על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

גם אירן וערב הסעודית לדוגמה. מעניין מה הדת השולטת שם .

אבל לא מבין מה זה קשור לטרנדים? בערב הסעודית לא יתלו הומו כי זה נוגד את הטרנד אלא כי באיסלם דין הומו זה דין מוות. הם פשוט מבצעים את מה שהדת שלהם מצווה עליהם.

עד לא מזמן גם בארהב, ובמזרח אירופה זה עדיין קורה… מעניין מה הדת השולטת שם…
גם ביהדות הציווי הוא לרצוח הומואים שחטאו.

זה גם עניין של טרנד (ככה זה מתחיל, בהודו נשים טרנסיות היו נחשבות קדושות בעבר עד שהתחיל הטרנד של לרצוח אותן כי הן מכשפות)

וזה גם עניין של דת (דתות הפי סי, והפוסט פי סי, הן מלחיצות בשוליים שלהן בדיוק כמו האיסלם והנצרות).

*אגב אהבתי לראות שישר היה חשוב לך להגיב על האיסלם הנוראי שרוצח הומואים אבל להתעלם באלגנטיות מהנוצרים שעושים את זה.

ואחרי זה רביע לא מבין למה גייז לובשים חולצות של “די לאיסמופוביה” על הבמות במצעד

מתי זה קרה? אני חושב שהתקדמנו מאז…

ההבדל הוא שביהדות יש מקום לרפורמה. גם בנצרות. באיסלאם דברי מוחמד זה חובה מוחלטת לציית וכל מי שלא מציית לו נחשב כופר.

כי נוצרים מזמן לא רוצחים הומאים ומקבלים לזה גיבוי מהקהילה או הממשלה (מדינות מערביות). תביא לי מדינה נוצרית במערב שתולים בה הומאים ממנוף ואני יגנה אותה בכל תוקף. ספוילר לא תמצא.

אבל לרוץ לקלף הנוח ולקרוא לי איסלמפוב זה קל… כל כך שקוף

רוסיה היא לא מדינה מערבית. ואני לא מתיחס אליה ככזו.

זה קל כי אתה מוביל לשם.
תן לי להבין, רוסיה היא לא מדינה מערבית אז הם לא נכנסים לסטטיסטיקה שלך אבל את כל המדינות המוסלמיות, 50 במספר (מתוכן ב38 זה לא חוקי להרוג גייז רק כי הם גייז)
אתה מחזיק לסטנדרטים הכי מערביים שיש כי ככה.

קרואטיה, ליטא, רומניה הונגריה ופולין בחלקן מחוקקים חוקים נגד להטב, חלקן סתם חיים בפחד הגייז וחלקן אני חטפתי בקבוק בירה לראש כי הסתובבתי אם מישהו טיפה נשי… הן גם לא נחשבות אצלך.

אני מסכים, בוא נדבר על ישראל. התקדמנו מאז, אבל בגלל מי? בטח שלא בגלל שאיזה חבורה של רבנים קמה בבוקר והחליטה ש"די. הרבצנו להומואים יותר מידי, הגיע הזמן שניתן להם לחיות"
יותר כמו פתאום התחיל איזה טרנד נוראי כזה שדוחפים הומואים לטלויזיה ולמגיזינים וילדים לומדים שזה בסדר, אז איזה מישהי תרגמה את זה לחוקים בעד הקהילה.

מהדיבור שלך ברור לי מעל לכל ספק שאתה, בלי להעליב, חסר כל מושג גם בנצרות וגם באיסלאם.
הדת באיסלאם היא רק חלק מאידאולוגיה שלמה, שכוללת שיטת משטר, כלכלה, משפט וכו.
האיסלאם היא אכן אידילוגיה שלא /מנוגדת מאוד לערכים המודרניים ולא יכולה להתקיים לצידם.

עכשיו, יש פה נקודה חשובה להבהיר:
בנצרות, ישוע הבהיר מעל לכל ספק שאין לפגוע באף בן אדם, אם זה הומו או זונה (היה קטע שהביאו לו את מריה מג’דלנה כדי לסקול אותה בגלל שהייתה זונה אבל הוא לא הרשה את זה).
הוא הבהיר מעל לכל ספק שאסור לרצוח ואצלו אין עין תחת עין ושן תחת שן.

