על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

לצערי, ככל שעובר הזמן ואני יותר מודע לאנשים שמסביבי אני מתחיל להיות הרבה יותר קפיטלסטי מאשר המצב ההתחלתי שאז הייתי חמלן כלפיי אוכלוסיות “מוחלשות”.
כמות הכספים שנזרקים מהמדינה כלפיי עסקנים, קומבינטורים וסתם עמותות היא חסרת תקדים.
אתה באמת לא תאמין כמה אנשים שמקבלים קצבת ביטוח לאומי ברמייה אני מכיר (ואנשים גם כבר לא מתביישים להגיד שהם עקצו את המערכת).
מבחינתי במדינה המתוקנת שאני חולם עליה אין יותר מיסים.
אני כבר יתרום למי שאני חושב לנכון.

זה לא מה שקורה היום שכל המסכנים באים לבכות ולעשות לך ייסורי מצפון על איך אתה שיש לך קצת לא עוזר ותורם למי שאין לו כלום?

אתה סתם “צועק” דברים בלי שום ביסוס. אין לך מושג כמה הכניס מונדיאל הנשים.
אתה מבסס את כל הטיעונים שלך על כותרות לא מבוססות.
ואחרי זה אתה מדבר איתי על פרופוגנדה, נו באמת. זה נהיה מביך.

מבין שיש לך הרבה על הלב נגד כל תרבות הwoke אבל זה גורם לך לדבר שטויות.

שוב, כל ההשוואה שלך של נבחרת הנשים האמריקאית מול נבחרת צרפת וברזיל של הגברים לא שווה כלום.
נבחרת הנשים האמריקאית יותר מעניינת ומביאה יותר קהל מנבחרת הגברים.

צודק, רק 1.1 מילארד אנשים צפו במונדיאל הנשים, ו260 מליון בגמר בלבד, מס שהכפיל את עצמו מהמונדיאל הקודם. (ואל תביא את המונדיאל של הגברים להשוואה כי זה לא קשור).

בנתיים תמשיך למלא את התגובות שלך ב"עובדות" לא אמיתיות ודעות שאשכרה לא מעניינות אף אחד על רמת הכדורגל של הנשים.

סתם ככה אם אתה רוצה השוואות לא קשורות-
באל קלאסיקו צפו כ100 מילון
בגמר הnba צפו כ60 מליון
בגמר הnfl צפו כ30 מליון.

אפילו נתי ראה את גמר המונדיאל, אבל הנשים לא מעניינות אף אחד. תעשה שיעורי בית ותפסיק להגיב “מהלב”.

נו נו, נכון, פיפא לא שיחררה את המידע הזה כי זה יהיה מביך לכולם אבל המספר של 40 מיליון דולר שזרקתי זה לא סתם.
זה מכתבה בגארדיאן:

The total prize money Fifa offered for the men’s World Cup last year was $400m, with the top team earning around $38m. For this summer’s Women’s World Cup, a total of $30m was available, including $4m for the winning team. The total men’s pot is about 13 times larger than the women’s pot.

ברור לכל מי שהוא לא פלצן בשנקל שהמונדיאל מכניס לפחות פי עשרה או יותר ממה שמכניס העילבון הנחות הזה שקוראים לו “מונדיאל” הנשים.

ויש גם את זה:

FIFA has acknowledged that it doesn’t know how much revenue the Women’s World Cup generated in 2019, but did not provide answers to other questions

חחחח אז פיפא, שאכפת לה רק משורת הרווח, לא יודעת כמה הרוויחה ב"מונדיאל" הנשים ב2019?? נו באמת… כנראה המספרים הם כאלה מביכים שהם לא רצו לפרסם את זה.

השטות היחידה שנפלטה לי זה שטעיתי בקשר ל40 מיליון האלה כי אתלטי משחקת היום, אבל זה לא היה קריטי, כי הנקודה הייתה ברורה.
אתה יכול לטעון שהטורניר המביך הזה מכניס יותר מעשירית המונדיאל, אבל זה לא יהיה טיעון סביר.

חבוב, אני אף פעם לא השוויתי את הליצנים האלה אפילו לכדורגלנים מהליגה הארצית. בשבילי “כדורגל” נשים זה לא קשור לענף אבל דווקא החברים שלך מהצד הנאור של האנושות עושים את זה.
אני זוכר איזשהו עיתונאי חשוב מפרסם את את טבלת המבקיעים בכל הזמנים אחרי שרונאלדו שבר את השיא של האיראני, והוא היה במקום השני כי במקום הראשון הייתה אישה… ולא, זו לא הייתה הטרלה.
ןאז כל מיני עמודים של אנשים נאורים פרסמו את אותה התועבה.

