דעה לא פופולארית

לא דלפ בכלל. בכללי אני לא מתעניין כמעט בשום דבר שלא קשור למשחק עצמו.

בדרך כלל אני לא צופה, אתמול צפיתי כי חיכיתי כבר הרבה זמן שהעונה הזאת תפתח. היה בא לי משום מה.

לדעתי תלוי בכל כך הרבה גורמים, אני מזדקן והרצון שלי “לברוח” הביתה מיד אחרי משחק שאני צופה בפאב לדוגמא - הולך ומתגבר. ב-2010/11 כשזכינו בקופה דל ריי לא היה אכפת לי להישאר ער גם לכל הבוקר שלמחרת ויש אנקדוטות - הפרצוף של כריסטיאנו רונאלדו, התואר הראשון של ז’וזה מוריניו, היריבה הייתה ברצלונה. הגביע עם האזניים הגדולות עדיין הכי מרגש אותי בעולם, בהקרנה שהייתה בפארק בגני יהושוע נשארתי עד קרוב לשתיים בלילה לדעתי [לא רק בגלל זה]. אתמול מיהרתי וראיתי את המאורע בתקציר ובתמונות אחר כך.

טוב זה רשמי.
אם אפילו דור אומר שהוא בורח לפעמים לפני ההקרנה של הטקס - אז זה בהגדרה הדבר הכי לא דלפ בעולם.

אני הפוך, גם בתור אוהד ברצלונה אף פעם לא ניסיתי להתחמק מהמחזה הזה של הנפת הגביע גם של קבוצות יריבות.
אפילו רציתי לראות את הפאסייו ב-2008. זה חלק מהאהדה, זה מחזק, חשוב לזכור תמיד איפה היינו, לסבול בשקט בכשלונות ובהצלחות של היריבה (ואפילו לקבל אותם. לא ביג דיל שהיריבה זוכה בתארים), ולהעריך את הרגעים הטובים יותר.

הגול של קאקא מול יונייטד הרבה יותר יפה, מרשים ודורש יכולות מהוולה של זידאן.

Change my mind.

בלי שום ספק בכלל

גול שמביא גביע אירופה מול גול חשוב בחצי גמר.

ומבחינה טכנית הגול של זידאן ברמה הכי גבוה שיש.

גול סולו שלא נראה כמותו מעולם מול הקבוצה הטובה בעולם באיצטדיון עוין במאני טיים של העונה מול בעיטה בטכניקה גבוהה נגד קבוצה נחותה.

מסכים.
הגול של קאקא גם עם רמה טכנית גבוהה מאוד, ערמומיות וקור רוח. הכל ברמה הגבוהה ביותר.

בכללי שלושת הגולים של קאקא באותו צמד מפגשים היו טופ קלאס

היינצה ואברה הוסיפו המון לגול של קאקה עם חוסר תיאום ברמה של שחקני טרום א שמעולם לא פגשו זה את זה. מהרגע הזה שנאתי את היינצה בכל ליבי, ואחר כך הוא עוד ביקש לעבור לליברפול… מסביר הכל.

עד היום אני לא מבין מה ניסה אברה הטמבל לעשות. להרחיק את הכדור בעזרת הגב? לפגוע בקאקא? לחסום אותו?
אחת הפעולות התמוהות ביותר ברמות האלה.

אני עוד איכשהו מסוגל לקבל דעות שהגול של זידאן הוא אוברייטד (מה לעשות שכשאתה מבקיע ככה בגמר ליגת האלופות זה משפיע), אבל אני תמיד אטען באותו הדיון שגם של קאקא. היה לו המון מזל במהלך ההוא והוא בעיקר ניצל שטוית של ההגנה.

ראיתי כבר שערים עם מהלכי התקפה מרשימים בהרבה ואני בכלל לא בטוח שבהינתן השטויות בהגנה, השער של קאקא בדרגת קושי גבוהה יותר מזול של זידאן. אני אפילו אטען שכנראה שלא.

אם כבר מדברים על מהלכים שהובילו לגול, אז אמנם לא מהלך אישי אבל מהלך קבוצתי שלדעתי היה הגול הכי יפה שראיתי זה השער של ג׳ק ווילשר במדי ארסנל נגד נוריץ.