על דת, אידיאולוגיה, גזענות ומה שביניהם ::

בגדול ברור שאני מסכים עם הרבה מהטענות שלכם. הבעיה היא שאתם מסתכלים על היוצאים מן הכלל ועל מנת לפתור בעיות שאותם יוצאים מן הכלל יוצרים אתם קוטלים לפעמים את הכלל.

ברור שבספורט חייבת להיות הפרדה והצדק איתכם לגבי אותה ספורטאית למשל.
אבל בכל הקשור ליחס, אם הבן אדם מגדיר את עצמו כאישה אז זוהי זכותו וכך גם אנחנו צריכים. אף אחד לא יכניס אף אחד לכלא על שתגידו ״אתה״ ולא ״את״. אבל בצדק יתעצבנו עליכם אם בכוונה תתנגדו לתיקון.

לא צריך להיות קשר בין הדברים ואפשר לשלב יותר אינטלגינציה רגשית בדרך בה אנחנו פועלים. לא יקרה כלום אם נגיד ״סליחה״ וננסה לשנות את הפניה כשנטעה. מבטיח לכם שהרוב המוחלט יהיה בסדר עם זה שנטעה בפניה לפעמים.

לגבי הקטילות בתקשורת. כל אדם שמביע דעה על משהו בתקשורת - קוטלים אותו.
תגיד שישראל צודקת - יקטלו אותך ויקראו לך גזען ותומך אפרטהייד.
תגיד שפלסטין צודקת - יקטלו אותך ויקראו לך טרוריסט ואנטישמי.
אז מה מפתיע אתכם שקוטלים אנשים שאומרים משהו שלדעת מישהו מתפרש כטרנסופובי?
במה שונה תרבות הwoke מכל תרבות אחרת? אפשר להגיד משהו על יהודים בלי שיקטלו אותך? על מוסלמים אפשר?
משום מה לא זכור לי שלמישהו הפריע שכמעט תמיד היהודים הם הטובים בסרטים בהוליווד, כאילו שזה כל כך משמעותי לעלילה שהגיבור חוגג חנוכה (בהמשך לאותו דיון קודם על הסרטים)

את הספורט אפשר לשים בצד ולהחליט ששם ניתן להתחרות אך ורק במין בו נולדת. כמו שאתה יכול לייצג רק את המדינה בה נולדת. אולי יפתחו עוד מקצים וכמו שיש תחרויות גברים ונשים תהיה גם אולימפיאדת משני מין וגם שם יחלקו לנשים וגברים (לפי הגדרה ולא לפי מין).
אבל למה שזה יפריע למישהו? אנחנו לא נהיה חייבים לראות את זה.

זה הדבר הכי מחליא בתרבות הWOKE שדוחף את כל השיח לקיצון: את.ה יוכל.ה להסכים איתםן על 99.9999999% מהנושאים.ות אבל אז הםן יבטלו.נה אותך בגלל 0.000001% הזה שנישאר.
זה בדיוק מה שקורה עם רולינג וזה מרתק כי אי אפשר להסכים על הכל ב100% אלא אם אתה בכת.

ועל זה אומרים The left eats it’s own

ההגדרה הביולוגית אומרת, שאם יש לך זוג כרומוזומי XX, אז אתה נקבה, ואם יש לך זוג כרומוזומי XY אז אתה זכר. הדבר הכי מסוכן בתרבות הwoke, זה שהם מכחישי מדע כרוניים. לדוגמה: מסע הצלב שלהם נגד “תת ייצוג” של שחקנים שחורים בהוליווד, כשנכון ללפני הקורונה אחוז השחקנים השחורים בהוליווד היה כמעט כפול מגודלם באוכלוסייה בארה"ב.

אף אחד במערב לא אומר לבן אדם אחר אל תשנה את המין שלך. שכל אחד יעשה מה שבא לו, ואת מי שבא לו. אבל כשהם באים לעוות את המציאות - הקול השפוי צריך להתנגד, ולצערי זה לא קורה.

גב אחת הבעיות איתך (ולא רק בנושא הזה) שאתה תמיד מוציא דברם מהקשרם ומנסה לשנות את הדיון. אין לי שום בעיה אם x רוצה להגדיר את עצמu בתור “נקבה” .
יש בעיה פה אם x רוצה “לאנוס” את הדעה שלו עלי ועל אחרים. ויותר חמור מזה, אם הוא רוצה לשנות את מינו ולהתחרות מול נשים . זה רמאות.

אני יכול להיות ברור יותר?

פה נכנסת פוליטיקת הזהויות לפעולה. פוליטיקת הזהות מחלקת את כולנו לפי הגזע או הזהות המינית שלנו למין דירוג .

אתה תמיד תישפט לי צבע עורך בלי קשר למה שאתה חושב או אומר. לברון גיימס יכול להשמיע שירים אנטישמים ולצאת מזה חלק כמו תינוק למה כי הוא שחור אבל לעומת זאת שחקן מסוים (ששכחתי את שמו) יכול להשמיע איזה בדיחה אנטישמית באיזה משחק מחשב עם חברים ואז זה מתפרסם ואז הקבוצה שלו מעיפה אותו ומתנערת ממנו. מה ההבדל הוא לבן.

הבנת מה הכונה שלי. יש דירוג. אלו שנחשבים ל"מדוכאים" הם תמיד למעלה ואלו שנחשבים ל"מדכאים" הם תמיד למטה.

למעשה, מרתין לוטר קינג הוא גזען לפי ההגדרה שלהם כי הוא אמר שהחלום שלו שהבנות שלו ישפטו לפי המהות של המעשים שלהם ולא לפי צבע עורם…

האבולציה של השמאל:

אה! נפלת לחור הארנבת:
XX זכר
XY נקבה

הכלל שיוצא מהכלל… יש הכל בביולוגיה, החיים כבר המציאו הכל

אם נשים רגע הפרעות גנטיות בצד, מסכים מאוד עם התגובה שלך. לא משנה איפה אנחנו נמצאים על הספקטרום של זכר-נקבה צריך להיות כבוד בסיסי בין בני אדם. תרבות ה-woke וכל ה-sjw זה פשוט דרך של אנשים להתנשא עליך ותוך כדי להרגיש טוב יותר עם עצמם

איפה זה סותר את ממה שאמרתי?
גם אדם שחור הוא שחור, אני עדיין לא אקרא לו כושי בפנים (למרות שזה מה שהוא).

יותר מזה, טענתי שבכל הקשור לספורט אני מן הסתם שאיתכם, זה לא הוגן שאדם שנולך גבר יתחרה עם נשים.
כל מה שאני אמרתי זה שאל תצאו נגד הקהילה עצמה, אל תקבלו אנטי נגד אנשים שרוצים שייתייחסו אליהם בצורה הוגנת כקונטרה לקבוצה מעצבנת אחת.

זו גם הרדיפה של קבוצה אחרי כוח. אבל מי לא עושה את זה?
האם יהודים לא מנסים להוציא מן המילון כל התייחסות נגדם? תראה פה בארץ באיזה מהירות המילה אנטישמי נאמרת על כל אדם שלא מסכים איתנו. מה ההבדל?

אל תתן להם כוח. אתה לא צריך להפסיד פה שום דבר באמת שאני לא מבין כמה זה פוגע במישהו פה שאומרים לו לא לדבר נגד טרנסים בתקשורת? גם אומרים לכולם לא לדבר נגד ערבים בתקשורת ונגד יהודים.
אף אחד לא מחייב אותך לבחור שחקן מסוים אבל כן מנסים לעזור באפליה מתקנת, אתה לא חייב להסכים עם זה אבל זה לא שנעשה לך עוול.

גב שום דבר ממה שאתה כותב וכתבת לא קשור למה שכתבנו פה. לא בצורה ישירה ולא בצורה עקיפה. אתה פשוט עושה ואטביזם בצורה מאוד מגוכחת.

ודרך אגב, כתבת את n word לפי חוקי הwoke אתה פסול . אלא אם אתה מכנה שחור בעל דעות ימניות אז מותר לך …

אני רק אגיד שאם יהודים היו מתחרים בספור מול נשים, האנטישמיות הייתה חוגגת, ואף אחד לא היה מנסה להגן עלינו.

אם יהודים היו מתחרים בספורט מול נשים היינו מפסידים והכל היה בסדר.