מה עשה מוחמד? לקטוע יד לגנבים, לרצוח הומואים ולסקול נשים.

אז מה זה אומר? אם נוצרי רוצח אז הוא לגמרי הולך נגד חוקי הנצרות, שאוסרים בתכלית האיסור רצח… אז כן, כל פעם שנוצרים רצחו בשם המשיח, אלה לא היו נוצרים אמתיים ומה שעשו הפך אותם למעשה ללא נוצרים.

שמוסלמי מפוצץ יהודי או נוצרי, אונס או רוצח אישה לא מוסלימית, ועוד אלף ואחד דברים, הוא עושה בדיוק, אבל בדיוק מה שמוחמד ציווה.

בגלל זה הפחד מאיסלאם זה לעולם לא יהיה פחד לא רציונלי, פוביה, אלא פחד אמיתי ומבוסס. בגלל זה מדינות נוצריות שהיו נוראיות ורצחו מדענים והומואים התפתחו והפסיקו עם הרצח כי הם התקרבו לאידיולוגיה הנוצרית, ואילו האיסלאם לעולם יהיה רוצח הומואים כי זה כתוב ורשום טוב טוב באידיולוגיה שלו.

לא אמרתי שהם מדינות מושלמות או מודל לחיקוי . אבל יש הבדל בין מדינות שאתה בעצמך כתבת “תולים הומאים על עמודים או מכרחים לסביות לשכב עם גברים” לבין מדינות שאולי לא הכי ליברליות כלפי הקהילה אבל לא תולים בהם הומאים או מתעללים שם.

אבל בחיי שהמשפט הבא מצחיק אותי יותר

שחיבים לנסות ולמצוא איזון בין מדינות שתולות הומאים ממנופים (אירן לדוגמה) למערב אז מנסים בכח לנסות ולדחוף איזה חוק לא מתקדם או התנהגות לא נאותה באיזה מדינה כלשהי.

ועוד נקודה:

אתה מבין? מדינה (שהיא לא מערבית אחת מול המספר שנתת) ממש מצאת לי איזון לדברים שלי.

עכשיו בוא נחפש מדינות במערב שתולים בהם הומאים ממנופים או זורקים אותם מהגג. אני לא מוצא. אפילו ברוסיה לא עושים את זה.

אתה מבין מה ההבדל בין מדינה מערבית בעלת ערכים ליברלים שאני מאמין בהם לבין מדינות שהיו פעם תחת הכיבוש הסוביטי ? או מדינות תחת שליטה של האיסלם? סין?

יכול להיות שפה הקצר ביננו.

זה בסדר גמור אחי, לא נעלבתי. אבל אם כבר מדברים על PJW, תראה את הסרטונים שלו. אחלה בחור.

אני לא עושה הנחות וחושב שהן האמת… אני פשוט עוקב מקרוב אחרי הטרלול וזה ממש מפחיד.

אני לא חושב שהמטוטלת הולכת להתאזן. הביג טק, המדיה, תעשיית הבידור… כולם כולל כולם לקחו את הצד הקיצוני של הדבייט, היום אם אתה אומר שאישה זה רק מישהי שיש לה מחזור, אתה נמחק מיד, אם אתה טוען שגבר בממוצע חזק יותר פיזית מאישה, אתה נמחק. אנחנו עוברים טירוף מוחלט שיש לעצור אותו.

היום דאסקאל ונאורים כמוהו קוראים לכל התנהגות גברית נורמלית “גבריות רעילה” ומעודדים גברים להיות חלשלושים ופתטים כדי לא להיות “רעילים”.
מצחיק שהם אף פעם לא אומרים את הביטוי “נשים רעילות”.

בגלל שטיפת המוח שהם עוברים. בגלל שהם טיפשים שנהנים מהחיים במערב ולא נטחנים במדינה מוסלמית.
בגלל שהם מאמינים לפירמדת המסכנות המטורפת של השמאל הקיצוני (שלאט לאט הופך למיין סטרים של השמאל).

להזכיר לך שום שקהילת ההומואים הפלסטינית נרצחת שמה, פועלת כמובן מישראל אבל מאשימה ישראל בכל החרא שלהם? אין יותר טיפשי, חוסר יושר, צבוע וחסר ערכים מזה.