אתה מבין מה הבעיה שלי? הינדוס התודעה הזה שעכשיו מזהמים לי את הכדורגל. יש לי את פיפא שמזהמת אותו, לא צריך גם את כת הנאורים.
להוסיף אישה לרשימה הזו ברצינות שווה להוספת גם השיא שהבקיע ילד אחד בן 7 בקבוצת הזעטוטים שלו. אבל אף אחד לא יחשוב על להוסיף ילדים.
אותו הדבר לנשים. הרי האלופה הזו הבקיעה את שעריה מול נבחרות שלרוב הן חובבניות.

הסרטן הזה לא נמצא רק בכדורגל לצערי. אני זוכר לפני כמה שנים שאלו את מקנרו אם סרינה היא הטינסטאי/ת הגדול/ה בכל הזמנים. הוא אמר שהיא האישה הטובה בכל הזמנים.
הרגרסיבים אמרו: “אישה? למה לא הכי טובה אי פעם גם בין הגברים?”… הפרצוף של מקנרו… יא אללה.
הוא אמר שאם היא משחקת עם הגברים היא הייתה מקסימום במקום ה700. צלבו אותו. רצו לשים אותה ליד פדרר. פור פאק סייק.
ואז קראו אותו לראיונות ודרשו ממנו לבקש סליחה… ממליץ לך לראות את הסרטון המדהים והמקומם.

זה מביך חביבי.

האם המספרים האלה הם כמו המספרים של נטפליקס? שבשבילם אם צפית בלפחות 2 דקות אז זה נחשב לצפייה?
אני חי באירופה וכשיש מונדיאל אתה לא רואה אנשים ברחובות, כולם מכירים את השחקנים וכולם יושבים וצופים.
בזמן “מונדיאל” הנשים… לולז. לאף אחד לא היה מושג שיש דבר כזה. אולי בהולנד, סקנדינביה ועוד כמה מדינות שיש להן הרבה זמן פנוי… אבל בשאר העולם?
אז תרשה לי לפקפק במספרים האלה. אני בטוח שהם ספרו כל מי שסתם נפל על משחק לרבע שנייה כי הוא העביר ערוצים.

אגב, אני לא אנטי כי אני סתם אנטי. ישבתי וראיתי כדורגל נשים, שיחקתי מולן. זה פשוט עלבון לספורט. למה עלבון? כי זה בבירור מוצר נחות גם לעומת כדורגל ילדים בני 14 אבל יש דחיפה מלאכותית של התקשורת כדי לפרסם את החרא הזה.

ובחייך, אל תקרא למונדיאל “מונדיאל הגברים”… מונדיאל זה תמיד מונדיאל הגברים. נקודה.
הטורניר הזה של עלי אקספרס אפשר להוסיף נשים ליד המילה מונדיאל.

עריכה: אז בדקתי אם המספר הזה נכון, ומתברר שאתה פולט שטויות.

That includes an average audience of 82.18 million in-home viewers for the USA-Netherlands final.

FIFA says the United States’ 2-0 win over the Netherlands in Lyon, France, reached 263.62 million viewers for at least one minute of action.

חחחחחחחחחחחחחח כשזרקתי את טענת נטפליקס לא קראתי את זה, והנה, מתברר שה260 מיליון העלובים שלך זה אשכרה של אנשים שבטעות נפלו על החרא הזה והם נרשמו כצופים.
אה, וכנראה שרוב ה80 מיליון שטוענים שראו את המשחק היו אמריקאים והנבחרת היריבה בגמר ועוד כמה. בסדר. בגלל זה הרוב המוחלט של העולם לא יזהה יותר מ3 “שחקניות”.
ניסיון יפה חבוב.

ולמה לא להביא את המונדיאל כהשוואה לחרא הזה? הרי אם מדברים על רווחים אז ברור שמי מביא כמעט פי עשרה יותר צופים ייתן פי עשרה יותר רווח וכיוצא מזה ייתן יותר פרסים.

טעיתי בחצי עובדה, ואני לא מאמין למספרים האלה של הצופים. לך ברחובות ותשאל על השחקניות. האפשרות שתמצא מישהו שמזהה מישהי זה אפסי.

