיילי מתסוכל, בעיקר רוברט לבנדובסקי או ראפינייה. נתון ה-XG שמראה איך ברצלונה החמיצה טריליון מצבים משנה שעברה והיא בעצם מנצ’סטר סיטי שההבדל היחיד ביניהן זה פפ לעומת צ’אבי והולאנד לעומת לבנדובסקי. יש גם אופציה לדריבל מעניין שלא מסתיים בשער, נניח לאמין "אם זה היה נכנס…"וסמיילי של עין סקרנית.
כמה השקעה הם עשו על פוסט מטומטמם שהיה ב-ONE כמובן ובעוד מקומות עם “דרישה לחקירה” לגבי הזכייה של מסי בבלון ד’אור ההוא וכדומה…על הידע והקשרים שלהם אין עוררין.

תגדיר מה זה עובד, שנה שעברה סיימת עם גביע בקושי, שנתיים לפני הייתי פחות טוב מכל קבוצה ששיחקת מולה וזכית בליגת האלופות רק בזכות אלילת המזל, אז לא בשבילי זה לא עובד טוב,.עוד השקעה בשחקן על ויש לך את הקבוצה הכי טובה באירופה בהבדל ענק.

לדעתי , הלא מבוססת על דבר מלבד תחושה, היחסים התקררו מאוד בין ריאל לאמבפה. כרגע זה רק סוג של מערכת יחסים מוזרה עם תלות הדדית, הוא זקוק לתחושה שרוצים אותו ואנחנו זקוקים לתחושה שאנחנו לפחות מנסים לעשות משהו.

2 הצדדים יודעים שהפלרטוט הארוך בתולדות הכדורגל יגמר רק במפח נפש, לנו שהשפלנו עצמנו עד עפר לרגליו, והוא שהקריירה שלו כבר עכשיו איבדה כמעט כל סיכוי שיצליח להתעלות לרמת מסי/רונלדו שהוא חלם עליה.

בדיוק בגלל זה זה עובד. אנחנו מרחק שני מגנים ואמבפה או הלאנד מהסגל הטוב בעולם בלי צל של ספק. וכל זה בלי להשתולל ותוך כדי תמיד נשארנו בטופ ובתודעה, חצאי גמר ליגת האלופות בקבוע, גם בשנים הפחות טובות שלנו מעולם לא היינו לא רלוונטיים. זה לא מובן מאליו, זה הישג חסר תקדים.

הכי מדוייק שראיתי עד כה

יש הרבה מה לומר על בארסה מאניה אבל אני לא מבין את התלונות… בהנחה וזה נכון מדובר בידיעה בומבסטית בסדר גודל הרבה יותר גדול מעוד סתם ידיעה על ריאל ובתור היריבה הכי גדולה שלה לגיטימי ויש שיאמרו נצרך לפרסם את זה

אבל זה כולה שמועה,מילא היו מפרסמים אחרי חתימה רשמית עוד בסדר,אבל לפרסם שמועה כזו זה נטו לסחוט טראפיק בכח.

@Blu בהמשך לתרד הקהילה, שיניתי את הנושא, מקווה שזה מקובל