תזכיר לי איזה חוקים אלה? אני לא זוכר. אבל אם זה החוקים שאסור להומואים לבוא ולדבר בבתי הספר, וואלה, תרשה לי להיות ערבי פרימיטיבי ולהסכים עם זה.
אני מאמין בכל ליבי שילדים יכולים להיות מושפעים בקלות, שמעתי כבר סיפורים על ילדים שבאו מבתים קשים ובסוף גמרו במקומות לא נעימים… בגלל זה אני לא הייתי רוצה פרופגנדה וורודה בבתי הספר. כבר אי אפשר לראות סרט, סדרת טלוויזיה, חדשות ואפילו כדורגל בלי הפרופגנדה הזו… ביורו הקאתי מרוב פרופגנדה. מצחיק שהם לא מעיזים לעשות את זה במדינות האיסלאם. רק פה.
אז בו נשאיר את הילדים מחוץ לזה.

אתה יכול להגיד לי שאני בור ולא מבין שאי אפשר להשפיע על מיניות של ילד אז זה בדר שהומואים באים חופשי לבית הספר. ואני אני לא אסכים איתך.
אז נסכים לא להסכים.

רק עיוור או בן אדם לא ישר לא יודה שיש התקפה מתואמת של המרקסיזם על המשפחה הקלאסית, על הגבריות, על כל מה שהוא תרבות יודו/נוצרית… וכנראה שמדינות מזרח אירופה מבינות את זה טוב טוב, בגלל שהן חיו תחת הסרטן המרקסיסטי והם לא רוצים את זה פה.

וכמובן, אין דבר כזה איסלאמופוביה. זה ביטוי שקר, תקטיקה קלאסית של התיק’יה האיסלאמית. תקשיבו לנביא האדיר Hitchens:

זה כי אצלך להיות הומו זה פחות טוב מלהיות סטרייט.
זו בדיוק הסיבה שבגללה כן צריך פרופגנדה וורודה כמו שקראת לזה.

מסכים, לא כי זה לא בסדר, פשוט כי אני רוצה להוציא את הפוליטיקה מהספורט. היום זה הומואים ומחר זה לזכר העזתים פעילי החמאס שנפלו במלחמת העצמאות ה-10 שלהם.

ברור שיש התקפה על ערכים מיושנים. כמו שיש מתקפה על אי קבלה של שחורים בחברה.
אתה צריך להבין ששיוויון בפני החוק לא תמיד מספיק לבן אדם שלא יכול להיות עצמו.
אז כל הכבוד שהומו לא יקבל מכות ברחוב, אבל כל עוד זה יישאר מקוטלג כמשהו לא נורמלי אז הוא יקבל עדיפות פחותה בחיפוש עבודה, יקבל הקנטות ברחוב ויחיה בתנאים בהם אתה לא היית רוצה לחיות.

אוי די. דיברתי על זה עם מוס. איזו גבריות נלקחת מבן אדם?
אני יכול ללמד לכבד הומואים ותוך כדי להחליף גלגל.
אין פה שום סתירה.

אני מתנגד לקטנוניות בנגע לחוקים, אבל קטנוניות זה להתבאס על שפונים למישהו כגבר ולא כאישה.
מה כן לעשות? לתקן, ״וואלה אחי תפנה אליי כאישה״.
מה לא לעשות? לבכות שזה לא בסדר שהנחתי שמישהו גבר כי הוא נראה כמו גבר.

אני ממש לא קיצוני בדעות, אבל אני כן חושב שיש תרבות שצריך לשנות. אני לא בעד כל דעה של הקהילה, אבל אני כן חושב שחשוב להעלות מודעות.
קיצונים יש מכל הצדדים.

And now you have gone full Marxist.
Never go full Marxist.

מה להגיד לך גב חביבי, הילדים לא שייכים לממשלה. הילדים שייכים להורים שלהם. וההורים במדינות האלה לא מעוניינים בפרופגנדה הוורודה. לחלוטין זכותם, רק מה, קשה לנאורים מהמערב לקבל את זה.

אז הם רוצים שההומואים יעזבו את ילדיהם לנפשם וזו לחלוטין זכותם.
אשמח אם ההומואים יתחילו עם הפרופגנדה החשובה הזו בסעודיה, אירן ועזה. עד אז, חלאס עם הצביעות.