הדעות שלי מעניינות אותך מספיק כדי להגיב עם כזו תשוקה. מעריך את זה :heart::rose: והדעה שלי על כדורגל העלי אקספרס היא הדעה של כל מי שהוא כן עם עצמו.

אלה אנשים שראו את כל המשחק ולא זזו ממנו. לעומת הנשים ששספרו, לדעתי, אה לה נטפליקס.

החרא הזה ממילא הספורט ה3 או 4 באמריקה. ובשנה שעברה או בזו שלפניה הייתה נפילה גדולה בגלל כל הכנסת החרא של Black lies matter.

נתי הוא בדיוק הבן אדם עליו דיברתי… זה שמנסים להביא אותו בצורה לא אורגנית לראות את החרא הזה, בדיוק כמו שהקורונה הוכרזה כמחלת סוף האנושות וטראמפ היה השטן…
אם לא הייתה שמה פרופגנדה מטורפת של התקשורת אני מבטיח לך שהוא לא היה שומע על מונדיאל עלי אקספרס כי אף אחד לא היה מדבר על זה, זה לא היה מתפשט בצורה אורגנית מפה לאוזן כמו שקורה בדרך כלל עם דברים שהם באמת טובים… פשוט כך.
הוא שמע את כל הטירוף הזה ורצה לדעת במה מדובר. ואז הקיא את הנשמה שלו.

וכן, מונדיאל עלי אקספרס לא מעניין אף אחד.

אחי זה לא מעכשיו, צ’ולו מאמן אתלטיקו כבר עשור.

וברצינות, מה שמיחד את הכדורגל בעיניי משאר ענפי הספורט זה שאין לו גבולות. אתה יכול ללכת לאיזה אי נידח בפיג’י או לאיזה כפר באפריקה ועדיין תראה ילדים משחקים כדורגל. לכדורגל אין גבול, כולם יכולים לשחק אותו, רק צריך כדור או משהו שדומה לזה וכמה חברים. יש לך אלפי ליגות, למה שליגה של נשים יהיה משהו ש"מזהם לך את הכדורגל"? אתה יכול להתעלם מאיזו ליגה שאתה רוצה. אני למשל מתעלם מהליגה הישראלית, או מכל ספורט ישראלי לצורך העניין.

ובכלל, אני לא חושב שהכדורגל יכול להיות יותר מזוהם ממה שהוא כבר מזוהם. אופא כבר זיהמו אותו כמה שאפשר.

אני לא יכול שלא להקביל את זה למה שקורה בעולם השחמט. גם שם הנשים לא בליגה של הגברים חד וחלק, וגם שם היה ואולי עודנו גייט קיפינג, אבל לנשים יש את הטורנירים שלהן והן לא מפריעות לאף אחד.

ברור שאני מסכים איתך, אבל את הכוונה שלי ב"זיהום" הבהרתי בחלק האחרון: הם התחילו לדחוף את הפוליטיקה המזוהמת הזו לכדורגל, בדיוק כפי שעושים עכשיו עם שר הטבעות.
אני כבר לא יכול לשמוע את המלים Diversity, Inclusive, EQUALITY (DIE בקיצור).
ואת זה הם דוחפים לכל, ועכשיו לכדורגל.

אתה לא תקרא את דאסקאל, עוזי דן ודורפן מתלהבים ומדברים כל יום על הליגה בפיג’י, זה פשוט לא יקרה. אולי יזכירו את זה בסיפור פה ושם. אבל יתלהבו מזה? ידברו על זה כל יום כל היום?
אבל אתה תקרא בין השורות שכדרוגל נשים רואים מסיבה אדיולוגית.

בשנה שבה זכתה היצור המכוער ראפינו בכדור הזהב היא הביאה נאום סרטני פר אקסלנס בטקס, משהו מלא בintersecionality קלאסי אמריקאי… אני באמת לא אסבול אם הם ידחפו לנו את הWokness הזה לכדורגל. כבר יש לנו כל מיני שייחים שהורסים את זה עם הנוכחות שלהם.

וזו הבעיה שלי עם כל הסיפור הזה.

לא יודע מי אלה, עמך הסליחה. בכל מקרה, אם אני לא אוהב תוכן של עיתונאי מסויים אני פשוט מתעלם מהתוכן שלו. יש כל כך הרבה תוכן ברשת, ים של יוטיוברים, סרטים סדרות עיתונאים פרשנים ומה לא. לא חייב לצרוך את הכל.

