על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

הקונטקסט הוא שאף אחד לא אומר “מהנהר ועד הים, טו סטייטס סולושן וסאלאם”. זה די ברור מה הסאבטקסט, גם אם כמה סטודנטים מפגרים לא מבינים מה הם אומרים.

אאלט היא הגיבה בצורה דומה גם ששאלו אותה על האמירה “גלובלייז את האינתיפאדה”.

מחילה אבל לא מבין על מה הדיון. הסנאטורית שאלה אותן במפורש על רצח עם. המשפט does calling for genocide of jews חזר על עצמו לפחות 7 פעמים

בדיוק שלחתי ל @EJB הודעה על זה.

אתם צודקים ב100%, אבל בגלל שכל התפישה שלהם היא מאוד פוליטיקלי קורקט אני יכול להבין למה דוד אומר שזה תלוי.

אם ישנן הפגנות שבהן צועקים מוות ליהודים, אז כן - התשובה היא חד משמעית. אם עכשיו שני חברים סתם הולכים ברחוב וביניהם אומרים מוות ליהודים בלי שאף אחד שומע אז זכותם להגיד את זה (=חופש הביטוי) וזו בדיוק הסיבה למה התגובה של הנשיאות הייתה ״זה תלוי קונטקסט״.

כן אבל

לכולנו ברור שאם במקום jews היה muslims או lgbt התשובה הייתה מאוד ברורה. זה ההבדל בין פוליטיקלי קורקט לאנטישמיות טהורה.

א׳ אני לא בטוח ב100%. אבל אני נוטה להאמין שאתה צודק.

ב׳ אני לא יודע אם זה בהכרח קשור לאנטישמיות או לאינטרסים/סדר עדיפויות. להגיד משהו נגד LGBT יגרום לרעש גדול. להגיד משהו נגד מוסלמים יגרום לבלאגן וביטול תרומות ומשאבים כלכלים. להגיד משהו כנגד היהודים (***בהקשר הזה)…… (?)

***לא תמצא/בקושי תמצא מילה כנגד היהודים בעולם הפיננסי לדוגמא. למה? כי עדיין המון יהודים מנהלים ומשפיעים על התחום הזה.

זה מסריח כן, אחושילינג מסריח. אבל לדעתי אנחנו לא ׳משחקים׳ את המשחק הנכון או את המשחק נכון.

סיפור מעניין שניתקלתי בו. לא ראיתי שהוא קיבל debunk איפשהו:

יש מילה במנדרינית שהיא נהגת כ nigeh, או niege. המשמעות שלה זה בגדול: “זה” או “הזה”. מרצה סיני ב Penn השתמש במילה הזאת כשדיבר כנראה עם מישהו אחר מנדרינית בגלל שהיא מאוד דומה למילה ניגר והתלוננו עליו.אותו מרצה הושעה.

ללא קונטקסט, וללא הצדקה אמיתית. התגובות שלהן הן בולשיט טהור. הן בוחרת מאוד בקלות לנסות לדלג ולעשות מניפולציות באיזורים אפורים כשזה מתאים להם פוליטית.

באירלנד כבר לא… נראה לאן עוד זה יתפשט

יש פה באמת מישהו שחי בסרט אחוששרמוטה ובאמת מאמין שאם הייתי סטודנט בהרואורד והייתי מנסה לארגן כנס של תומכי “יש רק שתי מינים ביולוגים” הם היו נלחמים עבור חופש הביטוי שלי? או שמארגנים באותו רגע לינץ בי?

אולי לא הבנתי אותכם… אבל אם יש באמת אחד שחושב שזה באמת דיון על “חופש ביטוי” אני ינסה באמת להתאפק ולא לקרוא לו “בת יענה”

הם האחרונים שמאמינים בחופש ביטוי בעולם הזה, זה חבורה של פריבלגים שמאלנים שבחדרים שלהם יש תמונות של צה גוארה ופידל קסטרו… וכנראה גם תמונה עכשוית של יחיא סינואר ואלי גם איזה בחור אוסטרי עם שפם שהזדהה במאה שעברה בתור גרמני.

לכו תספרו להם בדיחה של דייב שאפל על LGBTQ+ בשביל לראות שבאותה שניה החופש הביטוי שלכם מסתיים באותו הרגע.

באמת זה מגוחך.