ערכים “מיושנים” הם לטעמי הערכים הכי טובים בשבילנו.
אני רואה מסביבי הרבה יותר אנשים אומללים מאי פעם. הריסת התא המשפחתי המסורתי היא דבר רע מאוד לאנושות.
אני לא אשכנע אותך בזה, אני לא מנסה אפילו, אבל נחיה ונראה.

ובקשר לשחורים, עוד תגיד לי שארגון הטרור BLM הוא ארגון צודק וטוב, נכון? ותגיד לי שהעובדה שהשחורים באמריקה שהם רק 13% אבל אחרים על יותר מ55% מהרצח שמה זה בגלל האדם הלבן הרע, נכון?

כנראה שאתה לא עוקב אחרי המתקפה המערבית אחרי כל מה שהוא גברי. תקרא את הגבר על דאסקאל. הוא אוהב לדבר המון על “גבריות רעילה”.
ראית את הפרסומת המבחילה של ג’ילט?

אין לי כוח לכתוב על מה זה גבר בשבילי. אבל מה שקורה במערב זה לחלוטין לא טוב ורואים. כולם פה הפכו לרגשנים ורכרוכיים, חלשי אופי וחסרי ערכים.
אני לא יודע איך ישרדו את כל המהגרים שבאים לפה.

אני מבין שהיה לך סבבה בפיפטיז הא?

מאוד מפתיע שלסטרייטים לא מפריע שהלהט״ב מקופחים.
מפתיע כמו שלבנים רבים תמכו בשעבוד שחורים.

זה צביעות לנסות לתקן את המדינה שלך ולא אחרות?
זה צביעות להתנגד לרצח ולא ללכת לעמוד באמצע מלחמת אזרחים?

הלהטב רוצים לשפר את התנאים שלהם במדינה שלהם. ברור שהם היו שמחים שגם באירן המצב היה אחר, אבל יש גבול למה שאפשר לעשות.
האם אתה לא חושב שהמצב באירן שגוי? ועדיין אני די בטוח שלא הלכת לשם לשנות שום דבר.
אם אתה לא מסכים איתי אז למה לא הלכת להגן על זכויות הנשים באירן? האם זה כי אתה חושב שנשים נחותות? או שתסכים איתי שזה טיעון הזוי?

מה כל כך טוב בערכים שתומכים בקוח כל מי שאינו גבר לבן סטרייט?
הרי אנחנו מדברים על הערכים האלה כרגע.
לא להסכים ללהטב לדבר בפני כיתות זה לא לאפשר לשינוי לקרות.
אני לא אמרתי שום דבר שקשור לאפליה מתקנת, אני רק אומר שיתנו להם לדבר כי השינוי הוא לא רק במסגרת החוק אלא גם במסגרת התרבות (דרך אגב, רק כדי לשים דברים על השולחן, החוק עדיין מפלה הומואים פה במדינת ישראל).

אני מכיר רק את הכוונה שמאחורי אותו ארגון אז אני לא יכול לדבר על הפעולות שלו בפועל.
ארגון שרוצה שיוויון זכויות אמיתי לשחורים הוא ארגון צודק.
אני לא עומד מאחורי מעשים אחרים שהארגון עושה, אבל מאחורי הרצון לשיוויון אני בהחלט עומד.
לגבי נתוני הרצח. ברור שאוכלוסיה מוחלשת תכיל יותר פשיעה. זו בדיוק הבעיה שאנשים מסרבים לראות.
ברור שזה לא בסדר כמובן, אבל אני טענתי שצריך לשחרר רוצחים שחורים מהכלא?!?
שחור שעבר על החוק צריך להכנס לכלא, צריך גם להגביר את האכיפה שם. זה לא סותר.

למה טיפול בבעיה חייב להיות רק במישור אחד?
מחזיר אותנו לדיון על עזה. למה אי אפשר לתמוך בפתרון מדיני (בתנאים מסוימים) ולא לעמוד על זכותינו להגן על עצמינו.
אז אני חושב שצריך לטפל בבעיית העוני והטיול הלקוי באזורים ״השחורים״ בארהב, ובו בעת לדאוג שהמשטרה תטפל בעבריינים ולהיות עם אפס סובלנות לפשיעה.