לא יודע מי זו, לא יודע על קיומו של הטקס, וגם אם הייתי יודע כנראה שלא הייתי מקשיב. לא יודע גם מה רונאלדו או מסי אמרו כשזכו בפרסים שלהם לצורך העניין. לא עניין אותי אז לא הקשבתי.

הנקודה שלי היא, שמה שלא מעניין אותך פשוט אל תתעניין בו, במקום להתעניין בו ולהיות מתוסכל ממנו.

זה בכלל לא קשור למה שאמרתי. אני מתרחק מתוכן כזה כמו מאש. אבל אני כן בודק מה הולך אצל האחרים כדי להיות מועדכן בדברים.

די נו, זה לא עובד כך. כי הם לא נשארים בתחום שלהם ולא באין להפריע לאחרים.
כל הקטע שלי זה שהם פולשים למרחב לא להם.

שמסי ורונאלדו זוכים בכדור הזהב הם מקשקשים על זה שהקבוצה חשובה וכל מיני שטויות.
כשהיצור המזעזע רפינו זכתה מסיבות פוליטיות הטקס הזהב היא הביאה שטויות אמריקאיות לטקס הזה ומשם זה יכול להתפשט לכל מקום.

אז בזמן שאנחנו לא מקשיבים הם מתפשטים כמו סרטו כי מרשים להם. אולי אתה בסדר עם זה, אני לא.

שאלה לחברי הפורום:

מהי אישה?

https://twitter.com/MattWalshBlog/status/1506966948483059716

https://twitter.com/RNCResearch/status/1506451123674173443

יש ביולוג בין חברי הפורום כי כנראה רק הוא יכול לעזור לי…

מה השאלה? אני אענה לך

בתור ביולוג אני רק יכול להגיד שלכל כלל יש יוצא מן הכלל…

ליאור תגיד את זה בארה"ב זה הסוף לקרירה שלך…

:slight_smile:

-מה זה אבן?
-אני לא גאולוג.

-מה זה דירבל?
-אני לא מסי.

-מה זה טלפון?
-אני לא בל.

-מה זו מהירות?
-אני לא איינשטיין.

Don’t u like it?

לא גר בארה"ב אבל לא נראה לי שזה נכון

גם JK לא גרה בארהב. מוזמן לשאול אותה אם זה נכון או לא…

זו פוליטיקה מעוותת של ארה"ב, אבל כפוליטיקאית היא יצאה מזה בהתאם למשחק מבלי להשרף ע"י הפרוגרסיביים האלימיים מחסלי הקריירות.

ליאור אתה לא עוקב אחרי חוקי המשחק. מה שמסקרן בגיי קי רולינג שהיא שמאלנית ושונאת את טראמפ ויש לה את הבלו ציק איפה שצריך. אמרה את האמת ועכשיו רוצים להוציא ממנה את הארי פוטר…

ולמרות הכל היא עומדת על שלה. כבוד.

דרך אגב, מרטינה נברטילובה לסבית בעצמה, אמרה את האמת לרגע, ואז שהיא שמה לב שההמון כבר מכין את חבלי התלייה היא התקפלה והתחננה לרחמים.

אז כל פעם ההוכחה תהיה ג’יי קיי רולינג? אני מבין שתנועת הwoke קיימת אבל אני חושב שהיחידים שמפריזים בחשיבותה הם הרפובליקנים עצמם. שאל כל בן אדם שלא גדל בתוך ביצה מה זה אישה ומה זה איש ותקבל תשובות מאוד ברורות ופשוטות.

זה לא חוכמה בפורום פה לכתוב את זה, תחפש מישהו בעל תדמית ציבורית, שיש לו מה להפסיד שיגיד את זה. זה יותר גרוע בשבילו מאשר להצהיר שהוא איש ימין…

דרך אגב קיבלת דוגמה. אפילו טובה. אני מבין שבתור איש ליברל אמיתי אתה נבוך מזה וזה מעורר כבוד, אבל אל תקבור את הראש בחול, זה הפרוגרסיבים של היום.

נ.ב אם Ganjo יהפוך להיות מאמן ארגנטינה יום אחד, אפשר כך לסכל את המינוי שלו סתם בשביל הצחוקים :wink: