דעה לא פופולארית

איזו פרה יש שהיא יותר קדושה מפפ והפפ טים בדיוק?

*אולי נבחרת ארגנטינה הנוכחית …אבל אני לא הייתי מתעסק עם האוהדים פה בפורום.

ניסית archive.org?

מכיוון שזה נעשה בעיקר על ידי אוהדי ריאל זה פחות מלהיב אותי. לא כמו אוהדי ריאל רבים על האם בנזמה גדול מראול, או אם היה נפתח דיון על אולגר נגד פויול מטעם אוהדי ברצלונה(הצחקתי את עצמי קצת עם זה).

זה נראה כאילו כן יש פה קונצנזוס של ריאל נגד ברצלונה. בעוד שאותי אישית ילהיב משהו שהולך בקונצנזוס נגד כולם. אבל זה כבר על טעם ועל ריח אוף טופיק לחלוטין. אני פה רק כדי לקרוא :slight_smile:

אני עדיין לא הבנתי למה הדיון נתפס כנגד אותה ברצלונה. אין חולק על האיכות של אותה קבוצה, המחלוקת היא סביב איך מתחלקים הקרדיטים סביב אותה קבוצה. מבחינתי מסי פפ וצ’אבי הם האויב. אם לקחתי קרדיט מצ’אבי אז נתתי אותו לפפ או מסי וכן להיפך.

לי באופן אישי אין חלוקה ברורה של הקרדיטים. כל מה שאני יודע זה שאני מאושר שמסי הוא נחלת העבר. לפעמים אני רואה סרטונים שלו ומרגיש כיף שכבר לא צריך להתמודד מול השיט הזה.

למרבה ההפתעה, זה קונצנזוס של אוהדי ריאל בעד בארסה - אני ממש ניסיתי להסביר פה למה אני חושב שאפילו באליפויות של ריאל הם היו טובים יותר. הקטע שלדעתי ההערכה לפפ מעוורת אותם אפילו כלפי השחקנים שלהם. כמו שחנן אמר - יש פה מלחמה על למי מגיע הקרדיט.

וטיטי, בית ספר הס, פתח תקווה, כל שישי בצהריים החל מ-2005 עד 2013 בכדורגל השכונתי, אלוהים עדי שמהרגע שמסי דרך על הדשא אמרתי לכל מי שרצה לשמוע שזה השחקן הכי טוב בעולם כבר היום. 80 גולים בעונה גם אמא שלו לא חשבה, אבל גם אמא של כריסטיאנו לא. בכלל, אני חושב שמגוחך לחשוב שלשניים האלה אין השפעה מאוד משמעותית על המספרים אחד של השני. זה מהקרבות הספורטיבים המפוארים בהיסטוריה, כמובן שהם דחפו עצמם לקצה.
כשמסי עלה לבוגרים בבארסה אני קראתי קדיש על עשור (בהנחה שיפסיק להפצע), אבל אני חייב לציין שההתנהלות של ריאל שבאה כתגובה הפתיעה (ושמחה) אותי מאוד. נתנו להם את הפייט של החיים שלהם, וזו תקופת כדורגל פשוט מופלאה שספק אם תחזור מתישהו.

סליחה, הובנתי לא נכון.

הכוונה הייתה קונצנזוס של אוהדי ריאל נגד אוהדי ברצלונה.

הבנתי היטב את הדיון.

מצחיק, כי אחד הדברים שאני הכי זוכר מהפורום הישן זה אוהדי ריאל מסבירים לנו כמה מסי אוברייטד ורונאלדו פי אלף יותר טוב כי הוא יודע לנגוח, מבקיע בשתי הרגלים ויותר פיזי

הכל היה, אתה יודע… מעיד על עצמי בלבד. הייתי באותו צד שלך בויכוחים האלה למרות שאהדנו שתי יריבות מרות.

בכל מקרה מהיכרות עם הנפשות הפועלות של אז, אין מצב שזה היה “הרוב”. אני זוכר במפורש שספורטאנטר היה אי של שפיות בתוך ג’ונגל של טרוליזם בזמנו. אני במפורש זוכר שהקונצנזוס חוצה הפורומים שם היה שמסי טוב יותר, לא יודע להגיד אם ממש בהתחלה, אבל בטח החל מ-2010-2012.

דימיטרי לא מבין כלום בכלכלה

ליאור ימני קיצוני שרוצה מדינה דו-לאומית

טיטי כותב רק דעות שבקונצנזוס במסווה של פרובוקטור

לרביע יש בסופי שבוע באיטליה מופע דראג משותף פלסטיני-ישראלי שקורא לסיום הכיבוש והאפרטהייד הישראליים

חנן חושב שפלורנטינו מטומטם ומגן עליו רק כתרגיל מחשבתי שהוא עושה עם עצמו

משה בנטיסט

דוד שם תמונת פרופיל של מסי כאילו בקטע אירוני אבל בעצם הוא מעריץ מספר 1 שלו, יותר משל כל שחקן של ריאל בהיסטוריה

טונאלי לא התחסן נגד קורונה

טל מתנגד לסופרליג ועושה לכולנו פסיכולוגיה הפוכה כדי שנצטרף אליו בעמדתו

אור אנגלופיל בארון

.
.
.

איך זה?

מושלם.

אם אני קלופ, הייתי מוציא את קלהר ומכניס עוד חלוץ. גם ככה ההגנה לא עושה כלום וצ’לסי בועטת לכל עבר חוץ מלשער.

מי ?

לאונרדו בונוצ׳י חייב את הקריירה שלו לקייליני. בלעדיו הוא בלם בינוני, בעוד שקייליני הכל כך אנדרייטד הוא אחד הבלמים הטובים שהיו.

ולהמשיך אותך. גאטוזו חייב את הקריירה שלו לסיידורף, פירלו וקאקא. בלעדיהם היו רואים שמדובר באלמוג כהן מקסימום.

וואלה הם גם נראים אותו דבר:

1000038273

1000038272

(וכן, ברור לי שלא התכוונת לאלמוג כהן הזה)

יש לי שאלה. מי לדעתכם הקבוצה הכי טובה שלא זכתה בליגת האלופות בשנותיה הטובות (למשל סיטי וליברפול של השנים האחרונות אם לא היו משיגות זכיה אחת לפחות, אבל הן כן זכו אז הן מחוץ לתמונה), ומי הקבוצה הכי גרועה שזכתה בליגת האלופות?

אתלטי הייתה הכי טובה בשנים שהפסדנו בגמרים.
צ’לסי של 2012 הייתה הכי גרועה שאני זוכר. גם בזכייה השנייה היא לא הייתה להיט.

יובנטוס, הגיע לה צ’מפיונס.

ארסנל של דניס ברגקאמפ וארסנל של תיירי אנרי.
הלוזרים הניצחיים.

זה אולי דל"פ ממש, ואני כנראה פותח חזית עם טיטי, אבל בשתי הזכיות של ליברפול ב 05 והאחרונה ליברפול לא הייתה הכי טובה בטורניר. צ’לסי המקוללת של מוריניו ואייאקס של טן האח היו לדעתי הטובות ביותר במפעל באותן שנים.