אם תשאל אותי, אני חושב שהחוק בעולם חייב להשתנות כך שלכוונה יהיה משקל גבוה הרבה יותר. ניסיון לרצח חייב להיות מול החוק כמעט כמו רצח. זה לא הגיוני בעיני שנהג טועה שלא עצר במעבר חציה ישב בכלא יותר זמן מאדם שדקר אדם אחר שבמזל שרד.

אני מכיר את המונח כמו שהוא טבוע בחברה.
גבריות רעילה זה ההרגלים מפעם בהם גבר צריך להיות דומיננטי בקטע רע.
זה רעיל שגבר ירגיש שהוא מחויב להגיב באלימות על כל שטות.
זה רעיל שגבר יפעל באלימות כאשר האגו נפגע
זה רעיל לנסות לשלוט בנשים כי אני גבר.
אתה לא חייב לבסס את המונח על פי הקיצונים ביותר כדי להתנגד לו. חבל מאוד אם אתה לא תסכים שהרבה תכונות ״גבריות״ מפעם הן פשוט תכונות רעות (כמו אלימות).

זה שיש אנשים קיצוניים שלוקחים את המונח להיות דברים נוספים זה כבר לא קשור אליי או לתנועה שמתנגדת לגבריות רעילה.
אי אפשר שכל פעם תדבר איתי על קיצוני ותסביר לי כמה זה רע, זו לא דרכו של העולם.
לא כל הימנים רוצחים למרות שהיה את ברוך גולדשטיין שהיה ימני.
לא כל השמאלנים מעדיפים אנטי ציונים, למרות שיש את ההוא הדפוק עם התלתלים שברח לי השם שלו.
לא כל החרדים נטורי כרתא.
לא כל השחורים רוצחים.
לא כל הערבים מחבלים. (אתה ערבי, אתה בטח תסכים איתי על זה מן הסתם).

לא. אראה אותה.

מה שקורה איפה? אני רואה מה קורה סביבי.
תמיד המדיה מראה את הקיצון. אם אתבסס לפי המדיה אז אין ערבים טובים כי כולם מחבלים. בפועל יש 2 מיליון ערבים בישראל ולא היו פה 2 מיליון פיגועים היום. אפילו לא השבוע.

זה טוב מאוד שגברים יהיו קצת רגישים. מה הבעיה בזה?
אם אני רגיש לסביבה שלי זה עושה אותי פחות גבר?
אם אני אהיה מנומס זה עושה אותי פחות גבר?
זו בדיוק הגבריות הרעילה?

אתה יודע מה משותף לכל האוכלוסיות שיש בהן יותר פשיעה (שחורים וערבים לדוגמה)?
אלה אוכלוסיות שמשמרות את אותה גבריות רעילה שאתה טוען שהיא כה טובה.
אתה טוען שהשחורים והערבים פושעים כי הם אנשים רעים יותר.
אני אוען שזה קשור גם לתרבות אליה הם גדלים, תרבות שאומרת שכדי להיות גבר אסור להם להתעלם ממישהו שזורק להם מילה, תרבות שאומרת שאם תהיה אלים אתה תהיה גבר. זו הסיבה בעיניי שבתרבויות האלה יש יותר פשיעה, וזו בדיוק התרבות אותה אתה מבקש לשמר.

קח

דוגמה לצביעות הטיפוסית של NPC של משטרת הPC :slight_smile:
אם הוא היה מגדיר את עצמו בתור “אישה” הם היו סוגדים לו\לה וקוראים לזה התקדמות. אבל שזה גבר זה מזעזע אותם ובצדק.

לא מאמינים לי. קבלו את המקרה של יוצא יחידה מיוחדת של צבא ארה"ב ש"החליף" את המין וכיסח במכות את היריבה שלו אבל הוא לא קיבל גינוי או התנגדות בלשון המעטה.

חייב לציין שמדובר בקרבות היותר עלובים שראיתי. משני הצדדים.

זה לא קרבות בכלל, זה בדיחה. ועם כל הכבוד והצער, לא צריך לאפשר לגבר שהחליט שהוא אישה להתחרות עם נשים. זה פשוט לא פאייר גנטית.

אפרופו דת הpc המטורפת, אתמול התארחה טהוניה רובל אצל אופירה וברקוביץ’, בראיון שגרם לאוזניים שלי לדמם.