נראה לי זה מופנה אליי. זה לא משנה איך תסובב את זה, התשובה של האוניברסיטאות היא נטו בגלל שיש דוגמאות, כמו שציינתי, שאי אפשר ממש לאכוף אותן ולכן הן לא עונות על הקריטריון של אותה שאלה ״האם לקרוא לרצח היהודים נחשב הטרדה ובריונות?״.

שוב, זה נטו איך שהראש שלהם עובד, לא שלי. השאלה של הקונגרס הייתה צריכה להיות יותר ספציפית כדי לקבל תשובה קונקרטית. אבל זה הראש של מי שמייצג את האוניברסיטאות ובהתאם התגובה המאוד פוליטיקלי קורקט.

אני מבין את התחושות שלך, אבל בבקשה תשתדל להתבטא אחרת. זה מציק.

*חשוב לי לציין שאני לא בצד של האוניברסיטאות. אני נטו מנתח את צורת המחשבה ותגובה של מי שמייצג אותן. לכן רשמתי שאנחנו אולי לא משחקים את המשחק נכון / במשחק הנכון. :man_shrugging:t2:

במה? שאם הדיון היה על להט"ב התשובה הייתה מאוד חד משמעית? נו באמת…

אתה שוכח שמדובר בראשי האוניברסיטאות, הן אלה שבגללן להגיד משהו נגד להט"ב יגרום לרעש גדול. בכל מקרה תמימות הן לא…

התכוונתי לאנטישמיות טהורה. מסכים איתך שאם רק היה ציוץ קטנטן נגד הקהילות האחרות היה רעש גדול.

בהקשר לאותו שימוע, דברים קצת מתחילים לזוז.

https://www.axios.com/2023/12/07/upenn-antisemitism-magill-100-million-donation

https://www.cnn.com/2023/12/07/business/penn-emergency-meeting-liz-magill/index.html

לא מכון אליך באופן אישי, אבל אין פה שום קשר לחופש ביטוי. האונברסיטאות בארהב (ובכלל בעולם המערבי) זה אנטי חופש ביטוי ומקום גידול למרקסיזם העולמי.

הם פשוט חיים לפי פוליטיקת זהויות , אנחנו בעינהם כובשים מערבים והפלשתינים זה קורבן תמידי.

באופן תיאורטי אם זה באמת היה חופש ביטוי הייתי אולי מקבל שזה התנסחות גרועה שלה וזהו אבל שוב הם מענישים אותך שם אם אתה פונה למישהו בלי פרונאנס או שאתה “מנחש” את המגדר שלו.

Clown world at it’s finest:

מילא שמאפשרים לו להגדיר את עצמו באיזה מגדר שבא לו, אבל עכשיו אפשר גם לשנות את הגיל?
אז אני בן 70. תנו לי את הפנסיה שלי עכשיו.

האמת שלהזדהות בגיל שונה מהגיל הנוכחי שלך זה אפילו יותר הגיוני מהטירוף הרגיל. בניגוד ללהיות בת - בן 70 אתה לפחות תהיה מתישהו

זה ממש ממש קריפי ברמות. אני לא מבין איך ההורים שמה מקבלים את זה בכזו קלות שגבר בן 50 לא רק אומר שהוא אישה, אלא שהוא ילדה בת 13. הוא גם היה בחדר ההלבשה של הילדות.
אני לא מבין איך זה מקובל. זה מפחיד איך הם גם מפחדים להגיד משהו נגדו.

מה קורה בעולם הזה? אני באמת מנסה להבין ולא מצליח.

ואיך בדיוק עברנו מלהגן על נשים בכזו פנטיות (רק לא ישראליות) לזה שמפקירים ילדות עם אנשים כאלה?

אם הדיון האלמותי מפורום ספורטאנטר - ‘יש אלוהים?’ - עדיין היה קיים - זה היה צריך להיות תמונת הקאבר שלו:

איזה כיף, היא הראשונה מביניהן שהייתי רוצה שתתפטר. תמונה של הפרצוף שלה כשהיא דיברה בקונגרס נמצאת ליד ההגדרה ל’חיוך ממזרי’ במילון אבן-שושן
image

קריאות “היהודים שולטים בעולם, הנה הם גרמו לראשי האוניברסיטאות להתפטר” בעוד 3…2…1…