על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

נדב תסלח לי הפעם על זה, אבל מי שהקצין, זה לא הימין אלא השמאל. הימין היום הרבה יותר פתוח כלפי האוכלסיה הלהטבית מאשר שהוא היה אי פעם.

הדברים שכתבת לפני כמה שנים היו קונסנזוס . היום אם למשל תרוץ לכנסת במפלגת העבודה או שמאלה ממנה, אני יכול להתשמש במה שכתבת בשביל לחסל לך את הקרירה הפוליטית העתידית שלך. כי ששאפל אומר שכל צופה בקהל שלו יצא מרחם של אישה זה נחשב מעורר מחלוקת ורוצים לחסל אותו על זה…

הימין שאני מכיר מכיל לתוכו את אמיר אוחנה ושפי פז הומו ולסבית.

משה, אתה יודע מה הבעיה בהסתכלות שלך על ימין ושמאל שבגללה אתה כל כך שונא את השמאל (או ככה נראה מההודעות שלך)?
מספיק אדם אחד בימין כדי להוכיח שהימין הוא מקבל ומכיל, ומצד שני מספיק אדם אחד בשמאל כדי להוכיח שהשמאל נוראי.
אתה לא רואה את הבעייתיות פה? אתה לא רואה את חוסר ההוגנות הזה?

השמאל לא נגד שאפל.
הימין לא נטורי קרתא.
די כבר עם ההכללות האלה כדי להראות שהצד שלך טוב יותר.
יודע מה, נעשה חוק, כל פעם כשאתה כותב ״השמאל……״ ונותן דעה של מיעוט מהשמאל אני אתן לך דעה של מיעוט מהימין ואכליל את הימין.
פייר?
באמת שאי אפשר לנהל ככה דיון כשאתה תוקף את הצד הפוליטי שלי בטענות שהצד שלי לא מסכים איתן בכלל.

איזה ילדים בוחרים מגדר בגיל 6?
זה שילד הולך עם שמלה זה אומר שהוא חתך לעצמו את הזין?
שיגדיר את עצמו איך שבא לו ושבגיל 18 יחליט מה הוא באמת.
רוב ההומואים והלסביות מדווחים שהם ידעו זאת על עצמם בגיל מאוד צעיר והסתירו זאת במשך זמן רב.

לא צריך להתרגש מכל אמירה ואמירה. אז יש מישהו שרוצה 5 דקות של זמן מסך שהחליט לעשות מעשה קיצוני. זה נורמלי לגמרי, ואם זה לא יקרה בנושא הזה זה יהיה באחר.
תאמין לי שהטרנסג׳נדרים לא שמחים על כך שהם צריכים לצאת מהארון אלא הם פשוט מעדיפים זאת על החלופה של להשאר בתוכו.

אני לא שונא את השמאל. אני מנהל פה דיון מאוד עניני עם השמאל.

אני פשוט מתאר מציאות. היום השמאל והמרכז המתון נכנעים לגחמות של השמאל הקיצוני וזה ברור לכל מי שעיניו בראשו. מישהו פה לפני כמה שנים היה מצדיק טיפולים הורמנולים בילדים בשביל שישנו להם את המין?

לך תראה את השיגעון שהולך בארה"ב , השעו פרופסור סיני!!! מאיזה אונברסיטה בארה"ב כי הוא העלה מחזה של אותלו כי לורנס אוליביה התחפש לאיזה לוחם שחור.

בוא תסביר לי מה זה חינוך גברי?

להחליף גלגל? מסכים איתך שזה חשוב, אלמד גם את הבנות שיהיו לי.
לבצע תיקונים בבית? מסכים שזה חשוב, ושוב אני אלמד גם את הבנות שיהיו לי.
אם מדובר על תכונות כאלה שנחשבות גבריות אז אני מסכים שצריך ללמוד אותן, אבל לא כי מישהו גבר אלא פשוט כי זה ידע טוב לחיים.
בנוסף אלמד את הבנים שיהיו לי גם תכונות ״נשיות״, כמו יצירתיות, סדר, נקיון.

אנחנו לא זקוקים לתפקידים המגדריים המיושנים האלה כבר.
אוטומטית הבנים ילכו לדברים פיזיים יותר. לא כי זה גברי אלא פשוט כי היכולות שלנו כגברים טובות יותר בהם.