טהוניה, אישה וולגרית, בוטה ואלימה מילולית, שהתפרסמה רק בגלל צבע העור שלה - לא הפסיקה כל הריאיון להתלונן על כמה מדינת ישראל היא מדינת גזענית.

באחד הטיעונים היותר עלובים שלה, היא טענה שבגלל שהאתיופים הם רק 2% מהאזרחים, אז חברות האופנה מתעלמות מהם ואין הרבה דוגמניות אתיופיות. הרי למי אכפת מהעובדה שאם האתיופים הם רק 2% מהאוכלוסייה אז סטטיסטית אחת מ50 דוגמניות אמורה להיות אתיופית ולא יותר מזה?

היו עוד כמה טענות מגוחכות שבמקום לסתור אותן בקלות הם החליטו “להזדעזע ממה שהם שומעים”.

מה שאותי מזעזע זה שב2021 בואכה 2022, במקום שיהיה שיוויון, יש היתר לאוכלוסיות מסוימות לעשות מה שבא להם ולקבל הנחות רק כי “הם מסכנים ובלה בלה בלה”.

אם לא הבנת טל, עכשיו נפתחה במערב עונת כריעת הברך ו"התיקונים".
כבר אין היגיון ואין צדק, יש תחרות של מי יהיה יותר מטורלל ויותר אנטי מערבי.

פשוט נמאס, אנחנו פשוט חייבים להפסיק להתנצל ולהתחיל PUSH BACK רציני.

נדמה לי שזה התרד הכי רלוונטי להדביק את זה:

ממליץ בחום לקרוא ואף לעבור על התגובות. דוגמא מאלפת לכיצד נראה דיון בין צד אחד שמנסה לדבר בהיגיון, לצד השני שמשתמש בעיקר בטיעוני ה"אתה לא תגיד לי איך אני מרגיש". במיוחד ממליץ לקרוא את התגובות של אחת Sharon K Kaniel. מרתק.

אני מודה שעד שלא אצליח להבין לעומק כיצד המח שאל אנשים כמו השרון הזו עובד, תמיד אכשל בויכוחים מהסוג הזה.

לא הבנתי מה ההתרגשות מהפוסט הזה.
שום דבר שם לא קיצוני כמו שאתה מתאר אותו. הבחור הביא פרשנות שלו לסטטיסטיקות ורב התגובות זה בעיקר מריבות על סמנטיקה ומה ההגדרה המדוייקת של “אונס”.
גם התגובות של שרון הזאת לא קיצוניות כמו שאתה מציג את זה… היא בסך הכל טוענת ששם שלדעתה ההגדרה של אונס היא “כל מעשה מיני שנעשה בכפייה ולא נעים לה” ואם זאת ההגדרה אז היא חושבת שהסטטיסטיקה נכונה.

אם היה שם דברים יותר מופרעים בתגובות כנראה שפספסתי את זה :man_shrugging:.

אגב מחלת ה"זה הרגשות שלי" לא שמורה רק לצד השמאלי/נאור/ליברלי עד כדי קיא שעושה הרבה רעש.
זה קורה יפה מאוד גם בצד הימני/שמרני/צודק עד כדי לרצוח כשהמטוטלת בצד השני…
בזמן הבחירות הראשונות של טראמפ ראיינו איזה סנטור רפובליקני שטען שחייבים את טראמפ כי רק הוא יטפל בפשע בערים הגדולות. המראיין צחק עליו קצת והוציא לו דוחות רשמיים של האפ בי אי שמוכיחים שהפשע יורד בצורה הדרגתית כבר שנים. תגובת הרפובליקני- "האזרחים מרגישים שהפשע עולה, אז זה לא משנה מה הדוחות אומרים הם מרגישים שהם צריכים את טראמפ.(ממש מבאס אותי שאני לא מוצא את הוידאו)

החתולה של אימא שלי! נשבע לכם שתמיד ידעתי שהיא חורשת רעות!

נ.ב לא יודע אם לצחוק או לבכות על החבורה של מטומטמים שמשלמים דולר לשבוע בשביל החרא במסווה של עיתון… בחיי שניו יורק טיימס אפילו יותר גרוע מה"ארץ".