הרצון הילדותי הזה לקבל שכר דומה קצת מנותק. הבנתי שיש את זה גם בארה"ב. נשמות, שהנשים ימלאו את המגרשים בארה"ב כמו קרלוס ולה, שיקבלו שכר דומה. ברסה נשים שהיא הקבוצה הטובה בעולם לא מסוגלת למלא את המיני אסטדי. מאיפה לעזאזל הנשים חושבות שישלמו להם סכומים כאלה? מאיזה קהל? מאיזה זכויות שידור. טרלול.

הכל עניין של היצע וביקוש. תיאורטית נייקי יכולה לשלם לרונאלדו ולמקבילתו בכדורגל הנשים אותו סכום, אבל אני מאמין שלענקיות ספורט ותאגידי ספורט יש מחלקות פיננסים ומקרטינג שעושות ניתוחים מהסוגים האלה. מה שאני בא להגיד במילים אחרות זה שנגיד וצריך להסביר למי שמרוויח פחות למה היא/הוא מרוויח פחות אז הנקודה היא:

-א׳ האם יש לחברות האלה כוח להסביר מבלי שיעשו עליהן קמפיין שיימינג? כנראה שיותר משתלם לשתוק.

-ב׳ האם חברה פרטית תכלס חייבת להסביר למה היא משלמת לX שכר שונה מלY? וראסמי, בספורט משכורות משולמות לפי חוזים ולכן קצת קשה לי להאמין שאפשר לטעון לאפלייה או חוסר שיווין. כי אם זה ככה, למה שלא יקום איזה רפי בלעבוליה מהפועל שומשום ויטען שזה לא הוגן שרונאלדו מקבל יותר ממנו אם הם עוסקים באותו מקצוע?

קיצר, הבנתם את הנקודה.

הכל שאלה של מאיפה.
למשל הפרסים הכספיים מתחרויות הגיוני שיהיו זהים. אבל הכסף של זכויות השידור והאקסטרות לא.

נו גב, ומי משלם על הפרסים הכספיים??? אין דבר כזה. אם הספורט לא מעניין אף אחד, אי אפשר לדרוש סכום x$$$.

תיאורטית ברור שאפשרית אבל אני לא חושב שככה המציאות עובדת, בטח לא הכלכלית/פיננסית/חברתית.

נראה לי שכולם פה יסכימו ששוויון שכר לנשים וגברים זה דבר חשוב ושספורט זה לא המקום להתחיל בתיקון.

ספורט זה לא המקום להתחיל בתיקון כי אין תיקון לעשות. חוסר השוויון בין נשים לגברים בספורט לא נובע מאפליה אלא במוצר שונה. מה לעשות שספורט נשים לא מייצר את הפופולריות של ספורט גברים ועל כן גם לא את ההכנסות שלו? נשים שדורשות שכר זהה לגברים בספורט בעצם דורשות שהספורט שלהם יהיה הפסדי. זו דרישה משוללת כל יסוד.

מאיפה נראה לך שזה מגיע?

אגב, באופן כללי, לאחר תיקונים נדרשים (שעות עבודה, תפקידים, ותק וכו’) פער השכר בין נשים לגברים כמעט ולא קיים וכל הסיפור הזה של אפלייה בשכר די מצוץ מהאצבע.

כמו כל דבר עם הWOKE והליברלים האמריקאים פשוט מדובר בשקר גס, סילוף עובדות והתעלמות מהמציאות. אין שום פער בשכר בשביל אותה עבודה ואותן שעות. שקר גס. אפילו החברה השפלה בעולם מודה בזה:

When Google conducted a study recently to determine whether the company was underpaying women and members of minority groups, it found, to the surprise of just about everyone, that men were paid less money than women for doing similar work.

ואותי זה מדהים שהנשים בטניס משחקות משחק שלם באורך מערכה וקצת אצל הגברים ומקבלות את אותו הסכום למרות הרבה פחות פרסומות שאפשר לדחוף או מאמץ מצידן. לפעמים הגברים, בשני המשחקים האחרונים, משחקים יותר שעות מכל מה שהאלופה שיחקה ב7 משחקים.

מגוחך. אבל זה המערב המתפורר.

איפה שעבדתי כשכיר (בקורונה התפטרתי) הרווחתי לפחות 25% יותר (שכר שעתי) מכל הנשים שעבדו בדיוק באותה משרה כמוני.