בטח שלא אלמד את הבנים שלי להיות אלימים כי זה כביכול גברי של פעם.

מי אמר שכן?
מה הילד מבקש כבר? ללבוש שמלה? למה לשחק בבאז שנות אור זה בסדר אבל לא בברבי? איך להפשיט בובות של חיילים זה גברי יותר מלהפשיט ברביות?
אף ילד לא עושה ניתוח לשינוי מין בגיל הזה, כל מה שהוא רוצה זה לשחק במה שבא לו.

לרוב כשיש מקרים שמתפרסמים על ילד בן 6 שדורש שירותים מיוחדים למין שלו אז זה לא הילד אלא ההורים שדוחפים לשם. מדובר באנשים אחרים שמשתמשים בילדים שלהם בשביל 5 דקות של תהילה. אתם רק נותנים להם את התהילה הזו.

טוב זה מגוחך. אתה חושב שלהיות גברי זה אלים?

לא מספיק מבין שנושא הטיפולים ההורמונלים כדי לדון בנושא. מסכים שצריכה להיות לזה הגבלת גיל כלשהי, למשל 16.
בארצות הברית הם מטומטמים בעיניי בנושאים האלה, ואני שמאל.

אני לא טוען שאין צדק בדבריך, אני פשוט לא יכול עם ההכללה הזו.
אתה היית מסכים שעל כל פיפס שאיזה רב חרדי היה זורק היו ישר מקשרים זאת לימין? אני שונא שזה קורה.
ככה מכתיבים לנו מציאות ומסכסכים בין הדעות.
אני מתבקש להתווכח נגדך על דעות מסוימות כאשר אתה ואני מסכימים אחד עם השני הרבה הרבה יותר משאני מסכים עם השמאל הקיצוני או אתה עם הימין הקיצוני

דרך אגב אני גם מתנגד לתת חופש מיני לילדים גם שיש יחסים של בן ובת. אני גם הייתי אוסר על בן או הבת שלי להיות במערכת יחסים עם הצד השני (מינית). אז למה אני צריך אותם אם רוצים להיות עם אורח חיים מיני עם אותו המין?

לא, שלהיות אלים זה גברי. עזוב, תתעלם מזה.

אני באמת שלא מבין את הכוונה שלך בחינוך גברי.

ברור שאני אלמד את הבן שלי כדורגל. אבל אם הוא ירצה לצייר אני ממש לא אכריח אותו לשחק כדורגל כי זה גברי לשחק כדורגל.
ברור שאלמד את הבן שלי מיומנויות חיים שנחשבות גבריות (החלפת גלגל, כלי עבודה, וכו). אבל אעשה זאת גם לבנות שלי.
אני אתן לילד שלי לבחור את תחומי העניין שלו

על איזה גילאים מדובר?
צריך להבין שילדים לרוב ירצו את מה שאסור. לאסור על הבן שלך למאת עם בנות לא בהכרח יעזור לו. התפקיד של הורה לדעתי הוא לדאוג שזה יהיה בריא.
אז כמובן שבגיל 12 הילד שלי כנראה שלא יסתגר עם חברה שלו בחדר, אבל אני לא רואה איך לאסור עליו שתהיה לו חברה יהיה יעיל יותר. מה שיקרה זה שפשוט במקום להיות אצלי בבית הם ילכו למקומות אחרים ולטעמי זה מסוכן יותר.

אתה פשוט מערבב דברים, אין לי בעיה שבנות ישחקו כדורגל או ישחקו עם צעצועים של גברים.

אני לא יתן לילד טיפולים הורמנלים ואני לא יתן לו ללבוש בגדים של נשים עד שהוא לא היה אחראי על עצמו. ואם בגיל 18 הוא יבוא אלי ויגיד לי “אבא אני אישה בגוף של גבר ואני רוצה שתכבד אותי” אם זה ההחלטה שלו אני יכבד את הבחירה שלו.

אבל כל עוד הוא תחת אחריות שלי , הוא לא יוכל לקבל כאלו החלטות על דעת עצמו . תמיד שבאתי בטענות לאבא שלי שהוא מתערב לי בחיים שהיתי ילד הוא אמר לי “פה זה לא דמוקרטיה” והדיון נגמר.

אם אתה רוצה לכבד את הבחירה אז תפנים שזו הבחירה שלה😂

אני מכבד לא בהכרח יאהב…

אתה אמור להבין מהדיון של החיסונים, שאני מתנגד כמעט לכל כפייה על הפרט כמובן שזה בגיל בגיר.

אני שכחתי לציין בדיון פה שאין לי ילדים ואני גם לא מתכון להביא ילדים. אני יהיה אבא מאוד גרוע ומהסיפורים של אח שלי על לילות ללא שינה אני גם לא מרגיש צורך בזה. חחחחח להיות אחיין זה הדבר הכי טוב מקבל את כל הדברים הטובים בחיים שלהם אבל את העבודה ואת הבאסה אח שלי חוטף. :joy: :joy: :joy:

מה זה אומר אבא גרוע מאוד?

אתה יודע יותר טוב ממני, להיות אבא (או אימא במקרה שאתה מגדיר את עצמך אישה :stuck_out_tongue_winking_eye:) זה עבודה מאוד קשה וסיזיפית. אני לא חושב שאני יצליח בזה. ואני רואה בסביבה שלי הרבה מאוד אנשים כמוני שהחליטו להיות הורים והם רק גורמים סבל לעצמם ולילדים.

אוקי.
אם הכוונה שלך בחינוך גברי זה לא לתת הורמונים לפני גיל 18 אז באמת שפשוט לא הבנתי אותך נכון.

אני גם אתנגד למתן הורמונים בגיל צעיר מידי.

צריך להבין שכן צריך לדבר עם הילד על דברים כאלה. תבין שכל מה שלא תספר לילד בעצמך הוא ילמד מחברים שלו. ברוב הגדול של הדברים אני חושב שעדיף שהוא ילמד מההורים המנוסים שלו ולא מכמה חברים.

לצורך העניין, למה קורות כל כך הרבה הטרדות מיניות? או שאין מודעות למין בריא?
לא בגלל שילדים צופים בפורנו אלא בגלל שאת כל הידע המיני שלהם ילדים מקבלים אחד מהשני. הורים מתביישים להעלות את הנושא ובסוף במקום לשמור על הילד בסביבה מוגנת הילד לומד על הדברים האלה במקומות אחרים.

בסוף במקום ללמוד על כבוד, על איך לגשת, על מה מותר ומה אסור, מההורים שלו, הילד שומע מחבר שלו על כמה שהוא מזיין בלי הפסקה (שלרוב כמובן שמדובר בשקרים, אבל זה ילדים), ומחבר אחר על כמה שהוא מזלזל בבנות וככה הילד עצמו לומד על הנושא.

מה שאני בא להגיד זה שגם על נושאים כמו מגדר, אם ההורה לא ילמד את הילד שלו אז מה שיקרה זה שהילד ילמד ממקום אחר.

חינוך גברי:

א. פרנסה
ב גידול ילדים וכבוד לאישה.
ג.שידע להגן על הרכוש
ד. נאמנות לחברים לקהילה ולמדינה שלו.

זה ההגדרה שלי לחינוך גברי.

איך זה שונה מחינוך נשי?
גם אם תהיה לי בת אחנך אותה לכל אחד מהסעיפים הללו.
לא חושב שיש פה איזושהי אי הסכמה על זה

הכוונה שלי הייתה שהבחור בסרטון מתבכיין, לא אתה. סורי אם לא היה ברור.

אתה עושה כל מיני הנחות ומחליט שהן עובדות זה בעייתי.

כן יש כל מיני טרנדים בעייתם ותמיד היו (רוצה שאני אמצא לך וידאוים שמכריחים לסביות לשכב עם גברים בכיכר העיר כדי להוציא מהן את הסטייה?.
שתולים ילדים על עמודים במינוס מעלות כי הם העיזו ללבוש שמלה?
שמצליפים בגברים צעירים כי החזיקו ידיים?.

המצב הוא כמו מטוטלת, במשך עשרות שנים אנשים עם בעיות בזהוץ המינית היו מדוכאים ברמה בלתי רגילה… אז עכשיו כשאפשר המטוטלת רצה לאותו גובה רק בצד השני… אני מאמין שלאט לאט זה יתאזן באמצע.

מעניין אותי באיזה מדינות תולים ילדים על עמודים או מצליפים בגברים? אתה יכול לפרט…

רוסיה ואינדונזיה בהתאמה.
*הכוונה הייתה שקושרים אותם לעמודים… לא תולים מהצוואר.